KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Czech senior championships 2007 - 24.03.2007

şehir Brno
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon ČSKe, Nidoshinkan Dojo Brno
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 26
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 1
Puanlama 24-16-8-4-2


Beğenilme:
54.95%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 91x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay
1. kata bay Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bay Vladimír Míček NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata bay Michal Hrubý Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kata bay Jakub Tesárek Sport Club Flair o.s. CZE CZE
5. kata bay Marek Chovančík Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
5. kata bay Lukáš Janda Sport Club Flair o.s. CZE CZE
7. kata bay Jiří Helbich SK Slavia Orlová CZE CZE
7. kata bay Petr Zažirej Karate klub Odry, z.s. CZE CZE
kata bayan
1. kata bayan Petra Nová Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata bayan Miroslava Vašeková TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata bayan Veronika Ištvánková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata bayan Lenka Zuzánková Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata bayan Aneta Masariková TJ TŽ Třinec CZE CZE
5. kata bayan Gabriela Zámečníková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata bayan Adéla Nováková Karate Vision Praha CZE CZE
7. kata bayan Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
kata takýmlar bay
1. kata takýmlar bay Český svaz Goju-ryu CZE CZE
2. kata takýmlar bay SVČ Domeček Brno CZE CZE
3. kata takýmlar bay Tsunami Prachatice
KUMITE
kumite bay -60kg
1. kumite bay -60kg Aramayis Tokhyan KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bay -60kg Jiří Svítek KC Žatec CZE CZE
3. kumite bay -60kg Roman Kohoutek Bushido Strakonice CZE CZE
3. kumite bay -60kg Richard Tesař SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite bay -60kg Daniel Páleník TJ Karate Jičín CZE CZE
5. kumite bay -60kg Pavel Veverka SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite bay -65kg
1. kumite bay -65kg Aleš Brůna KC Žatec CZE CZE
2. kumite bay -65kg David Vobr TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -65kg Adam Horváth Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay -65kg Jan Roško SK Global KC Brno CZE CZE
5. kumite bay -65kg Jan Lhotský SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite bay -65kg Jakub Tomeš SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
7. kumite bay -65kg Petr Vašíček KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite bay -70kg
1. kumite bay -70kg Jiří Junek Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay -70kg Vojtěch Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -70kg Libor Gurecký Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay -70kg Michal Chmelař Baník Havířov CZE CZE
5. kumite bay -70kg Jiří Pelnář BUDO Plzeň z.s. CZE CZE
5. kumite bay -70kg Pavel Švojgr SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kumite bay -70kg Martin Fus VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
7. kumite bay -70kg David Kopeček SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg David Dvořák Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
2. kumite bay -75kg Jan Kočí TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -75kg Vojtěch Jež SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay -75kg Tomáš Pavlíček SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite bay -75kg Matěj Matoušek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite bay -75kg Marek Pelikán TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay -75kg Michal Held TJ Baník Příbram - Karate CZE CZE
kumite bay -80kg
1. kumite bay -80kg Richard Pail Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay -80kg David Meduna KC Žatec CZE CZE
3. kumite bay -80kg Adam Hrnčíř Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay -80kg Tomáš Matějka Karate Kolín CZE CZE
5. kumite bay -80kg Jan Moravec TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite bay -80kg Oldřich Štefl Karate Vision Praha CZE CZE
7. kumite bay -80kg Václav Daněk KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bay +80kg
1. kumite bay +80kg Josef Bělica Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay +80kg Petr Zoubek TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay +80kg Jiří Kábrt SK MP CZE CZE
3. kumite bay +80kg Karel Zdešek Slovan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay +80kg Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite bay +80kg Lubomír Vaverka Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
7. kumite bay +80kg Jan Šípek Karate Vision Praha CZE CZE
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN Adam Horváth Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay OPEN Roman Jirák SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE CZE
3. kumite bay OPEN Jan Gajdoš Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay OPEN Adam Hrnčíř Baník Havířov CZE CZE
5. kumite bay OPEN Jiří Hájek Karate klub Odry, z.s. CZE CZE
5. kumite bay OPEN Stanislav Hájek Karate klub Odry, z.s. CZE CZE
kumite bayan -53kg
1. kumite bayan -53kg Pavla Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan -53kg Zuzana Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan -53kg Simona Pivodová SK Slavia Orlová CZE CZE
3. kumite bayan -53kg Lucie Strnadová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite bayan -60kg
1. kumite bayan -60kg Petra Peceková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite bayan -60kg Karolína Bobková Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bayan -60kg Michaela Budeanuová TJ Růže Lomnice CZE CZE
3. kumite bayan -60kg Miroslava Hýsková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan -60kg Dominika Faktorová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan -60kg Petra Gabrielová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite bayan +60kg
1. kumite bayan +60kg Radka Krejčová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan +60kg Pavlína Kubečková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan +60kg Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite bayan +60kg Aneta Krahulcová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite bayan +60kg Zuzana Kodajková SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
5. kumite bayan +60kg Lenka Koucká TJ Růže Lomnice CZE CZE
7. kumite bayan +60kg Eliška Oravcová Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
kumite bayan OPEN
1. kumite bayan OPEN Radka Krejčová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan OPEN Zuzana Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Karolína Bobková Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Miroslava Hýsková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan OPEN Dominika Faktorová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan OPEN Zuzana Kodajková SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
7. kumite bayan OPEN Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE CZE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
Czech Championship Seniors 2006 01.04.2006
Czech Championship Seniors 2005 02.04.2005
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır