KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Summer olympic games for children 2009 - 26.06.2009

şehir Tábor
Ülke Çek Cumhuriyeti
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 28
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 1
Puanlama 48-32-16-8-4


Beğenilme:
50.00%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 24x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Petr Kopečný NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
2. kata bay -11 yas Matěj Říha Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kata bay -11 yas Dominik Bartuška Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata bay -11 yas Jakub Vavřička SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata bay -11 yas Jakub Slanař KESL RYU Shotokan CZE CZE
5. kata bay -11 yas Štěpán Šafránek KESL RYU Shotokan CZE CZE
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kata bayan -12 yas Nikola Janoušová KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Tereza Jaňourová Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata bayan -12 yas Tereza Kutrová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
5. kata bayan -12 yas Natálie Nováková KK Jeseník CZE CZE
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas Lukáš Vik Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Jan Boháč Karate Hlinsko CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas Jan Přibyl EMĚ Mělník CZE CZE
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas Eliška Kváčová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Veronika Jandová Karate-do Litomyšl CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Petra Laštovková TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
5. kata bayan 12-13 yas Kateřina Pechová Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kata bayan 12-13 yas Kateřina Samiecová TJ TŽ Třinec CZE CZE
KUMITE
kumite bay -12 yas -40kg
1. kumite bay -12 yas -40kg Petr Kopečný NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -40kg Matěj Kopecký KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -40kg Michal Doskočil KCK Team CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -40kg Jakub Jirka Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay -12 yas -40kg Vojtěch Jedlička Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kumite bay -12 yas -40kg Jakub Vavřička SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay -12 yas +40kg
1. kumite bay -12 yas +40kg Matěj Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite bay -12 yas +40kg Josef Černík Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite bay -12 yas +40kg Jakub Michálek KK Jeseník CZE CZE
3. kumite bay -12 yas +40kg Václav Veselý Ippon KK Rakovník CZE CZE
5. kumite bay -12 yas +40kg Vojtěch Míka Karate Klub Klatovy CZE CZE
5. kumite bay -12 yas +40kg David Zahálka Baník Havířov CZE CZE
kumite bayan -12 yas -35kg
1. kumite bayan -12 yas -35kg Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas -35kg Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas -35kg Aneta Balínová TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas -35kg Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas -35kg Klára Adamová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas -35kg Lucie Rottenbornová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bayan -12 yas +35kg
1. kumite bayan -12 yas +35kg Lucie Janouchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas +35kg Michaela Krátká KCK Team CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas +35kg Martina Salvová KK Jeseník CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas +35kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas +35kg Veronika Čmielová DDM Bystřice nad Olší CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas +35kg Denisa Grillová Ippon KK Rakovník CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -50kg
1. kumite bay 12-13 yas -50kg Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -50kg Filip Dittrich Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -50kg Ota Andörfer KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -50kg Nikolas Mišík TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -50kg Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -50kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite bay 12-13 yas +50kg
1. kumite bay 12-13 yas +50kg Pavel Šumbera KK Jeseník CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas +50kg David Plot KK Lichnice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +50kg Jan Boháč Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +50kg Tomáš Hermann TJ karate Nové Hrady CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas +50kg Ondřej Černý SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas +50kg Petr Sládek KESL RYU Shotokan CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -45kg
1. kumite bayan 12-13 yas -45kg Kateřina Pechová Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -45kg Petra Laštovková TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -45kg Erika Mačátová KCK Team CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -45kg Michaela Trochová SKBU Trutnov CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -45kg Petra Klabanová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -45kg Petra Latíková NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas +45kg
1. kumite bayan 12-13 yas +45kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas +45kg Gábina Čečková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +45kg Barbora Černá Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +45kg Veronika Jandová Karate-do Litomyšl CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas +45kg Klára Jakešová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas +45kg Tereza Kůsová Budo SC Plzeň CZE CZE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
12.04.2015
13.04.2014
GP Slovakia 2013 14.04.2013
Harasuto Cup 2013 02.03.2013-03.03.2013
Budapest Open 2012 15.09.2012-16.09.2012
GP Slovakia 2012 15.04.2012
Harasuto Cup 2012 03.03.2012-04.03.2012
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır