KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Mistrovství ČR seniorů 2007 - 24.03.2007

Město Brno
Stát Česká republika
Pořadatel ČSKe, Nidoshinkan Dojo Brno
Kluby na medailových pozicích 26
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
54.95%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 91x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata muži
1. kata muži Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata muži Vladimír Míček NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata muži Michal Hrubý Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kata muži Jakub Tesárek Sport Club Flair o.s. CZE CZE
5. kata muži Marek Chovančík Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
5. kata muži Lukáš Janda Sport Club Flair o.s. CZE CZE
7. kata muži Jiří Helbich SK Slavia Orlová CZE CZE
7. kata muži Petr Zažirej KK Odry CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Petra Nová Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata ženy Miroslava Vašeková TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata ženy Veronika Ištvánková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata ženy Lenka Zuzánková Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata ženy Aneta Masariková TJ TŽ Třinec CZE CZE
5. kata ženy Gabriela Zámečníková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata ženy Adéla Nováková Karate Vision Praha CZE CZE
7. kata ženy Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
kata team muži
1. kata team muži Český svaz Goju-ryu CZE CZE
2. kata team muži SVČ Domeček Brno CZE CZE
3. kata team muži Tsunami Prachatice
KUMITE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Aramayis Tokhyan KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite muži -60kg Jiří Svítek KC Žatec CZE CZE
3. kumite muži -60kg Roman Kohoutek Bushido Strakonice CZE CZE
3. kumite muži -60kg Richard Tesař SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite muži -60kg Daniel Páleník TJ Karate Jičín CZE CZE
5. kumite muži -60kg Pavel Veverka SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite muži -65kg
1. kumite muži -65kg Aleš Brůna KC Žatec CZE CZE
2. kumite muži -65kg David Vobr TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -65kg Adam Horváth Baník Havířov CZE CZE
3. kumite muži -65kg Jan Roško SK Global KC Brno CZE CZE
5. kumite muži -65kg Jan Lhotský SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite muži -65kg Jakub Tomeš SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
7. kumite muži -65kg Petr Vašíček KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite muži -70kg
1. kumite muži -70kg Jiří Junek Baník Havířov CZE CZE
2. kumite muži -70kg Vojtěch Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -70kg Libor Gurecký Baník Havířov CZE CZE
3. kumite muži -70kg Michal Chmelař Baník Havířov CZE CZE
5. kumite muži -70kg Jiří Pelnář BUDO Plzeň z.s. CZE CZE
5. kumite muži -70kg Pavel Švojgr SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kumite muži -70kg Martin Fus VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
7. kumite muži -70kg David Kopeček SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg David Dvořák Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
2. kumite muži -75kg Jan Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -75kg Vojtěch Jež SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite muži -75kg Tomáš Pavlíček SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite muži -75kg Matěj Matoušek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite muži -75kg Marek Pelikán TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite muži -75kg Michal Held TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
kumite muži -80kg
1. kumite muži -80kg Richard Pail Baník Havířov CZE CZE
2. kumite muži -80kg David Meduna KC Žatec CZE CZE
3. kumite muži -80kg Adam Hrnčíř Baník Havířov CZE CZE
3. kumite muži -80kg Tomáš Matějka Karate Kolín CZE CZE
5. kumite muži -80kg Jan Moravec TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite muži -80kg Oldřich Štefl Karate Vision Praha CZE CZE
7. kumite muži -80kg Václav Daněk KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite muži +80kg
1. kumite muži +80kg Josef Bělica Baník Havířov CZE CZE
2. kumite muži +80kg Petr Zoubek TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži +80kg Jiří Kábrt SK MP CZE CZE
3. kumite muži +80kg Karel Zdešek Slovan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite muži +80kg Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite muži +80kg Lubomír Vaverka Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
7. kumite muži +80kg Jan Šípek Karate Vision Praha CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Adam Horváth Baník Havířov CZE CZE
2. kumite muži BRH Roman Jirák Shindokan Jindřichův Hradec CZE CZE
3. kumite muži BRH Jan Gajdoš Baník Havířov CZE CZE
3. kumite muži BRH Adam Hrnčíř Baník Havířov CZE CZE
5. kumite muži BRH Jiří Hájek KK Odry CZE CZE
5. kumite muži BRH Stanislav Hájek KK Odry CZE CZE
kumite ženy -53kg
1. kumite ženy -53kg Pavla Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy -53kg Zuzana Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy -53kg Simona Pivodová SK Slavia Orlová CZE CZE
3. kumite ženy -53kg Lucie Strnadová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ženy -60kg
1. kumite ženy -60kg Petra Peceková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite ženy -60kg Karolína Bobková Baník Havířov CZE CZE
3. kumite ženy -60kg Michaela Budeanuová TJ Růže Lomnice CZE CZE
3. kumite ženy -60kg Miroslava Hýsková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ženy -60kg Dominika Faktorová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ženy -60kg Petra Gabrielová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite ženy +60kg
1. kumite ženy +60kg Radka Krejčová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy +60kg Pavlína Kubečková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy +60kg Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite ženy +60kg Aneta Krahulcová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite ženy +60kg Zuzana Kodajková SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
5. kumite ženy +60kg Lenka Koucká TJ Růže Lomnice CZE CZE
7. kumite ženy +60kg Eliška Oravcová SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Radka Krejčová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy BRH Zuzana Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy BRH Karolína Bobková Baník Havířov CZE CZE
3. kumite ženy BRH Miroslava Hýsková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ženy BRH Dominika Faktorová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ženy BRH Zuzana Kodajková SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
7. kumite ženy BRH Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Mistrovství ČR seniorů 2006 01.04.2006
Mistrovství ČR seniorů 2005 02.04.2005
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk