KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Mistrovství ČR mládeže 2014 - 07.12.2014

Město České Budějovice
Stát Česká republika
Pořadatel Fight Club České Budějovice, ČSKe
Registrovaných jednotlivců 402
Závodníci v kategoriích 496
Kluby 65
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 43
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 48-32-16-8-4
Statistiky


Ohodnocení kvality turnaje:
53.66%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 82x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) René Pasker Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Gallen Darren Paterson Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Matyáš Jansa SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Lukáš Růžička Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Matěj Pavel SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Oldřich Vašíček Šin-mu Hodonín CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Bruno Čáslava Šin-mu Hodonín CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Filip Mach Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Tomáš Vacek SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Matyáš Kloubek Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Daniel Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Vít Masař Okinawa Goju-ryu Dojo Jindřichův Hradec CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Daniel Nevrkla SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Jáchym Šanda SKBU Trutnov CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Aneta Masařová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Amálie Ondroušková Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Natálie Machová TJ karate Nové Hrady CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Nikola Pešádiková Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Beáta Reguliová Karate Vrchlabí CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Ema Tinavská Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Nicole Michalicová Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Emma Kušková Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Vendula Štěpánová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Nikola Kunertová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Tereza Vašíčková Šin-mu Hodonín CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Hana Reitzová Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Zuzana Tekely MDDM Ostrov CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) David Stárek KK Jeseník CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Miroslav Daniel Beránek Sport Relax CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Petr Podrábský SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Martin Pech TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Michaela Schmiedová Šin-mu Hodonín CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Nikola Štěrbáková Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Anna Vrábelová Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Natálie Žippaiová KK Chodov - Budo Nová Role CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Matteo Tamborlani TARO KAN CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Petr Richter Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Dominik Bartuška SKP Karate Písek CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Matěj Říha KESL RYU Shotokan CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Dominik Gregor Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Adam Křivka SVČ Domeček Brno CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Jan Vobruba Karate Lions Pardubice CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Barbora Lacinová SK Kamiwaza karate CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Tereza Jůnová KK Chodov - Budo Nová Role CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Nikola Jůzová Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Dorota Blechová Sport Relax CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Barbora Bukáčková Spartak Hradec Králové CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Sára Ješetová Sport Relax CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Lukáš Vik Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Jakub Vavřička Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Petr Marschall SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Tomáš Zaťko TARO KAN CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Lukáš Molinek Tesla Brno CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Jakub Slanař KESL RYU Shotokan CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Tomáš Buzek Budó škola KK Písek CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Petr Felcman Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Kateřina Sendlerová TARO KAN CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Kay Polanová KESL RYU Shotokan CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Jana Vrbatová Spartak Hradec Králové CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Tereza Vašíčková SVČ Domeček Brno CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) Sport Relax CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) Výběr Středočeského kraje CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata team žáci (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata team žáci (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) Šin-mu Hodonín CZE CZE
2. kata team žákyně (7-13) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
5. kata team žákyně (7-13) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) Sport Relax CZE CZE
2. kata team dorostenci + junioři (14-17) SCM Goju-ryu Brno CZE CZE
3. kata team dorostenci + junioři (14-17) SVČ Domeček Brno CZE CZE
3. kata team dorostenci + junioři (14-17) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Sport Relax CZE CZE
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) ŠSK Karate Karviná CZE CZE
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SVČ Domeček Brno CZE CZE
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) KK Klatovy CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Daniel Kolář SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Matias Fatka Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Filip Mach Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Vojtěch Vašák KK Lichnice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Filip Bubeník Karate Klub Chodov CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Matyáš Jansa SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Kryštof Ruža Karate Klub Klatovy CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Gallen Darren Paterson Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Patrik Bazoni Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Matiáš Bazoni Karate Klub Chodov CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Jakub Klemák KK Lichnice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Nicolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Přemysl Čarek Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Bohumil Snopek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Jan Jirava KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Jan Šmíd KK Lichnice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Alex Fiala SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Vojtěch Válek Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Tomáš Vacek SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Pavel Bubeník Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Filip Chmelíček SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Filip Exnar Karate Vrchlabí CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Aleksandar Šešlija TJ Horní Měcholupy CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Daniel Chod Karate Klub Chodov CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Filip Krišal Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jonáš Rybák Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Štěpán Rychtera SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jakub Schánilec Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg David Tokarčík SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Daniel Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Pavel Urbanec KK Lichnice CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Matyáš Malý SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Milan Bašar Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Dominik Kočandrle Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Luboš Hrazdír SK Trial CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Jaroslav Rada Karate Horažďovice CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Martin Eliáš KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Václav Chudoba GRYF Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Viktor Miller Kobra Kladno CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Richard Puffer SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Andrea Stuchlíková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Adéla Dvořáčková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Aneta Masařová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Nikola Pešádiková Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Michaela Šidlová Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Ema Tinavská Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Dominika Calábrová Karate DDM Český Těšín CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Natálie Machová TJ karate Nové Hrady CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Andrea Květoňová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Barbora Baloghová SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Magdalena Laura Husáková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lucie Demčáková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Vendula Štěpánová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Karolína Martínková Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lucie Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Adéla Průchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Barbora Soukupová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Anna Harries SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Klára Muzikářová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Barbora Kratochvílová KK Lichnice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Kateřina Litvíková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Petr Podrábský SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Tomáš Maruška Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Daniel Nguyen SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Šimon Pletka Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Tomáš Dittrich GRYF Liberec CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Robin Žabčík SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Tomáš Tyle Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Petr Navrátil SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Radek Netolický Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Matěj Štěpán GRYF Liberec CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Matyáš Maleček Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Vojtěch Procházka Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Tomáš Děd Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg František Chudoba GRYF Liberec CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Jan Prokop KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Michal Zemek KK TJ Krupka CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg Josef Nevole Karate Lions Pardubice CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Filip Černík Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Matěj Frydrych Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Lukáš Cyprian GRYF Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Martin Voldřich Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Pavel Mates SK Karate Most CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg David Posolda KK Jeseník CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Radek Lefan Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Marek Náhlik KCK Team CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Tomáš Nosákovec Baník Příbram CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Dominik Přikryl Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Tereza Karbanová TJ Horní Měcholupy CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Lucie Kadlecová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Veronika Konášová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Veronika Sasová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Eva Šmejkalová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Amálie Malečková Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Alice Anderlová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Anna Lojdová Karate Klub Chodov CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Nicola Faitová Narama Plzeň CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Adéla Zálabská Karate Horažďovice CZE CZE
7. kumite st. žákyně +50kg Lucie Havrdová Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Tomáš Gabriel Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Přemek Benhák Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Daniel Drábek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Václav Plecer Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Ondřej Maňhal SKBU Trutnov CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg David Schacherel Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Lukáš Gruber Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Petr Okenica Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Zdeněk Holeček Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Ondřej Košťál SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Michal Slonina SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jan Stránský KCK Team CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Marek Lettl SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jan Dominik Kubeš Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Dominik Gregor Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Ondřej Hrdlička SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Matěj Škultéty SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jan Vobruba Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Šimon Honsů SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Petr Jeleček SVČ Domeček Brno CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Matěj Kühn Sport Relax CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Marek Šípek SKBU Trutnov CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Marek Řeřicha Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Tomáš Gross TJ Karate Třebíč CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Petr Urbanec KK Lichnice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Tomáš Pleva KK Lichnice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Lukáš Kotlík SK Kamiwaza karate CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jan Rudolfský Slavia Kroměříž CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Monika Bürgerová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Nikola Kosinová KK Lichnice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Natálie Hůrková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Anita Výprachtická KCK Team CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Aneta Růžičková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Aneta Metličková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Kateřina Procházková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Eva Radová Karate Horažďovice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Eliška Týlová KK Lichnice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Barbora Bukáčková Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Anna Kašparová Karate-do Litomyšl CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Veronika Jakubů Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Nikola Janoušová KESL RYU Shotokan CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Zuzana Šimáčková TJ Kdyně CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Adéla Těhlová SKP Karate Písek CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Jiří Čížek Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Radek Macurák SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Petr Ducheček Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Jan Malý Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Samson Grigorjan SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Karel Pinkas SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Vojtěch Lukšík Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Dominik Mikula Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg Martin Bartoš KABU Jablonec n/N CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg Blade Ahran Paterson Karate Lions Pardubice CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -61kg Jakub Fürbacher Sokol Sadská CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Tomáš Lukš Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Jakub Slanař KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Jiří Arnošt KABU Jablonec n/N CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Jaroslav Vlček SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Lukáš Hanzl Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Jaroslav Olšák Šin-mu Hodonín CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -68kg Jakub Mucha Karate Lions Pardubice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Josef Černík Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Petr Marschall SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Dominik Nechyba SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Lukáš Pevný Sport Relax CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Milan Zítko Sport Relax CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Hoang Thanh Hung Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Michael Jahelka SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Lukáš Kubín SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +76kg Martin Šilhavý SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +76kg David Ulvr Karate Vision Praha CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Adriana Crhonková Karate České Budějovice CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Kay Polanová KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Kateřina Dittmannová ŠSK Karate Karviná CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Leona Ondrouchová KABU Jablonec n/N CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Tereza Pěstová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Lucie Janouchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Kamila Mandíková KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Liliana Koporcová Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Jana Vrbatová Spartak Hradec Králové CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Mistrovství ČR 2017 02.12.2017-03.12.2017
Mistrovství ČR 2016 03.12.2016-04.12.2016
Mistrovství ČR 2015 05.12.2015-06.12.2015
Mistrovství ČR U21, seniorů a Masters 2014/2015 31.01.2015
Mistrovství ČR seniorů a Masters 2014 29.03.2014
Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2013 08.12.2013
Mistrovství ČR žáků 2013 07.12.2013
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk