KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Postup na Mistrovství ČR

(Nominační klíč 2015 | 2013/14 | 2013)

<< Zpět na přehled kategorií

Kata juniorky (16-17)

Postup z Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2012 (finalisté)

 ZávodníkKlub
1.Kopečná Veronika NIDOSHINKAN Dojo, z.s.
2.Kváčová Eliška Karate Klub Ústí nad Labem

Průběžný stav postupového žebříčku z Národních pohárů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupuje prvních 7 závodníků (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Polanová KaySK Kesl Ryu Shotokan56 b.
2.Klapalová PatricieShotokan Sokol Slaný24 b.
2.Kváčová EliškaKarate Klub Ústí nad Labem24 b.
2.Sendlerová KateřinaTarokan KK Brno24 b.
5.Nováková MarkétaSport Relax20 b.
6.Žubretovská EliškaKamura Ryu Ústí nad Labem16 b.
7.Štíchová GabrielaKamura Ryu Ústí nad Labem8 b.
8.Brožová AntonieSK Trial4 b.4 b.
8.Košíková MartinaSport Relax4 b.4 b.
8.Pospíšilová KláraSK Trial4 b.4 b.

Průběžný stav postupového žebříčku z nominačních turnajů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupuje prvních 7 závodníků (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Polanová KaySK Kesl Ryu Shotokan96 b.
2.Klapalová PatricieShotokan Sokol Slaný90 b.
3.Kváčová EliškaKarate Klub Ústí nad Labem64 b.
4.Sendlerová KateřinaTarokan KK Brno52 b.
5.Žubretovská EliškaKamura Ryu Ústí nad Labem48 b.
6.Halodová VeronikaKarate České Budějovice36 b.
7.Nováková MarkétaSport Relax27 b.
8.Křížová SabinaSportovní klub Mates24 b.
8.Mačátová ErikaKCK Team24 b.
8.Vávrová PetraKCK Team24 b.
8.Žáková AndreaSpartak Hradec Králové24 b.
12.Forstová SabinaTarokan KK Brno20 b.
12.Palkovská VeronikaKarate klub WAKIZASHI Ostrava20 b.
14.Výprachtická LucieKCK Team16 b.
15.Straková HanaKARATE-DO Dvůr Králové12 b.
16.Košíková MartinaSport Relax10 b.
17.Hájková TerezaSlavia TU Liberec8 b.
17.Ištvánfyová KristýnaŠSK Karate Karviná8 b.
17.Janišová AdélaTJ Jiskra Litomyšl8 b.
17.Makulová MichaelaŠSK Karate Karviná8 b.
17.Vrbatová JanaSpartak Hradec Králové8 b.
22.Dittmannová KateřinaŠSK Karate Karviná4 b.
22.Pospíšilová KláraSK Trial4 b.
22.Procházková SandraSK Karate Ústí nad Orlicí4 b.

Postup z krajů

ZávodníkKlubKraj
Kváčová Eliška Karate Klub Ústí nad Labem Ústecký
NeobsazenoPlzeňský
Polanová Kay KESL RYU Praha Praha
Havelková Adéla Sokol Sadská Středočeský
NeobsazenoJihočeský
Vašíčková Tereza SVČ Domeček Brno Jihomoravský
NeobsazenoKarlovarský
Nováková Markéta Sport Relax Liberecký
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKrálovéhradecký
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciPardubický
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKraj Vysočina
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciOlomoucký kraj
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciZlínský kraj
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciMoravskoslezský kraj

Závodníci nominovaní z jiných kategorií

Žádní závodníci nejsou nominovaní z jiných kategorií

Divoká karta reprezentace, divoká karta STK

ZávodníkKlub
Neurčeno 
Neurčeno 


 Tisk
Vysvětlivky:
  •    - postupová pozice
  •    - NEpostupová pozice
  •    - Závodník startuje v jiné kategorii nebo nemůže startovat
  •    - Závodník má již nominaci z Národního poháru
  • Postupují první dva z loňského Mistrovství České rep.
  • Postupuje prvních 8 lidí z žebříčku z Národních pohárů (Před 2015 - 8 lidí, před 2014 - 7 lidí)(informace)
    Započítané Národní poháry v tomto roce:
  • Pokud je více závodníků na poslední postupové pozici (desáté), tak postupuje ten, který měl nejlepší skóre z daných turnajů, od posledního MČR (Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2012)
  • Postupují první 3 lidi z žebříčku nominačních turnajů v dorosteneckých a žákovských kategoriích.
  • *Body2...Nejlepší skóre (pouze u závodníků, kteří jsou na poslední postupové pozici nebo na první nepostupové pozici)
  • Pokud některý závodník startuje ve vyšší kategorii a zbytečně takto zabírá postupové místo v této kategorii, tak nám to prosím dejte vědět mailem - info@karaterec.com - a závodník bude vyškrtnut