KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Karate 1 - Istanbul 2011 - 17.09.2011 - 18.09.2011

Město Istanbul
Stát Turecko
Pořadatel TKF
Registrovaných jednotlivců 367
Závodníci v kategoriích 385
Kluby 102
Státy 39
Kluby na medailových pozicích 25
Státy na medailových pozicích 17
Hodnocení 180-120-60-30-15
Statistiky


Ohodnocení kvality turnaje:
67.31%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 26x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata muži
1. kata muži Antonio José Díaz Fernandez Venezuela VEN VEN
2. kata muži Vladimír Míček NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata muži Mehran Ghorbanalipour Írán IRI IRI
3. kata muži Ali Sofuoglu Turecko TUR TUR
5. kata muži Metin Sofuoglu İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü TUR TUR
5. kata muži Mehmet Yakan Turecko TUR TUR
7. kata muži Ali Gokhan Alkan Turecko TUR TUR
7. kata muži Tze Wai Leong Malajsie MAS MAS
kata ženy
1. kata ženy Sandy Scordo Francie FRA FRA
2. kata ženy Kazuyo Inoue Japonsko JPN JPN
3. kata ženy Randa Atef Abdelaziz Egypt EGY EGY
3. kata ženy Sarah Assem Aly Sayed Aly Egypt EGY EGY
5. kata ženy Buket Aktas Turecko TUR TUR
5. kata ženy Gizem Sahin Turecko TUR TUR
7. kata ženy Meyti Laurence Enoch Flenty Indonésie INA INA
7. kata ženy Maki Kamada Austrálie AUS AUS
kata team muži
1. kata team muži Indonésie INA INA
2. kata team muži Egypt EGY EGY
3. kata team muži İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor TUR TUR
3. kata team muži Moscow Region Klin Lider (RUS) RUS RUS
5. kata team muži Turecko TUR TUR
5. kata team muži Dogukan Karate Do İhtisas Spor Kulu TUR TUR
kata team ženy
1. kata team ženy Indonésie INA INA
2. kata team ženy Egypt EGY EGY
3. kata team ženy Turecko TUR TUR
3. kata team ženy İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor TUR TUR
5. kata team ženy Nizozemsko NED NED
KUMITE
kumite dorostenky (14-15) -50kg
1. kumite dorostenky (14-15) -50kg Aneta Růžičková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Mohamed Gamal Aly Egypt EGY EGY
2. kumite muži -60kg Ismail Arapoglu Corlu Gencler Birligi Spor Klubu TUR TUR
3. kumite muži -60kg Andrey Aktauov Kazachstán KAZ KAZ
3. kumite muži -60kg Eyup Guler Guler Spor Kulubu TUR TUR
5. kumite muži -60kg Sofiane Agoudgil Francie FRA FRA
5. kumite muži -60kg Aykut Kaya İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü TUR TUR
7. kumite muži -60kg Emir Bicer Alkan Spor Kulübü TUR TUR
7. kumite muži -60kg Tamer Mülhim Kayseri Kaski Spor Kulübü TUR TUR
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Ömer Kemaloglu İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü TUR TUR
2. kumite muži -67kg Freddy Ichane Francie FRA FRA
3. kumite muži -67kg Mathieu Cossou Francie FRA FRA
3. kumite muži -67kg William Rollé Francie FRA FRA
5. kumite muži -67kg Bayram Ercan Kucukcekmece Karate Ihtisas TUR TUR
5. kumite muži -67kg Motuty Yulizar Indonésie INA INA
7. kumite muži -67kg Todor Sabev Bulharsko BUL BUL
7. kumite muži -67kg Daniel Viveros Ekvádor ECU ECU
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Serkan Yagci İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü TUR TUR
2. kumite muži -75kg Kenji Grillon Francie FRA FRA
3. kumite muži -75kg Abdourhaman Drame Francie FRA FRA
3. kumite muži -75kg Nabil Kherfi Francie FRA FRA
5. kumite muži -75kg Mohammed Hadi Davoud Abadi Farahani Írán IRI IRI
5. kumite muži -75kg Yucel Gundogdu İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü TUR TUR
7. kumite muži -75kg Saeid Farrokhi Írán IRI IRI
7. kumite muži -75kg Teagarajan Kunasakaran Malajsie MAS MAS
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Timothy Petersen Nizozemsko NED NED
2. kumite muži -84kg Tareq Abdesselem Club Arlesien De Karate Do FRA FRA
3. kumite muži -84kg Ognen Gruevski Karate Club Metalurg MKD MKD
3. kumite muži -84kg Murat Salih Kurnaz İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü TUR TUR
5. kumite muži -84kg Yavuz Karamollaoglu Kayseri Kaski Spor Kulübü TUR TUR
5. kumite muži -84kg Osman Özmen Kayseri Kaski Spor Kulübü TUR TUR
7. kumite muži -84kg Daniel Dutomadio Nizozemsko NED NED
7. kumite muži -84kg Andreas Muther Rakousko AUT AUT
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Ibrahim Gary Francie FRA FRA
2. kumite muži +84kg Enes Erkan İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü TUR TUR
3. kumite muži +84kg Nadir Benaíssa Francie FRA FRA
3. kumite muži +84kg Ridvan Kaptan Turecko TUR TUR
5. kumite muži +84kg Lauri Mengel Karateklubi Falco EST EST
5. kumite muži +84kg Martin Nestorovski Karate Club Metalurg MKD MKD
7. kumite muži +84kg Samet Develi Susurlukspor TUR TUR
7. kumite muži +84kg Michael Chantalou AASS Karate FRA FRA
kumite ženy -50kg
1. kumite ženy -50kg Bettina Plank Rakousko AUT AUT
2. kumite ženy -50kg Alexandra Recchia Francie FRA FRA
3. kumite ženy -50kg Serap Özcelik Guler Spor Kulubu TUR TUR
3. kumite ženy -50kg Asunur Yildirimer Kocaeli Buyuksehir Belediye Spor TUR TUR
5. kumite ženy -50kg Hadir Abdelmonem Egypt EGY EGY
5. kumite ženy -50kg Elana Ponomareva Puma Altu Fievo RUS RUS
7. kumite ženy -50kg Dougmay Camacaro Venezuela VEN VEN
7. kumite ženy -50kg Yugneswary Govindasamy Malajsie MAS MAS
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Lucie Ignace Francie FRA FRA
2. kumite ženy -55kg Aya Zeinhom Egypt EGY EGY
3. kumite ženy -55kg Jacqueline Factos Henao Ekvádor ECU ECU
3. kumite ženy -55kg Natasa Ilievska Karate Club Makpetrol MKD MKD
5. kumite ženy -55kg Man Sum Ma Hongkong HKG HKG
5. kumite ženy -55kg Jessy Makarena Reyes Contreras Chile CHL CHL
7. kumite ženy -55kg Tamar Melua Alligator GEO GEO
7. kumite ženy -55kg Anti Fitria Nurhadiy Indonésie INA INA
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Lolita Dona Francie FRA FRA
2. kumite ženy -61kg Alisa Buchinger Rakousko AUT AUT
3. kumite ženy -61kg Merve Coban İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü TUR TUR
3. kumite ženy -61kg Tugba Tek Turecko TUR TUR
5. kumite ženy -61kg Golrokh Khalili Kanada CAN CAN
5. kumite ženy -61kg Widyasari Tantri Indonésie INA INA
7. kumite ženy -61kg Kathryn Campbell Kanada CAN CAN
7. kumite ženy -61kg Kseniia Emelianenko Orel Karat RUS RUS
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Vassiliki Panetsidou Řecko GRE GRE
2. kumite ženy -68kg Fatma Alzahraa Reda Egypt EGY EGY
3. kumite ženy -68kg Meltem Hocaoglu Turecko TUR TUR
3. kumite ženy -68kg Lucelia Ribeiro Brazílie BRA BRA
5. kumite ženy -68kg Lydia Mossel Nizozemsko NED NED
5. kumite ženy -68kg Asmuruf Yulanda Indonésie INA INA
7. kumite ženy -68kg Jamalliah Jamaludin Malajsie MAS MAS
7. kumite ženy -68kg Esther van Schaik Nizozemsko NED NED
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Eleni Chatziliadou Řecko GRE GRE
2. kumite ženy +68kg Olivia Grant Kanada CAN CAN
3. kumite ženy +68kg Jeanis Colzani Brazílie BRA BRA
3. kumite ženy +68kg Hüsniye Güler Kayseri Kaski Spor Kulübü TUR TUR
5. kumite ženy +68kg Mücessem Buse Avcu Davutlar Belediye Spor Klubü TUR TUR
5. kumite ženy +68kg Yeisy Piña Venezuela VEN VEN
7. kumite ženy +68kg Büsra Alkan Alkan Spor Kulübü TUR TUR
7. kumite ženy +68kg Müge Karamehmetoglu Kaptan Karate Spor Kulubu TUR TUR

Související turnaje:

Turnaj Datum
Karate1 Premier League - Halle/ Leipzig 2017 08.09.2017-10.09.2017
Karate 1 Premier League - Paris 2016 22.01.2016-24.01.2016
Karate 1 Premier League - Dutch Open 2014 08.03.2014-09.03.2014
Karate 1 Premier League - Paris 2014 10.01.2014-12.01.2014
Karate 1 Premier League - Jakarta 2013 22.06.2013-23.06.2013
Karate 1 Premier League - Tyumen 2013 13.04.2013-14.04.2013
Karate 1 Premier League - Dordrecht 2013 09.03.2013-10.03.2013
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk