KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Mistrovství ČR žáků 2008 - 07.12.2008

Město Hodonín
Stát Česká republika
Pořadatel ČSKe, Nidoshinkan Dojo
Registrovaných jednotlivců 195
Kluby na medailových pozicích 34
Státy na medailových pozicích 2
Hodnocení 48-32-16-8-4


Ohodnocení kvality turnaje:
45.45%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 66x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Sebastian Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Jakub Vavřička SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Petr Kopečný NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Petr Marschall SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Štěpán Šafránek Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Lukáš Vik USK Slavia Liberec CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) Daniel Adamovič KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Eliška Žubretovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Kay Polanová SK Tommi Praha CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) Martina Salvová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Nikola Janoušová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) Lucie Rottenbornová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
7. kata st. žáci (12-13) Jan Boháč Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Dominik Bandas SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Petr Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Antonín Jenč Sport Relax CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Pavel Colledani NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
1. kata st. žáci (12-13) Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
7. kata st. žákyně (12-13) Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Fabiana Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Eliška Kváčová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Pavla Čížková SK Tommi Praha CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Alžběta Ovečková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Kateřina Samiecová TJ TŽ Třinec CZE CZE
1. kata st. žákyně (12-13) Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Barbora Říhová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
kata team žáci (7-13)
5. kata team žáci (7-13) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata team žáci (7-13) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) Budó škola KK Písek CZE CZE
1. kata team žáci (7-13) Sport Relax CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Nidoshinkan DOJO CZE CZE
kata team žákyně (7-13)
2. kata team žákyně (7-13) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) Sport Relax CZE CZE
1. kata team žákyně (7-13) SK Tommi CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
3. kumite ml. žáci -30kg Vojtěch Černík Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite ml. žáci -30kg Tadeáš Černovský Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Petr Kopečný NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci -30kg Jakub Bartoš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite ml. žáci -30kg Jakub Hrala Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite ml. žáci -30kg Tomáš Gabriel TJ Karate České Budějovice CZE CZE
1. kumite ml. žáci -30kg Václav Kratochvíl Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg David Sarváš Baník Havířov CZE CZE
7. kumite ml. žáci -35kg Sebastian Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Jakub Jirka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Marek Obracaj Baník Havířov CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Martin Špecián SKC Louny CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Lukáš Pevný Sport Relax CZE CZE
7. kumite ml. žáci -35kg Jan Dominik Kubeš Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci -41kg
7. kumite ml. žáci -41kg Jakub Němec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
1. kumite ml. žáci -41kg Vít Skala SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci -41kg Jakub Košutek Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Martin Macík Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci -41kg Jakub Chochula Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite ml. žáci -41kg David Zahálka Baník Havířov CZE CZE
5. kumite ml. žáci -41kg Martin Doskočil KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Michal Doskočil KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite ml. žáci +41kg
3. kumite ml. žáci +41kg Luboš Bílý Ned Hockey Nymburk CZE CZE
1. kumite ml. žáci +41kg Ota Andörfer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite ml. žáci +41kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci +41kg Ondřej Tomko SKC Louny CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg Josef Salajka Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci +41kg Martin Poláček Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Barbora Bukáčková Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite ml. žákyně -35kg Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite ml. žákyně -35kg Kateřina Zaymlová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žákyně -35kg Nicoletta Kuttová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně -35kg Gábina Janků TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žákyně -35kg Veronika Čmielová DDM Bystřice nad Olší CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Klára Adamová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně +35kg
2. kumite ml. žákyně +35kg Eliška Žubretovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Michaela Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite ml. žákyně +35kg Eliška Havlíková SKC Sokol Vamberk CZE CZE
1. kumite ml. žákyně +35kg Lucie Janouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žákyně +35kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Anna Hájková Baník Havířov CZE CZE
5. kumite ml. žákyně +35kg Alexandra Ryglová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
2. kumite st. žáci -39kg Stanislav Klíma Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg David Opravil SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Robin Petřík SKK Budo Havířov CZE CZE
1. kumite st. žáci -39kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg Josef Kocman TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Jakub Hertl TJ Karate Praha CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
2. kumite st. žáci -45kg Petr Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Roman Veis SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Marek Lambora SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Jakub Pelc Ippon KK Rakovník CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Petr Červenka KSK Chomutov a Jirkov CZE CZE
1. kumite st. žáci -45kg Aleš Vydra SKC Louny CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Nikolas Mišík TJ Karate Praha CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
3. kumite st. žáci -52kg Jan Boháč Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg Jakub Wohlrab Sport Relax CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg Ondřej Kalousek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
1. kumite st. žáci -52kg Josef Laštůvka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Pavel Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg David Plot Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Martin Kyjovský Karate Klub Kyjov CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
3. kumite st. žáci -60kg Šimon Branda Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
1. kumite st. žáci -60kg Pavel Colledani NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Dominik Fulnek Ippon KK Rakovník CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Jan Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Jaroslav Buzek Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Tomáš Hermann TJ karate Nové Hrady CZE CZE
5. kumite st. žáci +60kg Roman Pařez Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Daniel Brendl SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Vladislav Fořt Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
5. kumite st. žáci +60kg Václav Vacek KK Kladno CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
3. kumite st. žákyně -42kg Michaela Trochová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Fabiana Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
1. kumite st. žákyně -42kg Kateřina Pechová Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Veronika Novotná Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Petra Klabanová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Petra Laštovková TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
2. kumite st. žákyně -50kg Veronika Hodková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
1. kumite st. žákyně -50kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Tereza Vecková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Gábina Čečková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Kateřina Šmajclová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Sandra Suralová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
7. kumite st. žákyně -50kg Eliška Sládková Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
2. kumite st. žákyně +50kg Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Simona Šedivá Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
1. kumite st. žákyně +50kg Zuzana Teufelová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kumite st. žákyně +50kg Kateřina Samiecová TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Simona Ljapinová KC Podbořany CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Michaela Kawuloková DDM Bystřice nad Olší CZE CZE
7. kumite st. žákyně +50kg Nikol Pustěovská Baník Havířov CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Caroline Podhorová TJ karate Nové Hrady CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Mistrovství ČR 2017 02.12.2017-03.12.2017
Mistrovství ČR 2016 03.12.2016-04.12.2016
Mistrovství ČR 2015 05.12.2015-06.12.2015
Mistrovství ČR U21, seniorů a Masters 2014/2015 31.01.2015
Mistrovství ČR mládeže 2014 07.12.2014
Mistrovství ČR seniorů a Masters 2014 29.03.2014
Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2013 08.12.2013
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk