KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
46. postup Lukáš Růžička Fight Club České Budějovice CZE 2 28
52. pokles Přemysl Čarek Fight Club České Budějovice CZE 2 1 27
53. pokles Bruno Čáslava NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 1 1 26
53. pokles Jonáš Kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 1 1 26
55. pokles Ondřej Náhlík KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 24
55. pokles Josef Němec TJ Karate České Budějovice CZE 2 24
55. pokles Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE 1 24
58. pokles Filip Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 1 23
58. pokles Matěj Pavel SPORT UNION, z. s. CZE 3 1 23
60. pokles Jakub Klemák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 3 3 22
60. pokles Daniel Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 22
60. pokles Simone Otranto SPORT UNION, z. s. CZE 1 2 22
60. pokles Šimon Zwilling ŠSK karate Karviná CZE 1 1 22
64. pokles Daniel Dub Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 1 20
64. pokles Dominik Trubianský SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE 1 1 20
66. pokles Tadeáš Jirsa SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 19
67. pokles Ondřej Nosek Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 18
67. pokles František Rozner Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 1 18
69. pokles Martin Dvořák Fight Club České Budějovice CZE 2 1 16
69. pokles Marek Houser Karate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s. CZE 1 16
69. pokles Lukáš Ingriš SKC Louny CZE 1 16
69. pokles Martin Luža Karate Klub Kyjov CZE 3 16
69. pokles Adam Raušer Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 1 16
69. pokles William Seifert Karate Vision Praha CZE 1 16
69. pokles Oldřich Vašíček BUDO KAN, z.s. CZE 1 1 16
69. pokles Tomáš Vinničenko SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 16
69. pokles Kristián Vojtáš SVČ DOMEČEK Brno CZE 2 1 16
78. pokles Jiří Husák SPORT UNION, z. s. CZE 2 1 15
78. pokles Filip Mach Fight Club České Budějovice CZE 1 2 15
78. pokles David Macho TJ karate Nové Hrady CZE 2 2 15
81. pokles Marek Jalůvka KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 3 14
81. pokles Denny Kulich SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 14
81. pokles Vít Skala SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 14
84. pokles Ondřej Haša Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 2 13
84. pokles Michael Vlček SPORT UNION, z. s. CZE 2 1 13
86. pokles Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE 1 12
86. Jáchym Jetel KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 12
86. Jakub Klíma Karate Vision Praha CZE 1 12
86. Daniel Kolář SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 12
86. postup Martin Koupal Fight Club České Budějovice CZE 1 12
86. pokles Patrik Majer Sport Relax CZE 1 12
86. pokles Štěpán Němec USK Slavia Liberec CZE 1 1 12
86. postup Leonard Ondovčák TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 1 12
86. pokles Filip Pohl BUDO KAN, z.s. CZE 1 12
86. pokles Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE 1 1 12
86. pokles Filip Smutný KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 12
86. pokles Pavel Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 12
86. pokles Karel Vacek SKC Louny CZE 1 1 12
86. pokles Martin Višňovský TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 1 1 12
100. pokles Štěpán Přibyl VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE 1 1 11

Stránka: 2/5
1 | 2 |  3 |  4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2019 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů