KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Postup na Mistrovství ČR

(Nominační klíč 2015 | 2013/14 | 2013)

<< Zpět na přehled kategorií

Kumite ml. žákyně (7-9) -30kg

Postup z Mistrovství ČR žáků 2012 (finalisté)

 ZávodníkKlub
1.Štěpánová Vendula SK Karate Shotokan Liberec
2.Frydrychová Magdalena Fight Club České Budějovice

Průběžný stav postupového žebříčku z Národních pohárů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupuje prvních 7 závodníků (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Květoňová AndreaKarate České Budějovice52 b.
2.Medová MichaelaFight Club České Budějovice32 b.
3.Bučková MiraFight Club České Budějovice24 b.
4.Václavíková EliškaKarate Panthers Český Krumlov20 b.
5.Martínková KarolínaKarate Panthers Český Krumlov16 b.
5.Vavrušková LucieKK Lichnice16 b.
7.Frydrychová MagdalenaFight Club České Budějovice12 b.
8.Bartíková TerezaFight Club České Budějovice10 b.
9.Reitzová HanaFight Club České Budějovice8 b.
10.Štěpánková EliškaFight Club České Budějovice4 b.
11.Demčáková LucieSKK Shotokan Liberec2 b.
11.Pelikánová EvaSKK Shotokan Liberec2 b.

Průběžný stav postupového žebříčku z nominačních turnajů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupuje prvních 7 závodníků (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Květoňová AndreaKarate České Budějovice116 b.
1.Vavrušková LucieKK Lichnice116 b.
3.Bučková MiraFight Club České Budějovice78 b.
4.Frydrychová MagdalenaFight Club České Budějovice60 b.
5.Reitzová HanaFight Club České Budějovice57 b.
6.Bělecká ŽanetaKarate Panthers Český Krumlov44 b.
7.Medová MichaelaFight Club České Budějovice24 b.
8.Bartíková TerezaFight Club České Budějovice21 b.
9.Marková VeronikaASK Tatra Kopřivnice16 b.
10.Martínková KarolínaKarate Panthers Český Krumlov15 b.
11.Niemczyková EliškaKarate DDM Český Těšín14 b.
11.Václavíková EliškaKarate Panthers Český Krumlov14 b.
13.Demčáková LucieSKK Shotokan Liberec7 b.
14.Calábrová DominikaKarate DDM Český Těšín4 b.
14.Štěpánková EliškaFight Club České Budějovice4 b.

Postup z krajů

ZávodníkKlubKraj
NeobsazenoÚstecký
NeobsazenoPlzeňský
NeobsazenoPraha
NeobsazenoStředočeský
Thérová Adéla Fight Club České Budějovice Jihočeský
NeobsazenoJihomoravský
NeobsazenoKarlovarský
NeobsazenoLiberecký
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKrálovéhradecký
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciPardubický
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKraj Vysočina
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciOlomoucký kraj
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciZlínský kraj
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciMoravskoslezský kraj

Závodníci nominovaní z jiných kategorií

Žádní závodníci nejsou nominovaní z jiných kategorií

Divoká karta reprezentace, divoká karta STK

ZávodníkKlub
Neurčeno 
Neurčeno 


 Tisk
Vysvětlivky:
  •    - postupová pozice
  •    - NEpostupová pozice
  •    - Závodník startuje v jiné kategorii nebo nemůže startovat
  •    - Závodník má již nominaci z Národního poháru
  • Postupují první dva z loňského Mistrovství České rep.
  • Postupuje prvních 8 lidí z žebříčku z Národních pohárů (Před 2015 - 8 lidí, před 2014 - 7 lidí)(informace)
    Započítané Národní poháry v tomto roce:
  • Pokud je více závodníků na poslední postupové pozici (desáté), tak postupuje ten, který měl nejlepší skóre z daných turnajů, od posledního MČR (Mistrovství ČR žáků 2012)
  • Postupují první 3 lidi z žebříčku nominačních turnajů v dorosteneckých a žákovských kategoriích.
  • *Body2...Nejlepší skóre (pouze u závodníků, kteří jsou na poslední postupové pozici nebo na první nepostupové pozici)
  • Pokud některý závodník startuje ve vyšší kategorii a zbytečně takto zabírá postupové místo v této kategorii, tak nám to prosím dejte vědět mailem - info@karaterec.com - a závodník bude vyškrtnut