KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Postup na Mistrovství ČR

(Nominační klíč 2015 | 2013/14 | 2013)

<< Zpět na přehled kategorií

Kumite dorostenci (14-15) +70kg

Postup z Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2012 (finalisté)

 ZávodníkKlub
1.Jahelka Michael Czech republic
2.Mlíka Jiří Cobra Ryu Strakonice

Průběžný stav postupového žebříčku z Národních pohárů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupuje prvních 7 závodníků (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Zrnovský JanSlavia TU Liberec40 b.
2.Kotlík LukášSK Kamiwaza karate32 b.
3.Černík JosefSokol Sadská24 b.
3.Kubín LukášSKR SU Ústí nad Labem24 b.
5.Jahelka MichaelSKK Shotokan Liberec16 b.
6.Hung Hoang ThanhFight Club České Budějovice12 b.
7.Bejtic MarekKarate České Budějovice8 b.
7.Bejtic MatějKarate České Budějovice8 b.
7.Uherko JiříSKBU Trutnov8 b.

Průběžný stav postupového žebříčku z nominačních turnajů

(Z konečného žebříčku, který se může až do posledního turnaje měnit, postupuje prvních 7 závodníků (všichni zeleně označení))

 ZávodníkKlubBodyBody2*
1.Jahelka MichaelSKK Shotokan Liberec120 b.
2.Urbanec PetrKK Lichnice108 b.
3.Kubín LukášSKR SU Ústí nad Labem78 b.
4.Hung Hoang ThanhFight Club České Budějovice76 b.
5.Salajka JosefŠin-mu Hodonín52 b.
6.Kotlík LukášSK Kamiwaza karate46 b.
7.Zrnovský JanSlavia TU Liberec36 b.
8.Chládek JanKasr Žamberk20 b.
9.Bejtic MarekKarate České Budějovice16 b.
9.Brabec IvanChotěboř16 b.
11.Bejtic MatějKarate České Budějovice14 b.
12.Měkuta JiříKarate České Budějovice12 b.
13.Šrámek JanKCK Team10 b.
14.Smolka MartinTJ Sokol Stěžery8 b.
15.Mikulka DanielKarate klub Spektra Praha4 b.
15.Nguyen AntonínTJ Jiskra Domažlice4 b.

Postup z krajů

ZávodníkKlubKraj
NeobsazenoÚstecký
NeobsazenoPlzeňský
Kotlík Lukáš SK Kamiwaza karate Praha
NeobsazenoStředočeský
Hokr Tadeáš Karate Horažďovice Jihočeský
Kouřil Michal DDM Blansko Jihomoravský
NeobsazenoKarlovarský
NeobsazenoLiberecký
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKrálovéhradecký
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciPardubický
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciKraj Vysočina
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciOlomoucký kraj
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciZlínský kraj
Výsledky z tohoto kraje zatím nejsou k dispoziciMoravskoslezský kraj

Závodníci nominovaní z jiných kategorií

Žádní závodníci nejsou nominovaní z jiných kategorií

Divoká karta reprezentace, divoká karta STK

ZávodníkKlub
Neurčeno 
Neurčeno 


 Tisk
Vysvětlivky:
  •    - postupová pozice
  •    - NEpostupová pozice
  •    - Závodník startuje v jiné kategorii nebo nemůže startovat
  •    - Závodník má již nominaci z Národního poháru
  • Postupují první dva z loňského Mistrovství České rep.
  • Postupuje prvních 8 lidí z žebříčku z Národních pohárů (Před 2015 - 8 lidí, před 2014 - 7 lidí)(informace)
    Započítané Národní poháry v tomto roce:
  • Pokud je více závodníků na poslední postupové pozici (desáté), tak postupuje ten, který měl nejlepší skóre z daných turnajů, od posledního MČR (Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2012)
  • Postupují první 3 lidi z žebříčku nominačních turnajů v dorosteneckých a žákovských kategoriích.
  • *Body2...Nejlepší skóre (pouze u závodníků, kteří jsou na poslední postupové pozici nebo na první nepostupové pozici)
  • Pokud některý závodník startuje ve vyšší kategorii a zbytečně takto zabírá postupové místo v této kategorii, tak nám to prosím dejte vědět mailem - info@karaterec.com - a závodník bude vyškrtnut