KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Italian Open 2010 - 09.04.2010 - 11.04.2010

Město Sesto San Giovanni
Stát Itálie
Kluby na medailových pozicích 21
Státy na medailových pozicích 17
Hodnocení 180-120-60-30-15


Ohodnocení kvality turnaje:
49.14%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 29x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata muži
1. kata muži Luca Valdesi Itálie ITA ITA
2. kata muži Luca Brancaleon Centro Sportivo Esercito ITA ITA
3. kata muži Marco Aurelio De Sa Brazílie BRA BRA
3. kata muži James Giuliano Austrálie AUS AUS
5. kata muži Vincenzo Figuccio Itálie ITA ITA
5. kata muži Sherif Hosny Egypt EGY EGY
7. kata muži Mustafa Ibrahim Egypt EGY EGY
7. kata muži Lucio Maurino Itálie ITA ITA
kata ženy
1. kata ženy Yaiza Martin Abello Shuriyama ESP ESP
2. kata ženy Sara Battaglia Itálie ITA ITA
3. kata ženy Viviana Bottaro Itálie ITA ITA
3. kata ženy Marta Méndez Ruiz Shuriyama ESP ESP
5. kata ženy Vlatka Kiuk KK Tempo Zagreb CRO CRO
5. kata ženy Miroslava Vašeková TARO KAN, z.s. CZE CZE
7. kata ženy Katarína Liptáková Slovensko SVK SVK
7. kata ženy Emma Lucraft Anglie ENG ENG
kata team muži
1. kata team muži Itálie ITA ITA
2. kata team muži Egypt EGY EGY
3. kata team muži Chorvatsko CRO CRO
3. kata team muži Ukrajina UKR UKR
5. kata team muži Karate Do Noventa ITA ITA
5. kata team muži CASK (ITA) ITA ITA
kata team ženy
1. kata team ženy Německo GER GER
2. kata team ženy Shuriyama (ESP) ESP ESP
3. kata team ženy Makedonie MKD MKD
3. kata team ženy KK Tempo Zagreb (CRO) CRO CRO
5. kata team ženy Řecko GRE GRE
5. kata team ženy Egypt EGY EGY
7. kata team ženy ASD Dokko Do (ITA) ITA ITA
KUMITE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Mohamed Ali Egypt EGY EGY
2. kumite muži -60kg Antonio Vastola APD Shirai Club S.Valentino ITA ITA
3. kumite muži -60kg Michele Giuliani Itálie ITA ITA
3. kumite muži -60kg Ibrahim Khalifa Egypt EGY EGY
5. kumite muži -60kg Errico Fuscati ASD Wellnes Zone ITA ITA
5. kumite muži -60kg Jozsef Szebeni Maďarsko HUN HUN
7. kumite muži -60kg Stephane D'Angelo Fudoshin FRA FRA
7. kumite muži -60kg Daniele Politini GS Fiamme Azzurre ITA ITA
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Mauro Scognamiglio Itálie ITA ITA
2. kumite muži -67kg Sayed Abdelnabi Egypt EGY EGY
3. kumite muži -67kg Danil Domdjoni Chorvatsko CRO CRO
3. kumite muži -67kg Ciro Massa Itálie ITA ITA
5. kumite muži -67kg Sherif Ba Pape Millenium Club ITA ITA
5. kumite muži -67kg Jorge Machado Karate Shotokan Vila Das Aves POR POR
7. kumite muži -67kg Manuele Iacobucci Fiamme Oro Roma ITA ITA
7. kumite muži -67kg Luigi Pisanti CSKW Karate Wadoryu Roma ITA ITA
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Luigi Busà Itálie ITA ITA
2. kumite muži -75kg Mauricio Hinterholz Brazílie BRA BRA
3. kumite muži -75kg Ahmed Deifalla Egypt EGY EGY
3. kumite muži -75kg Mohamed Mohamed Egypt EGY EGY
5. kumite muži -75kg Halim Nizar Gimnasio Aragon ESP ESP
5. kumite muži -75kg Gonev Vane Makedonie MKD MKD
7. kumite muži -75kg Pero Hečimović Chorvatsko CRO CRO
7. kumite muži -75kg Murat Sahin Švýcarsko SUI SUI
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Hany Shaker El Sayed Keshta Egypt EGY EGY
2. kumite muži -84kg Tamer Abdelrouf Mohamed Mourssy Egypt EGY EGY
3. kumite muži -84kg Samir Jamaa Husseim Libanon LBN LBN
3. kumite muži -84kg Salvatore Loria Itálie ITA ITA
5. kumite muži -84kg Lorenzo Ernano Itálie ITA ITA
5. kumite muži -84kg Klaudio Farmadín Slovensko SVK SVK
7. kumite muži -84kg Fall Abdoulaye Millenium Club ITA ITA
7. kumite muži -84kg Marco Luca Švýcarsko SUI SUI
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Mohanad Magdy Mohammed Egypt EGY EGY
2. kumite muži +84kg Spyridon Margaritopoulos Řecko GRE GRE
3. kumite muži +84kg Abdoulaye Diop Club Sauvegarde Besancon FRA FRA
3. kumite muži +84kg Ossama Mansour Egypt EGY EGY
5. kumite muži +84kg Nuno Manuel Dias Portugalsko POR POR
5. kumite muži +84kg Mario Vučić Chorvatsko CRO CRO
7. kumite muži +84kg Michael Bendoni Centro Sportivo Esercito ITA ITA
7. kumite muži +84kg Loris Di Bello ASD Kyohan Simmi Bari ITA ITA
kumite ženy -50kg
1. kumite ženy -50kg Eudoxia Kosmidou Řecko GRE GRE
2. kumite ženy -50kg Marilena Volante Švýcarsko SUI SUI
3. kumite ženy -50kg Basma Hassanein Egypt EGY EGY
3. kumite ženy -50kg Lucia Kováčiková Slovensko SVK SVK
5. kumite ženy -50kg Elena Ceccarelli LKI Mizar Center ITA ITA
5. kumite ženy -50kg Ekaterina Mikhelson Izrael ISR ISR
7. kumite ženy -50kg Simona Basile CSD Shotokan Acireale ITA ITA
7. kumite ženy -50kg Antonella Tirone ASD Shizoku Karate Avellino ITA ITA
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Valeria Kumizaki Brazílie BRA BRA
2. kumite ženy -55kg Jelena Kovačević Chorvatsko CRO CRO
3. kumite ženy -55kg Susanna Mischiatti Itálie ITA ITA
3. kumite ženy -55kg Beatrix Tóth Maďarsko HUN HUN
5. kumite ženy -55kg Natasa Ilievska Makedonie MKD MKD
5. kumite ženy -55kg Tania Ribeiro Matos Club Karate Fudo-Shin AND AND
7. kumite ženy -55kg Zoe Hartmann SKF Aargau SUI SUI
7. kumite ženy -55kg Viktória Semaníková Slovensko SVK SVK
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Laura Pasqua Itálie ITA ITA
2. kumite ženy -61kg Sonja Steland Lucembursko LUX LUX
3. kumite ženy -61kg Eimi Kurita USA USA USA
3. kumite ženy -61kg Diana Schwab Karatedo Lyss-Aarberg SUI SUI
5. kumite ženy -61kg Lucille Breton Issei Dojo FRA FRA
5. kumite ženy -61kg Francesca Della Rosa ASD Mabuni Club - Civitavecchia ITA ITA
7. kumite ženy -61kg Rita Foppe Bunkai Haren GER GER
7. kumite ženy -61kg Jana Gfeller Taisho SUI SUI
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Heba Abd El Rahman Abd El Hamid Egypt EGY EGY
2. kumite ženy -68kg Zeinab Koutb Egypt EGY EGY
3. kumite ženy -68kg Lucia Langošová Slovensko SVK SVK
3. kumite ženy -68kg Vassiliki Panetsidou Řecko GRE GRE
5. kumite ženy -68kg Marivin Chiari CASK ITA ITA
5. kumite ženy -68kg Sina Selter Bunkai Haren GER GER
7. kumite ženy -68kg Liliana Denisi ASD Judo Club Pomezia ITA ITA
7. kumite ženy -68kg Cristina Gilardoni ASD Hakaryu Karate Lenno ITA ITA
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Jessica Cargill Švýcarsko SUI SUI
2. kumite ženy +68kg Zsuzsanna Klima Maďarsko HUN HUN
3. kumite ženy +68kg Lydia Silva Troc Shuriyama ESP ESP
3. kumite ženy +68kg Greta Vitelli Itálie ITA ITA
5. kumite ženy +68kg Viviana Di Bello ASD Kyohan Simmi Bari ITA ITA
5. kumite ženy +68kg Ciska van der Voort Nizozemsko NED NED
7. kumite ženy +68kg Maria Rita Battiato CSD Shotokan Acireale ITA ITA
7. kumite ženy +68kg Janette Horvath Karateschule Martial Arts SUI SUI

Související turnaje:

Turnaj Datum
Austrian Open 2010 09.10.2010
German Open 2010 18.09.2010-19.09.2010
Austrian Open 2009 24.10.2009-25.10.2009
German Open 2009 12.09.2009-13.09.2009
USA Open 2009 11.04.2009-12.04.2009
Italian Open 2009 03.04.2009-04.04.2009
Austrian Open 2008 11.10.2008-12.10.2008
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk