KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Šimon Branda SHOBU Academy CZE 9 3 2 1 481
2. Jakub Tesárek KARATE TESY Shotokan CZE 3 4 448
3. Vladimír Míček NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 3 342
4. Filip Vít SHOBU Academy CZE 5 2 2 2 304
5. Peter Fabian NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 4 1 302
6. Karel Imríšek Česká republika CZE 4 2 252
7. Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE 4 2 1 1 230
8. Matouš Pechar Karate Vision Praha CZE 1 4 5 1 226
9. Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE 3 2 1 200
10. Jakub Debrecenyi Česká republika CZE 2 1 1 1 176
11. Denis Wojtyla Česká republika CZE 2 1 2 158
12. Adam Pešek Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 2 1 5 144
13. Jaroslav Olšák TARO KAN, z.s. CZE 3 1 1 2 122
14. Tomáš Zaťko TARO KAN, z.s. CZE 3 2 116
15. Marek Pohanka Sportovní Klub Nakama Shotokan CZE 1 1 3 112
16. Dominik Bican Ippon KK Rakovník CZE 1 6 3 1 109
17. Milan Zítko SHOBU Academy CZE 1 4 2 92
18. Jan Boháč SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2 3 2 80
19. Ondřej Blín GRYF z.s. CZE 1 5 1 78
20. Filip Saidl KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 1 1 74
21. Lukáš Vik USK Slavia Liberec CZE 1 1 72
22. Jaroslav Vlček SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 2 3 1 71
23. Jaroslav Hodina Karate Klub Ústí nad Labem CZE 2 1 68
24. Matouš Vaněk Karate Vision Praha CZE 1 1 2 64
25. Michal Slávik Sportovní klub Mates CZE 3 1 62
26. Lukáš Janda Sport Club Flair o.s. CZE 2 2 1 56
26. Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 4 1 2 56
28. Blade Ahran Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 2 1 2 50
29. Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE 3 48
29. Matěj Říha GRYF z.s. CZE 1 1 48
29. Jakub Vavřička Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 1 48
32. Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE 1 3 44
33. David Kavalír Sport Relax CZE 1 1 1 42
33. David Le SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 2 1 42
33. Daniel Oplt KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 42
36. Petr Kouba Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 40
37. Adam Ecler KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 1 1 36
38. Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2 2 30
39. Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 2 1 29
40. Vojtěch Melš Sport Club Flair o.s. CZE 2 1 28
41. Ondřej Samek Sport Relax CZE 1 1 1 26
42. Petr Sypěna Karate Silesia Opava CZE 2 1 25
43. Jakub Kolek Sport Relax CZE 1 3 24
44. Milan Šoltys SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 1 1 21
45. Ondřej Čech Kobra Kladno CZE 1 1 20
45. David Ondráček Sport Club Flair o.s. CZE 1 20
45. Ondřej Šimpach SK Tommi Praha CZE 1 3 2 20
45. Ondřej Zátopek VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 20
49. Petr Felcman SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 18
49. Tomáš Knápek TARO KAN, z.s. CZE 1 1 18

Stránka: 1/3
1 |  2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2018 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů