KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Karate 1 Premier League - Tyumen 2013 - 13.04.2013 - 14.04.2013

şehir Tümen
Ülke Rusya
Organizasyon Karate Federation of Russia
Yarışmacılar 234
Girişleri 242
Kulüpler 45
Ülkeler 24
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 22
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 15
Puanlama 180-120-60-30-15


Beğenilme:
65.63%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 8x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay
1. kata bay Mustafa Ibrahim Mısır EGY EGY
2. kata bay Ahmed Ashraf Shawky Mısır EGY EGY
3. kata bay Chi Ming Lau Hong Kong HKG HKG
3. kata bay Ibrahim Magdy Moussa Ahmed Mısır EGY EGY
5. kata bay Tsz Man Chris Cheng Hong Kong HKG HKG
5. kata bay Mehmet Yakan Türkiye TUR TUR
7. kata bay Alexander Rusanov Moscow Region Klin Lider RUS RUS
7. kata bay Emil Skovorodnikov Moscow Region Klin Lider RUS RUS
kata bayan
1. kata bayan Pui Ki Li Hong Kong HKG HKG
2. kata bayan Sarah Assem Aly Sayed Aly Mısır EGY EGY
3. kata bayan Randa Atef Abdelaziz Mısır EGY EGY
3. kata bayan Sviatlana Yermakova Beyaz Rusya BLR BLR
5. kata bayan Olga Kotlyarova Novosibirsk Regional Karate Federation RUS RUS
5. kata bayan Yulia Kuznetsova Rusya RUS RUS
7. kata bayan Victoriya Afendikova Ukrayna UKR UKR
7. kata bayan Mai Gamaleldin Fahmy Salama Mısır EGY EGY
kata takýmlar bay
1. kata takýmlar bay Mısır EGY EGY
2. kata takýmlar bay Türkiye TUR TUR
3. kata takýmlar bay Moscow Region Klin Lider (RUS) RUS RUS
3. kata takýmlar bay Fourways Martial Arts SAR SAR
kata takýmlar bayan
1. kata takýmlar bayan Mısır EGY EGY
2. kata takýmlar bayan Beyaz Rusya BLR BLR
3. kata takýmlar bayan Beyaz Rusya BLR BLR
3. kata takýmlar bayan Moscow Region Klin Lider (RUS) RUS RUS
5. kata takýmlar bayan Novosibirsk Regional Karate Federat RUS RUS
KUMITE
kumite bay -60kg
1. kumite bay -60kg Evgenii Alekhin Rusya RUS RUS
2. kumite bay -60kg Mohamed Gamal Aly Mısır EGY EGY
3. kumite bay -60kg Darkhan Assadilov Kazakistan KAZ KAZ
3. kumite bay -60kg Aykut Kaya Türkiye TUR TUR
5. kumite bay -60kg Andrey Aktauov Kazakistan KAZ KAZ
5. kumite bay -60kg Ju Yeong Gu Kore KOR KOR
7. kumite bay -60kg Ahmed Abdelnasser Abdelsadek Mısır EGY EGY
7. kumite bay -60kg Evgeny Plakhutin Rusya RUS RUS
kumite bay -67kg
1. kumite bay -67kg Rafíz Hasanov Azerbaycan AZE AZE
2. kumite bay -67kg Magdy Hanafy Mısır EGY EGY
3. kumite bay -67kg Albert Budaev Novosibirsk Regional Karate Federation RUS RUS
3. kumite bay -67kg Viacheslav Kraynyuk HMAO-UGRA Karate Federation RUS RUS
5. kumite bay -67kg Vigen Ohanyan Shorin-Ryu ARM ARM
5. kumite bay -67kg Burak Uygur Türkiye TUR TUR
7. kumite bay -67kg Askhat Akanov Kazakistan KAZ KAZ
7. kumite bay -67kg Oleg Makhmudov Rusya RUS RUS
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Rafael Aghayev Azerbaycan AZE AZE
2. kumite bay -75kg Stanislav Horuna Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay -75kg Aleksandr Shcherban Novosibirsk Regional Karate Federation RUS RUS
3. kumite bay -75kg Serkan Yagci Türkiye TUR TUR
5. kumite bay -75kg Egor Abdrakhmanov Rusya RUS RUS
5. kumite bay -75kg Meirambek Toleyev Kazakistan KAZ KAZ
7. kumite bay -75kg Yermek Ainazarov Kazakistan KAZ KAZ
7. kumite bay -75kg Andrey Rayushkin Rusya RUS RUS
kumite bay -84kg
1. kumite bay -84kg Michael Georgios Tzanos Yunanistan GRE GRE
2. kumite bay -84kg Hany Shaker El Sayed Keshta Mısır EGY EGY
3. kumite bay -84kg Gogita Arkanin Gürcistan GEO GEO
3. kumite bay -84kg Asiman Gurbanli Azerbaycan AZE AZE
5. kumite bay -84kg Emre Ipek Türkiye TUR TUR
5. kumite bay -84kg Seryozha Makaryan Shorin-Ryu ARM ARM
7. kumite bay -84kg Zurab Gabelia Federation Karate St. Petersburg RUS RUS
7. kumite bay -84kg Yavuz Karamollaoglu Türkiye TUR TUR
kumite bay +84kg
1. kumite bay +84kg Mikhail Davydov Rusya RUS RUS
2. kumite bay +84kg Shahin Atamov Azerbaijan AZE AZE
3. kumite bay +84kg Ilya Azingareev Rusya RUS RUS
3. kumite bay +84kg Yevhen Motovylin Ukrayna UKR UKR
5. kumite bay +84kg Yaser Sahintekin Türkiye TUR TUR
5. kumite bay +84kg Ruslan Zemerov Tyumen RUS RUS
7. kumite bay +84kg Orkhan Heydarli Azerbaycan AZE AZE
7. kumite bay +84kg Khalid Khalidov Kazakistan KAZ KAZ
kumite bayan -50kg
1. kumite bayan -50kg Elana Ponomareva Rusya RUS RUS
2. kumite bayan -50kg Giorgia Gargano LKI ASD Team Karate Ladispoli ITA ITA
3. kumite bayan -50kg Mariya Koulinkovitch Beyaz Rusya BLR BLR
3. kumite bayan -50kg Bettina Plank Avusturya AUT AUT
5. kumite bayan -50kg So Young Jang Kore KOR KOR
5. kumite bayan -50kg Marwa Kassem Sayed Khalil Mısır EGY EGY
7. kumite bayan -50kg Areeg Rashed Said Youssef Mısır EGY EGY
kumite bayan -55kg
1. kumite bayan -55kg Yassmin Hamdy Bayoumy Attia Mısır EGY EGY
2. kumite bayan -55kg Jennifer Warling Lüksemburg LUX LUX
3. kumite bayan -55kg Zhanna Melnyk Ukrayna UKR UKR
3. kumite bayan -55kg Aya Naser Mohamed Mısır EGY EGY
5. kumite bayan -55kg Aydan Akbulut Milli Takimi TUR TUR
5. kumite bayan -55kg Valeria Kumizaki Brezilya BRA BRA
7. kumite bayan -55kg Anastasia Kuznetsova Rusya RUS RUS
7. kumite bayan -55kg Büşra Tosun Türkiye TUR TUR
kumite bayan -61kg
1. kumite bayan -61kg Olga Malofeeva Rusya RUS RUS
2. kumite bayan -61kg Alfina Khaliullina Tyumen RUS RUS
3. kumite bayan -61kg Anita Serogina Ukrayna UKR UKR
3. kumite bayan -61kg Olga Stepanova Federation Karate St. Petersburg RUS RUS
5. kumite bayan -61kg Barno Mirzaeva Özbekistan UZB UZB
5. kumite bayan -61kg Viktorija Rezaeva Letonya LAT LAT
kumite bayan -68kg
1. kumite bayan -68kg Alisa Buchinger Avusturya AUT AUT
2. kumite bayan -68kg Inga Sherozia Federation Karate St. Petersburg RUS RUS
3. kumite bayan -68kg Guzaliya Gafurova Kazakistan KAZ KAZ
3. kumite bayan -68kg Anastasia Gudilova Rusya RUS RUS
5. kumite bayan -68kg Liudmila Lyaskovets Karate Federation of Kemerovskaya oblast RUS RUS
5. kumite bayan -68kg Fatma Alzahraa Reda Mısır EGY EGY
7. kumite bayan -68kg Asmaa Mohamed Gharib Mısır EGY EGY
7. kumite bayan -68kg Merve Sengel Milli Takimi TUR TUR
kumite bayan +68kg
1. kumite bayan +68kg Maša Martinović Hırvatistan CRO CRO
2. kumite bayan +68kg Ivanna Zaytseva Rusya RUS RUS
3. kumite bayan +68kg Shymaa Mohaned Alsayed Mısır EGY EGY
3. kumite bayan +68kg Vera Kovaleva Rusya RUS RUS
5. kumite bayan +68kg Gaukhar Chaikuzova Kazakistan KAZ KAZ
5. kumite bayan +68kg Tatiana Yarovaya Rusya RUS RUS

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
Karate1 Premier League - Halle/ Leipzig 2017 08.09.2017-10.09.2017
Karate 1 Premier League - Paris 2016 22.01.2016-24.01.2016
Karate 1 Premier League - Dutch Open 2014 08.03.2014-09.03.2014
Karate 1 Premier League - Paris 2014 10.01.2014-12.01.2014
Karate 1 Premier League - Jakarta 2013 22.06.2013-23.06.2013
Karate 1 Premier League - Dordrecht 2013 09.03.2013-10.03.2013
Karate 1 Premier League - Paris 2013 19.01.2013-20.01.2013
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır