KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Austrian Open 2008 - 11.10.2008 - 12.10.2008

Město Salzburg
Stát Rakousko
Pořadatel ÖKB
Kluby na medailových pozicích 25
Státy na medailových pozicích 15
Hodnocení 180-120-60-30-15


Ohodnocení kvality turnaje:
65.15%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 33x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata muži
1. kata muži Luca Brancaleon Centro Sportivo Esercito ITA ITA
2. kata muži Ilja Smorguner Budokan Kaiserslautern GER GER
3. kata muži Vu Duck Minh Dack Francie FRA FRA
3. kata muži Thomas Kaserer Rakousko AUT AUT
5. kata muži Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
5. kata muži Jindřich Pilmann Česká republika CZE CZE
7. kata muži Bryan Antony Lucembursko LUX LUX
7. kata muži Roger Bauer Švýcarsko SUI SUI
kata ženy
1. kata ženy Sara Battaglia Itálie ITA ITA
2. kata ženy Kristína Grmanová Slovensko SVK SVK
3. kata ženy Vlatka Kiuk KK Tempo Zagreb CRO CRO
3. kata ženy Sabine Schneider Německo GER GER
5. kata ženy Erika Hrušecká Slovensko SVK SVK
5. kata ženy Michela Pezzetti CTR Toscana ITA ITA
7. kata ženy Christine Heinrich Bushido Schwenningen GER GER
7. kata ženy Eva Thajer Rakousko AUT AUT
kata team muži
1. kata team muži Česká republika CZE CZE
2. kata team muži Rakousko AUT AUT
3. kata team muži Rusko RUS RUS
3. kata team muži USV Erfurt (GER) GER GER
5. kata team muži Chorvatsko CRO CRO
5. kata team muži Dánsko DEN DEN
7. kata team muži Švýcarsko SUI SUI
7. kata team muži Gornaja Radgona (SLO) SLO SLO
kata team ženy
1. kata team ženy Itálie ITA ITA
2. kata team ženy Francie FRA FRA
3. kata team ženy Chorvatsko CRO CRO
3. kata team ženy Německo GER GER
5. kata team ženy Švýcarsko SUI SUI
5. kata team ženy KK Tempo Zagreb (CRO) CRO CRO
KUMITE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Danil Domdjoni Chorvatsko CRO CRO
2. kumite muži -60kg Robert Glavas Rakousko AUT AUT
3. kumite muži -60kg Thomas Dannheimer Bayerischer Karate Bund GER GER
3. kumite muži -60kg András Hübner Arashi Sportsclub HUN HUN
5. kumite muži -60kg Ottó Horváth Maďarsko HUN HUN
5. kumite muži -60kg Robert Scott Jishin Karate WAL WAL
7. kumite muži -60kg Yannik Faes Švýcarsko SUI SUI
7. kumite muži -60kg Jozsef Szebeni Fighter club HUN HUN
kumite muži -65kg
1. kumite muži -65kg Marko Lučić Chorvatsko CRO CRO
2. kumite muži -65kg Thomas Kaserer Rakousko AUT AUT
3. kumite muži -65kg Peter Macko Slovensko SVK SVK
3. kumite muži -65kg Salahedinne Mesnaoui Federation Francophone BEL BEL
5. kumite muži -65kg Ivan Skrablin Chorvatsko CRO CRO
5. kumite muži -65kg Patrick Süßenbacher Rakousko AUT AUT
7. kumite muži -65kg Ferhat Akbulut Dánsko DEN DEN
kumite muži -70kg
1. kumite muži -70kg Ciro Massa Itálie ITA ITA
2. kumite muži -70kg Anis Maatoug Dánsko DEN DEN
3. kumite muži -70kg Jorge Castro Clube de karate Shotokan do Porto POR POR
3. kumite muži -70kg Viktor Viskup Slovensko SVK SVK
5. kumite muži -70kg Stanislav Horuna Ukrajina UKR UKR
5. kumite muži -70kg Mario Rottenbacher Rakousko AUT AUT
7. kumite muži -70kg Jonas Martin Švýcarsko SUI SUI
7. kumite muži -70kg Zlatko Tkalec Slovinsko SLO SLO
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Diego Davy Vandeschrick Federation Francophone BEL BEL
2. kumite muži -75kg Sadik Sadik Švédsko SWE SWE
3. kumite muži -75kg Nuno Miguel Moreira Valente Francie POR POR
3. kumite muži -75kg Illya Nikulin Ukrajina UKR UKR
5. kumite muži -75kg Marijan Bracic Chorvatsko CRO CRO
5. kumite muži -75kg Jarno Heino Finsko FIN FIN
7. kumite muži -75kg Jason Tissieres Švýcarsko SUI SUI
7. kumite muži -75kg Nenad Vukobrat Chorvatsko CRO CRO
kumite muži -80kg
1. kumite muži -80kg Marko Miloš Chorvatsko CRO CRO
2. kumite muži -80kg Miroslav Maričević Chorvatsko CRO CRO
3. kumite muži -80kg Salvatore Loria Itálie ITA ITA
3. kumite muži -80kg Pero Vučić Chorvatsko CRO CRO
5. kumite muži -80kg Christian Koivumaa Švédsko SWE SWE
5. kumite muži -80kg Neven Martić Chorvatsko CRO CRO
7. kumite muži -80kg Andreas Muther Rakousko AUT AUT
7. kumite muži -80kg Thomas Schell Rakousko AUT AUT
kumite muži +80kg
1. kumite muži +80kg Stefano Maniscalco Itálie ITA ITA
2. kumite muži +80kg Bleart Amagjekaj Švédsko SWE SWE
3. kumite muži +80kg Terry Basette Budokan Karate Orléan FRA FRA
3. kumite muži +80kg Umar Syarief Indonésie INA INA
5. kumite muži +80kg Matjaz Koncina Karate Klub Kranj SLO SLO
5. kumite muži +80kg Daniel Vučić Chorvatsko CRO CRO
7. kumite muži +80kg Leon Gajica Chorvatsko CRO CRO
7. kumite muži +80kg Günther Stangl Rakousko AUT AUT
kumite ženy -53kg
1. kumite ženy -53kg Monika Višňovská Slovensko SVK SVK
2. kumite ženy -53kg Beatrix Tóth Maďarsko HUN HUN
3. kumite ženy -53kg Sara Cardin Itálie ITA ITA
3. kumite ženy -53kg Selene Guglielmi Itálie ITA ITA
5. kumite ženy -53kg Gulsah Akdag Švédsko SWE SWE
5. kumite ženy -53kg Maja Jovanović Srbsko SRB SRB
7. kumite ženy -53kg Ulrike Fleischmann KV Baden Württemberg GER GER
7. kumite ženy -53kg Aneta Markušová USK Slavia Liberec CZE CZE
kumite ženy -60kg
1. kumite ženy -60kg Ana Lenard Chorvatsko CRO CRO
2. kumite ženy -60kg Anjela Tazidinova KSV Trier GER GER
3. kumite ženy -60kg Fruzsina Lassingleitner Maďarsko HUN HUN
3. kumite ženy -60kg Petra Narandja Chorvatsko CRO CRO
5. kumite ženy -60kg Katarina Strika Srbsko SRB SRB
5. kumite ženy -60kg Éva Zalántai Arashi Sportsclub HUN HUN
7. kumite ženy -60kg Ivana Goricaj Chorvatsko CRO CRO
7. kumite ženy -60kg Sonja Steland Lucembursko LUX LUX
kumite ženy +60kg
1. kumite ženy +60kg Petra Volf Chorvatsko CRO CRO
2. kumite ženy +60kg Charlotte Foged Dánsko DEN DEN
3. kumite ženy +60kg Maša Martinović Chorvatsko CRO CRO
3. kumite ženy +60kg Dijana Saleš Chorvatsko CRO CRO
5. kumite ženy +60kg Szandra Metzger Maďarsko HUN HUN
5. kumite ženy +60kg Azra Saleš Chorvatsko CRO CRO
7. kumite ženy +60kg Ana-Marija Čelan Chorvatsko CRO CRO
7. kumite ženy +60kg Sarah Sario ASI Karate Veneto ITA ITA
kumite team muži
1. kumite team muži Slovensko SVK SVK
2. kumite team muži Dánsko DEN DEN
3. kumite team muži Rakousko AUT AUT
3. kumite team muži Švédsko SWE SWE
5. kumite team muži Chorvatsko CRO CRO
5. kumite team muži Chorvatsko CRO CRO
7. kumite team muži Bayerischer Karate Bund (GER) GER GER
7. kumite team muži Karate Club Senigallia (ITA) ITA ITA
kumite team ženy
1. kumite team ženy Chorvatsko CRO CRO
2. kumite team ženy Malave Karate-do Stockholm (SWE) SWE SWE
3. kumite team ženy Rakousko AUT AUT
3. kumite team ženy Rakousko AUT AUT
5. kumite team ženy Dánsko DEN DEN
5. kumite team ženy Slovinsko SLO SLO
7. kumite team ženy Srbsko SRB SRB
7. kumite team ženy KV Baden Württemberg (GER) GER GER

Související turnaje:

Turnaj Datum
Austrian Open 2010 09.10.2010
German Open 2010 18.09.2010-19.09.2010
Italian Open 2010 09.04.2010-11.04.2010
Austrian Open 2009 24.10.2009-25.10.2009
German Open 2009 12.09.2009-13.09.2009
USA Open 2009 11.04.2009-12.04.2009
Italian Open 2009 03.04.2009-04.04.2009
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk