KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Evropský pohár mládeže 2009 - 20.06.2009

Město Bratislava
Stát Slovensko
Pořadatel Slovak Karate Union
Kluby na medailových pozicích 61
Státy na medailových pozicích 7
Hodnocení 36-24-12-6-3


Ohodnocení kvality turnaje:
62.50%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 20x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Filip Cích Rapid Bratislava SVK SVK
2. kata ml. žáci (7-9) Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Dominik Bartuška Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Martin Korbeľ Rapid Bratislava SVK SVK
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Dominik Mikula Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Daniel Havlíček Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata ml. žáci (7-11) Samuel Bafrnec Výber ZsZKe SVK SVK
3. kata ml. žáci (7-11) Julian Enrik Smoliga Rapid Bratislava SVK SVK
5. kata ml. žáci (7-11) Pavol Bock Rapid Bratislava SVK SVK
5. kata ml. žáci (7-11) Matúš Krchník KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
7. kata ml. žáci (7-11) Stanislav Bajo KK Trstená SVK SVK
7. kata ml. žáci (7-11) Dominik Jankech Výber ZsZKe SVK SVK
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Nataša Dolníková KK Nováky SVK SVK
2. kata ml. žákyně (7-9) Zuzana Čepigová KK Bardejov SVK SVK
3. kata ml. žákyně (7-9) Emma Janeková MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
3. kata ml. žákyně (7-9) Simona Prpičová KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Denisa Peško CMK Banská Bystrica SVK SVK
2. kata ml. žákyně (7-11) Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Silva Červená KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
3. kata ml. žákyně (7-11) Patricija Mierkalne Baltijas Karate Club LAT LAT
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Ján Borecký Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kata st. žáci (12-13) Emil Klarić KK Princ Zagreb CRO CRO
3. kata st. žáci (12-13) Matej Moržan KK Princ Zagreb CRO CRO
3. kata st. žáci (12-13) Luka Moržan KK Princ Zagreb CRO CRO
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Alžběta Ovečková Hanko Kai Senica SVK SVK
2. kata st. žákyně (12-13) Marija Larisa Agafonova Baltijas Karate Club LAT LAT
3. kata st. žákyně (12-13) Lenka Pipišková ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kata st. žákyně (12-13) Marike Tache Maďarsko HUN HUN
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Botond Nagy Arashi Sportsclub HUN HUN
2. kata dorostenci (14-15) Matej Moržan KK Princ Zagreb CRO CRO
3. kata dorostenci (14-15) Martin Antal KK Revúca SVK SVK
3. kata dorostenci (14-15) Péter Pákay Arashi Sportsclub HUN HUN
5. kata dorostenci (14-15) Emil Klarić KK Princ Zagreb CRO CRO
5. kata dorostenci (14-15) Michal Nizner Rapid Bratislava SVK SVK
7. kata dorostenci (14-15) Adam Špringer Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Kamil Walaszczyk KK Champion Team POL POL
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Dorota Balciarova KK Nové Zámky SVK SVK
2. kata dorostenky (14-15) Lenka Pipišková ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kata dorostenky (14-15) Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Barbora Ďurovcová Rapid Bratislava SVK SVK
5. kata dorostenky (14-15) Laura Servilová TJ Metropol Košice SVK SVK
7. kata dorostenky (14-15) Ivana Hatašová KK Revúca SVK SVK
7. kata dorostenky (14-15) Natalia Szponder KK Nidan Zawadzkie POL POL
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Michal Toure Hanko Kai Senica SVK SVK
3. kata junioři (16-17) Igor Bušovský Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata junioři (16-17) Karel Imríšek Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Peter Soóky KK Nové Zámky SVK SVK
5. kata junioři (16-17) Ondřej Zátopek VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Peter Gálik KK Shisei Trnava SVK SVK
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Katarína Liptáková ŠŠK Bratislava SVK SVK
2. kata juniorky (16-17) Veronika Mišková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Mihaela Gec KK Croatia Zagreb CRO CRO
3. kata juniorky (16-17) Ingrid Suchánková KK Europa Trenčín SVK SVK
5. kata juniorky (16-17) Laura Kvasnicová ŠŠK Bratislava SVK SVK
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg František Kostolník Katsudo Sabinov SVK SVK
2. kumite ml. žáci -30kg Marek Pončka ZZO Čadca SVK SVK
3. kumite ml. žáci -30kg Dominik Košík KK Miyagi Lučenec SVK SVK
3. kumite ml. žáci -30kg Samuel Kubica ŠŠK Bratislava SVK SVK
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Michal Brezáni KK Žilina SVK SVK
2. kumite ml. žáci -35kg Ľuboš Džačovský Katsudo Sabinov SVK SVK
3. kumite ml. žáci -35kg Peter Foľvarský ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
3. kumite ml. žáci -35kg Adam Hudec ZZO Čadca SVK SVK
kumite ml. žáci -40kg
1. kumite ml. žáci -40kg Dávid Pozderka Maďarsko HUN HUN
2. kumite ml. žáci -40kg Vinko Smolčić Centar Velika Gorica CRO CRO
3. kumite ml. žáci -40kg Tamás Forgács
3. kumite ml. žáci -40kg Ricard Reinhaus Baltijas Karate Club LAT LAT
kumite ml. žáci +40kg
1. kumite ml. žáci +40kg Richard Zlatoš Slovšport Trnava SVK SVK
2. kumite ml. žáci +40kg Jakub Piga Katsudo Sabinov SVK SVK
3. kumite ml. žáci +40kg Jakov Bunjevac Mladost Ivanić Grad CRO CRO
3. kumite ml. žáci +40kg Martin Fedor KK Kretovič Košice SVK SVK
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Ines Grdenić Centar Velika Gorica CRO CRO
2. kumite ml. žákyně -35kg Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Lora Fratric KK Jastreb CRO CRO
3. kumite ml. žákyně -35kg Nadezda Lebedeva Karate Moscow RUS RUS
kumite ml. žákyně -40kg
1. kumite ml. žákyně -40kg Nóra Lakatos
2. kumite ml. žákyně -40kg Silva Červená KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
3. kumite ml. žákyně -40kg Lucia Forrová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite ml. žákyně -40kg Hana Kuklová Karate Kachi Nitra SVK SVK
kumite ml. žákyně +40kg
1. kumite ml. žákyně +40kg Paula Andričević KK Bregana CRO CRO
2. kumite ml. žákyně +40kg Lucie Janouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +40kg Kristína Ducká KK DRAP Partizánske SVK SVK
3. kumite ml. žákyně +40kg Katarína Setnická Rapid Bratislava SVK SVK
kumite st. žáci -40kg
1. kumite st. žáci -40kg Filip Forro Rapid Bratislava SVK SVK
2. kumite st. žáci -40kg Matúš Remenár Slovšport Trnava SVK SVK
3. kumite st. žáci -40kg Szymon Stawiarski Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite st. žáci -40kg Zsolt Varga Maďarsko HUN HUN
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Matúš Džačovský Katsudo Sabinov SVK SVK
2. kumite st. žáci -45kg Kristián Lux KK Kretovič Košice SVK SVK
3. kumite st. žáci -45kg Matej Homola KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite st. žáci -45kg Péter Virga Maďarsko HUN HUN
kumite st. žáci -50kg
1. kumite st. žáci -50kg Tonuzóba Kiss Maďarsko HUN HUN
2. kumite st. žáci -50kg Martin Maňovský KK Atlant Nitra SVK SVK
3. kumite st. žáci -50kg Ota Andörfer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Matúš Trokšiar MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
kumite st. žáci +50kg
1. kumite st. žáci +50kg Jänis Korolkovs Baltijas Karate Club LAT LAT
2. kumite st. žáci +50kg Samuel Pavúr Karate Klub Zvolen SVK SVK
3. kumite st. žáci +50kg Nikola Brković Mladost Ivanić Grad CRO CRO
3. kumite st. žáci +50kg Bence Szekeres Maďarsko HUN HUN
kumite st. žákyně -40kg
1. kumite st. žákyně -40kg Alexandra Chovancová Výber ZsZKe SVK SVK
2. kumite st. žákyně -40kg Dominika Kucharová KK Kretovič Košice SVK SVK
3. kumite st. žákyně -40kg Marianna Cicmanová Katsudo Sabinov SVK SVK
3. kumite st. žákyně -40kg Franciska Vida
kumite st. žákyně -45kg
1. kumite st. žákyně -45kg Lucia Bacová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite st. žákyně -45kg Monika Botťánková Zanshin KK Cífer SVK SVK
3. kumite st. žákyně -45kg Martina Nagy Maďarsko HUN HUN
3. kumite st. žákyně -45kg Viktória Pillárová KK Kretovič Košice SVK SVK
kumite st. žákyně +45kg
1. kumite st. žákyně +45kg Evelin Szabó Maďarsko HUN HUN
2. kumite st. žákyně +45kg Nikolett Varga Maďarsko HUN HUN
3. kumite st. žákyně +45kg Szabina Báncsó Maďarsko HUN HUN
3. kumite st. žákyně +45kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Michal Garaj KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Péter Sánta Maďarsko HUN HUN
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Botond Nagy Arashi Sportsclub HUN HUN
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Kamil Walaszczyk KK Champion Team POL POL
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Márk Kendernay Maďarsko HUN HUN
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Alexey Krylov Karate Moscow RUS RUS
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Martin Brezáni KK Žilina SVK SVK
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Róbert Lexmann KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Matúš Lieskovský Rapid Bratislava SVK SVK
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Döme Szegedi Maďarsko HUN HUN
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Péter Pákay Arashi Sportsclub HUN HUN
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Michal Šestina KK Union Košice SVK SVK
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Darijan Kolar Mladost Ivanić Grad CRO CRO
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jänis Korolkovs Baltijas Karate Club LAT LAT
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Dominik Veselovský CMK Banská Bystrica SVK SVK
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Miroslav Žbodák Slovšport Trnava SVK SVK
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Matúš Andraško Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Ivan Blažičević KK Croatia Zagreb CRO CRO
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Ľuboš Meňuš Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Kamil Nowak Harasuto Karate Klub POL POL
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Michal Medviď TJ Strojár Malacky SVK SVK
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Lukáš Vigário Rapid Bratislava SVK SVK
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Ákos Gogh KK Taiyo Kolárovo SVK SVK
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Andrej Hoľan KK Žilina SVK SVK
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Alexander Buda Höning Maďarsko HUN HUN
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Máté Gréczi Maďarsko HUN HUN
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Tibor Hidasi Maďarsko HUN HUN
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Nórbert Szilva Arashi Sportsclub HUN HUN
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Marek Janouch TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Alexander Theis KK Zen Shotokan SVK SVK
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Bence Dienes Arashi Sportsclub HUN HUN
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Tomislav Babić Chorvatsko CRO CRO
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Matěj Cvrk Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Davids Springis Baltijas Karate Club LAT LAT
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Ivan Kosi Centar Velika Gorica CRO CRO
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Bruno Marjanović KK Croatia Zagreb CRO CRO
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Daniela Závatzká KK Union Košice SVK SVK
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Marigona Mehmeti KK Zen Shotokan SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Dijana Ćosić KK Bregana CRO CRO
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Eva Nováková KK Žilina SVK SVK
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Anna Kucsera Maďarsko HUN HUN
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Martina Tančak KK Bregana CRO CRO
7. kumite dorostenky (14-15) -47kg Anja Palčić Mladost Ivanić Grad CRO CRO
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Lenka Földesiová KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Marike Tache Maďarsko HUN HUN
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Hanna Keresztúri Maďarsko HUN HUN
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Nikolett Varga Maďarsko HUN HUN
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Noémi Fodor
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Cintia Mészáros Maďarsko HUN HUN
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Karin Ďurčanská TJ Metropol Košice SVK SVK
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Jana Kroupová KK Detva SVK SVK
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Zuzana Schwartzová KK Union Košice SVK SVK
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Simona Oriabincová Shihan Poprad SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Viktorija Rezaeva Baltijas Karate Club LAT LAT
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Valentina Plejić Centar Velika Gorica CRO CRO
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Bence Brachna Maďarsko HUN HUN
2. kumite junioři (16-17) -55kg Denis Košala KK Iglow Spišská Nová Ves SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -55kg Matej Chrenko Slovšport Trnava SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -55kg Richárd Rovó Maďarsko HUN HUN
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Zoltán Köhegyi Maďarsko HUN HUN
2. kumite junioři (16-17) -61kg Mirek Šulda TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Richard Dobrotka CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -61kg Karlo Pejić KK Bregana CRO CRO
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Michal Klíma KK Union Košice SVK SVK
2. kumite junioři (16-17) -68kg Máté Munkácsy Maďarsko HUN HUN
3. kumite junioři (16-17) -68kg Vladislavs Jaskuls Baltijas Karate Club LAT LAT
3. kumite junioři (16-17) -68kg František Smik Shihan Poprad SVK SVK
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Roman Vorobeľ ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
2. kumite junioři (16-17) -76kg Samuel Kubina Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Marcis Červonikovs Rusko RUS RUS
3. kumite junioři (16-17) -76kg Adam Lieskovský Rapid Bratislava SVK SVK
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Tomáš Pupkay KK BA Nové Mesto SVK SVK
2. kumite junioři (16-17) +76kg Gabriel Kaleta KK Union Košice SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) +76kg Tomislav Stojanović Centar Velika Gorica CRO CRO
3. kumite junioři (16-17) +76kg Róbert Šoltýs CMK Banská Bystrica SVK SVK
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Nikolett Juhász Maďarsko HUN HUN
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Zsófia Hermann Maďarsko HUN HUN
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Dijana Ćosić KK Bregana CRO CRO
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Ivana Kucová Central Poprad SVK SVK
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Kinga Sánta Maďarsko HUN HUN
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Mirela Delič Centar Velika Gorica CRO CRO
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Zsófia Bánházi Maďarsko HUN HUN
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Ingrid Suchánková KK Europa Trenčín SVK SVK
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Monika Bábiková Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Viktorija Rezaeva Baltijas Karate Club LAT LAT
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Zuzana Bukovinová ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Gréta Kiss Maďarsko HUN HUN
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Jana Koribaničová CVČ Slavia Humenné SVK SVK
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Veronika Semaniková Katsudo Sabinov SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Barbora Kovalčíková Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Sara Sirovica KK Samobor Anindol CRO CRO

Související turnaje:

Turnaj Datum
Grand Prix Ostrava 2018 03.11.2018-04.11.2018
Grand Prix Hradec Králové 2018 28.04.2018-29.04.2018
Grand Prix Ústí n/L 2018 21.04.2018
Grand Prix Ostrava 2017 04.11.2017
Grand Prix Ústí n/L 2017 29.04.2017
Grand Prix Ostrava 2016 05.11.2016
Grand Prix Ostrava 2015 31.10.2015-01.11.2015
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk