KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

North Bohemia 2009 - 17.10.2009

şehir Ústí nad Labem
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon SKR SU Ústí n/L
Yarışmacılar 454
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 57
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 9
Puanlama 36-24-12-6-3


Beğenilme:
48.03%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 38x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Petr Kopečný Nidoshinkan DOJO CZE CZE
2. kata bay -11 yas Tomáš Zaťko Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kata bay -11 yas Matěj Říha Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kata bay -11 yas Jakub Vavřička SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata bay -11 yas Milan Hájek Sport Relax CZE CZE
5. kata bay -11 yas Lukáš Pevný Sport Relax CZE CZE
7. kata bay -11 yas Jakub Slanař SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata bay -11 yas Milan Zítko Sport Relax CZE CZE
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Sabina Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
2. kata bayan -12 yas Zuzana Augustinová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Tereza Jaňourová Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Aneta Šabová Nidoshinkan DOJO CZE CZE
5. kata bayan -12 yas Dorota Blechová Sport Relax CZE CZE
5. kata bayan -12 yas Klára Chvojková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata bayan -12 yas Aneta Balínová TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
7. kata bayan -12 yas Sabina Křížová SVČ Domeček Brno CZE CZE
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Štěpán Šafránek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Libor Podroužek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Lukáš Semela Nidoshinkan DOJO CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas David Broda SK Tommi Praha CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas Petr Marschall SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata bay 12-13 yas Ming Thang Pham Karate České Budějovice CZE CZE
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas Eliška Kváčová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Tereza Mikudová SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Eliška Žubretovská Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata bayan 12-13 yas Sophie Böttcher KV Sachsen - Anhalt GER GER
5. kata bayan 12-13 yas Petra Klabanová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata bayan 12-13 yas Kateřina Sendlerová Tarokan KK Brno CZE CZE
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Christopher Rohde Skotte Danimarka DEN DEN
2. kata bay 14-15 yas Matěj Dopita Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Ronald Prokeš SC Flair CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Michal Slávik SVČ Domeček Brno CZE CZE
5. kata bay 14-15 yas Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata bay 14-15 yas Marek Fejfárek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata bay 14-15 yas Dominik Bandas SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata bay 14-15 yas Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Veronika Kopečná Nidoshinkan DOJO CZE CZE
2. kata bayan 14-15 yas Andrea Hovorková Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Cecilie Bjerring Danimarka DEN DEN
3. kata bayan 14-15 yas Rikke Linck Danimarka DEN DEN
5. kata bayan 14-15 yas Tereza Bittnerová Sport Relax CZE CZE
5. kata bayan 14-15 yas Natalia Szponder KK Nidan Zawadzkie POL POL
7. kata bayan 14-15 yas Sarah Grabert KV Sachsen - Anhalt GER GER
7. kata bayan 14-15 yas Tereza Zlatohlávková Sport Relax CZE CZE
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Karel Imríšek Slavia Kroměříž CZE CZE
2. kata bay 16-17 yas Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Firas Oukde SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Filip Saidl Karate Tygr Shotokan Ostrava CZE CZE
5. kata bay 16-17 yas Daniel Drahoňovský SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata bay 16-17 yas Thomas Norringriis Danimarka DEN DEN
7. kata bay 16-17 yas Jaroslav Hodina Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata bay 16-17 yas David Ondráček SK Tommi Praha CZE CZE
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Monika Smolařová Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata bayan 16-17 yas Veronika Mišková Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Eliška Kočířová SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Kateřina Žídková Nidoshinkan DOJO CZE CZE
5. kata bayan 16-17 yas Petra Halamová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata bayan 16-17 yas Adéla Pallová SK Tommi Praha CZE CZE
7. kata bayan 16-17 yas Barbora Holubovská Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata bayan 16-17 yas Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kata bay
1. kata bay Vladimír Míček Nidoshinkan DOJO CZE CZE
2. kata bay Dejan Pajkic Sırbistan SRB SRB
3. kata bay Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata bay Filip Miler SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kata bay Jiří Bašus Sokol Nymburk CZE CZE
5. kata bay Jan Racek Sport Relax CZE CZE
7. kata bay Vít Listík Kobra Kladno CZE CZE
kata bayan
1. kata bayan Ivana Stepanović Belgrade K.F. SRB SRB
2. kata bayan Marija Madžarević Sırbistan SRB SRB
3. kata bayan Anežka Kotěrová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata bayan Lenka Zandtová SC Flair CZE CZE
5. kata bayan Lucie Papíková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata bayan Hana Vašíčková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata bayan Eva Křížová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata bayan Martina Putnová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kata bay veterans (+35 yas)
1. kata bay veterans (+35 yas) Jiří Jirásek Goju-Ryu Sokolov CZE CZE
2. kata bay veterans (+35 yas) Karel Kolerus Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata bay veterans (+35 yas) Jiří Bašus Sokol Nymburk CZE CZE
3. kata bay veterans (+35 yas) Jan Přibyl st. EMĚ Mělník CZE CZE
5. kata bay veterans (+35 yas) Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata bayan veterans (+35 yas)
1. kata bayan veterans (+35 yas) Petra Schiffmannová Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata bayan veterans (+35 yas) Marcela Šimůnková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata bayan veterans (+35 yas) Šárka Hubková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kata takýmlar bay -13 yas
1. kata takýmlar bay -13 yas Sport Relax CZE CZE
2. kata takýmlar bay -13 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata takýmlar bay -13 yas Budó škola KK Písek CZE CZE
kata takýmlar bayan -13 yas
1. kata takýmlar bayan -13 yas Sport Relax CZE CZE
2. kata takýmlar bayan -13 yas Fight Club České Budějovice CZE CZE
KUMITE
kumite bay -11 yas -30kg
1. kumite bay -11 yas -30kg Anton Orekhov SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bay -11 yas -30kg David Šerák Sport Relax CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Dominik Bartuška Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Matěj Říha Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kumite bay -11 yas -30kg Luzian Kolb Sei Wa Kai Team GER GER
5. kumite bay -11 yas -30kg Mathew Laurence NKA ENG ENG
kumite bay -12 yas -35kg
1. kumite bay -12 yas -35kg Tadeáš Černovský Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -35kg Jay De-Winton NKA ENG ENG
3. kumite bay -12 yas -35kg Petr Kopečný Nidoshinkan DOJO CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Marek Řeřicha Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay -12 yas -35kg Jakub Slanař SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kumite bay -12 yas -35kg Milan Zítko Sport Relax CZE CZE
7. kumite bay -12 yas -35kg Matěj Petrovský Laugaricio Trenčín SVK SVK
7. kumite bay -12 yas -35kg Daniel Šrůma SKC Louny CZE CZE
kumite bay -11 yas -41kg
1. kumite bay -11 yas -41kg Jakub Hudrlík KABU Jablonec n/N CZE CZE
2. kumite bay -11 yas -41kg Jakub Tichota Kabu Praha CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -41kg Vojtěch Černík Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -41kg Matěj Hulík KABU Jablonec n/N CZE CZE
5. kumite bay -11 yas -41kg Jakub Chochula Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay -11 yas -41kg Jiří Rivera Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay -11 yas -41kg Petr Varyš Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay -11 yas +41kg
1. kumite bay -11 yas +41kg Erik Csató Macaristan
2. kumite bay -11 yas +41kg Martin Bartoš KABU Jablonec n/N CZE CZE
3. kumite bay -11 yas +41kg Martin Bittner Sport Relax CZE CZE
3. kumite bay -11 yas +41kg Josef Černík Sokol Sadská CZE CZE
5. kumite bay -11 yas +41kg Michael Jahelka SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite bay -11 yas +41kg Josef Salajka Šin-mu Hodonín CZE CZE
7. kumite bay -11 yas +41kg Jaroslav Vlček SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite bayan -12 yas -35kg
1. kumite bayan -12 yas -35kg Barbora Krajčíková Laugaricio Trenčín SVK SVK
2. kumite bayan -12 yas -35kg Paula-Sophie Kolb Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite bayan -12 yas -35kg Adriana Crhonková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas -35kg Lucie Rottenbornová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas -35kg Caroline Kümmel Sei Wa Kai Team GER GER
5. kumite bayan -12 yas -35kg Aneta Růžičková Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite bayan -12 yas -35kg Aneta Metličková Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite bayan -12 yas -35kg Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bayan -12 yas +35kg
1. kumite bayan -12 yas +35kg Frederikke Bjerring Danimarka DEN DEN
2. kumite bayan -12 yas +35kg Lucie Janouchová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas +35kg Sabina Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas +35kg Kamila Mandíková KK TJ Krupka CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas +35kg Tereza Matiášová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas +35kg Aneta Šabová Nidoshinkan DOJO CZE CZE
7. kumite bayan -12 yas +35kg Zuzana Laudová Laugaricio Trenčín SVK SVK
kumite bay 12-13 yas -39kg
1. kumite bay 12-13 yas -39kg Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -39kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -39kg Dominik Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -39kg Štěpán Šafránek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -39kg Martin Gažík KK Topoľčany SVK SVK
5. kumite bay 12-13 yas -39kg Lukáš Vik Slavia TU Liberec CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -39kg Alexandr Doležel Karate Vision Praha CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -39kg Lukáš Semela Nidoshinkan DOJO CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -45kg
1. kumite bay 12-13 yas -45kg Daniel Deutsch Sei Wa Kai Team GER GER
2. kumite bay 12-13 yas -45kg Ondřej Tomko SKC Louny CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Jakub Hertl TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Libor Vlček Laugaricio Trenčín SVK SVK
5. kumite bay 12-13 yas -45kg Kryštof Hájek TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -45kg Marek Zrzavecký Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -45kg Maximilian Jordan Sei Wa Kai Team GER GER
7. kumite bay 12-13 yas -45kg Jiří Petr SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -52kg
1. kumite bay 12-13 yas -52kg Ota Andörfer KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -52kg Benjamin Köhler Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Tiep Timi HaDang Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Tomáš Lála Ippon KK Rakovník CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -52kg Franz-Martin Kolb Sei Wa Kai Team GER GER
5. kumite bay 12-13 yas -52kg Florian Kümmel Sei Wa Kai Team GER GER
7. kumite bay 12-13 yas -52kg Jakub Kamenský Laugaricio Trenčín SVK SVK
7. kumite bay 12-13 yas -52kg Martin Macík KK Jeseník CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -60kg
1. kumite bay 12-13 yas -60kg Marian Kulík Laugaricio Trenčín SVK SVK
2. kumite bay 12-13 yas -60kg Pavel Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Jan Kužela Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Ondřej Procházka KC Podbořany CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -60kg Lukáš Druga Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -60kg Aleš Vydra SKC Louny CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -60kg Vojtěch Konopa SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -60kg David Kučera SKC Louny CZE CZE
kumite bay 12-13 yas +60kg
1. kumite bay 12-13 yas +60kg Dominik Fulnek Ippon KK Rakovník CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas +60kg Kryštof Sýkora SKC Louny CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Pavel Špecián SKC Louny CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -42kg
1. kumite bayan 12-13 yas -42kg Sophie Böttcher KV Sachsen - Anhalt GER GER
2. kumite bayan 12-13 yas -42kg Lisa Wohlfarth Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite bayan 12-13 yas -42kg Jana Králíková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -42kg Petra Laštovková TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Veronika Novotná Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Lucie Holoubková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Eliška Kváčová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Evelin Szabó Macaristan HUN HUN
2. kumite bayan 12-13 yas +50kg Gábina Čečková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Michaela Kawuloková DDM Bystřice nad Olší CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas +50kg Eliška Žubretovská Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -52kg
1. kumite bay 14-15 yas -52kg Petr Sládek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -52kg Vladislav Kis SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Filip Hluštík Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Tamas Horvath
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Filip Dittrich Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Vadym Potapenko Sokol Sadská CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -52kg Jaroslav Srba Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -57kg
1. kumite bay 14-15 yas -57kg Marek Lambora SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -57kg Josef Laštůvka Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Leoš Gebhard Ippon KK Rakovník CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -57kg Vasil Bilous Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -63kg
1. kumite bay 14-15 yas -63kg Charly Feike Sei Wa Kai Team GER GER
2. kumite bay 14-15 yas -63kg Tomáš Truong Dragon Neratovice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Tomáš Růžička SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Jakub Loučný Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -63kg To Tuan An KABU Jablonec n/N CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -63kg Michal Begalcis TJ TŽ Třinec CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -70kg
1. kumite bay 14-15 yas -70kg Zsolt Horváth
2. kumite bay 14-15 yas -70kg Václav Tereščuk Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Petr Révay TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Patrik Zeman SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Michal Oravíček SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay 14-15 yas +70kg
1. kumite bay 14-15 yas +70kg Pim Brands SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas +70kg Matěj Cvrk Karate Vision Praha CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -47kg
1. kumite bayan 14-15 yas -47kg Sarah Grabert KV Sachsen - Anhalt GER GER
2. kumite bayan 14-15 yas -47kg Tereza Obermajerová Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Kateřina Pechová Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Natalia Szponder KK Nidan Zawadzkie POL POL
kumite bayan 14-15 yas -54kg
1. kumite bayan 14-15 yas -54kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas -54kg Anna Ročková Kabu Praha CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Petra Harciníková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Tereza Vecková Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas +54kg
1. kumite bayan 14-15 yas +54kg Renata Varga
2. kumite bayan 14-15 yas +54kg Zuzana Teufelová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Simona Kaliničenková KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Andrea Kohútová Kabu Praha CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Šárka Burýšková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Alena Navrátilová Karate Vision Praha CZE CZE
7. kumite bayan 14-15 yas +54kg Marie Slováčková KC Žatec CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -55kg
1. kumite bay 16-17 yas -55kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -55kg Petr Kouba SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -61kg
1. kumite bay 16-17 yas -61kg Armins Lutkevics TAN LAT LAT
2. kumite bay 16-17 yas -61kg Mirek Šulda Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Christian Pilgaard Denmark DEN DEN
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Petr Zahradník Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -61kg Jakub Hrách Kobra Kladno CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -61kg Michael Ledvina Sport Relax CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -68kg
1. kumite bay 16-17 yas -68kg Andrija Stanojković Belgrade K.F. SRB SRB
2. kumite bay 16-17 yas -68kg Matyas Molnar
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Ondřej Kumpošt SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Jan Kůzl Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -68kg Vojtěch Kříž KC Dragons Rosice CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -68kg Michael Landa Dragon Neratovice CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -76kg
1. kumite bay 16-17 yas -76kg Jan Jabůrek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -76kg Jaroslav Sládek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Samuel Kubina Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Ondřej Zahradník SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -76kg Jurij Nemchenko TAN LAT LAT
5. kumite bay 16-17 yas -76kg Miroslav Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite bay 16-17 yas +76kg
1. kumite bay 16-17 yas +76kg Martin Šebesta Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas +76kg Stefan Lapadat Belgrade K.F. SRB SRB
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Sergej Kizlo TAN LAT LAT
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Simon Kristensen Denmark DEN DEN
kumite bayan 16-17 yas -48kg
1. kumite bayan 16-17 yas -48kg Lenka Kašparová KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas -48kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -53kg
1. kumite bayan 16-17 yas -53kg Kamila Klečková Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas -53kg Tereza Vohradníková KC Žatec CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Diana Petrova TAN LAT LAT
kumite bayan 16-17 yas -59kg
1. kumite bayan 16-17 yas -59kg Julija Gavrilova Letonya LAT LAT
2. kumite bayan 16-17 yas -59kg Elena Lipčáková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Diana Rešková TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Petra Skalníková Dragon Neratovice CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas +59kg
1. kumite bayan 16-17 yas +59kg Nicole Prevost Denmark DEN DEN
2. kumite bayan 16-17 yas +59kg Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Lucie Benešová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Barbora Čihulová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite bayan 16-17 yas +59kg Andjela Vitas Kabu Praha CZE CZE
kumite bay -70kg
1. kumite bay -70kg Arsenije Tadić Sırbistan SRB SRB
2. kumite bay -70kg Karel Hung SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay -70kg Aleš Brůna KC Žatec CZE CZE
3. kumite bay -70kg Robin Popelka Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay -70kg Jindřich Pospíšil Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay -70kg Jiří Svítek KC Žatec CZE CZE
7. kumite bay -70kg Martin Ištvánek Šin-mu Hodonín CZE CZE
kumite bay -80kg
1. kumite bay -80kg Andrejs Ozerovs TAN LAT LAT
2. kumite bay -80kg Milan Burget ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
3. kumite bay -80kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -80kg David Ruppert Sei Wa Kai Team GER GER
5. kumite bay -80kg Lukáš Frýdecký KC Žatec CZE CZE
5. kumite bay -80kg Filip Melík KABU Jablonec n/N CZE CZE
7. kumite bay -80kg Tomáš Linke SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kumite bay -80kg Jiří Týle SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay +80kg
1. kumite bay +80kg Tomáš Reich SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite bay +80kg Libor Mareš Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite bay +80kg Jiří Kábrt SK MP CZE CZE
3. kumite bay +80kg Jiří Ptáček Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay +80kg Martin Horváth KC Podbořany CZE CZE
5. kumite bay +80kg Jindřich Ibl SKC Louny CZE CZE
7. kumite bay +80kg Vladimír Vrabec Goju-Ryu Sokolov CZE CZE
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN Arsenije Tadić Sırbistan SRB SRB
2. kumite bay OPEN Jan Tuček KC Žatec CZE CZE
3. kumite bay OPEN Milan Burget ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
3. kumite bay OPEN Karel Hung SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay OPEN Robin Popelka Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay OPEN Lukáš Srb Schick Ryu Praha CZE CZE
7. kumite bay OPEN David Ruppert Sei Wa Kai Team GER GER
kumite bayan -50kg
1. kumite bayan -50kg Biljana Stojović Belgrade K.F. SRB SRB
2. kumite bayan -50kg Katja Weser Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite bayan -50kg Pavla Linhartová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan -50kg Zuzana Linhartová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan -50kg Katalin Iliás
kumite bayan -60kg
1. kumite bayan -60kg Maja Jovanović Belgrade K.F. SRB SRB
2. kumite bayan -60kg Danijela Milenković Belgrade K.F. SRB SRB
3. kumite bayan -60kg Mathilde Klint Danimarka DEN DEN
3. kumite bayan -60kg Žaneta Noskeová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bayan -60kg Claudia Gabrich Sei Wa Kai Team GER GER
5. kumite bayan -60kg Christin Gantke Sei Wa Kai Team GER GER
7. kumite bayan -60kg Martina Putnová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite bayan -60kg Lucie Veithová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bayan +60kg
1. kumite bayan +60kg Ludmila Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite bayan +60kg Claudia Streifling Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite bayan +60kg Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite bayan +60kg Gabriela Zámečníková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bayan +60kg Danuše Kratochvílová Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite bayan +60kg Barbora Žemličková Karate Klub Chodov CZE CZE
kumite bayan OPEN
1. kumite bayan OPEN Maja Jovanović Belgrade K.F. SRB SRB
2. kumite bayan OPEN Katja Weser Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite bayan OPEN Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Danijela Milenković Belgrade K.F. SRB SRB
5. kumite bayan OPEN Christin Gantke Sei Wa Kai Team GER GER
5. kumite bayan OPEN Mathilde Klint Danimarka DEN DEN
7. kumite bayan OPEN Martina Škulavíková KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
7. kumite bayan OPEN Lucie Veithová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay veterans (+35 yas) OPEN
1. kumite bay veterans (+35 yas) OPEN Jiří Kábrt SK MP CZE CZE
2. kumite bay veterans (+35 yas) OPEN Radomír Domín Karate České Budějovice CZE CZE
kumite takýmlar bay
1. kumite takýmlar bay KC Žatec CZE CZE
2. kumite takýmlar bay SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite takýmlar bay Sei Wa Kai Team (GER) GER GER
kumite takýmlar bayan
1. kumite takýmlar bayan Belgrade K.F. (SRB) SRB SRB
2. kumite takýmlar bayan SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite takýmlar bayan Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite takýmlar bayan Sei Wa Kai Team (GER) GER GER

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
North Bohemia 2013 12.10.2013
Austrian Junior Open 2013 22.06.2013-23.06.2013
Grand Prix Ústí n/L 2013 25.05.2013
04.05.2013
North Bohemia 2012 13.10.2012
GP Slovakia of Youth 2012 09.06.2012
Krokoyama Cup 2012 14.04.2012
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır