KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Jakub Tesárek KARATE TESY Shotokan CZE 3 4 448
2. Šimon Branda SHOBU Academy CZE 9 3 1 441
3. Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE 7 4 1 1 1 411
4. Dominik Bartuška SKP karate Písek CZE 4 5 4 372
5. Vladimír Míček NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 3 342
6. Filip Vít SHOBU Academy CZE 5 2 2 2 304
7. Peter Fabian NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 4 1 302
8. Matouš Pechar Karate Vision Praha CZE 1 4 5 216
9. Karel Imríšek Česká republika CZE 3 2 192
10. Jakub Debrecenyi Česká republika CZE 2 1 1 1 176
11. Matěj Říha GRYF z.s. CZE 3 1 1 130
12. Jaroslav Olšák TARO KAN, z.s. CZE 3 1 1 2 122
13. Adam Pešek Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 1 5 120
14. Marek Pohanka Sportovní Klub Nakama Shotokan CZE 1 1 3 112
15. Milan Zítko SHOBU Academy CZE 1 5 1 98
16. postup Filip Filipi Karate Lions Pardubice o.s. CZE 3 1 1 1 97
17. pokles Tomáš Zaťko TARO KAN, z.s. CZE 3 1 96
18. pokles Jaroslav Vlček SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 4 3 1 91
19. pokles Dominik Bican Ippon KK Rakovník CZE 6 3 88
19. pokles Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 1 1 88
21. pokles Jan Boháč SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2 3 2 80
22. pokles Ondřej Blín GRYF z.s. CZE 1 5 1 78
23. postup Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE 2 72
23. pokles Lukáš Vik USK Slavia Liberec CZE 1 1 72
25. pokles Tomáš Knápek BUDO KAN, z.s. CZE 5 1 70
26. pokles Jaroslav Hodina Karate Klub Ústí nad Labem CZE 2 1 68
27. postup David Kavalír KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 2 3 64
27. pokles Matouš Vaněk Karate Vision Praha CZE 1 1 2 64
29. pokles Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE 3 2 1 57
30. pokles Lukáš Janda Sport Club Flair o.s. CZE 2 2 1 56
30. pokles Libor Podroužek KESL RYU Shotokan z.s. CZE 4 1 2 56
32. pokles Blade-Ahran Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 2 1 2 50
33. pokles Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE 3 48
33. pokles Jakub Vavřička Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 1 48
35. pokles Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE 1 3 44
36. pokles David Le SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 2 1 42
36. pokles Daniel Oplt KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 42
36. pokles Michal Slávik KODOKAI BRNO z.s. CZE 2 1 42
39. postup Pavel Mikeš Fight Club České Budějovice CZE 2 2 40
40. pokles Adam Ecler KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 1 1 36
41. pokles Filip Saidl KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 1 34
42. pokles Vojtěch Melš Sport Club Flair o.s. CZE 2 1 28
43. Ondřej Samek KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 1 1 26
44. Jakub Kolek KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 3 24
44. Tomáš Reich KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 2 24
46. Václav Dragoun Kamikaze Mladá Boleslav CZE 3 21
46. Milan Šoltys SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 1 1 1 21
48. Ondřej Čech Kobra Kladno CZE 1 1 20
48. Adam Křivka SVČ DOMEČEK Brno CZE 3 20
48. David Ondráček Sport Club Flair o.s. CZE 1 20

Stránka: 1/3
1 |  2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů