KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Jakub Tesárek KARATE TESY Shotokan CZE 3 4 448
2. Šimon Branda SHOBU Academy CZE 9 3 1 441
3. Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE 6 4 1 1 1 363
4. Vladimír Míček NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 3 342
5. Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE 4 4 4 340
6. Filip Vít SHOBU Academy CZE 5 2 2 2 304
7. Peter Fabian NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 4 1 302
8. Matouš Pechar Karate Vision Praha CZE 1 4 5 216
9. Karel Imríšek Česká republika CZE 3 2 192
10. Jakub Debrecenyi Česká republika CZE 2 1 1 1 176
11. Matěj Říha GRYF z.s. CZE 3 1 1 130
12. Jaroslav Olšák TARO KAN, z.s. CZE 3 1 1 2 122
13. Adam Pešek Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 1 5 120
14. Marek Pohanka Sportovní Klub Nakama Shotokan CZE 1 1 3 112
15. Milan Zítko SHOBU Academy CZE 1 5 1 98
16. Tomáš Zaťko TARO KAN, z.s. CZE 3 1 96
17. Jaroslav Vlček SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 4 3 1 91
18. Dominik Bican Ippon KK Rakovník CZE 6 3 88
18. Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 1 1 88
20. Jan Boháč SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2 3 2 80
21. Ondřej Blín GRYF z.s. CZE 1 5 1 78
22. Lukáš Vik USK Slavia Liberec CZE 1 1 72
23. Jaroslav Hodina Karate Klub Ústí nad Labem CZE 2 1 68
24. Matouš Vaněk Karate Vision Praha CZE 1 1 2 64
25. Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE 3 2 1 57
26. Lukáš Janda Sport Club Flair o.s. CZE 2 2 1 56
26. Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 4 1 2 56
28. Tomáš Knápek BUDO KAN, z.s. CZE 4 1 54
29. David Kavalír Sport Relax CZE 1 1 3 52
30. Blade Ahran Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 2 1 2 50
31. Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE 3 48
31. Jakub Vavřička Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 1 48
33. Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE 1 3 44
34. David Le SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 2 1 42
34. Daniel Oplt KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 42
34. Michal Slávik SKIF Czech Republic CZE 2 1 42
37. Adam Ecler KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 1 1 36
38. Filip Saidl KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 1 34
39. Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 1 1 33
40. Vojtěch Melš Sport Club Flair o.s. CZE 2 1 28
41. Ondřej Samek Sport Relax CZE 1 1 1 26
42. Jakub Kolek Sport Relax CZE 1 3 24
42. Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 2 24
44. Milan Šoltys SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 1 1 21
45. Ondřej Čech Kobra Kladno CZE 1 1 20
45. Adam Křivka SVČ DOMEČEK Brno CZE 3 20
45. David Ondráček Sport Club Flair o.s. CZE 1 20
45. Petr Sypěna Karate Silesia Opava CZE 2 20
49. Petr Felcman SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 18
49. Petr Richter Karate Vision Praha CZE 1 1 18

Stránka: 1/3
1 |  2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2019 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů