KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Karate 1 - Salzburg 2011 - 12.11.2011 - 13.11.2011

şehir Salzburg
Ülke Avusturya
Organizasyon ÖKB
Girişleri 507
Kulüpler 126
Ülkeler 46
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 21
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 17
Puanlama 180-120-60-30-15
İstatistikler


Beğenilme:
71.88%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 32x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay
1. kata bay Antonio José Díaz Fernandez Venezuela VEN VEN
2. kata bay Cleiver Casanova Venezuela VEN VEN
3. kata bay Luca Brancaleon Centro Sportivo Esercito ITA ITA
3. kata bay Vu Duck Minh Dack Fransa FRA FRA
5. kata bay Dejan Pajkic Sırbistan SRB SRB
5. kata bay Emil Skovorodnikov Moscow Region Klin Lider RUS RUS
7. kata bay Adham Hashem Katar QAT QAT
7. kata bay Relja Mijanović Sırbistan SRB SRB
kata bayan
1. kata bayan Rika Usami Japonya JPN JPN
2. kata bayan Kazuyo Inoue Japonya JPN JPN
3. kata bayan Veronika Mišková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata bayan Sandy Scordo Fransa FRA FRA
5. kata bayan Viviana Bottaro İtalya ITA ITA
5. kata bayan Mai Gamaleldin Fahmy Salama Mısır EGY EGY
7. kata bayan Randa Atef Abdelaziz Mısır EGY EGY
7. kata bayan Sarah Assem Aly Sayed Aly Mısır EGY EGY
kata takýmlar bay
1. kata takýmlar bay Mısır EGY EGY
2. kata takýmlar bay Avusturya AUT AUT
3. kata takýmlar bay Hırvatistan CRO CRO
3. kata takýmlar bay KD Lich GER GER
5. kata takýmlar bay Centro Karate Zaccaro ITA ITA
5. kata takýmlar bay Puglia (ITA) ITA ITA
7. kata takýmlar bay Avusturya AUT AUT
kata takýmlar bayan
1. kata takýmlar bayan Hırvatistan CRO CRO
2. kata takýmlar bayan Mısır EGY EGY
3. kata takýmlar bayan Belgrade K.F. (SRB) SRB SRB
3. kata takýmlar bayan Puglia (ITA) ITA ITA
5. kata takýmlar bayan Avusturya AUT AUT
KUMITE
kumite bay -60kg
1. kumite bay -60kg Mohamed Gamal Aly Mısır EGY EGY
2. kumite bay -60kg Oleg Filipovich Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay -60kg Ji Hwan Lee Kore KOR KOR
3. kumite bay -60kg Giuseppe Francesco Strano Italy ITA ITA
5. kumite bay -60kg Sofiane Ainine Budokan Karate Orléan FRA FRA
5. kumite bay -60kg Ottó Horváth Macaristan HUN HUN
7. kumite bay -60kg Angelo Crescenzo İtalya ITA ITA
7. kumite bay -60kg Igor Martyniuk Ukrayna UKR UKR
kumite bay -67kg
1. kumite bay -67kg Hasnaoui Mohamed Tunus TUN TUN
2. kumite bay -67kg Salvatore Serino Italy ITA ITA
3. kumite bay -67kg Ahmed Elsayed Elshafei Mısır EGY EGY
3. kumite bay -67kg William Rollé France FRA FRA
5. kumite bay -67kg Do Won Kim Kore KOR KOR
5. kumite bay -67kg Mauro Scognamiglio İtalya ITA ITA
7. kumite bay -67kg Qassim Ghavidel Katar QAT QAT
7. kumite bay -67kg Stefan Pokorny Avusturya AUT AUT
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Luigi Busà İtalya ITA ITA
2. kumite bay -75kg Ahmed Gamaleldin Solyman Mısır EGY EGY
3. kumite bay -75kg Stanislav Horuna Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay -75kg Nikola Jovanović Sırbistan SRB SRB
5. kumite bay -75kg Kenji Grillon Fransa FRA FRA
5. kumite bay -75kg Azdin Rghioui Fransa FRA FRA
7. kumite bay -75kg Mohamed Bedri Djursholms karate Klubb SWE SWE
7. kumite bay -75kg Vitali Dzyachkou Beyaz Rusya BLR BLR
kumite bay -84kg
1. kumite bay -84kg Hany Shaker El Sayed Keshta Mısır EGY EGY
2. kumite bay -84kg Nello Maestri İtalya ITA ITA
3. kumite bay -84kg Yaroslav Horuna PCMA Union UKR UKR
3. kumite bay -84kg Timothy Petersen Hollanda NED NED
5. kumite bay -84kg Abdelrahman Ahmed Abdelmonem Mısır EGY EGY
5. kumite bay -84kg Valentino Fioravante İtalya ITA ITA
7. kumite bay -84kg Tareq Abdesselem Club Arlesien De Karate Do FRA FRA
7. kumite bay -84kg Ljubiša Mihailović Karadağ MNE MNE
kumite bay +84kg
1. kumite bay +84kg Almir Cecunjanin Karadağ MNE MNE
2. kumite bay +84kg Ossama Mansour Mısır EGY EGY
3. kumite bay +84kg Ibrahim Gary Fransa FRA FRA
3. kumite bay +84kg Martin Nestorovski Karate Club Metalurg MKD MKD
5. kumite bay +84kg Salim Bendiab Fransa FRA FRA
5. kumite bay +84kg Mohanad Magdy Mohammed Mısır EGY EGY
7. kumite bay +84kg George Guliaschwili TV Maxglan Karate AUT AUT
7. kumite bay +84kg Michael Chantalou AASS Karate FRA FRA
kumite bayan -50kg
1. kumite bayan -50kg Alexandra Recchia Fransa FRA FRA
2. kumite bayan -50kg So Young Jang Kore KOR KOR
3. kumite bayan -50kg Branka Aranđelović Sırbistan SRB SRB
3. kumite bayan -50kg Bettina Plank Avusturya AUT AUT
5. kumite bayan -50kg Giorgia Gargano Italy ITA ITA
5. kumite bayan -50kg Jelena Milivojčević Sırbistan SRB SRB
7. kumite bayan -50kg Svitlana Kutuzova PCMA Union UKR UKR
7. kumite bayan -50kg Réka Molnár Macaristan HUN HUN
kumite bayan -55kg
1. kumite bayan -55kg Lucie Ignace Fransa FRA FRA
2. kumite bayan -55kg Natasa Ilievska Karate Club Makpetrol MKD MKD
3. kumite bayan -55kg Nadia Ahmed Abdel Monem Mısır EGY EGY
3. kumite bayan -55kg Anzhelika Terlyuga Ukrayna UKR UKR
5. kumite bayan -55kg Aurelie Calizingoue Fransa FRA FRA
5. kumite bayan -55kg Nada Ramdan Mısır EGY EGY
7. kumite bayan -55kg Jorina Bianchetti Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
7. kumite bayan -55kg Aurelie Magnin İsviçre SUI SUI
kumite bayan -61kg
1. kumite bayan -61kg Laura Pasqua İtalya ITA ITA
2. kumite bayan -61kg Alisa Buchinger Avusturya AUT AUT
3. kumite bayan -61kg Lolita Dona Fransa FRA FRA
3. kumite bayan -61kg Jana Gfeller Taisho SUI SUI
5. kumite bayan -61kg Jelena Kovačević Hırvatistan CRO CRO
5. kumite bayan -61kg Randa Rozfelt Roushdy Mısır EGY EGY
7. kumite bayan -61kg Sara Sirovica Hırvatistan CRO CRO
7. kumite bayan -61kg Oksana Xashchyjan Ukrayna UKR UKR
kumite bayan -68kg
1. kumite bayan -68kg Ivona Tubić Hırvatistan CRO CRO
2. kumite bayan -68kg Tiffany Fanjat France FRA FRA
3. kumite bayan -68kg Sonia Fromager France FRA FRA
3. kumite bayan -68kg Azra Saleš Hırvatistan CRO CRO
5. kumite bayan -68kg Heba Abd El Rahman Abd El Hamid Mısır EGY EGY
5. kumite bayan -68kg Iryna Kaminska Ukrayna UKR UKR
7. kumite bayan -68kg Ivana Bebek Hırvatistan CRO CRO
7. kumite bayan -68kg Ivana Čomagić Sırbistan SRB SRB
kumite bayan +68kg
1. kumite bayan +68kg Maša Martinović Hırvatistan CRO CRO
2. kumite bayan +68kg Greta Vitelli İtalya ITA ITA
3. kumite bayan +68kg Zeinab Koutb Mısır EGY EGY
3. kumite bayan +68kg Ruth Soufflet Fransa FRA FRA
5. kumite bayan +68kg Jessica Cargill İsviçre SUI SUI
5. kumite bayan +68kg Laura Rossi CTR Lombardia ITA ITA
7. kumite bayan +68kg Lucia Bucci Puglia ITA ITA

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
Karate1 Premier League - Halle/ Leipzig 2017 08.09.2017-10.09.2017
Karate 1 Premier League - Paris 2016 22.01.2016-24.01.2016
Karate 1 Premier League - Dutch Open 2014 08.03.2014-09.03.2014
Karate 1 Premier League - Paris 2014 10.01.2014-12.01.2014
Karate 1 Premier League - Jakarta 2013 22.06.2013-23.06.2013
Karate 1 Premier League - Tyumen 2013 13.04.2013-14.04.2013
Karate 1 Premier League - Dordrecht 2013 09.03.2013-10.03.2013
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır