KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Karate 1 - Salzburg 2011 - 12.11.2011 - 13.11.2011

Město Salzburg
Stát Rakousko
Pořadatel ÖKB
Závodníci v kategoriích 507
Kluby 126
Státy 46
Kluby na medailových pozicích 21
Státy na medailových pozicích 17
Hodnocení 180-120-60-30-15
Statistiky


Ohodnocení kvality turnaje:
71.88%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 32x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata muži
1. kata muži Antonio José Díaz Fernandez Venezuela VEN VEN
2. kata muži Cleiver Casanova Venezuela VEN VEN
3. kata muži Luca Brancaleon Centro Sportivo Esercito ITA ITA
3. kata muži Vu Duck Minh Dack Francie FRA FRA
5. kata muži Dejan Pajkic Srbsko SRB SRB
5. kata muži Emil Skovorodnikov Moscow Region Klin Lider RUS RUS
7. kata muži Adham Hashem Katar QAT QAT
7. kata muži Relja Mijanović Srbsko SRB SRB
kata ženy
1. kata ženy Rika Usami Japonsko JPN JPN
2. kata ženy Kazuyo Inoue Japonsko JPN JPN
3. kata ženy Veronika Mišková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata ženy Sandy Scordo Francie FRA FRA
5. kata ženy Viviana Bottaro Itálie ITA ITA
5. kata ženy Mai Gamaleldin Fahmy Salama Egypt EGY EGY
7. kata ženy Randa Atef Abdelaziz Egypt EGY EGY
7. kata ženy Sarah Assem Aly Sayed Aly Egypt EGY EGY
kata team muži
1. kata team muži Egypt EGY EGY
2. kata team muži Rakousko AUT AUT
3. kata team muži Chorvatsko CRO CRO
3. kata team muži KD Lich GER GER
5. kata team muži Centro Karate Zaccaro ITA ITA
5. kata team muži Puglia (ITA) ITA ITA
7. kata team muži Rakousko AUT AUT
kata team ženy
1. kata team ženy Chorvatsko CRO CRO
2. kata team ženy Egypt EGY EGY
3. kata team ženy Belgrade K.F. (SRB) SRB SRB
3. kata team ženy Puglia (ITA) ITA ITA
5. kata team ženy Rakousko AUT AUT
KUMITE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Mohamed Gamal Aly Egypt EGY EGY
2. kumite muži -60kg Oleg Filipovich PCMA Union UKR UKR
3. kumite muži -60kg Ji Hwan Lee Korea KOR KOR
3. kumite muži -60kg Giuseppe Francesco Strano Itálie ITA ITA
5. kumite muži -60kg Sofiane Ainine Budokan Karate Orléan FRA FRA
5. kumite muži -60kg Ottó Horváth Maďarsko HUN HUN
7. kumite muži -60kg Angelo Crescenzo CTR Campania ITA ITA
7. kumite muži -60kg Igor Martyniuk PCMA Union UKR UKR
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Hasnaoui Mohamed Tunisko TUN TUN
2. kumite muži -67kg Salvatore Serino Itálie ITA ITA
3. kumite muži -67kg Ahmed Elsayed Elshafei Egypt EGY EGY
3. kumite muži -67kg William Rollé Francie FRA FRA
5. kumite muži -67kg Do Won Kim Korea KOR KOR
5. kumite muži -67kg Mauro Scognamiglio Itálie ITA ITA
7. kumite muži -67kg Qassim Ghavidel Katar QAT QAT
7. kumite muži -67kg Stefan Pokorny Rakousko AUT AUT
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Luigi Busà Itálie ITA ITA
2. kumite muži -75kg Ahmed Gamaleldin Solyman Egypt EGY EGY
3. kumite muži -75kg Stanislav Horuna PCMA Union UKR UKR
3. kumite muži -75kg Nikola Jovanović Srbsko SRB SRB
5. kumite muži -75kg Kenji Grillon Francie FRA FRA
5. kumite muži -75kg Azdin Rghioui Francie FRA FRA
7. kumite muži -75kg Mohamed Bedri Djursholms karate Klubb SWE SWE
7. kumite muži -75kg Vitali Dzyachkou Bělorusko BLR BLR
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Hany Shaker El Sayed Keshta Egypt EGY EGY
2. kumite muži -84kg Nello Maestri Itálie ITA ITA
3. kumite muži -84kg Yaroslav Horuna PCMA Union UKR UKR
3. kumite muži -84kg Timothy Petersen Nizozemsko NED NED
5. kumite muži -84kg Abdelrahman Ahmed Abdelmonem Egypt EGY EGY
5. kumite muži -84kg Valentino Fioravante CTR Campania ITA ITA
7. kumite muži -84kg Tareq Abdesselem Club Arlesien De Karate Do FRA FRA
7. kumite muži -84kg Ljubiša Mihailović Černá Hora MNE MNE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Almir Cecunjanin Budućnost Podgorica MNE MNE
2. kumite muži +84kg Ossama Mansour Egypt EGY EGY
3. kumite muži +84kg Ibrahim Gary Francie FRA FRA
3. kumite muži +84kg Martin Nestorovski Karate Club Metalurg MKD MKD
5. kumite muži +84kg Salim Bendiab Francie FRA FRA
5. kumite muži +84kg Mohanad Magdy Mohammed Egypt EGY EGY
7. kumite muži +84kg George Guliaschwili TV Maxglan Karate AUT AUT
7. kumite muži +84kg Michael Chantalou AASS Karate FRA FRA
kumite ženy -50kg
1. kumite ženy -50kg Alexandra Recchia Francie FRA FRA
2. kumite ženy -50kg So Young Jang Korea KOR KOR
3. kumite ženy -50kg Branka Aranđelović Srbsko SRB SRB
3. kumite ženy -50kg Bettina Plank Rakousko AUT AUT
5. kumite ženy -50kg Giorgia Gargano Itálie ITA ITA
5. kumite ženy -50kg Jelena Milivojčević Belgrade K.F. SRB SRB
7. kumite ženy -50kg Svitlana Kutuzova PCMA Union UKR UKR
7. kumite ženy -50kg Réka Molnár Maďarsko HUN HUN
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Lucie Ignace Francie FRA FRA
2. kumite ženy -55kg Natasa Ilievska Karate Club Makpetrol MKD MKD
3. kumite ženy -55kg Nadia Ahmed Abdel Monem Egypt EGY EGY
3. kumite ženy -55kg Anzhelika Terlyuga PCMA Union UKR UKR
5. kumite ženy -55kg Aurelie Calizingoue Francie FRA FRA
5. kumite ženy -55kg Nada Ramdan Egypt EGY EGY
7. kumite ženy -55kg Jorina Bianchetti Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
7. kumite ženy -55kg Aurelie Magnin Neuchâtel Karaté Do SUI SUI
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Laura Pasqua Itálie ITA ITA
2. kumite ženy -61kg Alisa Buchinger Rakousko AUT AUT
3. kumite ženy -61kg Lolita Dona Francie FRA FRA
3. kumite ženy -61kg Jana Gfeller Taisho SUI SUI
5. kumite ženy -61kg Jelena Kovačević Chorvatsko CRO CRO
5. kumite ženy -61kg Randa Rozfelt Roushdy Egypt EGY EGY
7. kumite ženy -61kg Sara Sirovica Chorvatsko CRO CRO
7. kumite ženy -61kg Oksana Xashchyjan PCMA Union UKR UKR
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Ivona Tubić Chorvatsko CRO CRO
2. kumite ženy -68kg Tiffany Fanjat Francie FRA FRA
3. kumite ženy -68kg Sonia Fromager Francie FRA FRA
3. kumite ženy -68kg Azra Saleš Chorvatsko CRO CRO
5. kumite ženy -68kg Heba Abd El Rahman Abd El Hamid Egypt EGY EGY
5. kumite ženy -68kg Iryna Kaminska PCMA Union UKR UKR
7. kumite ženy -68kg Ivana Bebek Chorvatsko CRO CRO
7. kumite ženy -68kg Ivana Čomagić Srbsko SRB SRB
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Maša Martinović Chorvatsko CRO CRO
2. kumite ženy +68kg Greta Vitelli Itálie ITA ITA
3. kumite ženy +68kg Zeinab Koutb Egypt EGY EGY
3. kumite ženy +68kg Ruth Soufflet Francie FRA FRA
5. kumite ženy +68kg Jessica Cargill Neuchâtel Karaté Do SUI SUI
5. kumite ženy +68kg Laura Rossi CTR Lombardia ITA ITA
7. kumite ženy +68kg Lucia Bucci Puglia ITA ITA

Související turnaje:

Turnaj Datum
Karate1 Premier League - Halle/ Leipzig 2017 08.09.2017-10.09.2017
Karate 1 Premier League - Paris 2016 22.01.2016-24.01.2016
Karate 1 Premier League - Dutch Open 2014 08.03.2014-09.03.2014
Karate 1 Premier League - Paris 2014 10.01.2014-12.01.2014
Karate 1 Premier League - Jakarta 2013 22.06.2013-23.06.2013
Karate 1 Premier League - Tyumen 2013 13.04.2013-14.04.2013
Karate 1 Premier League - Dordrecht 2013 09.03.2013-10.03.2013
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk