KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

GP Slovakia 2008 - 13.04.2008

Město Bratislava
Stát Slovensko
Pořadatel Slovak Karate Federation
Kluby na medailových pozicích 38
Státy na medailových pozicích 6
Hodnocení 36-24-12-6-3


Ohodnocení kvality turnaje:
55.00%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 30x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Martin Náhlovský SC Flair CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Filip Pipiška ŠŠK Bratislava SVK SVK
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Monika Čulenová Hanko Kai Senica SVK SVK
2. kata juniorky (16-17) Lucie Michálková Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Katarína Liptáková ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kata juniorky (16-17) Martina Pipišková ŠŠK Bratislava SVK SVK
kata muži
1. kata muži Kristian Novak Chorvatsko CRO CRO
2. kata muži Lukáš Janda SC Flair CZE CZE
3. kata muži Vladimír Míček NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kata muži Jindřich Pilmann SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Kristína Grmanová Slovensko SVK SVK
2. kata ženy Špela Muha Slovinsko SLO SLO
3. kata ženy Barbora Bosnyaková ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kata ženy Erika Hrušecká KK TEKDAN Bratislava SVK SVK
kata team muži
1. kata team muži Chorvatsko CRO CRO
2. kata team muži Gornaja Radgona (SLO) SLO SLO
KUMITE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Michal Tamáš Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -55kg Matej Chrenko Slovšport Trnava SVK SVK
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Martin Čula ŠŠK Bratislava SVK SVK
2. kumite junioři (16-17) -61kg Michal Klíma KK Union Košice SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -61kg Zoltán Balázs Výber ZsZKe SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -61kg Patrik Kučerák MP Brezno SVK SVK
5. kumite junioři (16-17) -61kg Lukáš Kučerák CMK Banská Bystrica SVK SVK
5. kumite junioři (16-17) -61kg Tomáš Letošiak KK Trstená SVK SVK
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Robin Popelka Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Matúš Cisár ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -68kg Jan Tobola Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Daniel Vrabec KK Trstená SVK SVK
5. kumite junioři (16-17) -68kg Martin Ištvánek Šin-mu Hodonín CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Tomáš Lackovič Rapid Bratislava SVK SVK
7. kumite junioři (16-17) -68kg Matej Čuchran KK Kretovič Košice SVK SVK
7. kumite junioři (16-17) -68kg Jan Rohlena Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Peter Szomor Výber ZsZKe SVK SVK
2. kumite junioři (16-17) -76kg Adam Lieskovský Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -76kg Jakub Nemček Slovensko SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -76kg Filip Pipiška ŠŠK Bratislava SVK SVK
5. kumite junioři (16-17) -76kg Samuel Marčan ZZO Čadca SVK SVK
5. kumite junioři (16-17) -76kg Juraj Pakos KK Trstená SVK SVK
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Gabriel Kaleta KK Union Košice SVK SVK
2. kumite junioři (16-17) +76kg Marián Macík KK Union Košice SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) +76kg Peter Fric KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) +76kg Tomáš Pupkay Monarch Bratislava SVK SVK
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Barbora Botunová TJ Metropol Košice SVK SVK
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Miriam Šošovicová KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Dominika Ťažká CMK Banská Bystrica SVK SVK
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Borislava Tešanovič Kovinar Maribor SLO SLO
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Kinga Sánta Erzsébetvárosi Budapest HUN HUN
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Katarína Kotúčová Vukabu SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Eva Lálová Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Kitty Krassóvári Maďarsko HUN HUN
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Dominika Tatarová CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Klaudia Csák Erzsébetvárosi Budapest HUN HUN
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Júlia Langošová ŠKP Prešov SVK SVK
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Magdaléna Scheryová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Lucie Veithová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Szandra Metzger Maďarsko HUN HUN
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Ines Švarc Kovinar Maribor SLO SLO
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Lenka Koribaničová CVČ Slavia Humenné SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Veronika Semaniková Katsudo Sabinov SVK SVK
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Jana Koribaničová CVČ Slavia Humenné SVK SVK
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Peter Tropp Slovensko SVK SVK
2. kumite muži -60kg Jozsef Szebeni Maďarsko HUN HUN
3. kumite muži -60kg Lukáš Kučerák CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite muži -60kg Lukáš Polzer Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite muži -65kg
1. kumite muži -65kg Peter Macko Slovensko SVK SVK
2. kumite muži -65kg Marek Granát KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite muži -65kg Mladen Railič Slovinsko SLO SLO
3. kumite muži -65kg Petr Vašíček SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kumite muži -65kg Dario Svetić Chorvatsko CRO CRO
kumite muži -70kg
1. kumite muži -70kg Adam Sládeček Baník Havířov CZE CZE
2. kumite muži -70kg Maroš Sokol Vukabu SVK SVK
3. kumite muži -70kg Mario Budimir Chorvatsko CRO CRO
3. kumite muži -70kg Viktor Viskup KK Farmex Nitra SVK SVK
5. kumite muži -70kg Michal Marčák TJ Sokol Žilina SVK SVK
5. kumite muži -70kg Nikola Šoič Chorvatsko CRO CRO
7. kumite muži -70kg Milan Burget ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
7. kumite muži -70kg Peter Šimko Slovensko SVK SVK
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Klaudio Farmadín Slovensko SVK SVK
2. kumite muži -75kg Petar Hečimović Chorvatsko CRO CRO
3. kumite muži -75kg Jan Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -75kg Diego Davy Vandeschrick KC Le Chardon BEL BEL
5. kumite muži -75kg Adam Prešinský KK Farmex Nitra SVK SVK
5. kumite muži -75kg Nenad Vukobrat Chorvatsko CRO CRO
7. kumite muži -75kg Ivo Šroler Spartak Hradec Králové CZE CZE
7. kumite muži -75kg Miroslav Trnka Baník Havířov CZE CZE
kumite muži -80kg
1. kumite muži -80kg Andrej Harničár Slovensko SVK SVK
2. kumite muži -80kg Filip Prešinský Slovensko SVK SVK
3. kumite muži -80kg Romain Debatty KCM Debatty BEL BEL
3. kumite muži -80kg Adam Hrnčíř Baník Havířov CZE CZE
5. kumite muži -80kg Khazaei Bakhtyar Anglie ENG ENG
5. kumite muži -80kg Matej Tomazin Chorvatsko CRO CRO
kumite muži +80kg
1. kumite muži +80kg Goran Božić Chorvatsko CRO CRO
2. kumite muži +80kg Péter Kun Maďarsko HUN HUN
3. kumite muži +80kg Richard Pail Baník Havířov CZE CZE
3. kumite muži +80kg Ivan Rašić Chorvatsko CRO CRO
5. kumite muži +80kg Matúš Bozogáň KK Union Košice SVK SVK
5. kumite muži +80kg Miloslav Bridik ŠŠK Bratislava SVK SVK
7. kumite muži +80kg Juraj Václav Slovšport Trnava SVK SVK
kumite ženy -53kg
1. kumite ženy -53kg Viktória Semaníková Slovensko SVK SVK
2. kumite ženy -53kg Pavla Linhartová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy -53kg Tereza Matějková Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite ženy -53kg Iva Peternel Slovinsko SLO SLO
5. kumite ženy -53kg Romana Harasníková Slovšport Trnava SVK SVK
5. kumite ženy -53kg Aneta Markušová Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite ženy -60kg
1. kumite ženy -60kg Eva Medveďová Tulejová Slovensko SVK SVK
2. kumite ženy -60kg Alexandra Pečimonová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite ženy -60kg Ana Lenard Chorvatsko CRO CRO
3. kumite ženy -60kg Maja Lenard Chorvatsko CRO CRO
5. kumite ženy -60kg Ivana Goricaj Chorvatsko CRO CRO
5. kumite ženy -60kg Štefe Špela Slovinsko SLO SLO
kumite ženy +60kg
1. kumite ženy +60kg Lucia Povalačová Slovensko SVK SVK
2. kumite ženy +60kg Ivana Ljubić Chorvatsko CRO CRO
3. kumite ženy +60kg Zuzana Gašparíková KK Žilina SVK SVK
3. kumite ženy +60kg Radka Krejčová Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kumite ženy +60kg Marija Jeler Slovinsko SLO SLO
5. kumite ženy +60kg Zuzana Kubalová TJ Sokol Žilina SVK SVK
kumite team muži
1. kumite team muži Slovensko SVK SVK
2. kumite team muži Chorvatsko CRO CRO
3. kumite team muži Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite team muži Baník Havířov CZE CZE
kumite team ženy
1. kumite team ženy Slovensko SVK SVK
2. kumite team ženy Chorvatsko CRO CRO
3. kumite team ženy Slovinsko SLO SLO

Související turnaje:

Turnaj Datum
Grand Prix Ústí n/L 2017 29.04.2017
Grand Prix Ostrava 2016 05.11.2016
Grand Prix Ostrava 2015 31.10.2015-01.11.2015
Grand Prix Ústí n/L 2015 16.05.2015
North Bohemia 2014 11.10.2014
Grand Prix Ústí n/L 2014 24.05.2014
North Bohemia 2013 12.10.2013
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk