KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
175. Ondřej Filip GRYF z.s. CZE 1 1 2 38
175. Martin Palan Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 3 1 38
53. Lukáš Hejma SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 1 36
53. Matěj Říha GRYF z.s. CZE 1 36
55. Šimon Harvilko SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 1 35
56. Benjamin Harries Karate Vision Praha CZE 1 3 34
57. Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 2 32
58. Marek Bázler SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 28
58. Václav Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 3 28
58. Jakub Mališka NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 1 28
58. David Minárik Sport Relax CZE 1 2 28
58. Lukáš Růžička Fight Club České Budějovice CZE 2 28
58. Dominik Trubianský SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE 1 1 1 28
64. Přemysl Čarek Fight Club České Budějovice CZE 2 1 27
65. Filip Krišal Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 1 1 26
65. Simone Otranto SPORT UNION, z. s. CZE 1 3 26
67. Jonáš Kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 1 1 25
68. Federico Diana Klub tradičního karate Olomouc CZE 1 24
68. Josef Němec TJ Karate České Budějovice CZE 2 24
68. Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE 1 24
71. Filip Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 1 23
71. Matěj Pavel SPORT UNION, z. s. CZE 3 1 23
73. Daniel Nevrkla SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 22
73. Ondřej Pulc KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 1 22
75. Tomáš Vinničenko SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 1 21
76. Petr Podrábský SPORT UNION, z. s. CZE 1 20
77. Tadeáš Jirsa SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 19
78. Daniel Dočkálek HAKUBA Karate Ostrava CZE 2 1 18
78. Ondřej Nosek Fight Club České Budějovice CZE 1 1 1 18
78. František Rozner Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 1 18
81. Alessandro Diana Klub tradičního karate Olomouc CZE 1 16
81. Martin Dvořák Fight Club České Budějovice CZE 2 1 16
81. Filip Flajšinger GRYF z.s. CZE 1 16
81. Marek Houser Okinawa Goju-ryu Dojo Jindřichův Hradec CZE 1 16
81. Lukáš Ingriš SKC Louny CZE 1 16
81. Daniel Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 16
81. Petr Lesák KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 16
81. Martin Luža Karate Klub Kyjov CZE 3 16
81. Filip Ondráček Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 16
81. Antonín Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 16
81. Adam Pejcha SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 16
81. Adam Raušer Oddíl Karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 1 16
81. William Seifert Karate Vision Praha CZE 1 16
81. Oldřich Vašíček BUDO KAN, z.s. CZE 1 1 16
81. Kristián Vojtáš SVČ DOMEČEK Brno CZE 2 1 16
96. Jiří Husák SPORT UNION, z. s. CZE 2 1 15
96. Filip Mach Fight Club České Budějovice CZE 1 2 15
96. David Macho TJ karate Nové Hrady CZE 2 2 15
99. Bohuslav Dušek KASR ŽAMBERK CZE 1 1 1 14
99. Dalibor Kolínko SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 14

Stránka: 2/6
1 | 2 |  3 |  4 |  5 |  6

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Novoroční turnaj SKIF 2019
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů