KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

ME seniorů 2008 - 02.05.2008 - 04.05.2008

Město Tallinn
Stát Estonsko
Pořadatel EKF
Registrovaných jednotlivců 509
Kluby na medailových pozicích 20
Státy na medailových pozicích 20
Hodnocení 300-200-100-50-25


Ohodnocení kvality turnaje:
62.69%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 67x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata muži
1. kata muži Luca Valdesi Itálie ITA ITA
2. kata muži Lucio Maurino Itálie ITA ITA
3. kata muži Vu Duck Minh Dack Francie FRA FRA
3. kata muži Jonathan Mottram Anglie ENG ENG
5. kata muži Pasi Hirvonen Finsko FIN FIN
5. kata muži Vladimír Míček Česká republika CZE CZE
7. kata muži Alexander Barsegyan Rusko RUS RUS
7. kata muži Timo Gissler Německo GER GER
kata ženy
1. kata ženy Mirna Šenjug Chorvatsko CRO CRO
2. kata ženy Kristína Grmanová Slovensko SVK SVK
3. kata ženy Kubra Akarsu Turecko TUR TUR
3. kata ženy Almudena Muñoz Gonzales Španělsko ESP ESP
5. kata ženy Jessica Buil Francie FRA FRA
5. kata ženy Marija Madžarević Srbsko SRB SRB
7. kata ženy Daria Ippolitova Rusko RUS RUS
7. kata ženy Milena Milacic Černá Hora MNE MNE
kata team muži
1. kata team muži Itálie ITA ITA
2. kata team muži Francie FRA FRA
3. kata team muži Španělsko ESP ESP
3. kata team muži Německo GER GER
5. kata team muži Turecko TUR TUR
5. kata team muži Finsko FIN FIN
7. kata team muži Rusko RUS RUS
kata team ženy
1. kata team ženy Španělsko ESP ESP
2. kata team ženy Chorvatsko CRO CRO
3. kata team ženy Francie FRA FRA
3. kata team ženy Srbsko SRB SRB
5. kata team ženy Turecko TUR TUR
5. kata team ženy Německo GER GER
7. kata team ženy Nizozemsko NED NED
7. kata team ženy Černá Hora MNE MNE
KUMITE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Danil Domdjoni Chorvatsko CRO CRO
2. kumite muži -60kg David Luque Camacho Španělsko ESP ESP
3. kumite muži -60kg Michele Giuliani Itálie ITA ITA
3. kumite muži -60kg Alexander Heimann Německo GER GER
5. kumite muži -60kg Arthur Aslanyan Rusko RUS RUS
5. kumite muži -60kg Vincent Vasseur Nizozemsko NED NED
7. kumite muži -60kg Robert Glavas Rakousko AUT AUT
7. kumite muži -60kg Igor Krstin Srbsko SRB SRB
kumite muži -65kg
1. kumite muži -65kg Ömer Kemaloglu Turecko TUR TUR
2. kumite muži -65kg William Rollé Francie FRA FRA
3. kumite muži -65kg Thomas Kaserer Rakousko AUT AUT
3. kumite muži -65kg Peter Macko Slovensko SVK SVK
5. kumite muži -65kg Stanislav Horuna Ukrajina UKR UKR
5. kumite muži -65kg Ádám Kovács Maďarsko HUN HUN
7. kumite muži -65kg Albert Ciesielski Polsko POL POL
7. kumite muži -65kg B. Ivanov Bulharsko BUL BUL
kumite muži -70kg
1. kumite muži -70kg Oscar Vázquez Martins Španělsko ESP ESP
2. kumite muži -70kg Rafael Aghayev Ázerbajdžán AZE AZE
3. kumite muži -70kg Nello Maestri Itálie ITA ITA
3. kumite muži -70kg Serkan Yagci Turecko TUR TUR
5. kumite muži -70kg Ruslan Sadikov Lotyšsko LAT LAT
5. kumite muži -70kg D. Teplohh Estonsko EST EST
7. kumite muži -70kg Traian Gheorghita Iancu Rumunsko ROM ROM
7. kumite muži -70kg Eki Luukka Finsko FIN FIN
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Diego Davy Vandeschrick Belgie BEL BEL
2. kumite muži -75kg Michael Georgios Tzanos Řecko GRE GRE
3. kumite muži -75kg Luigi Busà Itálie ITA ITA
3. kumite muži -75kg Klaudio Farmadín Slovensko SVK SVK
5. kumite muži -75kg Mensur Cakić Bosna a Hercegovina BIH BIH
5. kumite muži -75kg Timothy Petersen Nizozemsko NED NED
7. kumite muži -75kg Marco Luca Švýcarsko SUI SUI
7. kumite muži -75kg A. Sanchez Estepa Španělsko ESP ESP
kumite muži -80kg
1. kumite muži -80kg Ludovic Cacheux Francie FRA FRA
2. kumite muži -80kg Slobodan Bitevic Srbsko SRB SRB
3. kumite muži -80kg Enes Erkan Turecko TUR TUR
3. kumite muži -80kg Ivan Leal Reglero Španělsko ESP ESP
5. kumite muži -80kg Andrej Harničár Slovensko SVK SVK
5. kumite muži -80kg Christian Koivumaa Švédsko SWE SWE
7. kumite muži -80kg Islamutdin Eldarouchev Rusko RUS RUS
7. kumite muži -80kg Thomas Schell Rakousko AUT AUT
kumite muži +80kg
1. kumite muži +80kg Jonathan Horne Německo GER GER
2. kumite muži +80kg Stefano Maniscalco Itálie ITA ITA
3. kumite muži +80kg Okay Arpa Turecko TUR TUR
3. kumite muži +80kg Fco. Javier Martinez Guzman Španělsko ESP ESP
5. kumite muži +80kg Marko Luhamaa Estonsko EST EST
5. kumite muži +80kg Florian Malguy Francie FRA FRA
7. kumite muži +80kg Geir Magne Brastad Norsko NOR NOR
7. kumite muži +80kg Igor Mitic Srbsko SRB SRB
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Rafael Aghayev Ázerbajdžán AZE AZE
2. kumite muži BRH Yavuz Karamollaoglu Turecko TUR TUR
3. kumite muži BRH Neven Martić Chorvatsko CRO CRO
3. kumite muži BRH Daniël Sabanovic Nizozemsko NED NED
5. kumite muži BRH Dzmitry Hrachou Bělorusko BLR BLR
5. kumite muži BRH Fehmi Mahalla Švýcarsko SUI SUI
7. kumite muži BRH C. Rodriguez Španělsko ESP ESP
7. kumite muži BRH Hunor Vass Maďarsko ROM ROM
kumite ženy -53kg
1. kumite ženy -53kg Kora Knühmann Německo GER GER
2. kumite ženy -53kg Anna Fajkowska Polsko POL POL
3. kumite ženy -53kg Gülderen Celik Turecko TUR TUR
3. kumite ženy -53kg Serap Özcelik Turecko TUR TUR
5. kumite ženy -53kg Elana Ponomareva Rusko RUS RUS
5. kumite ženy -53kg Alexandra Recchia Francie FRA FRA
7. kumite ženy -53kg Eudoxia Kosmidou Řecko GRE GRE
7. kumite ženy -53kg Jelena Kovačević Chorvatsko CRO CRO
kumite ženy -60kg
1. kumite ženy -60kg Carmen Vicente Cabanas Španělsko ESP ESP
2. kumite ženy -60kg Maria Sobol Rusko RUS RUS
3. kumite ženy -60kg I. Ardita Makedonie MKD MKD
3. kumite ženy -60kg Petra Peceková Česká republika CZE CZE
5. kumite ženy -60kg Georgia Nomikou Řecko GRE GRE
5. kumite ženy -60kg Silvia Sperner Německo GER GER
7. kumite ženy -60kg Sonja Steland Lucembursko LUX LUX
7. kumite ženy -60kg Natalie Karina Joyce Williams Anglie ENG ENG
kumite ženy +60kg
1. kumite ženy +60kg Fanny Clavien Švýcarsko SUI SUI
2. kumite ženy +60kg Arnela Odžaković Bosna a Hercegovina BIH BIH
3. kumite ženy +60kg Yildiz Aras Turecko TUR TUR
3. kumite ženy +60kg Cristina Feo Gomez Španělsko ESP ESP
5. kumite ženy +60kg Yasmina Benadda Německo GER GER
5. kumite ženy +60kg Lucia Povalačová Slovensko SVK SVK
7. kumite ženy +60kg Maja Janković Chorvatsko CRO CRO
7. kumite ženy +60kg Natasa Stefanovska Makedonie MKD MKD
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Eva Medveďová Tulejová Slovensko SVK SVK
2. kumite ženy BRH Merima Softić Bosna a Hercegovina BIH BIH
3. kumite ženy BRH Yildiz Aras Turecko TUR TUR
3. kumite ženy BRH Biljana Stojović Srbsko SRB SRB
5. kumite ženy BRH Jeannine Herrgesell Německo GER GER
5. kumite ženy BRH Petra Volf Chorvatsko CRO CRO
7. kumite ženy BRH Mathilde Klint Dánsko DEN DEN
7. kumite ženy BRH Viktória Semaníková Slovensko SVK SVK
kumite team muži
1. kumite team muži Španělsko ESP ESP
2. kumite team muži Rusko RUS RUS
3. kumite team muži Ázerbajdžán AZE AZE
3. kumite team muži Německo GER GER
5. kumite team muži Řecko GRE GRE
5. kumite team muži Srbsko SRB SRB
7. kumite team muži Turecko TUR TUR
7. kumite team muži Skotsko SCO SCO
kumite team ženy
1. kumite team ženy Španělsko ESP ESP
2. kumite team ženy Itálie ITA ITA
3. kumite team ženy Bosna a Hercegovina BIH BIH
3. kumite team ženy Švýcarsko SUI SUI
5. kumite team ženy Rusko RUS RUS
5. kumite team ženy Česká republika CZE CZE
7. kumite team ženy Belgie BEL BEL
7. kumite team ženy Ukrajina UKR UKR

Související turnaje:

Turnaj Datum
ME seniorů 2015 19.03.2015-22.03.2015
ME seniorů 2014 01.05.2014-04.05.2014
ME seniorů 2013 09.05.2013-12.05.2013
ME seniorů 2012 10.05.2012-13.05.2012
ME seniorů 2011 06.05.2011-08.05.2011
ME seniorů 2010 07.05.2010-09.05.2010
ME seniorů 2009 08.05.2009-10.05.2009
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk