KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Evropský pohár mládeže 2008 - 21.06.2008

Město Bratislava
Stát Slovensko
Pořadatel Slovak Karate Union
Registrovaných jednotlivců 477
Kluby na medailových pozicích 61
Státy na medailových pozicích 8
Hodnocení 36-24-12-6-3


Ohodnocení kvality turnaje:
67.31%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 39x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Michal Šarišský TJ Metropol Košice SVK SVK
2. kata ml. žáci (7-9) Daniel Havlíček Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata ml. žáci (7-9) Filip Cích Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata ml. žáci (7-9) Julian Enrik Smoliga Rapid Bratislava SVK SVK
5. kata ml. žáci (7-9) Alexander Arce KK Žilina SVK SVK
5. kata ml. žáci (7-9) Jan Brezočnik KK Lovrenc SLO SLO
7. kata ml. žáci (7-9) Aljaz Brunčko KK Lovrenc SLO SLO
7. kata ml. žáci (7-9) Richard Spiegel ŠŠK Bratislava SVK SVK
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Jakub Indraszczyk KK Shobuken Łódź POL POL
2. kata ml. žáci (7-11) Petr Červenka KSK Chomutov a Jirkov CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Ján Bogár KK Taiyo Kolárovo SVK SVK
3. kata ml. žáci (7-11) Mateusz Tomiczek KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
5. kata ml. žáci (7-11) Patrik Čerňanský KK Taiyo Kolárovo SVK SVK
5. kata ml. žáci (7-11) Urh Kraner KK Lovrenc SLO SLO
7. kata ml. žáci (7-11) Tadej Dajčman KK Lovrenc SLO SLO
7. kata ml. žáci (7-11) Artem Kupriyanov Karate Moscow RUS RUS
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Alexandra Galetová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
2. kata ml. žákyně (7-9) Emma Janeková MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
3. kata ml. žákyně (7-9) Nataša Dolníková KK Nováky SVK SVK
3. kata ml. žákyně (7-9) Hana Kuklová Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kata ml. žákyně (7-9) Sabina Křížová SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Natália Timaniková ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
7. kata ml. žákyně (7-9) Eliza Gaweł KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
7. kata ml. žákyně (7-9) Viktória Valašteková KK Revúca SVK SVK
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Zuzana Niznerová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata ml. žákyně (7-11) Alžběta Ovečková Hanko Kai Senica SVK SVK
3. kata ml. žákyně (7-11) Kay Polanová SK Tommi Praha CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Denisa Peško CMK Banská Bystrica SVK SVK
7. kata ml. žákyně (7-11) Natália Čmiková KK Nováky SVK SVK
7. kata ml. žákyně (7-11) Libuša Korímová Karate Kachi Nitra SVK SVK
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Kamil Walaszczyk KK Shobuken Łódź POL POL
2. kata st. žáci (12-13) Marcel Rebro Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata st. žáci (12-13) Lukáš Meňuš Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kata st. žáci (12-13) Janez Pušnik KK Lovrenc SLO SLO
5. kata st. žáci (12-13) Lovro Šarec KK Ronin CRO CRO
5. kata st. žáci (12-13) Juris Rolands Zibins Lotyšsko LAT LAT
7. kata st. žáci (12-13) Martin Antal Uraken Rimavská Sobota SVK SVK
7. kata st. žáci (12-13) Tomáš Biskupič KK Ippon Bratislava SVK SVK
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Martina Pipišková ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kata st. žákyně (12-13) Alena Navrátilová Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Marike Tache Sporting Budo Budapest HUN HUN
5. kata st. žákyně (12-13) Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Alena Platilová SK Tommi Praha CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Pavla Čížková SK Tommi Praha CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Lucija Jurčič KK Ronin CRO CRO
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Mario Mufić Chorvatsko CRO CRO
2. kata dorostenci (14-15) Darijan Kolar Mladost Ivanić Grad CRO CRO
3. kata dorostenci (14-15) Roland Bagita KK Taiyo Kolárovo SVK SVK
3. kata dorostenci (14-15) Juraj Perkovic Chorvatsko CRO CRO
5. kata dorostenci (14-15) Michal Molčan Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kata dorostenci (14-15) Richard Sasko KK KHAN Častá SVK SVK
7. kata dorostenci (14-15) Boris Togolukov Karate Moscow RUS RUS
7. kata dorostenci (14-15) Rafał Waluś KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Marike Tache Sporting Budo Budapest HUN HUN
2. kata dorostenky (14-15) Simona Fereková KK Trstená SVK SVK
3. kata dorostenky (14-15) Dorota Balciarova Uraken Rimavská Sobota SVK SVK
3. kata dorostenky (14-15) Barbora Ďurovcová Rapid Bratislava SVK SVK
5. kata dorostenky (14-15) Laura Kvasnicová ŠŠK Bratislava SVK SVK
7. kata dorostenky (14-15) Jana Koková Slávia TU Zvolen SVK SVK
7. kata dorostenky (14-15) Karolina Ścieszka KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Igor Bušovský Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata junioři (16-17) Aldin Haurdić KK Slavonski Brod CRO CRO
3. kata junioři (16-17) Roman Kubovič ŠŠK Bratislava SVK SVK
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Veronika Mišková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Lucie Michálková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Monika Čulenová Hanko Kai Senica SVK SVK
3. kata juniorky (16-17) Katarína Liptáková ŠŠK Bratislava SVK SVK
5. kata juniorky (16-17) Kristina Iovova Karate Moscow RUS RUS
5. kata juniorky (16-17) Tania Solakovic KK Mars CRO CRO
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Maxim Blinov Karate Moscow RUS RUS
2. kumite ml. žáci -30kg František Kostolník Katsudo Sabinov SVK SVK
3. kumite ml. žáci -30kg Michal Brezáni KK Žilina SVK SVK
3. kumite ml. žáci -30kg Michał Król KK Shobuken Łódź POL POL
5. kumite ml. žáci -30kg Ján Čechovič KK Zen Shotokan SVK SVK
5. kumite ml. žáci -30kg Vladimír Majdan KK Žilina SVK SVK
7. kumite ml. žáci -30kg Ľuboš Džačovský Katsudo Sabinov SVK SVK
7. kumite ml. žáci -30kg Pavel Golubev Karate Moscow RUS RUS
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Lucijano Danić Karate Club Virovitica CRO CRO
2. kumite ml. žáci -35kg Matúš Remenár Slovšport Trnava SVK SVK
3. kumite ml. žáci -35kg Boran Berak Primorsko Goranska Zupanija Rijeka CRO CRO
3. kumite ml. žáci -35kg Zoltán Michalec KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
5. kumite ml. žáci -35kg Michal Chrenek KK Trstená SVK SVK
5. kumite ml. žáci -35kg Rostislav Mikhailov Karate Moscow RUS RUS
7. kumite ml. žáci -35kg Damian Lisowski KK Shobuken Łódź POL POL
7. kumite ml. žáci -35kg Mihael Matijaščić KK Bregana CRO CRO
kumite ml. žáci -40kg
1. kumite ml. žáci -40kg Ján Bogár KK Taiyo Kolárovo SVK SVK
2. kumite ml. žáci -40kg Danil Krasnov Karate Moscow RUS RUS
3. kumite ml. žáci -40kg Mateo Šitum Susedgrad CRO CRO
5. kumite ml. žáci -40kg Benjamin Heda KK Nedelišće CRO CRO
5. kumite ml. žáci -40kg Mateusz Tomiczek KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
7. kumite ml. žáci -40kg Tibor Ďurček KK DRAP Partizánske SVK SVK
7. kumite ml. žáci -40kg Lukasz Kaczmarek KK Shobuken Łódź POL POL
kumite ml. žáci +40kg
1. kumite ml. žáci +40kg Samuel Michálek Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kumite ml. žáci +40kg Zvonimir Dogaš Centar Velika Gorica CRO CRO
3. kumite ml. žáci +40kg Tadej Dajčman KK Lovrenc SLO SLO
3. kumite ml. žáci +40kg Anel Hadžimuratagič KK Ronin CRO CRO
5. kumite ml. žáci +40kg Petr Červenka KSK Chomutov a Jirkov CZE CZE
5. kumite ml. žáci +40kg Martin Maňovský KK Atlant Nitra SVK SVK
7. kumite ml. žáci +40kg Nikolas Vontszemu KK Taiyo Kolárovo SVK SVK
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Jelena Bužanić KK Nedelišće CRO CRO
2. kumite ml. žákyně -35kg Zuzana Niznerová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite ml. žákyně -35kg Marianna Cicmanová Katsudo Sabinov SVK SVK
3. kumite ml. žákyně -35kg Maria Popova Karate Moscow RUS RUS
5. kumite ml. žákyně -35kg Eliza Gaweł KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
5. kumite ml. žákyně -35kg Anastazia Semiz Karate Moscow RUS RUS
7. kumite ml. žákyně -35kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
7. kumite ml. žákyně -35kg Patrícia Štrbová KK Žilina SVK SVK
kumite ml. žákyně -40kg
1. kumite ml. žákyně -40kg Terézia Valentovičová Rapid Bratislava SVK SVK
2. kumite ml. žákyně -40kg Monika Botťánková Zanshin KK Cífer SVK SVK
3. kumite ml. žákyně -40kg Paula Andričević KK Bregana CRO CRO
3. kumite ml. žákyně -40kg Monika Kostová Rapid Bratislava SVK SVK
5. kumite ml. žákyně -40kg Nikola Gajdošová Rapid Bratislava SVK SVK
5. kumite ml. žákyně -40kg Katarína Kuricová KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
kumite ml. žákyně +40kg
1. kumite ml. žákyně +40kg Paola Banko TINJAN CRO CRO
2. kumite ml. žákyně +40kg Kristína Zimanová KK Atlant Nitra SVK SVK
3. kumite ml. žákyně +40kg Libuša Korímová Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite ml. žákyně +40kg Katarína Setnická Rapid Bratislava SVK SVK
5. kumite ml. žákyně +40kg Dominika Majdanová KK Žilina SVK SVK
kumite st. žáci -40kg
1. kumite st. žáci -40kg Dominik Kolarič KK Nedelišće CRO CRO
2. kumite st. žáci -40kg Matúš Džačovský Katsudo Sabinov SVK SVK
3. kumite st. žáci -40kg Andrej Bíreš CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite st. žáci -40kg Lukáš Meňuš Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kumite st. žáci -40kg Matej Homola KK Farmex Nitra SVK SVK
5. kumite st. žáci -40kg Zrin Pezer KK Samobor Anindol CRO CRO
7. kumite st. žáci -40kg Zlatar Domagoj Centar Velika Gorica CRO CRO
7. kumite st. žáci -40kg Matej Jopek Katsudo Sabinov SVK SVK
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Kamil Walaszczyk KK Shobuken Łódź POL POL
2. kumite st. žáci -45kg Patrik Steklý Slovšport Trnava SVK SVK
3. kumite st. žáci -45kg Artem Gorbunov Karate Moscow RUS RUS
3. kumite st. žáci -45kg Leon Kovačić KK Samobor Anindol CRO CRO
5. kumite st. žáci -45kg Dominik Benko ŠŠK Jugo Košice SVK SVK
5. kumite st. žáci -45kg Matija Bužanić KK Nedelišće CRO CRO
7. kumite st. žáci -45kg Lukáš Moštenický KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
7. kumite st. žáci -45kg Natan Turcinovic TINJAN CRO CRO
kumite st. žáci -50kg
1. kumite st. žáci -50kg Vasiliy Antokhiy Karate Moscow RUS RUS
2. kumite st. žáci -50kg Adam Palkovič Slovšport Trnava SVK SVK
3. kumite st. žáci -50kg Radoslaw Białek KK Shobuken Łódź POL POL
3. kumite st. žáci -50kg Ivan Brkić Karate Club Virovitica CRO CRO
5. kumite st. žáci -50kg Ákos Gogh KK Taiyo Kolárovo SVK SVK
5. kumite st. žáci -50kg Filip Kolarec KK Samobor Anindol CRO CRO
7. kumite st. žáci -50kg Róbert Lexmann KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
kumite st. žáci +50kg
1. kumite st. žáci +50kg Adam Vorobeľ ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
2. kumite st. žáci +50kg Matija Matausic KK Bregana CRO CRO
3. kumite st. žáci +50kg Artis Apinis Lotyšsko LAT LAT
3. kumite st. žáci +50kg Ivan Blažičević Chorvatsko CRO CRO
5. kumite st. žáci +50kg Filip Barlovič KK Samobor Anindol CRO CRO
5. kumite st. žáci +50kg Dávid Kubičár Central Poprad SVK SVK
7. kumite st. žáci +50kg Kristijan Požgaj KK Nedelišće CRO CRO
kumite st. žákyně -40kg
1. kumite st. žákyně -40kg Galina Shateeva Karate Moscow RUS RUS
2. kumite st. žákyně -40kg Petra Kissimonyiová Slovšport Trnava SVK SVK
3. kumite st. žákyně -40kg Lucia Bacová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite st. žákyně -40kg Eva Nováková KK Žilina SVK SVK
5. kumite st. žákyně -40kg Anamarija Barak Primorsko Goranska Zupanija Rijeka CRO CRO
5. kumite st. žákyně -40kg Veronika Kadlečíková KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
7. kumite st. žákyně -40kg Manda Papac Lav Pula CRO CRO
kumite st. žákyně -45kg
1. kumite st. žákyně -45kg Marike Tache Sporting Budo Budapest HUN HUN
2. kumite st. žákyně -45kg Kornélia Linkeschová KK Union Košice SVK SVK
3. kumite st. žákyně -45kg Helena Martinović KK Ronin CRO CRO
3. kumite st. žákyně -45kg Marigona Mehmeti KK Zen Shotokan SVK SVK
5. kumite st. žákyně -45kg Dijana Ćosić KK Bregana CRO CRO
5. kumite st. žákyně -45kg Jelena Zadravec KK Nedelišće CRO CRO
kumite st. žákyně +45kg
1. kumite st. žákyně +45kg Zuzana Schwartzová KK Union Košice SVK SVK
2. kumite st. žákyně +45kg Miroslava Kopúňová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite st. žákyně +45kg Barbora Beňová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
3. kumite st. žákyně +45kg Ela Poljak KK Nedelišće CRO CRO
5. kumite st. žákyně +45kg Martina Matulič KK Samobor Anindol CRO CRO
5. kumite st. žákyně +45kg Maja Pavlović Lav Pula CRO CRO
7. kumite st. žákyně +45kg Maja Britvic Lav Pula CRO CRO
7. kumite st. žákyně +45kg Petra Žic Primorsko Goranska Zupanija Rijeka CRO CRO
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Matúš Lieskovský Rapid Bratislava SVK SVK
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Michal Garaj KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Darijan Kolar Mladost Ivanić Grad CRO CRO
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Križan Pezer KK Samobor Anindol CRO CRO
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Dominik Kovacic KK Bregana CRO CRO
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Kacper Krochmalski KS Olimp Łódź POL POL
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Rafał Waluś KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Michał Jędrzejczyk KK Shobuken Łódź POL POL
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Sergey Kheifets Karate Moscow RUS RUS
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Mirek Šulda TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Peter Milata Kumade Topoľčany SVK SVK
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Mario Mufić Chorvatsko CRO CRO
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Ján Hirka KK Union Košice SVK SVK
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Nikita Skalin Karate Moscow RUS RUS
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Samuel Kubina Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Michal Palkovič Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Haris Tahirovic Chorvatsko CRO CRO
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Juraj Ďurček KK DRAP Partizánske SVK SVK
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Philipp Kudryavtsev Karate Moscow RUS RUS
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Tomislav Celić KK Jastreb CRO CRO
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Dominik Dobiáš KK Spartak Myjava SVK SVK
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Máté Munkácsy Sporting Budo Budapest HUN HUN
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Róbert Šoltýs KK Kežmarok SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Patrik Kučerák MP Brezno SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg David Recabbaren Slávia TU Zvolen SVK SVK
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Ritvars Luksis Lotyšsko LAT LAT
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Adam Lieskovský Rapid Bratislava SVK SVK
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Ivan Banko TINJAN CRO CRO
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Ádám Harsányi Seinchin KSE HUN HUN
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jaroslav Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Michal Lysý KK Atlant Nitra SVK SVK
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Roman Vorobeľ ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Lenka Földesiová KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Martina Tančak KK Bregana CRO CRO
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Dijana Ćosić KK Bregana CRO CRO
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Hana Pristašová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Dijana Tanushaj Lav Pula CRO CRO
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Michaela Ďurišová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Mirela Delič Centar Velika Gorica CRO CRO
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Lea Bečirovič Susedgrad CRO CRO
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Daria Kosykh Karate Moscow RUS RUS
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Hilda Janigová Katsudo Sabinov SVK SVK
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Lucia Sulíková KK Farmex Nitra SVK SVK
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Nataša Cvijanoviť KK Slavonski Brod CRO CRO
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Adriana Kajtazi Lav Pula CRO CRO
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Barbora Kovalčíková Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Patricia Tátošová Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Maja Britvic Lav Pula CRO CRO
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Monika Bábiková Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Veronika Semaniková Katsudo Sabinov SVK SVK
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Miroslava Hýllová KK Žilina SVK SVK
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kristína Kosecová KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Tomáš Krajčovič Arkádia Galanta SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -55kg Nikola Horvat KK Nedelišće CRO CRO
3. kumite junioři (16-17) -55kg Matej Chrenko Slovšport Trnava SVK SVK
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Michal Klíma KK Union Košice SVK SVK
2. kumite junioři (16-17) -61kg Karlo Pejić KK Bregana CRO CRO
3. kumite junioři (16-17) -61kg Zoltán Balázs KK Taiyo Kolárovo SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -61kg Antonijo Budinščak KK Jastreb CRO CRO
5. kumite junioři (16-17) -61kg Robert Nagy Rapid Bratislava SVK SVK
5. kumite junioři (16-17) -61kg Tibor Zubčák Slovšport Trnava SVK SVK
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Robin Popelka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Ninaj Reshad Centar Velika Gorica CRO CRO
3. kumite junioři (16-17) -68kg Lukáš Kučerák CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -68kg Jan Kůzl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Martin Ištvánek Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Pavol Langer KK Zen Shotokan SVK SVK
7. kumite junioři (16-17) -68kg Tomáš Lackovič Rapid Bratislava SVK SVK
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Jakub Nemček Slovensko SVK SVK
2. kumite junioři (16-17) -76kg Adam Prešinský KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -76kg Josip Filipovič Susedgrad CRO CRO
3. kumite junioři (16-17) -76kg Filip Šmajcl TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Jakub Rosina Rapid Bratislava SVK SVK
5. kumite junioři (16-17) -76kg Marek Vancák UPJŠ Košice SVK SVK
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Tomáš Pupkay Monarch Bratislava SVK SVK
2. kumite junioři (16-17) +76kg Nikola Tomas Centar Velika Gorica CRO CRO
3. kumite junioři (16-17) +76kg Gabriel Kaleta KK Union Košice SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) +76kg Martin Pakos KK Trstená SVK SVK
5. kumite junioři (16-17) +76kg Hodak Domagoj KK Jastreb CRO CRO
5. kumite junioři (16-17) +76kg Lukáš Peter Dragon Trenčín SVK SVK
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Gabrijela Tusinec KK Bregana CRO CRO
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Miriam Šošovicová KK Farmex Nitra SVK SVK
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Barbora Botunová KK Union Košice SVK SVK
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Katarína Kotúčová KK Union Košice SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Jelena Grgac KK Ronin CRO CRO
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Jana Vojtikevičová TJ Sokol Žilina SVK SVK
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Silvia Skoková KK Spartak Myjava SVK SVK
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Alexandra Vasková KK Kretovič Košice SVK SVK
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Júlia Langošová ŠKP Prešov SVK SVK
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Zuzana Summerová Katsudo Sabinov SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Ivana Fileš KK Nedelišće CRO CRO
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Magdaléna Scheryová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Kristina Iovova Karate Moscow RUS RUS
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Kitty Krassóvári Seinchin KSE HUN HUN
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Jana Koribaničová CVČ Slavia Humenné SVK SVK
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Justyna Katarzyna Gradowska Łódzki Klub Karate Shotokan POL POL
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Laura Kvasnicová ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Sandra Scholtzová KK Kežmarok SVK SVK

Související turnaje:

Turnaj Datum
Grand Prix Hradec Králové 2018 28.04.2018-29.04.2018
Grand Prix Ústí n/L 2018 21.04.2018
Grand Prix Ostrava 2017 04.11.2017
Grand Prix Ústí n/L 2017 29.04.2017
Grand Prix Ostrava 2016 05.11.2016
Grand Prix Ostrava 2015 31.10.2015-01.11.2015
Grand Prix Ústí n/L 2015 16.05.2015
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk