KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Karate 1 Premier League - Tyumen 2013 - 13.04.2013 - 14.04.2013

Město Ťumeň
Stát Rusko
Pořadatel Karate Federation of Russia
Registrovaných jednotlivců 234
Závodníci v kategoriích 242
Kluby 45
Státy 24
Kluby na medailových pozicích 22
Státy na medailových pozicích 15
Hodnocení 180-120-60-30-15


Ohodnocení kvality turnaje:
65.63%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 8x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata muži
1. kata muži Mustafa Ibrahim Egypt EGY EGY
2. kata muži Ahmed Ashraf Shawky Egypt EGY EGY
3. kata muži Chi Ming Lau Hongkong HKG HKG
3. kata muži Ibrahim Magdy Moussa Ahmed Egypt EGY EGY
5. kata muži Tsz Man Chris Cheng Hongkong HKG HKG
5. kata muži Mehmet Yakan Turecko TUR TUR
7. kata muži Alexander Rusanov Moscow Region Klin Lider RUS RUS
7. kata muži Emil Skovorodnikov Moscow Region Klin Lider RUS RUS
kata ženy
1. kata ženy Pui Ki Li Hongkong HKG HKG
2. kata ženy Sarah Assem Aly Sayed Aly Egypt EGY EGY
3. kata ženy Randa Atef Abdelaziz Egypt EGY EGY
3. kata ženy Sviatlana Yermakova Bělorusko BLR BLR
5. kata ženy Olga Kotlyarova Novosibirsk Regional Karate Federation RUS RUS
5. kata ženy Yulia Kuznetsova Rusko RUS RUS
7. kata ženy Victoriya Afendikova Ukrajina UKR UKR
7. kata ženy Mai Gamaleldin Fahmy Salama Egypt EGY EGY
kata team muži
1. kata team muži Egypt EGY EGY
2. kata team muži Turecko TUR TUR
3. kata team muži Moscow Region Klin Lider (RUS) RUS RUS
3. kata team muži Fourways Martial Arts SAR SAR
kata team ženy
1. kata team ženy Egypt EGY EGY
2. kata team ženy Bělorusko BLR BLR
3. kata team ženy Bělorusko BLR BLR
3. kata team ženy Moscow Region Klin Lider (RUS) RUS RUS
5. kata team ženy Novosibirsk Regional Karate Federat RUS RUS
KUMITE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Evgenii Alekhin Tyumen RUS RUS
2. kumite muži -60kg Mohamed Gamal Aly Egypt EGY EGY
3. kumite muži -60kg Darkhan Assadilov Kazachstán KAZ KAZ
3. kumite muži -60kg Aykut Kaya Turecko TUR TUR
5. kumite muži -60kg Andrey Aktauov Kazachstán KAZ KAZ
5. kumite muži -60kg Ju Yeong Gu Korea KOR KOR
7. kumite muži -60kg Ahmed Abdelnasser Abdelsadek Egypt EGY EGY
7. kumite muži -60kg Evgeny Plakhutin Rusko RUS RUS
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Rafíz Hasanov Ázerbajdžán AZE AZE
2. kumite muži -67kg Magdy Hanafy Egypt EGY EGY
3. kumite muži -67kg Albert Budaev Novosibirsk Regional Karate Federation RUS RUS
3. kumite muži -67kg Viacheslav Kraynyuk HMAO-UGRA Karate Federation RUS RUS
5. kumite muži -67kg Vigen Ohanyan Shorin-Ryu ARM ARM
5. kumite muži -67kg Burak Uygur Turecko TUR TUR
7. kumite muži -67kg Askhat Akanov Kazachstán KAZ KAZ
7. kumite muži -67kg Oleg Makhmudov Rusko RUS RUS
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Rafael Aghayev Ázerbajdžán AZE AZE
2. kumite muži -75kg Stanislav Horuna Ukrajina UKR UKR
3. kumite muži -75kg Aleksandr Shcherban Novosibirsk Regional Karate Federation RUS RUS
3. kumite muži -75kg Serkan Yagci Turecko TUR TUR
5. kumite muži -75kg Egor Abdrakhmanov Rusko RUS RUS
5. kumite muži -75kg Meirambek Toleyev Kazachstán KAZ KAZ
7. kumite muži -75kg Yermek Ainazarov Kazachstán KAZ KAZ
7. kumite muži -75kg Andrey Rayushkin Rusko RUS RUS
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Michael Georgios Tzanos Řecko GRE GRE
2. kumite muži -84kg Hany Shaker El Sayed Keshta Egypt EGY EGY
3. kumite muži -84kg Gogita Arkanin Gruzie GEO GEO
3. kumite muži -84kg Asiman Gurbanli Ázerbajdžán AZE AZE
5. kumite muži -84kg Emre Ipek Turecko TUR TUR
5. kumite muži -84kg Seryozha Makaryan Shorin-Ryu ARM ARM
7. kumite muži -84kg Zurab Gabelia Federation Karate St. Petersburg RUS RUS
7. kumite muži -84kg Yavuz Karamollaoglu Turecko TUR TUR
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Mikhail Davydov Rusko RUS RUS
2. kumite muži +84kg Shahin Atamov Ázerbajdžán AZE AZE
3. kumite muži +84kg Ilya Azingareev Rusko RUS RUS
3. kumite muži +84kg Yevhen Motovylin Ukrajina UKR UKR
5. kumite muži +84kg Yaser Sahintekin Turecko TUR TUR
5. kumite muži +84kg Ruslan Zemerov Tyumen RUS RUS
7. kumite muži +84kg Orkhan Heydarli Ázerbajdžán AZE AZE
7. kumite muži +84kg Khalid Khalidov Kazachstán KAZ KAZ
kumite ženy -50kg
1. kumite ženy -50kg Elana Ponomareva Rusko RUS RUS
2. kumite ženy -50kg Giorgia Gargano LKI ASD Team Karate Ladispoli ITA ITA
3. kumite ženy -50kg Mariya Koulinkovitch Bělorusko BLR BLR
3. kumite ženy -50kg Bettina Plank Rakousko AUT AUT
5. kumite ženy -50kg So Young Jang Korea KOR KOR
5. kumite ženy -50kg Marwa Kassem Sayed Khalil Egypt EGY EGY
7. kumite ženy -50kg Areeg Rashed Said Youssef Egypt EGY EGY
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Yassmin Hamdy Bayoumy Attia Egypt EGY EGY
2. kumite ženy -55kg Jennifer Warling Lucembursko LUX LUX
3. kumite ženy -55kg Zhanna Melnyk Ukrajina UKR UKR
3. kumite ženy -55kg Aya Naser Mohamed Egypt EGY EGY
5. kumite ženy -55kg Aydan Akbulut Milli Takimi TUR TUR
5. kumite ženy -55kg Valeria Kumizaki Brazílie BRA BRA
7. kumite ženy -55kg Anastasia Kuznetsova Federation Karate St. Petersburg RUS RUS
7. kumite ženy -55kg Büşra Tosun Milli Takimi TUR TUR
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Olga Malofeeva Tomsk Region RUS RUS
2. kumite ženy -61kg Alfina Khaliullina Tyumen RUS RUS
3. kumite ženy -61kg Anita Serogina Ukrajina UKR UKR
3. kumite ženy -61kg Olga Stepanova Federation Karate St. Petersburg RUS RUS
5. kumite ženy -61kg Barno Mirzaeva Uzbekistán UZB UZB
5. kumite ženy -61kg Viktorija Rezaeva Baltijas Karate Club LAT LAT
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Alisa Buchinger Rakousko AUT AUT
2. kumite ženy -68kg Inga Sherozia Federation Karate St. Petersburg RUS RUS
3. kumite ženy -68kg Guzaliya Gafurova Kazachstán KAZ KAZ
3. kumite ženy -68kg Anastasia Gudilova Chelyabinsk Regional Karate Federation RUS RUS
5. kumite ženy -68kg Liudmila Lyaskovets Karate Federation of Kemerovskaya oblast RUS RUS
5. kumite ženy -68kg Fatma Alzahraa Reda Egypt EGY EGY
7. kumite ženy -68kg Asmaa Mohamed Gharib Egypt EGY EGY
7. kumite ženy -68kg Merve Sengel Milli Takimi TUR TUR
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Maša Martinović Chorvatsko CRO CRO
2. kumite ženy +68kg Ivanna Zaytseva Rusko RUS RUS
3. kumite ženy +68kg Shymaa Mohaned Alsayed Egypt EGY EGY
3. kumite ženy +68kg Vera Kovaleva Federation Karate St. Petersburg RUS RUS
5. kumite ženy +68kg Gaukhar Chaikuzova Kazachstán KAZ KAZ
5. kumite ženy +68kg Tatiana Yarovaya Rusko RUS RUS

Související turnaje:

Turnaj Datum
Karate1 Premier League - Halle/ Leipzig 2017 08.09.2017-10.09.2017
Karate 1 Premier League - Paris 2016 22.01.2016-24.01.2016
Karate 1 Premier League - Dutch Open 2014 08.03.2014-09.03.2014
Karate 1 Premier League - Paris 2014 10.01.2014-12.01.2014
Karate 1 Premier League - Jakarta 2013 22.06.2013-23.06.2013
Karate 1 Premier League - Dordrecht 2013 09.03.2013-10.03.2013
Karate 1 Premier League - Paris 2013 19.01.2013-20.01.2013
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk