KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Avrupa Sampiyonasi SKIEF 2017 - 19.05.2017 - 21.05.2017

şehir Hradec Králové
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon SK Karate Spartak Hradec Králové
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 22
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 20
Puanlama 300-200-100-50-25


Beğenilme:
0%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 0x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata takýmlar bay masters
1. kata takýmlar bay masters SKI-I Italy ITA ITA
2. kata takýmlar bay masters SKI Swiss Federation SUI SUI
3. kata takýmlar bay masters SKIF Ukraine UKR UKR
kata takýmlar bayan masters
1. kata takýmlar bayan masters SKI Hungary HUN HUN
2. kata takýmlar bayan masters SKIF Ireland IRE IRE
3. kata takýmlar bayan masters SKI-I Italy ITA ITA
Kata Men
1. Kata Men Lars Henriksen SKIF Denmark DEN DEN
2. Kata Men Volodymyr Prokopiv Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
3. Kata Men Nguyen Thanh Tung SKI Hungary HUN HUN
Kata Women
1. Kata Women Yanuka Moniaga SKIF Belgium BEL BEL
2. Kata Women Giulia Buffo SKI-I Italy ITA ITA
3. Kata Women Irena Cekic SKI Swiss Federation SUI SUI
Kata Team Men
1. Kata Team Men SKI-I Italy ITA ITA
2. Kata Team Men SKIF Romania ROM ROM
3. Kata Team Men SKIF Russia RUS RUS
Kata Team Women
1. Kata Team Women SKI-I Italy ITA ITA
2. Kata Team Women SKI Swiss Federation SUI SUI
3. Kata Team Women SKI Austrian Federation AUT AUT
Kumite Men -65 kg
1. Kumite Men -65 kg Victor Jay SKIF Denmark DEN DEN
2. Kumite Men -65 kg José Fernandes SKI Portugal POR POR
3. Kumite Men -65 kg Lars Henriksen SKIF Denmark DEN DEN
Kumite Men -75 kg
1. Kumite Men -75 kg Ruslan Sadykov Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
2. Kumite Men -75 kg Marcus Nymand SKIF Denmark DEN DEN
3. Kumite Men -75 kg Davide Verderame SKI-I Italy ITA ITA
Kumite Men +75 kg
1. Kumite Men +75 kg Sonny Roberts SKI-GB GRB GRB
2. Kumite Men +75 kg Paul Huglo SKIF Belgium BEL BEL
3. Kumite Men +75 kg Gerardino Cappuccio SKI-I Italy ITA ITA
Kumite Women -60 kg
1. Kumite Women -60 kg Daphnè Rebolho SKI-I Italy ITA ITA
2. Kumite Women -60 kg Yuliya Baranova Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
3. Kumite Women -60 kg Elpida Christodoulou SKIF Greece GRE GRE
Kumite Women +60 kg
1. Kumite Women +60 kg Radka Tesařová SKIF Czech Republic CZE CZE
2. Kumite Women +60 kg Giulia Buffo SKI-I Italy ITA ITA
3. Kumite Women +60 kg Ganna Iastrebova Ukrayna UKR UKR
Kumite Team Men
1. Kumite Team Men SKI-I Italy ITA ITA
2. Kumite Team Men SKIF Denmark DEN DEN
3. Kumite Team Men SKIF Belgium BEL BEL
Kumite Team Women
1. Kumite Team Women SKIF Czech Republic CZE CZE
2. Kumite Team Women SKI Swiss Federation SUI SUI
3. Kumite Team Women SKIF Ukraine UKR UKR
Kata Boys U12
1. Kata Boys U12 Ivan Timofeev SKIF Russia RUS RUS
2. Kata Boys U12 Maxim Boldysh Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
3. Kata Boys U12 Artem Ivshin SKIF Russia RUS RUS
Kata Girls U12
1. Kata Girls U12 Veronika Mokrii Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
2. Kata Girls U12 Bojána Hecker SKI Hungary HUN HUN
3. Kata Girls U12 Ma'ayan De Levy S.K.I. Israel ISR ISR
Kata Boys U14
1. Kata Boys U14 Luca Preda SKIF Romania ROM ROM
2. Kata Boys U14 Andrey Novikov SKIF Russia RUS RUS
3. Kata Boys U14 Ivan Bilyi Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
Kata Girls U14
1. Kata Girls U14 Dominika Kovács SKI Hungary HUN HUN
2. Kata Girls U14 Aleksandra Zamiatina SKIF Russia RUS RUS
3. Kata Girls U14 Maria Marian SKIF Romania ROM ROM
Kata Male Cadets
1. Kata Male Cadets Daniel Brejcha SKIF Czech Republic CZE CZE
2. Kata Male Cadets Guy Scherer S.K.I. Israel ISR ISR
3. Kata Male Cadets Igor Okhman SKIF Russia RUS RUS
Kata Female Cadets
1. Kata Female Cadets Rafaela Lopes SKI Portugal POR POR
2. Kata Female Cadets Andreia Rodrigues SKI Portugal POR POR
3. Kata Female Cadets Karin Podboršek SKIF Slovenia SLO SLO
Kata Male Juniors
1. Kata Male Juniors Oded Be'erri S.K.I. Israel ISR ISR
2. Kata Male Juniors Riccardo Carlino SKI-I Italy ITA ITA
3. Kata Male Juniors Mauricio Domingues SKI Portugal POR POR
Kata Female Juniors
1. Kata Female Juniors Pi Bräunlich SKIF Denmark DEN DEN
2. Kata Female Juniors Lea Eidnes Pedersen SKIF Denmark DEN DEN
3. Kata Female Juniors Mathilde Fuglsang SKIF Denmark DEN DEN
Kata Men U20
1. Kata Men U20 Lorenzo Terzano SKI-I Italy ITA ITA
2. Kata Men U20 Aimé Adam SKIF Belgium BEL BEL
3. Kata Men U20 Alessandro Di Bono SKIF Belgium BEL BEL
Kata Women U20
1. Kata Women U20 Sabina Křížová SKIF Czech Republic CZE CZE
2. Kata Women U20 Anne Petersen SKIF Denmark DEN DEN
3. Kata Women U20 Vera Berchtold SKI Swiss Federation SUI SUI
Kumite Boys U12
1. Kumite Boys U12 Ilia Bobryshev SKIF Russia RUS RUS
2. Kumite Boys U12 Adam Nejedlý SKIF Czech Republic CZE CZE
3. Kumite Boys U12 Taras Haienko Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
Kumite Girls U12
1. Kumite Girls U12 Lili Loyal SKI Hungary HUN HUN
2. Kumite Girls U12 Ma'ayan De Levy S.K.I. Israel ISR ISR
3. Kumite Girls U12 Veronika Mokrii Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
Kumite Boys U14
1. Kumite Boys U14 Nikita Ilyichev SKIF Russia RUS RUS
2. Kumite Boys U14 Batić Naser SKIF Slovenia SLO SLO
3. Kumite Boys U14 Yegor Danylenko Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
Kumite Girls U14
1. Kumite Girls U14 Dalma Jakubovics SKI Hungary HUN HUN
2. Kumite Girls U14 Barbora Kratochvílová SKIF Czech Republic CZE CZE
3. Kumite Girls U14 Karina Meshalkina SKIF Russia RUS RUS
Kumite Male Cadets
1. Kumite Male Cadets Evangelos Seremetakis SKIF Greece GRE GRE
2. Kumite Male Cadets Elisei Lazarev SKIF Russia RUS RUS
3. Kumite Male Cadets Adam Sheehan SKIF Ireland IRE IRE
Kumite Female Cadets
1. Kumite Female Cadets Boglárka Bihary SKI Hungary HUN HUN
2. Kumite Female Cadets Eliana Dias SKI Portugal POR POR
3. Kumite Female Cadets Kristýna Vavrušková SKIF Czech Republic CZE CZE
Kumite Male Juniors
1. Kumite Male Juniors Daniel Stauning SKIF Denmark DEN DEN
2. Kumite Male Juniors Laurentiu Vlad SKIF Romania ROM ROM
3. Kumite Male Juniors Denis Iovescu SKIF Romania ROM ROM
Kumite Female Juniors
1. Kumite Female Juniors Gali Horev S.K.I. Israel ISR ISR
2. Kumite Female Juniors Alexandra Streza SKIF Romania ROM ROM
3. Kumite Female Juniors Alice Anderlová SKIF Czech Republic CZE CZE
Kumite Men U20
1. Kumite Men U20 Harald Mørch SKIF Denmark DEN DEN
2. Kumite Men U20 Žan Podboršek SKIF Slovenia SLO SLO
3. Kumite Men U20 Vladyslav Nagirnyi Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
Kumite Women U20
1. Kumite Women U20 Patricia Lopes SKI Portugal POR POR
2. Kumite Women U20 Barbora Bukáčková SKIF Czech Republic CZE CZE
3. Kumite Women U20 Francesca Rinaudo SKI-I Italy ITA ITA
Kata Men Masters U45
1. Kata Men Masters U45 Magnus Holde-Bygvraa SKIF Denmark DEN DEN
2. Kata Men Masters U45 Andrea Volterrani SKI-I Italy ITA ITA
3. Kata Men Masters U45 Andreas Brodinger SKI Austrian Federation AUT AUT
Kata Women Masters U45
1. Kata Women Masters U45 Anna Barilli SKI Swiss Federation SUI SUI
2. Kata Women Masters U45 Mateja Breznik SKIF Slovenia SLO SLO
3. Kata Women Masters U45 Alessandro Pregnolato SKI-I Italy ITA ITA
Kata Men Masters U50
1. Kata Men Masters U50 Thomas Jersbil SKIF Denmark DEN DEN
2. Kata Men Masters U50 Roberto Zagaria SKI-I Italy ITA ITA
3. Kata Men Masters U50 Martin O'Keeffe SKIF Ireland IRE IRE
Kata Women Masters U50
1. Kata Women Masters U50 Peggy De Block SKIF Belgium BEL BEL
2. Kata Women Masters U50 Karen Sargent SKIF Ireland IRE IRE
3. Kata Women Masters U50 Claudia Jorio SKI-I Italy ITA ITA
Kata Men Masters U55
1. Kata Men Masters U55 Jinnah Shahnawaz SKIF Sweden SWE SWE
2. Kata Men Masters U55 Yuriy Yaremchuk Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
3. Kata Men Masters U55 Pasqualino Mura SKI-GB GRB GRB
Kata Women Masters U55
1. Kata Women Masters U55 Mara Bergantin SKI-I Italy ITA ITA
2. Kata Women Masters U55 Niurka Popa Carrazzana SKI-I Italy ITA ITA
3. Kata Women Masters U55 Nicoletta Soldani SKI-I Italy ITA ITA
Kata Men Masters U60
1. Kata Men Masters U60 Ray Payne SKIF Ireland IRE IRE
2. Kata Men Masters U60 Marco Langiu SKI Swiss Federation SUI SUI
3. Kata Men Masters U60 Mladen Vrtarić SKIF Slovenia SLO SLO
Kata Men Masters U65
1. Kata Men Masters U65 Philip McCarthy SKIF Ireland IRE IRE
2. Kata Men Masters U65 Domencio Ruta SKI-I Italy ITA ITA
3. Kata Men Masters U65 Aldo Milazzo SKI-I Italy ITA ITA
Kata Women Masters U65
1. Kata Women Masters U65 Ioulia Lionti SKIF Greece GRE GRE
2. Kata Women Masters U65 Anne Kjøng SKIF Denmark DEN DEN
3. Kata Women Masters U65 Lucie Marsh SKKIF UK GRB GRB
Kata Men Masters 65+
1. Kata Men Masters 65+ Tiziano Monti SKI-I Italy ITA ITA
2. Kata Men Masters 65+ Pablo Mobèche SKI Swiss Federation SUI SUI
3. Kata Men Masters 65+ György Fridrich SKI Hungary HUN HUN
Kata Team Male Juniors
1. Kata Team Male Juniors S.K.I. Israel ISR ISR
2. Kata Team Male Juniors SKIF Romania ROM ROM
3. Kata Team Male Juniors SKIF Ireland IRE IRE
Kata Team Female Juniors
1. Kata Team Female Juniors SKI Portugal POR POR
2. Kata Team Female Juniors SKI-I Italy ITA ITA
3. Kata Team Female Juniors SKI Hungary HUN HUN
Kumite Men Masters U45
1. Kumite Men Masters U45 Dennis Kjøng SKIF Denmark DEN DEN
2. Kumite Men Masters U45 Olcay Kucukates SKIF Turkey TUR TUR
3. Kumite Men Masters U45 Robert Nettmann SKI Poland POL POL
Kumite Women Masters U45
1. Kumite Women Masters U45 Winnie Søndergaard SKIF Denmark DEN DEN
2. Kumite Women Masters U45 Yvonne Cashman SKIF Ireland IRE IRE
3. Kumite Women Masters U45 Szilvia Tranger SKI Hungary HUN HUN
Kumite Men Masters U50
1. Kumite Men Masters U50 Roberto Zagaria SKI-I Italy ITA ITA
2. Kumite Men Masters U50 Massimiliano Mudanò SKI-I Italy ITA ITA
3. Kumite Men Masters U50 Mads Kold SKIF Denmark DEN DEN
Kumite Women Masters U50
1. Kumite Women Masters U50 Anja Nøddebo Jensen SKIF Denmark DEN DEN
2. Kumite Women Masters U50 Karen Sargent SKIF Ireland IRE IRE
3. Kumite Women Masters U50 Jana Lilienthal SKI Deutschland GER GER
Kumite Men Masters U55
1. Kumite Men Masters U55 Eric McCarthy SKIF Ireland IRE IRE
2. Kumite Men Masters U55 Yuriy Yaremchuk Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
3. Kumite Men Masters U55 Pasqualino Mura SKI-GB GRB GRB
Kumite Men Masters U60
1. Kumite Men Masters U60 Mladen Vrtarić SKIF Slovenia SLO SLO
2. Kumite Men Masters U60 Antonio Zipoli SKI-I Italy ITA ITA
3. Kumite Men Masters U60 Pino Verderame SKI-I Italy ITA ITA
Kumite Women Masters U60
1. Kumite Women Masters U60 Niurka Popa Carrazzana SKI-I Italy ITA ITA
2. Kumite Women Masters U60 Nicoletta Soldani SKI-I Italy ITA ITA
3. Kumite Women Masters U60 Lucie Marsh SKKIF UK GRB GRB
Kumite Men Masters U65
1. Kumite Men Masters U65 Philip Alcock SKI-GB GRB GRB
2. Kumite Men Masters U65 Paul Mead SKI-GB GRB GRB
3. Kumite Men Masters U65 Philip McCarthy SKIF Ireland IRE IRE
Kumite Men Masters 65+
1. Kumite Men Masters 65+ Allan Rønne SKIF Denmark DEN DEN
2. Kumite Men Masters 65+ Vasyl Chabanov Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
3. Kumite Men Masters 65+ Tony Atherden SKKIF UK GRB GRB
Kumite Team Male Juniors
1. Kumite Team Male Juniors SKIF Denmark DEN DEN
2. Kumite Team Male Juniors SKIF Belgium BEL BEL
3. Kumite Team Male Juniors SKIF Greece GRE GRE
Kumite Team Female Juniors
1. Kumite Team Female Juniors SKI Portugal POR POR
2. Kumite Team Female Juniors SKIF Romania ROM ROM
3. Kumite Team Female Juniors SKIF Ukraine UKR UKR
Kumite Team Men Masters
1. Kumite Team Men Masters SKI-I Italy ITA ITA
2. Kumite Team Men Masters SKIF Ukraine UKR UKR
3. Kumite Team Men Masters SKI-GB GRB GRB
Kumite Team Mixed Yakusoku U100
1. Kumite Team Mixed Yakusoku U100 SKI Hungary HUN HUN
2. Kumite Team Mixed Yakusoku U100 SKIF Slovenia SLO SLO
3. Kumite Team Mixed Yakusoku U100 SKI Hungary HUN HUN
Kumite Team Mixed Yakusoku 100+
1. Kumite Team Mixed Yakusoku 100+ SKI Swiss Federation SUI SUI
2. Kumite Team Mixed Yakusoku 100+ SKI Hungary HUN HUN
3. Kumite Team Mixed Yakusoku 100+ SKIF Russia RUS RUS
Kata Team Mixed 150+
1. Kata Team Mixed 150+ SKIF Ireland IRE IRE
2. Kata Team Mixed 150+ SKIF Ukraine UKR UKR
3. Kata Team Mixed 150+ SKI Swiss Federation SUI SUI
Grand Champion Men
1. Grand Champion Men Marcus Nymand SKIF Denmark DEN DEN
2. Grand Champion Men José Fernandes SKI Portugal POR POR
3. Grand Champion Men Paul Huglo SKIF Belgium BEL BEL
3. Grand Champion Men Ruslan Sadykov Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
Grand Champion Women
1. Grand Champion Women Yuliya Baranova Ukrainian Shotokan karate-do federation SKIF UKR UKR
2. Grand Champion Women Daphnè Rebolho SKI-I Italy ITA ITA
3. Grand Champion Women Giulia Buffo SKI-I Italy ITA ITA
3. Grand Champion Women Radka Tesařová SKIF Czech Republic CZE CZE
The Best Team
1. The Best Team SKIF Denmark DEN DEN
2. The Best Team SKI-I Italy ITA ITA
3. The Best Team SKI Hungary HUN HUN
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır