KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Generali Cup 2013 - 16.11.2013

Město Ústí nad Orlicí
Stát Česká republika
Pořadatel SK Karate Ústí naí d Orlicí
Registrovaných jednotlivců 253
Kluby 33
Státy 2
Kluby na medailových pozicích 33
Státy na medailových pozicích 2
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
54.79%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 73x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Gallen Darren Paterson Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Bruno Čáslava Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Matyáš Kloubek Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Bohuslav Dušek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Ondřej Pulc KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) Patrik Brentner Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-9) David Jarolímek Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu
1. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Matyáš Kloubek Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
2. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Jan Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Jakub Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Darek Zieminský SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Jakub Klikar Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Matouš Urban KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu Pavel Hofmeister Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
7. kata ml. žáci -10 let 8.-7.kyu František Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Filip Smutný Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Daniel Schlosser KK Topoľčany SVK SVK
3. kata ml. žáci (10-11) Vojtěch Procházka Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Dominik Smola SKP karate Písek CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Tomáš Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Michal Škaryd Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Vojtěch Drobný SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Tomáš Macek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Adela Vlasáková KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kata ml. žákyně (7-9) Lucie Vavrušková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Nicole Michalicová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Ema Pápištová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
5. kata ml. žákyně (7-9) Tereza Bartošová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu
1. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Nela Haltmarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Sára Stejskalová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Nela Celarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Karina Denchylya KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata ml. žákyně -10 let 8.-7.kyu Šárka Neťuková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Anna Vrábelová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Vanda Gregoríková KK Topoľčany SVK SVK
3. kata ml. žákyně (10-11) Veronika Jůzová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Adela Vlasáková KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
5. kata ml. žákyně (10-11) Žaneta Jantačová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Nikola Štěrbáková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Nikola Bártová Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) Kristýna Kučerová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Martin Šípek KK Topoľčany SVK SVK
2. kata st. žáci (12-13) Daniel Schlosser KK Topoľčany SVK SVK
3. kata st. žáci (12-13) Radim Patkolo KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Marek Rendla Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Viktor Koporec Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Dominik Majera SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Václav Mrštík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Jakub Svoboda SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Vanda Gregoríková KK Topoľčany SVK SVK
2. kata st. žákyně (12-13) Michaela Schmiedová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Lucie Havrdová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Aneta Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Klára Odehnalová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Martin Šípek KK Topoľčany SVK SVK
2. kata dorostenci (14-15) Jaroslav Olšák Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Lukáš Král SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Adam Matěj SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Vojtěch Jedlička SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Jan Stránský KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Nikola Jůzová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Sabina Křížová Sportovní klub Mates CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Liliana Koporcová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Michaela Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Barbora Minářová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Kateřina Vrbová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Jan Boháč SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Matěj Kopecký Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Petr Felcman SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Tadeáš Kotlár KK Topoľčany SVK SVK
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Lucie Výprachtická KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Jana Vrbatová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Andrea Žáková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Sandra Procházková SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kata muži
1. kata muži Roman Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata muži Jan Boháč SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata muži Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kata muži Miroslav Richter KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata muži Tadeáš Kotlár KK Topoľčany SVK SVK
5. kata muži David Myška TJ Karate Ždírec nad Doubravou CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Petra Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kata ženy Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata ženy Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
3. kata ženy Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kata ženy Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata ženy Andrea Žáková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata Masters muži (+40 let)
1. kata Masters muži (+40 let) Pavel Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata Masters muži (+40 let) Martin Koubek SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Pavel Jarolímek Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Jaroslav Marťák ZZO Čadca SVK SVK
KUMITE
kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg
1. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Šimon Čanky KK Spartak Myjava SVK SVK
2. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Filip Foltýn KK Spartak Myjava SVK SVK
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Adam Hošák SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Jakub Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Tadeáš Coufal Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Tomáš David SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
7. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg Šimon Kunvalský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
7. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu -32kg František Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg
1. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg Viliam Pavlovský Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg Patrik Štěpánek SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg Albert Dřímal KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg Jakub Šustík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite ml. žáci 7-9 let 8.-7.kyu +32kg Matyáš Moravec Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -27kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Nicolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Martin Adámek Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -27kg Patrik Brentner Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Bohuslav Dušek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Šimon Dlhopolček ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Gallen Darren Paterson Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Jáchym Šanda SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Jakub Klikar Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (7-9) -32kg Pavel Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -30kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Filip Šamaj ZZO Čadca SVK SVK
2. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Tomáš Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Tomáš Macek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -30kg Dominik Smola SKP karate Písek CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jakub Štetina KK Spartak Myjava SVK SVK
2. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Matúš Čanky KK Spartak Myjava SVK SVK
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Kamil Klein Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Antonín Kučera Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Richard Rothbauer TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Matěj Sádovský KARATEDO Němčice CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Jan Kaška SKC Sokol Vamberk CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) -35kg Leoš Szentadrasi SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Josef Nevole SŠKS Pardubice CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Radek Barth Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Filip Dvořák Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -41kg Ondřej Peleška KARATEDO Němčice CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +41kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Vojtěch Procházka Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Marek Náhlik KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Patrik Hejduk Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Daniel Schlosser KK Topoľčany SVK SVK
5. kumite ml. žáci (10-11) +41kg Aleš Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Adela Vlasáková KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Lucie Vavrušková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Ema Pápištová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Nicole Michalicová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Tereza Bartošová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně 8.-7.kyu BRH
1. kumite ml. žákyně 8.-7.kyu BRH Štěpánka Volfová Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Adela Vlasáková KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35kg Adéla Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Kristýna Vavrušková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Vanda Gregoríková KK Topoľčany SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Monika Gregorová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Tereza Sikorová Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Nikola Bártová Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
5. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Eliška Vrbová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Žaneta Jantačová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Radek Netolický Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Marek Pončka ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
3. kumite st. žáci -39kg Filip Kovařík Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Radim Patkolo KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Marián Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Jakub Štetina KK Spartak Myjava SVK SVK
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg David Kajánek ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
2. kumite st. žáci -45kg Martin Šípek KK Topoľčany SVK SVK
3. kumite st. žáci -45kg Ondřej Maňhal SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Dominik Štark SKC Sokol Vamberk CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Tomáš Forejt TJ Karate Ždírec nad Doubravou CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Tomáš Suchomel KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Matúš Hudec ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
2. kumite st. žáci -52kg Jan Marek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Petr Jeleček TJ karate Třebíč CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Daniel Schlosser KK Topoľčany SVK SVK
5. kumite st. žáci -52kg Daniel Jirásek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Václav Mrštík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Albert Vacek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Dominik Majera SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Václav Hůlka KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Ladislav Kopecký SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Filip Trejtnar KASR ŽAMBERK CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Lukáš Stehlík KASR ŽAMBERK CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Pavel Nečas KARATEDO Němčice CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Nela Osouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Denisa Šamajová ZZO Čadca SVK SVK
3. kumite st. žákyně -42kg Vanda Gregoríková KK Topoľčany SVK SVK
3. kumite st. žákyně -42kg Klára Odehnalová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Eliška Týlová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Tereza Dobiášová KK Spartak Myjava SVK SVK
3. kumite st. žákyně -50kg Aneta Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Valérie Vosková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Vojtěch Jedlička SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jan Stránský KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Adam Matěj SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Branislav Kováčik ZZO Čadca SVK SVK
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Janek James Hislop Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Otto Doskočil KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Filip Černohous KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jan Vobruba Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jaroslav Olšák Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Marek Šípek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jakub Fürbacher Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jakub Mucha Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Rudolf Horák SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Petr Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jan Chládek KASR ŽAMBERK CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Nikola Kosinová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Anita Výprachtická KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Michaela Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Sabina Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Liliana Koporcová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Dominika Vacková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Barbora Minářová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Barbora Svěcená TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Petr Felcman SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Marek Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg David Pešava Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Jan Moravec KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Jan Boháč SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Filip Fuhrman Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Tadeáš Kotlár KK Topoľčany SVK SVK
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Jan Šrámek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Lucie Výprachtická KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Andrea Žáková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Iva Hofmanová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Hana Ryšavá TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Jana Vrbatová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite muži -70kg
1. kumite muži -70kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite muži -70kg Tomáš Suchý SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite muži -70kg Jan Faltus KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite muži -70kg Pavel Veverka SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite muži -70kg Erik Sontag KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite muži -70kg Michal Špaček TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
kumite muži -80kg
1. kumite muži -80kg Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite muži -80kg Matěj Bezdíček Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite muži -80kg David Dvořák Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kumite muži -80kg Miroslav Richter KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite muži +80kg
1. kumite muži +80kg Lubomír Vaverka Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
2. kumite muži +80kg Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite muži +80kg Silvestr Hirner Baník Havířov CZE CZE
3. kumite muži +80kg Kryštof Kulan TJ Karate Praha CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Lubomír Vaverka Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
2. kumite muži BRH David Dvořák Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
3. kumite muži BRH Silvestr Hirner Baník Havířov CZE CZE
3. kumite muži BRH Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite muži BRH Miroslav Richter KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite muži BRH Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite ženy -60kg
1. kumite ženy -60kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kumite ženy -60kg Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy -60kg Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy -60kg Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite ženy -60kg Jana Švecová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kumite ženy BRH Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy BRH Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy BRH Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite Masters muži (+40 let)
1. kumite Masters muži (+40 let) Petr Tomáš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite team st. žákyně
1. kumite team st. žákyně KK Lichnice CZE CZE
2. kumite team st. žákyně KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite team žáci
1. kumite team žáci KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite team žáci Výběr ČSKe CZE CZE
3. kumite team žáci KK Spartak Myjawa (SVK) SVK SVK
3. kumite team žáci ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK SVK
5. kumite team žáci KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
5. kumite team žáci ZZO Čadca SVK SVK
kumite team dorostenci (14-15)
1. kumite team dorostenci (14-15) KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite team dorostenci (14-15) KK Lichnice CZE CZE
3. kumite team dorostenci (14-15) SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite team dorostenci (14-15) Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kumite team muži
1. kumite team muži KKD Bruntál CZE CZE
2. kumite team muži SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite team muži KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite team ženy
1. kumite team ženy JmSKe CZE CZE
2. kumite team ženy KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Generali Cup 2018 10.11.2018
Grand Prix North Bohemia 2018 20.10.2018
Bohemia Open 2018 29.09.2018
Shotokan Cup 2018 29.09.2018
Karate Lions Cup 2018 02.06.2018
Kesl Cup 2018 13.05.2018
Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2018 05.05.2018
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk