KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Kesl Cup 2018 - 13.05.2018

Město Praha
Stát Česká republika
Pořadatel Kesl Ryu Shotokan
Registrovaných jednotlivců 349
Závodníci v kategoriích 535
Kluby 35
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 32
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
12.50%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 8x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Mikuláš Pater KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Ondřej Bareš KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Lukáš Dobrozemský KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Štěpán Němec USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Jakub Mareček TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Anh Duc Phan SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Evan Dvořák TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Martin Palan Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) David Kastl Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Matyáš Houska Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Josef Němec TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) David Hološevyč SKP karate Písek CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Samuel Vítek Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Daniel Dub Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Martin Luža Karate Klub Kyjov CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Viktorie Sekaninová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Tereza Sibřinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Lucie Bukovská Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Zuzana Vondráková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Klementina Nývltová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Iveta Vondráková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Beata Beerová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-9) Martina Rajnochová USK Slavia Liberec CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Kateřina Nováková Karate Klub Kyjov CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Anička Kolaříková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Marie Priglová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Veronika Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Lucy Hrdličková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Miroslava Vokatá SKP karate Písek CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Karolína Marcínová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Michaela Válková HAKUBA Karate Ostrava CZE CZE
kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu
1. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Mikuláš Pater KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Dalibor Kolínko SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Marek Kučera KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Sam Martin Trinh Nhu Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Jan Bárta Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Jan Strhan KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Marek Oktávec KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Tomáš Raich GRYF z.s. CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Daniel Vašek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Vladimír Fafek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Jan Stránský KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Ondřej Šťáhlavský Red Dragon Team CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Štěpán Mička SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Jan Bednář SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Kimi Zita SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu
1. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Kateřina Nováková Karate Klub Kyjov CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Františka Kašparová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Terezie Částková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Valerie Kuzněcová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Denisa Holubovská Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Christina Losmanová KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Lucie Aidlpesová SKC Louny CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Amálie Ondroušková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Barbora Vachoutová SKP karate Písek CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Viktorie Hošková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Rozálie Horadová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Veronika Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Anika Draheimová BUDO Plzeň z.s. CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Karolína Martínková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Filip Smutný KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Jakub Krausz Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Matěj Lippert SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Jaroslav Moravec Karate klub Spektra Praha CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Michal Vondrášek SKP karate Písek CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Nikola Doušová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Eliška Gubíková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Andrea Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Tereza Chobotová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Anna Vokatá SKP karate Písek CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Jůlie Linderová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Filip Smutný KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Pavel Mikeš Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Tomáš Kouba Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Adam Vrba KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Anna Vrábelová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Erika Hubková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Veronika Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Michaela Cyrany TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Aneta Zárubová TJ Karate Praha CZE CZE
kata muži
1. kata muži Jáchym Hořák KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata muži Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata muži Jiří Hodík TJ Karate Libčice CZE CZE
3. kata muži Daniel Oplt KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Nikola Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata ženy Hana Vašíčková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ženy Veronika Jůzová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ženy Barbora Lacinová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kata ženy Michaela Cyrany TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata ženy Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kata Masters muži (+40 let)
1. kata Masters muži (+40 let) Jaroslav Hamza Shotokan Sokol Slaný CZE CZE
2. kata Masters muži (+40 let) Ctibor Jízdný SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Radek Frühauf KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Jan Slezák KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata Masters muži (+40 let) Angelo Purgert TJ Karate Praha CZE CZE
kata Masters ženy (+35 let)
1. kata Masters ženy (+35 let) Hana Vašíčková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata Masters ženy (+35 let) Pavla Šimonová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata Masters ženy (+35 let) Jana Dušková KASR ŽAMBERK CZE CZE
3. kata Masters ženy (+35 let) Radka Paterová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kata Masters muži + ženy (8.-7.kyu)
1. kata Masters muži + ženy (8.-7.kyu) Angelo Purgert TJ Karate Praha CZE CZE
2. kata Masters muži + ženy (8.-7.kyu) Jana Dušková KASR ŽAMBERK CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg David Šimota Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Daniel Márovec Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Jan Wagner Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Martin Enev Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Matěj Böhme SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Evan Dvořák TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Lukáš Dobrozemský KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Martin Palan Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Libor Matoušek TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Adam Zíka Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Antonín Chudoba GRYF z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) +32kg Ivan Rybjanský SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Šimon Harvilko SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Sean Clifton Red Dragon Team CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Sebastian Noštinský HAKUBA Karate Ostrava CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Tomáš Vondrášek SKP karate Písek CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Lukáš Kastl Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Jakub Paluch Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Jan Jančařík Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg David Kastl Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Bruno Dvořák TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Ondřej Náhlík KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg David Řezanka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Vojtěch Dušek KASR ŽAMBERK CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Petr Kiprý Karate Panthers Český Krumlov CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Lukáš Musil SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Daniel Dub Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Adam Šmejkal SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Josef Němec TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Petr Svoboda SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Matěj Korytar Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Hynek Mráz TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg František Konrád GRYF z.s. CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Josef Koskuba SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Matyáš Jurík Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg David Hološevyč SKP karate Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jan Běle SKP karate Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Martin Luža Karate Klub Kyjov CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Jan Částka Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Richard Kuhn Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Lucie Bukovská Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Tereza Havelková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Karolína Francová Karate-Do Sokolov CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Alžběta Kozlíková TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Emma Kutláková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Klaudie Pexová Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Silvie Troblová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Viktorie Sekaninová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Andrea Zachová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Beata Beerová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Anna Havelcová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Lucy Hrdličková Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Markéta Klewarová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Karolína Marcínová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Marie Priglová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Kateřina Nováková SKP karate Písek CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Tereza Vašíčková TJ Karate Praha CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Štěpánka Krejčí SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Sofia Mazur GRYF z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -42kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Eliška Králíková SKP karate Písek CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Nela Mrázová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) -42kg Nikola Radostová GRYF z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +42kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Amálie Haková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Sylva Havlíčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Tereza Nguyen SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Kateřina Nováková Karate Klub Kyjov CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Klára Pijáková HAKUBA Karate Ostrava CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +42kg Michaela Válková HAKUBA Karate Ostrava CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Ondřej Hnilička SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Kimi Zita SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Jan Bednář SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg David Foriš SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Matyáš Míka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Ondřej Šťáhlavský Red Dragon Team CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg Matouš Hájek TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg David Smrček SK Karate Most CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Vladimír Fafek SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Martin Kutlák Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Michal Polák SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Jaroslav Šebesta Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Ondřej Čermák KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Miroslav Pluhař SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Jan Jirava Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Vojtěch Krejčí SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Přemysl Čarek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Jakub Florek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg David Nový KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Lukáš Růžička Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Jakub Svačina Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žáci -52kg David Vedral GRYF z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Martin Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Jakub Fidler SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Daniel Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Aneta Kadlecová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Karolína Martínková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Barbora Vachoutová SKP karate Písek CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Adéla Čepičková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Amálie Ondroušková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Andrea Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Lenka Kovářová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Vanessa Osouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Gabriela Děrešová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
7. kumite st. žákyně -50kg Agáta Nováková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite st. žákyně -50kg Michaela Vaškovská GRYF z.s. CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Ema Tinavská Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Elen Kozlová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Natálie Krátká Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Adéla Marcínová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Michaela Šidlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Dominik Smola SKP karate Písek CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Petr Pelikán TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Filip Exnar Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Daniel Chod Karate Klub Chodov CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Bohuslav Dušek KASR ŽAMBERK CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Filip Novotný SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jan Vašíček TJ Karate Praha CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Luboš Hrazdír KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg David Klewar Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Matyáš Bakrlík SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Martin Kočárek SK Karate Most CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Lukáš Jenker TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jakub Kiss Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Michal Vondrášek SKP karate Písek CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg David Soběslavský SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Martin Eliáš Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jan Thoma GRYF z.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Andrea Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Nikol Šídová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Tereza Chobotová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Natálie Krátká Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Eliška Gubíková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Aljona Drahanová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Monika Krupičková SKC Louny CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Hana Bělová SKP karate Písek CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lucie Hrdličková Red Dragon Team CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Dominik Smola SKP karate Písek CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Daniel Brejcha SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Adam Vrba KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Gleb Eremenko Red Dragon Team CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg David Wheeler TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Tomáš Děd TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg David Soběslavský SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Tomáš Děd TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Veronika Konášová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Denisa Brejchová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Tereza Karbanová TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Kristýna Hrušková TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Tereza Karbanová TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Lucie Hrdličková Red Dragon Team CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Kateřina Sotonová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Jan Roller TJ Karate Praha CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Jiří Hodík TJ Karate Libčice CZE CZE
2. kumite muži -84kg Ondřej Hnat Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Aleš Hromádko TJ Karate Praha CZE CZE
2. kumite muži BRH Radek Marcín TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži BRH Pavel Bakule Karate klub Spektra Praha CZE CZE
3. kumite muži BRH Ondřej Hnat Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Agáta Strnadová TJ Karate Praha CZE CZE
2. kumite ženy -68kg Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Regina Plašilová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy BRH Agáta Strnadová TJ Karate Praha CZE CZE
kumite Masters muži (+40 let)
1. kumite Masters muži (+40 let) Aleš Hromádko TJ Karate Praha CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2018 05.05.2018
Pohár nadějí 2018 07.04.2018
Wakizaši Cup 2018 24.03.2018
Velká cena Trutnova 2018 03.02.2018
Vánoční cena Mladé Boleslavi 2017 18.11.2017
Generali Cup 2017 04.11.2017
Wakizaši Cup 2017 28.10.2017
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk