KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Májový pohár nadějí 2010 - 17.04.2010

Město Lovosice
Stát Česká republika
Registrovaných jednotlivců 269
Kluby na medailových pozicích 26
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 12-8-4


Ohodnocení kvality turnaje:
53.95%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 19x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) David Šerák Sport Relax CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Dominik Mikula Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Daniel Janata Sport Relax CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) André Mašek SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Klára Chvojková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Jana Boháčová Sport Relax CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Elisabeth Hypiusová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Marek Fejfárek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Dominik Bandas SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Leoš Gebhard Ippon KK Rakovník CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Eliška Kváčová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Tereza Zlatohlávková Sport Relax CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Pavla Čížková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Jaroslav Hodina Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Ronald Prokeš Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Ondřej Kumpošt KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Tomáš Šíma KC Podbořany CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Petra Halamová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Alena Navrátilová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Jana Horáková Shotokan Karate Mělník CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Hana Ulíková Sport Relax CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Tomáš Laštovka Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Anton Orekhov SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Mikuláš Fuka Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg David Šerák Sport Relax CZE CZE
kumite ml. žáci -45kg
1. kumite ml. žáci -45kg Jan Vobruba SŠKS Pardubice CZE CZE
2. kumite ml. žáci -45kg Filip Černík Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žáci -45kg Jan Hrbáč KC Žatec CZE CZE
3. kumite ml. žáci -45kg Petr Lajbl Sport Relax CZE CZE
kumite st. žáci -35kg
1. kumite st. žáci -35kg Dominik Mikula Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
2. kumite st. žáci -35kg Ondřej Johanovský SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite st. žáci -55kg
1. kumite st. žáci -55kg Lukáš Kubín SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -55kg Petr Thieme SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -55kg Jiří Mádle KSK Chomutov a Jirkov CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Kamila Mandíková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Anna Velcová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Jana Boháčová Sport Relax CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Elisabeth Hypiusová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Dominik Bandas SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Vít Chrudimský TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Tomáš Lála Ippon KK Rakovník CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Roman Veis SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jakub Hertl TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jan Hanzalík KK Kladno CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Tomáš Kolář Ippon KK Rakovník CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Nikolas Mišík TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Antonín Sus TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg David Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Aleš Vydra SKC Louny CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Lukáš Druga Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jan Kužela Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Dominik Fulnek Ippon KK Rakovník CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jakub Elznic KK Kladno CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Tereza Obermajerová Schick Ryu Praha CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Eliška Kváčová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Erika Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Lucie Výprachtická KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Simona Ljapinová KC Podbořany CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Petr Kouba SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Jakub Beneš Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Tomáš Truong SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Miloš Janů SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Lukáš Mládek Slovan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Ondřej Kumpošt KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Aleš Suchý TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Martin Zajíc Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Jaroslav Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Miroslav Richter KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Adam Špringer Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Patrik Zeman SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Matěj Cvrk SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Tomáš Šíma KC Podbořany CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Kryštof Kulan TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Petr Švarc TJ Karate Praha CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Hana Ulíková Sport Relax CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Marie Slováčková KC Žatec CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Šárka Remerová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Alena Navrátilová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Dominika Šťastná KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Novoroční turnaj SKIF 2019 13.01.2019
SKIF Prague Open 2018 16.12.2018
SKIF Open 2018 30.09.2018
Novoroční turnaj SKIF 2018 14.01.2018
Pohár nadějí 2015 11.04.2015
Bohemia Open 4 Kids 2014 14.09.2014
Pohár nadějí 2014 12.04.2014
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk