KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Mistrovství ČR SKIF 2018 - 17.06.2018

Město Hradec Králové
Stát Česká republika
Pořadatel SKIF CZ, SK Karate Spartak Hradec Králové
Registrovaných jednotlivců 183
Závodníci v kategoriích 311
Kluby 27
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 25
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 24-16-8-6-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
100.00%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 2x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Federico Diana Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Alessandro Diana Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Matyáš Konopčík KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu
1. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Michal Břuska SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
2. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Jonáš Kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Štěpán Němec USK Slavia Liberec CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Štěpán Nilaš KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Adam Pejcha SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Jiří Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata ml. žáci (10-11) do 6. kyu
1. kata ml. žáci (10-11) do 6. kyu Dominik Trubianský SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) do 6. kyu Jan Havlíček Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) do 6. kyu Mustafa Bukfifa SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Barbora Ramešová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Elen Hojgrová Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Veronika Růžičková Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu
1. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Lucie Olejníková SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
2. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Veronika Tomíčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Danica Vágnerová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Elen Menčíková SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Žaneta Konvalinová Sokol karate Tišnov CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Marie Puldová Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11) do 6. kyu
1. kata ml. žákyně (10-11) do 6. kyu Sylva Havlíčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) do 6. kyu Martina Rajnochová USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) do 6. kyu Kristýna Suchyňová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
kata st. žáci (12-13) do 6.kyu
1. kata st. žáci (12-13) do 6.kyu Marek Šedivý SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) do 6.kyu Patrik Žiško Nagai-Michi o.s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) do 6.kyu Jan Lukeš SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Gallen Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Aleš Pejcha SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) David Hrabal KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
kata st. žákyně (12-13) do 6.kyu
1. kata st. žákyně (12-13) do 6.kyu Eliška Skřivánková Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) do 6.kyu Barbora Hurdálková SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) do 6.kyu Barbora Beránková KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Kateřina Janíková TJ Sokol Brno-Husovice CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Klára Škařupová Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) David Herian Nagai-Michi o.s. CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Tobiáš Suchánek SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Michael Hecht Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Tereza Kratochvílová Karate ToJo CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Anna Faltová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Aneta Smetanová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Michal Sáblík Sokol karate Tišnov CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Jan Kučera SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Patrik Daniel Sokol karate Tišnov CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Lucie Havrdová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Kateřina Hladíková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Markéta Suchyňová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
kata muži U20
1. kata muži U20 Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kata muži U20 Michal Franc SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
kata muži
1. kata muži Tomáš Hořejší Seikai Dojo Děčín CZE CZE
2. kata muži Jan Boháč SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata muži Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
4. kata muži David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata Masters muži 50+
1. kata Masters muži 50+ Petr Jůza Sokol karate Tišnov CZE CZE
2. kata Masters muži 50+ Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata Masters muži 50+ Jan Přibyl Shotokan Karate Mělník CZE CZE
kata Masters muži U50
1. kata Masters muži U50 Vladimír Budín Kizemekai Libouchec CZE CZE
2. kata Masters muži U50 Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata Masters muži U50 Jaroslav Hamza Shotokan Karate-do Sokol Slaný CZE CZE
4. kata Masters muži U50 Jan Přibyl Shotokan Karate Mělník CZE CZE
5. kata Masters muži U50 Tomáš Tragan Budokai Brandýsek CZE CZE
kata Masters ženy U50
1. kata Masters ženy U50 Andrea Janíková TJ Sokol Brno-Husovice CZE CZE
2. kata Masters ženy U50 Štěpánka Mikešová SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
2. kata team žákyně (7-13) Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
2. kata team dorostenci + junioři (14-17) SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kata team Masters muži
1. kata team Masters muži Budokai Brandýsek CZE CZE
2. kata team Masters muži Hei Jo Shin Kai Shotokan Karate-dó CZE CZE
KUMITE
Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu)
1. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Richard Špelina Nagai-Michi o.s. CZE CZE
2. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Ludvík Púdelka SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Jan Kahl SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
Sanbon kumite ml. žactvo 7-9 (od 6.kyu)
1. Sanbon kumite ml. žactvo 7-9 (od 6.kyu) Jan Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. Sanbon kumite ml. žactvo 7-9 (od 6.kyu) Denis Hanzlík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Sanbon kumite ml. žactvo 7-9 (od 6.kyu) Eliška Hrnčiariková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
Sanbon kumite ml. žactvo 10-11 (do 6.kyu)
1. Sanbon kumite ml. žactvo 10-11 (do 6.kyu) Nella Felcmanová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. Sanbon kumite ml. žactvo 10-11 (do 6.kyu) Ondřej Svoboda SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Sanbon kumite ml. žactvo 10-11 (do 6.kyu) Kristýna Suchyňová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
Sanbon kumite st. žactvo (do 6.kyu)
1. Sanbon kumite st. žactvo (do 6.kyu) Barbora Beránková KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
2. Sanbon kumite st. žactvo (do 6.kyu) Patrik Žiško Nagai-Michi o.s. CZE CZE
Kihon Ippon kumite ml. žactvo 10-11 (od 5.kyu)
1. Kihon Ippon kumite ml. žactvo 10-11 (od 5.kyu) Štěpán Nilaš KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
2. Kihon Ippon kumite ml. žactvo 10-11 (od 5.kyu) Adam Pejcha SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Kihon Ippon kumite ml. žactvo 10-11 (od 5.kyu) Jiří Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
Kihon Ippon kumite st. žactvo (od 5.kyu)
1. Kihon Ippon kumite st. žactvo (od 5.kyu) Matěj Kučera SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. Kihon Ippon kumite st. žactvo (od 5.kyu) Kateřina Gregůrková KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. Kihon Ippon kumite st. žactvo (od 5.kyu) Aleš Pejcha SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
Kihon Ippon kumite dorostenci
1. Kihon Ippon kumite dorostenci David Herian Nagai-Michi o.s. CZE CZE
2. Kihon Ippon kumite dorostenci Adam Gregůrek KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. Kihon Ippon kumite dorostenci Vojtěch Šafanda Nagai-Michi o.s. CZE CZE
Kihon Ippon kumite dorostenky
1. Kihon Ippon kumite dorostenky Anna Faltová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. Kihon Ippon kumite dorostenky Aneta Smetanová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Kihon Ippon kumite dorostenky Lenka Rybínová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
Džiu Ippon kumite juniorky
1. Džiu Ippon kumite juniorky Lucie Havrdová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. Džiu Ippon kumite juniorky Kateřina Hladíková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
Džiu Ippon kumite muži U20
1. Džiu Ippon kumite muži U20 Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. Džiu Ippon kumite muži U20 Jan Kučera SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
Džiu Ippon kumite ženy U20
1. Džiu Ippon kumite ženy U20 Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -30kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -30kg Jan Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -30kg Jan Jež SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -30kg Andrej Svoboda SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +30kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +30kg Jan Kalous SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +30kg Tomáš Vu Duc Anh HPZ Karate CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +30kg Michal Trampota HPZ Karate CZE CZE
kumite ml. žáci BRH
1. kumite ml. žáci BRH Dominik Trubianský SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
2. kumite ml. žáci BRH Viktor Škařupa Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
3. kumite ml. žáci BRH Jakub Hanzlík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) BRH
1. kumite ml. žákyně (7-9) BRH Barbora Ramešová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) BRH Lucie Olejníková SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) BRH Veronika Růžičková Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Elen Menčíková SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Sofie Kubínová HPZ Karate CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Sylva Havlíčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Marie Puldová Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Tereza Sirová HPZ Karate CZE CZE
kumite st. žáci -50kg
1. kumite st. žáci -50kg Nikolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite st. žáci -50kg Marek Šedivý SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Jan Lukeš SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kumite st. žáci +50kg
1. kumite st. žáci +50kg Vojtěch Válek SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
2. kumite st. žáci +50kg David Hrabal KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci +50kg Gallen Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite st. žákyně -45kg
1. kumite st. žákyně -45kg Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
2. kumite st. žákyně -45kg Barbora Hurdálková SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -45kg Klára Škařupová Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
kumite st. žákyně +45kg
1. kumite st. žákyně +45kg Ester Chovancová Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
2. kumite st. žákyně +45kg Monika Roušová Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
3. kumite st. žákyně +45kg Natálie Doubravová Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -60kg
1. kumite dorostenci (14-15) -60kg Filip Exnar Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -60kg Daniel Hnyk Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -60kg Adam Doubrava Klub tradičního karate Olomouc CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +60kg
1. kumite dorostenci (14-15) +60kg Ondřej Havlíček Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +60kg Tobiáš Suchánek SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +60kg Adam Gregůrek KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) BRH
1. kumite dorostenky (14-15) BRH Anna Faltová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) BRH Sabina Medunová Sokol karate Tišnov CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) BRH Aneta Smetanová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) BRH
1. kumite junioři (16-17) BRH Jan Kučera SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) BRH Vojtěch Zygula Karate Silesia Opava CZE CZE
kumite juniorky (16-17) BRH
1. kumite juniorky (16-17) BRH Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) BRH Lucie Havrdová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) BRH Kateřina Hladíková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite muži U20 +70kg
1. kumite muži U20 +70kg Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite muži U20 +70kg Michal Franc SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Jan Boháč SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite muži BRH David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite ženy +60kg
1. kumite ženy +60kg Anna Kašparová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy +60kg Ludmila Kalinová Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite ženy +60kg Dana Konopčíková KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
kumite Masters muži 50+
1. kumite Masters muži 50+ Josef Soukup USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kumite Masters muži 50+ Karel Plesník SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
3. kumite Masters muži 50+ Jan Jurásek Hei Jo Shin Kai Shotokan Karate-dó Ostrava CZE CZE
4. kumite Masters muži 50+ Milan Waisr Hei Jo Shin Kai Shotokan Karate-dó Ostrava CZE CZE
kumite Masters muži U50
1. kumite Masters muži U50 Jaroslav Hamza Shotokan Karate-do Sokol Slaný CZE CZE
2. kumite Masters muži U50 Pavel Chvojsík Budokai Brandýsek CZE CZE
kumite team dorostenci (14-15)
1. kumite team dorostenci (14-15) SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
2. kumite team dorostenci (14-15) SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite team dorostenci (14-15) Karate Vrchlabí CZE CZE
kumite team Masters muži
1. kumite team Masters muži Hei Jo Shin Kai Shotokan Karate-dó CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Mistrovství ČR SKIF 2019 28.04.2019
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk