KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

ME SKIEF 2017 - 19.05.2017 - 21.05.2017

Město Hradec Králové
Stát Česká republika
Pořadatel SK Karate Spartak Hradec Králové
Kluby na medailových pozicích 22
Státy na medailových pozicích 20
Hodnocení 300-200-100-50-25


Ohodnocení kvality turnaje:
100.00%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 8x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Ivan Timofeev SKIF Russia RUS RUS
2. kata ml. žáci (10-11) Maxim Boldysh Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
3. kata ml. žáci (10-11) Artem Ivshin SKIF Russia RUS RUS
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Luca Preda SKIF Romania ROM ROM
2. kata st. žáci (12-13) Andrey Novikov SKIF Russia RUS RUS
3. kata st. žáci (12-13) Ivan Bilyi Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Dominika Kovács SKI Hungary HUN HUN
2. kata st. žákyně (12-13) Aleksandra Zamiatina SKIF Russia RUS RUS
3. kata st. žákyně (12-13) Maria Marian SKIF Romania ROM ROM
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Daniel Brejcha SKIF Czech Republic CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Guy Scherer S.K.I. Israel ISR ISR
3. kata dorostenci (14-15) Igor Okhman SKIF Russia RUS RUS
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Rafaela Lopes SKI Portugal POR POR
2. kata dorostenky (14-15) Andreia Rodrigues SKI Portugal POR POR
3. kata dorostenky (14-15) Karin Podboršek SKIF Slovenia SLO SLO
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Oded Be'erri S.K.I. Israel ISR ISR
2. kata junioři (16-17) Riccardo Carlino SKI-I Italy ITA ITA
3. kata junioři (16-17) Mauricio Domingues SKI Portugal POR POR
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Pi Bräunlich SKIF Denmark DEN DEN
2. kata juniorky (16-17) Lea Eidnes Pedersen SKIF Denmark DEN DEN
3. kata juniorky (16-17) Mathilde Fuglsang SKIF Denmark DEN DEN
kata muži U20
1. kata muži U20 Lorenzo Terzano SKI-I Italy ITA ITA
2. kata muži U20 Aimé Adam SKIF Belgium BEL BEL
3. kata muži U20 Alessandro Di Bono SKIF Belgium BEL BEL
kata ženy U20
1. kata ženy U20 Sabina Křížová SKIF Czech Republic CZE CZE
2. kata ženy U20 Anne Petersen SKIF Denmark DEN DEN
3. kata ženy U20 Vera Berchtold SKI Swiss Federation SUI SUI
kata muži
1. kata muži Lars Henriksen SKIF Denmark DEN DEN
2. kata muži Volodymyr Prokopiv Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
3. kata muži Nguyen Thanh Tung SKI Hungary HUN HUN
kata ženy
1. kata ženy Yanuka Moniaga SKIF Belgium BEL BEL
2. kata ženy Giulia Buffo SKI-I Italy ITA ITA
3. kata ženy Irena Cekic SKI Swiss Federation SUI SUI
kata Masters muži U50
1. kata Masters muži U50 Thomas Jersbil SKIF Denmark DEN DEN
2. kata Masters muži U50 Roberto Zagaria SKI-I Italy ITA ITA
3. kata Masters muži U50 Martin O'Keeffe SKIF Ireland IRE IRE
kata Masters ženy 45+
1. kata Masters ženy 45+ Peggy De Block SKIF Belgium BEL BEL
2. kata Masters ženy 45+ Karen Sargent SKIF Ireland IRE IRE
3. kata Masters ženy 45+ Claudia Jorio SKI-I Italy ITA ITA
kata team dorostenci 15-17 let
1. kata team dorostenci 15-17 let S.K.I. Israel ISR ISR
2. kata team dorostenci 15-17 let SKIF Romania ROM ROM
3. kata team dorostenci 15-17 let SKIF Ireland IRE IRE
kata team dorostenky 15-17 let
1. kata team dorostenky 15-17 let SKI Portugal POR POR
2. kata team dorostenky 15-17 let SKI-I Italy ITA ITA
3. kata team dorostenky 15-17 let SKI Hungary HUN HUN
kata team muži
1. kata team muži SKI-I Italy ITA ITA
2. kata team muži SKIF Romania ROM ROM
3. kata team muži SKIF Russia RUS RUS
kata team ženy
1. kata team ženy SKI-I Italy ITA ITA
2. kata team ženy SKI Swiss Federation SUI SUI
3. kata team ženy SKI Austrian Federation AUT AUT
kata tým muži masters
1. kata tým muži masters SKI-I Italy ITA ITA
2. kata tým muži masters SKI Swiss Federation SUI SUI
3. kata tým muži masters SKIF Ukraine UKR UKR
kata tým ženy masters
1. kata tým ženy masters SKI Hungary HUN HUN
2. kata tým ženy masters SKIF Ireland IRE IRE
3. kata tým ženy masters SKI-I Italy ITA ITA
KUMITE
kumite ml. žáci BRH
1. kumite ml. žáci BRH Ilia Bobryshev SKIF Russia RUS RUS
2. kumite ml. žáci BRH Adam Nejedlý SKIF Czech Republic CZE CZE
3. kumite ml. žáci BRH Taras Haienko Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
kumite ml. žákyně BRH
1. kumite ml. žákyně BRH Lili Loyal SKI Hungary HUN HUN
2. kumite ml. žákyně BRH Ma'ayan De Levy S.K.I. Israel ISR ISR
3. kumite ml. žákyně BRH Veronika Mokrii Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
kumite st. žáci BRH
1. kumite st. žáci BRH Nikita Ilyichev SKIF Russia RUS RUS
2. kumite st. žáci BRH Batić Naser SKIF Slovenia SLO SLO
3. kumite st. žáci BRH Yegor Danylenko Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
kumite st. žákyně BRH
1. kumite st. žákyně BRH Dalma Jakubovics SKI Hungary HUN HUN
2. kumite st. žákyně BRH Barbora Kratochvílová SKIF Czech Republic CZE CZE
3. kumite st. žákyně BRH Karina Meshalkina SKIF Russia RUS RUS
kumite dorostenci (14-15) BRH
1. kumite dorostenci (14-15) BRH Evangelos Seremetakis SKIF Greece GRE GRE
2. kumite dorostenci (14-15) BRH Elisei Lazarev SKIF Russia RUS RUS
3. kumite dorostenci (14-15) BRH Adam Sheehan SKIF Ireland IRE IRE
kumite dorostenky (14-15) BRH
1. kumite dorostenky (14-15) BRH Boglárka Bihary SKI Hungary HUN HUN
2. kumite dorostenky (14-15) BRH Eliana Dias SKI Portugal POR POR
3. kumite dorostenky (14-15) BRH Kristýna Vavrušková SKIF Czech Republic CZE CZE
kumite junioři (16-17) BRH
1. kumite junioři (16-17) BRH Daniel Stauning SKIF Denmark DEN DEN
2. kumite junioři (16-17) BRH Laurentiu Vlad SKIF Romania ROM ROM
3. kumite junioři (16-17) BRH Denis Iovescu SKIF Romania ROM ROM
kumite juniorky (16-17) BRH
1. kumite juniorky (16-17) BRH Gali Horev S.K.I. Israel ISR ISR
2. kumite juniorky (16-17) BRH Alexandra Streza SKIF Romania ROM ROM
3. kumite juniorky (16-17) BRH Alice Anderlová SKIF Czech Republic CZE CZE
kumite muži U20 BRH
1. kumite muži U20 BRH Harald Mørch SKIF Denmark DEN DEN
2. kumite muži U20 BRH Žan Podboršek SKIF Slovenia SLO SLO
3. kumite muži U20 BRH Vladyslav Nagirnyi Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
kumite ženy U20 BRH
1. kumite ženy U20 BRH Patricia Lopes SKI Portugal POR POR
2. kumite ženy U20 BRH Barbora Bukáčková SKIF Czech Republic CZE CZE
3. kumite ženy U20 BRH Francesca Rinaudo SKI-I Italy ITA ITA
kumite muži -65kg
1. kumite muži -65kg Victor Jay SKIF Denmark DEN DEN
2. kumite muži -65kg José Fernandes SKI Portugal POR POR
3. kumite muži -65kg Lars Henriksen SKIF Denmark DEN DEN
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Ruslan Sadykov Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
2. kumite muži -75kg Marcus Nymand SKIF Denmark DEN DEN
3. kumite muži -75kg Davide Verderame SKI-I Italy ITA ITA
kumite muži +75kg
1. kumite muži +75kg Sonny Roberts SKI-GB GRB GRB
2. kumite muži +75kg Paul Huglo SKIF Belgium BEL BEL
3. kumite muži +75kg Gerardino Cappuccio SKI-I Italy ITA ITA
kumite ženy -60kg
1. kumite ženy -60kg Daphnè Rebolho SKI-I Italy ITA ITA
2. kumite ženy -60kg Yuliya Baranova Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
3. kumite ženy -60kg Elpida Christodoulou SKIF Greece GRE GRE
kumite ženy +60kg
1. kumite ženy +60kg Radka Tesařová SKIF Czech Republic CZE CZE
2. kumite ženy +60kg Giulia Buffo SKI-I Italy ITA ITA
3. kumite ženy +60kg Ganna Iastrebova Ukrajina UKR UKR
kumite Masters muži U50
1. kumite Masters muži U50 Roberto Zagaria SKI-I Italy ITA ITA
2. kumite Masters muži U50 Massimiliano Mudanò SKI-I Italy ITA ITA
3. kumite Masters muži U50 Mads Kold SKIF Denmark DEN DEN
kumite Masters ženy U50
1. kumite Masters ženy U50 Anja Nøddebo Jensen SKIF Denmark DEN DEN
2. kumite Masters ženy U50 Karen Sargent SKIF Ireland IRE IRE
3. kumite Masters ženy U50 Jana Lilienthal SKI Deutschland GER GER
kumite team dorostenci 15-17 let
1. kumite team dorostenci 15-17 let SKIF Denmark DEN DEN
2. kumite team dorostenci 15-17 let SKIF Belgium BEL BEL
3. kumite team dorostenci 15-17 let SKIF Greece GRE GRE
kumite team dorostenky 15-17 let
1. kumite team dorostenky 15-17 let SKI Portugal POR POR
2. kumite team dorostenky 15-17 let SKIF Romania ROM ROM
3. kumite team dorostenky 15-17 let SKIF Ukraine UKR UKR
kumite team muži
1. kumite team muži SKI-I Italy ITA ITA
2. kumite team muži SKIF Denmark DEN DEN
3. kumite team muži SKIF Belgium BEL BEL
kumite team ženy
1. kumite team ženy SKIF Czech Republic CZE CZE
2. kumite team ženy SKI Swiss Federation SUI SUI
3. kumite team ženy SKIF Ukraine UKR UKR
kumite team Masters muži
1. kumite team Masters muži SKI-I Italy ITA ITA
2. kumite team Masters muži SKIF Ukraine UKR UKR
3. kumite team Masters muži SKI-GB GRB GRB
Kata žákyně U12
1. Kata žákyně U12 Veronika Mokrii Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
2. Kata žákyně U12 Bojána Hecker SKI Hungary HUN HUN
3. Kata žákyně U12 Ma'ayan De Levy S.K.I. Israel ISR ISR
Kata muži masters U45
1. Kata muži masters U45 Magnus Holde-Bygvraa SKIF Denmark DEN DEN
2. Kata muži masters U45 Andrea Volterrani SKI-I Italy ITA ITA
3. Kata muži masters U45 Andreas Brodinger SKI Austrian Federation AUT AUT
Kata ženy masters U45
1. Kata ženy masters U45 Anna Barilli SKI Swiss Federation SUI SUI
2. Kata ženy masters U45 Mateja Breznik SKIF Slovenia SLO SLO
3. Kata ženy masters U45 Alessandro Pregnolato SKI-I Italy ITA ITA
Kata muži masters U55
1. Kata muži masters U55 Jinnah Shahnawaz SKIF Sweden SWE SWE
2. Kata muži masters U55 Yuriy Yaremchuk Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
3. Kata muži masters U55 Pasqualino Mura SKI-GB GRB GRB
Kata ženy masters U55
1. Kata ženy masters U55 Mara Bergantin SKI-I Italy ITA ITA
2. Kata ženy masters U55 Niurka Popa Carrazzana SKI-I Italy ITA ITA
3. Kata ženy masters U55 Nicoletta Soldani SKI-I Italy ITA ITA
Kata muži masters U60
1. Kata muži masters U60 Ray Payne SKIF Ireland IRE IRE
2. Kata muži masters U60 Marco Langiu SKI Swiss Federation SUI SUI
3. Kata muži masters U60 Mladen Vrtarić SKIF Slovenia SLO SLO
Kata muži masters U65
1. Kata muži masters U65 Philip McCarthy SKIF Ireland IRE IRE
2. Kata muži masters U65 Domencio Ruta SKI-I Italy ITA ITA
3. Kata muži masters U65 Aldo Milazzo SKI-I Italy ITA ITA
Kata ženy masters U65
1. Kata ženy masters U65 Ioulia Lionti SKIF Greece GRE GRE
2. Kata ženy masters U65 Anne Kjøng SKIF Denmark DEN DEN
3. Kata ženy masters U65 Lucie Marsh SKKIF UK GRB GRB
Kata muži masters 65+
1. Kata muži masters 65+ Tiziano Monti SKI-I Italy ITA ITA
2. Kata muži masters 65+ Pablo Mobèche SKI Swiss Federation SUI SUI
3. Kata muži masters 65+ György Fridrich SKI Hungary HUN HUN
Kumite muži masters U45
1. Kumite muži masters U45 Dennis Kjøng SKIF Denmark DEN DEN
2. Kumite muži masters U45 Olcay Kucukates SKIF Turkey TUR TUR
3. Kumite muži masters U45 Robert Nettmann SKI Poland POL POL
Kumite ženy masters U45
1. Kumite ženy masters U45 Winnie Søndergaard SKIF Denmark DEN DEN
2. Kumite ženy masters U45 Yvonne Cashman SKIF Ireland IRE IRE
3. Kumite ženy masters U45 Szilvia Tranger SKI Hungary HUN HUN
Kumite muži masters U55
1. Kumite muži masters U55 Eric McCarthy SKIF Ireland IRE IRE
2. Kumite muži masters U55 Yuriy Yaremchuk Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
3. Kumite muži masters U55 Pasqualino Mura SKI-GB GRB GRB
Kumite muži masters U60
1. Kumite muži masters U60 Mladen Vrtarić SKIF Slovenia SLO SLO
2. Kumite muži masters U60 Antonio Zipoli SKI-I Italy ITA ITA
3. Kumite muži masters U60 Pino Verderame SKI-I Italy ITA ITA
Kumite ženy masters U60
1. Kumite ženy masters U60 Niurka Popa Carrazzana SKI-I Italy ITA ITA
2. Kumite ženy masters U60 Nicoletta Soldani SKI-I Italy ITA ITA
3. Kumite ženy masters U60 Lucie Marsh SKKIF UK GRB GRB
Kumite muži masters U65
1. Kumite muži masters U65 Philip Alcock SKI-GB GRB GRB
2. Kumite muži masters U65 Paul Mead SKI-GB GRB GRB
3. Kumite muži masters U65 Philip McCarthy SKIF Ireland IRE IRE
Kumite muži masters 65+
1. Kumite muži masters 65+ Allan Rønne SKIF Denmark DEN DEN
2. Kumite muži masters 65+ Vasyl Chabanov Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
3. Kumite muži masters 65+ Tony Atherden SKKIF UK GRB GRB
Kumite tým mix yakusoku U100
1. Kumite tým mix yakusoku U100 SKI Hungary HUN HUN
2. Kumite tým mix yakusoku U100 SKIF Slovenia SLO SLO
3. Kumite tým mix yakusoku U100 SKI Hungary HUN HUN
Kumite tým mix yakusoku 100+
1. Kumite tým mix yakusoku 100+ SKI Swiss Federation SUI SUI
2. Kumite tým mix yakusoku 100+ SKI Hungary HUN HUN
3. Kumite tým mix yakusoku 100+ SKIF Russia RUS RUS
Kata tým mix 150+
1. Kata tým mix 150+ SKIF Ireland IRE IRE
2. Kata tým mix 150+ SKIF Ukraine UKR UKR
3. Kata tým mix 150+ SKI Swiss Federation SUI SUI
Grand Champion muži
1. Grand Champion muži Marcus Nymand SKIF Denmark DEN DEN
2. Grand Champion muži José Fernandes SKI Portugal POR POR
3. Grand Champion muži Paul Huglo SKIF Belgium BEL BEL
3. Grand Champion muži Ruslan Sadykov Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
Grand Champion ženy
1. Grand Champion ženy Yuliya Baranova Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
2. Grand Champion ženy Daphnè Rebolho SKI-I Italy ITA ITA
3. Grand Champion ženy Giulia Buffo SKI-I Italy ITA ITA
3. Grand Champion ženy Radka Tesařová SKIF Czech Republic CZE CZE
Nejlepší tým
1. Nejlepší tým SKIF Denmark DEN DEN
2. Nejlepší tým SKI-I Italy ITA ITA
3. Nejlepší tým SKI Hungary HUN HUN
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk