KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Italian Open 2009 - 03.04.2009 - 04.04.2009

Město Monza
Stát Itálie
Pořadatel FIJLKAM
Kluby na medailových pozicích 23
Státy na medailových pozicích 17
Hodnocení 180-120-60-30-15


Ohodnocení kvality turnaje:
62.93%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 29x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata muži
1. kata muži Luca Valdesi Itálie ITA ITA
2. kata muži Lucio Maurino Itálie ITA ITA
3. kata muži Luca Brancaleon Centro Sportivo Esercito ITA ITA
3. kata muži Kristian Novak Chorvatsko CRO CRO
5. kata muži Jonathan Mottram Ishinryu ENG ENG
5. kata muži Jakub Tesárek Česká republika CZE CZE
7. kata muži Alessio Miano A.S.D. Master Milano ITA ITA
7. kata muži Jan Urke KD Lich GER GER
kata ženy
1. kata ženy Viviana Bottaro Itálie ITA ITA
2. kata ženy Mirna Šenjug Chorvatsko CRO CRO
3. kata ženy Erika Hrušecká Slovensko SVK SVK
3. kata ženy Yaiza Martin Abello Shuriyama ESP ESP
5. kata ženy Alessandra Cremona Centro Studi Karate Shotokan ITA ITA
5. kata ženy Emma Lucraft Ishinryu Barking ENG ENG
7. kata ženy Marta Méndez Ruiz Shuriyama ESP ESP
7. kata ženy Sabine Schneider Německo GER GER
kata team muži
1. kata team muži Itálie ITA ITA
2. kata team muži Česká republika CZE CZE
3. kata team muži Chorvatsko CRO CRO
3. kata team muži Rakousko AUT AUT
5. kata team muži Centro Sportivo Esercito (ITA) ITA ITA
5. kata team muži PCMA Union (UKR) UKR UKR
kata team ženy
1. kata team ženy Itálie ITA ITA
2. kata team ženy Německo GER GER
3. kata team ženy Chorvatsko CRO CRO
3. kata team ženy Chorvatsko CRO CRO
5. kata team ženy Karate Club Metalurg (MKD) MKD MKD
5. kata team ženy Pegaso Gambassi (ITA) ITA ITA
7. kata team ženy Centro Sportivo Esercito (ITA) ITA ITA
7. kata team ženy PCMA Union (UKR) UKR UKR
KUMITE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Montassar Tabben Tunisko TUN TUN
2. kumite muži -60kg Peter Macko Slovensko SVK SVK
3. kumite muži -60kg Danil Domdjoni Chorvatsko CRO CRO
3. kumite muži -60kg Antonio Vastola APD Shirai Club S.Valentino ITA ITA
5. kumite muži -60kg Luigi Scata Master Capo Passero ITA ITA
5. kumite muži -60kg Vincent Vasseur Nizozemsko NED NED
7. kumite muži -60kg Paulo Andre Gonçalves Portugalsko POR POR
7. kumite muži -60kg Vitaliy Kulba PCMA Union UKR UKR
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Ivo Cvetkovski Karate Club Metalurg MKD MKD
2. kumite muži -67kg Salvatore Serino Itálie ITA ITA
3. kumite muži -67kg Mohamed Amine Hasnaoui Tunisko TUN TUN
3. kumite muži -67kg Mauro Scognamiglio Champion Center ITA ITA
5. kumite muži -67kg Gennaro Loffredo C.S. Moscati ITA ITA
5. kumite muži -67kg Eduardo Pasqua ASD Rembukan Karate Augusta ITA ITA
7. kumite muži -67kg Ciro Massa Itálie ITA ITA
7. kumite muži -67kg Shquiprim Salihu Švýcarsko SUI SUI
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Luigi Busà Itálie ITA ITA
2. kumite muži -75kg Michael Georgios Tzanos Řecko GRE GRE
3. kumite muži -75kg Ridha Dhrifi Tunisko TUN TUN
3. kumite muži -75kg Petar Hečimović Chorvatsko CRO CRO
5. kumite muži -75kg Illya Nikulin PCMA Union UKR UKR
5. kumite muži -75kg Marco Vitagliano A.S.D. Universal Center ITA ITA
7. kumite muži -75kg Matija Matijevič Ljubljana SLO SLO
7. kumite muži -75kg Dániel Simor Senshi KC HUN HUN
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Salvatore Loria Itálie ITA ITA
2. kumite muži -84kg Timothy Petersen Nizozemsko NED NED
3. kumite muži -84kg Bleart Amagjekaj Švédsko SWE SWE
3. kumite muži -84kg Christian Grüner Německo GER GER
5. kumite muži -84kg Nikola Dukic Chorvatsko CRO CRO
5. kumite muži -84kg Milán Guba Fighter club HUN HUN
7. kumite muži -84kg Antonio Ferrante APD Shirai Club S.Valentino ITA ITA
7. kumite muži -84kg Nadhir Fradi Tunisko TUN TUN
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Mohamed Jomaâ Tunisko TUN TUN
2. kumite muži +84kg Spyridon Margaritopoulos Řecko GRE GRE
3. kumite muži +84kg Nuno Manuel Dias Portugalsko POR POR
3. kumite muži +84kg Fehmi Mahalla Švýcarsko SUI SUI
5. kumite muži +84kg Dimitrios Margaritopoulos Řecko GRE GRE
5. kumite muži +84kg Daniel Vučić Chorvatsko CRO CRO
7. kumite muži +84kg Vadim Gerasimov Olimpiks LAT LAT
7. kumite muži +84kg Moreno Sheppard Nizozemsko NED NED
kumite ženy -50kg
1. kumite ženy -50kg Monika Višňovská Slovensko SVK SVK
2. kumite ženy -50kg Sara Cardin Itálie ITA ITA
3. kumite ženy -50kg Bianca Ellensohn KC Loacker Recycling Götzis AUT AUT
3. kumite ženy -50kg Katja Weser Německo GER GER
5. kumite ženy -50kg Eudoxia Kosmidou Řecko GRE GRE
5. kumite ženy -50kg Ines Sousa Portugalsko MAD MAD
7. kumite ženy -50kg Meri Efremova Karate Club Makpetrol MKD MKD
7. kumite ženy -50kg Meri Radicevska Karate Club Makpetrol MKD MKD
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Jelena Kovačević Chorvatsko CRO CRO
2. kumite ženy -55kg Anna Fajkowska Polsko POL POL
3. kumite ženy -55kg Jana Bitsch Německo GER GER
3. kumite ženy -55kg Ulrike Öckl Německo GER GER
5. kumite ženy -55kg Gulsah Akdag Švédsko SWE SWE
5. kumite ženy -55kg Iva Peternel Karate Klub Kranj SLO SLO
7. kumite ženy -55kg Selene Guglielmi Itálie ITA ITA
7. kumite ženy -55kg Viktória Semaníková Slovensko SVK SVK
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Carmen Vicente Cabanas Club Torres Baena Azul ESP ESP
2. kumite ženy -61kg Diana Schwab Švýcarsko SUI SUI
3. kumite ženy -61kg Laura Pasqua Itálie ITA ITA
3. kumite ženy -61kg Anjela Tazidinova Německo GER GER
5. kumite ženy -61kg Leonarda Mastromatteo Jasa Club Karate Monza ITA ITA
5. kumite ženy -61kg Sonja Steland Lucembursko LUX LUX
7. kumite ženy -61kg Sade-Maria Pirttinen Tapanilan Era FIN FIN
7. kumite ženy -61kg Natasa Stefanovska Karate Club Makpetrol MKD MKD
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Petra Volf Chorvatsko CRO CRO
2. kumite ženy -68kg Roberta Minet Itálie ITA ITA
3. kumite ženy -68kg Szandra Metzger Maďarsko HUN HUN
3. kumite ženy -68kg Azra Saleš Chorvatsko CRO CRO
5. kumite ženy -68kg Feten Issa Tunisko TUN TUN
5. kumite ženy -68kg Lucia Povalačová Slovensko SVK SVK
7. kumite ženy -68kg Ema Aničić Chorvatsko CRO CRO
7. kumite ženy -68kg Carlotta Poppa Piermonte per il Karate Olimpico ITA ITA
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Tessy Scholtes Lucembursko LUX LUX
2. kumite ženy +68kg Greta Vitelli Itálie ITA ITA
3. kumite ženy +68kg Marivin Chiari Karate Genocchio ITA ITA
3. kumite ženy +68kg Nikoleta Jurovýchová Slovensko SVK SVK
5. kumite ženy +68kg Vanesca Nortan Nizozemsko NED NED
5. kumite ženy +68kg Vassiliki Panetsidou Řecko GRE GRE
7. kumite ženy +68kg Kaouthar Hasnaoui Tunisko TUN TUN
7. kumite ženy +68kg Lydia Silva Shuriyama ESP ESP

Související turnaje:

Turnaj Datum
Austrian Open 2010 09.10.2010
German Open 2010 18.09.2010-19.09.2010
Italian Open 2010 09.04.2010-11.04.2010
Austrian Open 2009 24.10.2009-25.10.2009
German Open 2009 12.09.2009-13.09.2009
USA Open 2009 11.04.2009-12.04.2009
Austrian Open 2008 11.10.2008-12.10.2008
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk