KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Lucy Hrdličková KK Tygr Karlovy Vary CZE 9 4 4 4 402
2. Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE 10 4 2 376
3. Markéta Klewarová Fight Club České Budějovice CZE 9 2 4 324
4. postup Tadeáš Bína Fight Club České Budějovice CZE 8 1 4 300
5. pokles Andrea Květoňová Karate České Budějovice CZE 9 1 2 296
6. Kateřina Nováková SKP Karate Písek CZE 4 4 5 2 256
7. Daniel Dub KK Tygr Karlovy Vary CZE 7 1 1 228
7. postup Daniel Vašek Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE 6 2 4 1 228
9. postup Barbora Kratochvílová KK Lichnice CZE 5 4 1 2 2 220
10. pokles David Kastl KK Tygr Karlovy Vary CZE 4 2 6 1 218
11. Lukáš Kastl KK Tygr Karlovy Vary CZE 4 2 4 3 214
12. postup Ondřej Šťáhlavský Red Dragon Team CZE 5 3 2 1 212
13. postup Kryštof Ruža Budo SC Plzeň CZE 5 1 3 1 200
14. postup David Klewar Fight Club České Budějovice CZE 6 3 196
15. pokles Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE 5 1 2 2 188
16. Lukáš Dobrozemský Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE 4 1 6 184
17. pokles Tomáš Nechyba SKP Karate Písek CZE 3 2 5 180
18. postup David Hološevyč SKP Karate Písek CZE 4 1 3 1 2 175
19. pokles Vojtěch Vašák KK Lichnice CZE 6 1 164
20. pokles Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE 4 2 1 152
20. pokles Jan Šmíd KK Lichnice CZE 3 1 5 152
22. pokles Karel Blažej Sokol Sadská CZE 1 3 6 2 148
23. postup Přemysl Čarek Fight Club České Budějovice CZE 1 4 4 3 144
23. pokles Natálie Krátká Sokol Sadská CZE 3 1 4 1 144
25. postup Anna Harciníková SKK Shotokan Liberec CZE 2 2 2 1 2 137
26. Nicolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 4 4 136
27. postup Jakub Žlábek SKP Karate Písek CZE 1 2 4 4 132
28. postup Amálie Haková Fight Club České Budějovice CZE 2 3 2 1 1 130
29. pokles Jakub Schánilec SKP Karate Písek CZE 2 3 2 128
30. postup Filip Horňák SKK Shotokan Liberec CZE 2 2 1 1 126
31. pokles Kristián Sysel KK Tygr Karlovy Vary CZE 1 3 2 2 122
31. postup Barbora Šťastná SK Kesl Ryu Shotokan CZE 3 6 1 2 122
33. pokles Adéla Čepičková SKR SU Ústí nad Labem CZE 1 3 4 2 121
34. pokles Martin Eliáš KK Tygr Karlovy Vary CZE 4 120
34. postup Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE 2 2 2 120
36. postup Jakub Jízdný SKK Shotokan Liberec CZE 1 3 1 1 1 119
37. pokles Gallen Darren Paterson KK Lichnice CZE 3 4 2 2 116
37. postup Nela Rosvaldová Fight Club České Budějovice CZE 2 3 1 116
39. pokles Daniel Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE 2 1 3 2 1 115
40. pokles Veronika Bohuslavová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE 4 1 114
41. pokles Klára Muzikářová SKK Shotokan Liberec CZE 2 1 3 1 112
41. pokles Ema Tinavská Fight Club České Budějovice CZE 3 1 1 112
43. pokles Beáta Reguliová Karate Vrchlabí CZE 1 2 5 108
43. pokles Tomáš Vacek SKK Shotokan Liberec CZE 2 1 2 108
45. postup Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE 2 1 2 2 1 105
46. postup Jakub Florek Fight Club České Budějovice CZE 1 1 4 3 104
47. pokles Tomáš Vinničenko SK Kamiwaza karate CZE 3 1 1 1 101
48. pokles Anička Kolaříková Keiko-Ryu Shotokan CZE 2 4 100
49. postup Barbora Vachoutová SKP Karate Písek CZE 2 4 3 3 99
50. Samuel Vítek Fight Club České Budějovice CZE 3 2 1 98

Stránka: 1/12
1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6 |  7 |  8 |  9 |  10 |  11

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2017 - 3.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů