KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

O pohár starosty města Ústí nad Orlicí 2007 - 17.11.2007

şehir Ústí nad Orlicí
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon SK Karate Ústí nad Orlicí
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 19
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 1
Puanlama 6-4-2


Beğenilme:
53.85%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 26x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Sebastian Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata bay -11 yas Jan Boháč Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kata bay -11 yas Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kata bay -11 yas Marek Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Fabiana Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata bayan -12 yas Barbora Černá SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Erika Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Marek Fejfárek SK Tommi Praha CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas Milan Novosád Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Martin Stodola Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Filip Zahálka Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Pavla Čížková SK Tommi Praha CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas Veronika Hodková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Lucie Fajmanová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata bay 14-15 yas Jan Faltus KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Jakub Choma Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Eliška Kočířová SK Tommi Praha CZE CZE
2. kata bayan 14-15 yas Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Marcela Pospíšilová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas David Černohous KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata bay 16-17 yas Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Jiří Němec SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Jan Němec SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata bayan 16-17 yas Irena Křížová SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Ivana Hordějčuková (Veverková) SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Zlatka Pospíchalová TJ Karate Ždírec nad Doubravou CZE CZE
kata bay
1. kata bay Roman Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata bay Petr Charvát Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kata bay Ondřej Charvát Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kata bay Josef Šedivý Sport Club Flair o.s. CZE CZE
kata bayan
1. kata bayan Lenka Zandtová Sport Club Flair o.s. CZE CZE
2. kata bayan Denisa Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
3. kata bayan Martina Bajusová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
KUMITE
kumite bay -11 yas -30kg
1. kumite bay -11 yas -30kg Marek Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite bay -11 yas -30kg Jakub Bartoš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Jakub Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Matěj Kopecký Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite bay -12 yas -35kg
1. kumite bay -12 yas -35kg Sebastian Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -35kg Jan Moravec KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Matěj Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Lukáš Záleský Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
kumite bay -12 yas -40kg
1. kumite bay -12 yas -40kg Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -40kg Dušan Balog Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -40kg Martin Doskočil KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -40kg Milan Pech Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite bay -12 yas +40kg
1. kumite bay -12 yas +40kg Jan Boháč Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite bay -12 yas +40kg Ondřej Máslo SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bay -12 yas +40kg Lukáš Bém Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite bay -12 yas +40kg David Plot Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite bayan -12 yas -35kg
1. kumite bayan -12 yas -35kg Barbora Černá SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas -35kg Fabiana Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas -35kg Lucie Lorencová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas -35kg Michaela Trochová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite bayan -12 yas +35kg
1. kumite bayan -12 yas +35kg Erika Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas +35kg Michaela Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas +35kg Eliška Havlíková Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas +35kg Iva Hofmanová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -40kg
1. kumite bay 12-13 yas -40kg Milan Novosád Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -40kg Tomáš Suchý SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -40kg Ondřej Dušek Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -40kg Václav Vavřín Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -50kg
1. kumite bay 12-13 yas -50kg Jan Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -50kg Daniel Borovička KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -50kg Ondřej Kalousek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -50kg David Richtr KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -60kg
1. kumite bay 12-13 yas -60kg Radek Jirges SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -60kg Marek Schnaubert KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bay 12-13 yas +60kg
1. kumite bay 12-13 yas +60kg Pavel Suchánek KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas +60kg Michal Schnaubert KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -40kg
1. kumite bayan 12-13 yas -40kg Veronika Hodková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -40kg Martina Janečková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -40kg Barbora Černá SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Hana Jurášová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Petra Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Tereza Adamová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -45kg
1. kumite bay 14-15 yas -45kg Martin Choma Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -45kg Martin Lorenc KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -45kg Jan Faltus KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -45kg Bartoloměj Kováč Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -55kg
1. kumite bay 14-15 yas -55kg David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -55kg Petr Pech SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -55kg Aleš Borovička SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -55kg Dominik Meixner SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -65kg
1. kumite bay 14-15 yas -65kg Lukáš Jirásek Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -65kg Tomáš Palm Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -65kg Ondřej Brodský Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -65kg Jan Novák SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -55kg
1. kumite bayan 14-15 yas -55kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas -55kg Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -55kg Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -55kg Nikola Ročňáková Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas +55kg
1. kumite bayan 14-15 yas +55kg Julie Nováková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas +55kg Kateřina Erbenová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +55kg Denisa Martinková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +55kg Marcela Pospíšilová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -55kg
1. kumite bay 16-17 yas -55kg Matěj Pokorný SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -55kg Jiří Němec SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -60kg
1. kumite bay 16-17 yas -60kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -60kg Václav Unzeitig SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -60kg Lukáš Jirásek Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -60kg Jan Němec SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -65kg
1. kumite bay 16-17 yas -65kg David Černohous KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -65kg Jan Rohlena SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -65kg Ondřej Brodský Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -65kg Tomáš Palm Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -75kg
1. kumite bay 16-17 yas -75kg Robin Popelka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -75kg Michal Klauda SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -75kg Jakub Fiala SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite bay 16-17 yas +75kg
1. kumite bay 16-17 yas +75kg Lukáš Hammerlindl KK Přelouč CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas +75kg Daniel Pelíšek Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas +75kg Ondřej Stejskal KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bay 16-17 yas OPEN
1. kumite bay 16-17 yas OPEN Michal Klauda SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas OPEN Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas OPEN David Černohous KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas OPEN Jiří Němec SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas OPEN
1. kumite bayan 16-17 yas OPEN Petra Slavíková KK Přelouč CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas OPEN Ivana Hordějčuková (Veverková) SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas OPEN Zlatka Pospíchalová TJ Karate Ždírec nad Doubravou CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas OPEN Klára Zatloukalová Budo Lanškroun CZE CZE
kumite bay -70kg
1. kumite bay -70kg Marcel Skalický SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite bay -70kg Robin Popelka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -70kg Matěj Bezdíček Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite bay -70kg Jakub Tomeš SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite bay -80kg
1. kumite bay -80kg Ivo Šroler SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bay -80kg Petr Charvát Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite bay -80kg Martin Charvát Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite bay -80kg Josef Sýkora Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite bay +80kg
1. kumite bay +80kg Lukáš Hammerlindl KK Přelouč CZE CZE
2. kumite bay +80kg Tomáš Záleský st. Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite bay +80kg Miloš Sejkora KK Přelouč CZE CZE
3. kumite bay +80kg Martin Svoboda KK Přelouč CZE CZE
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN Ivo Šroler SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bay OPEN Petr Charvát Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite bay OPEN Matěj Bezdíček Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite bay OPEN Marcel Skalický SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite bayan -60kg
1. kumite bayan -60kg Monika Vaňousová Budo Lanškroun CZE CZE
2. kumite bayan -60kg Lucie Strnadová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite bayan +60kg
1. kumite bayan +60kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan +60kg Nikola Krahulcová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bayan +60kg Eliška Oravcová Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
kumite bayan OPEN
1. kumite bayan OPEN Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan OPEN Monika Vaňousová Budo Lanškroun CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Eliška Oravcová Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Lucie Strnadová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite takýmlar bay 12-13 yas
1. kumite takýmlar bay 12-13 yas KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite takýmlar bay 12-13 yas KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite takýmlar bay 12-13 yas SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite takýmlar bay 16-17 yas
1. kumite takýmlar bay 16-17 yas SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite takýmlar bay 16-17 yas SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite takýmlar bay 16-17 yas KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite takýmlar bay 16-17 yas KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite takýmlar bayan 16-17 yas
1. kumite takýmlar bayan 16-17 yas Výběr pardubického kraje CZE CZE
2. kumite takýmlar bayan 16-17 yas SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite takýmlar bay
1. kumite takýmlar bay KK Lichnice CZE CZE
2. kumite takýmlar bay SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite takýmlar bay KK Přelouč CZE CZE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
O pohár starosty města Ústí nad Orlicí 2011 12.11.2011
27.11.2010
O pohár starosty města Ústí nad Orlicí 2009 14.11.2009
O pohár starosty města Ústí nad Orlicí 2008 15.11.2008
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır