KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Karate 1 Premier League - Dordrecht 2013 - 09.03.2013 - 10.03.2013

Město Dordrecht
Stát Nizozemsko
Pořadatel Karate-do Bond Nederland
Registrovaných jednotlivců 575
Závodníci v kategoriích 585
Kluby 182
Státy 50
Kluby na medailových pozicích 26
Státy na medailových pozicích 21
Hodnocení 180-120-60-30-15


Ohodnocení kvality turnaje:
62.50%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 2x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata muži
1. kata muži Damián Hugo Quintero Capdevila Španělsko ESP ESP
2. kata muži Luca Brancaleon Centro Sportivo Esercito ITA ITA
3. kata muži Arslan Caliskan Turecko TUR TUR
3. kata muži Pierre Antoine Tresegnie Federation Francophone BEL BEL
5. kata muži Florian Genau Německo GER GER
5. kata muži Mehmet Yakan Turecko TUR TUR
7. kata muži Mohammed El Hanni Maroko MAR MAR
7. kata muži John Gardiner Ishinryu ENG ENG
kata ženy
1. kata ženy Emma Lucraft Ishinryu Barking ENG ENG
2. kata ženy Mai Gamaleldin Fahmy Salama Egypt EGY EGY
3. kata ženy Randa Atef Abdelaziz Egypt EGY EGY
3. kata ženy Sarah Assem Aly Sayed Aly Egypt EGY EGY
5. kata ženy Erika Hrušecká Slovensko SVK SVK
5. kata ženy Anna Müller Německo GER GER
7. kata ženy Jasmine Bleul Německo GER GER
7. kata ženy Aolexandra Feracci Ligue Corse de Karate FRA FRA
kata team muži
1. kata team muži Španělsko ESP ESP
2. kata team muži Egypt EGY EGY
3. kata team muži Německo GER GER
3. kata team muži Rakousko AUT AUT
5. kata team muži Turecko TUR TUR
5. kata team muži Spazio Sport ITA ITA
7. kata team muži KD Kempen (GER) GER GER
kata team ženy
1. kata team ženy Německo GER GER
2. kata team ženy Egypt EGY EGY
3. kata team ženy Bělorusko BLR BLR
3. kata team ženy Dynamo Belarus BLR BLR
5. kata team ženy Německo GER GER
5. kata team ženy TuS St. Arnold GER GER
KUMITE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Luca Maresca ASD Wellnes Zone ITA ITA
2. kumite muži -60kg Angelo Crescenzo APD Shirai Club S.Valentino ITA ITA
3. kumite muži -60kg Alexander Heimann Německo GER GER
3. kumite muži -60kg Kalvis Kalnins Baltijas Karate Club LAT LAT
5. kumite muži -60kg El Mehdi Benrouida Maroko MAR MAR
5. kumite muži -60kg Geoffrey Berens Nizozemsko NED NED
7. kumite muži -60kg Govinash Rajakumar Malajsie MAS MAS
7. kumite muži -60kg Antonio Vastola APD Shirai Club S.Valentino ITA ITA
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Magdy Hanafy Egypt EGY EGY
2. kumite muži -67kg Redouan Kousseksou Maroko MAR MAR
3. kumite muži -67kg Marvin Garin Francie FRA FRA
3. kumite muži -67kg Ahmed Naser Ramadan Rady Egypt EGY EGY
5. kumite muži -67kg Ömer Kemaloglu Turecko TUR TUR
5. kumite muži -67kg Yves Martial Tadissi Maďarsko HUN HUN
7. kumite muži -67kg Sharmendran Raghonathan Malajsie MAS MAS
7. kumite muži -67kg Salvatore Serino Centro Sportivo Esercito ITA ITA
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Stanislav Horuna Ukrajina UKR UKR
2. kumite muži -75kg Noah Bitsch Německo GER GER
3. kumite muži -75kg Logan Da Costa Francie FRA FRA
3. kumite muži -75kg Thomas Scott Wado International Karate-do Federation USA USA
5. kumite muži -75kg Pierluigi Grimaldi APD Shirai Club S.Valentino ITA ITA
5. kumite muži -75kg René Smaal Nizozemsko NED NED
7. kumite muži -75kg Thomas Hickman PC Karate Academy ENG ENG
7. kumite muži -75kg Ayman Mahmoud Ahmed Ibrahim Egypt EGY EGY
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Hany Shaker El Sayed Keshta Egypt EGY EGY
2. kumite muži -84kg Timothy Petersen Nizozemsko NED NED
3. kumite muži -84kg Tamer Abdelrouf Mohamed Mourssy Egypt EGY EGY
3. kumite muži -84kg Adham Mahmoud Hussein Sabri Egypt EGY EGY
5. kumite muži -84kg Heinrich Leistenschneider Německo GER GER
5. kumite muži -84kg Hadysson Riou Sen No Sen Venissieux FRA FRA
7. kumite muži -84kg Nello Maestri Centro Sportivo Esercito ITA ITA
7. kumite muži -84kg Aykut Usda Turecko TUR TUR
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Mohanad Magdy Mohammed Egypt EGY EGY
2. kumite muži +84kg Salim Bendiab Francie FRA FRA
3. kumite muži +84kg Ibrahim Gary Francie FRA FRA
3. kumite muži +84kg Moreno Sheppard Nizozemsko NED NED
5. kumite muži +84kg Yevhen Motovylin Ukrajina UKR UKR
5. kumite muži +84kg Lionel Nardy Amical Karaté Shotokan Martinique FRA FRA
7. kumite muži +84kg Mariusz Jan Korowaj Kaisho Białystok POL POL
7. kumite muži +84kg Martin Nestorovski Karate Club Metalurg MKD MKD
kumite ženy -50kg
1. kumite ženy -50kg Bettina Plank Rakousko AUT AUT
2. kumite ženy -50kg Areeg Rashed Said Youssef Egypt EGY EGY
3. kumite ženy -50kg Mariya Koulinkovitch Bělorusko BLR BLR
3. kumite ženy -50kg Alexandra Recchia Francie FRA FRA
5. kumite ženy -50kg Lucia Kováčiková Slovensko SVK SVK
5. kumite ženy -50kg Tania Ribeiro Matos Club Karate Fudo-Shin AND AND
7. kumite ženy -50kg Oumaima Ben Saleh Tunisko TUN TUN
7. kumite ženy -50kg Marwa Kassem Sayed Khalil Egypt EGY EGY
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Yassmin Hamdy Bayoumy Attia Egypt EGY EGY
2. kumite ženy -55kg Jana Vojtikevičová Slovensko SVK SVK
3. kumite ženy -55kg Bettina Alstadsæther Stavanger Karate Klubb NOR NOR
3. kumite ženy -55kg Douha Ben Otmen Tunisko TUN TUN
5. kumite ženy -55kg Nisha Alagasan Malajsie MAS MAS
5. kumite ženy -55kg Meltem Atakli SC Banzai Berlin GER GER
7. kumite ženy -55kg Maria Logvinenko Ukrajina UKR UKR
7. kumite ženy -55kg Vivienne Macchiarelli Budokan Karate Orléan FRA FRA
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Silvia Sperner Německo GER GER
2. kumite ženy -61kg Lucille Breton Pôle France Karaté FRA FRA
3. kumite ženy -61kg Stephanie Kaup Rakousko AUT AUT
3. kumite ženy -61kg Halina Melnyk Ukrajina UKR UKR
5. kumite ženy -61kg Nele De Vos Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
5. kumite ženy -61kg Giana Mohamed Farouk Lotfy Egypt EGY EGY
7. kumite ženy -61kg Elena Quirici Švýcarsko SUI SUI
7. kumite ženy -61kg Lucie Veithová Česká republika CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Vassiliki Panetsidou Řecko GRE GRE
2. kumite ženy -68kg Gitte H. Brünstad Mizuchi Karate Team NOR NOR
3. kumite ženy -68kg Szandra Metzger Maďarsko HUN HUN
3. kumite ženy -68kg Inga Sherozia Center of Martial Arts Alfa RUS RUS
5. kumite ženy -68kg Ramona Brüderlin Švýcarsko SUI SUI
5. kumite ženy -68kg Laury Vogelzang Unity 99 Rotterdam NED NED
7. kumite ženy -68kg Manon Leroy Samouraï 2000 FRA FRA
7. kumite ženy -68kg Iselin Kvamme Pedersen Bærum Kampsport NOR NOR
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Shymaa Mohaned Alsayed Egypt EGY EGY
2. kumite ženy +68kg Dominika Tatarová Slovensko SVK SVK
3. kumite ženy +68kg Vanesca Nortan Nizozemsko NED NED
3. kumite ženy +68kg Ciska van der Voort Nizozemsko NED NED
5. kumite ženy +68kg Hana Antunovic Švédsko SWE SWE
5. kumite ženy +68kg Laura Pradelli Federation Francophone BEL BEL
7. kumite ženy +68kg Feten Issa Tunisko TUN TUN
7. kumite ženy +68kg Helena Kuusisto Porin Shotokan FIN FIN

Související turnaje:

Turnaj Datum
Karate1 Premier League - Halle/ Leipzig 2017 08.09.2017-10.09.2017
Karate 1 Premier League - Paris 2016 22.01.2016-24.01.2016
Karate 1 Premier League - Dutch Open 2014 08.03.2014-09.03.2014
Karate 1 Premier League - Paris 2014 10.01.2014-12.01.2014
Karate 1 Premier League - Jakarta 2013 22.06.2013-23.06.2013
Karate 1 Premier League - Tyumen 2013 13.04.2013-14.04.2013
Karate 1 Premier League - Paris 2013 19.01.2013-20.01.2013
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk