KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Harasuto Cup 2010 - 27.02.2010 - 28.02.2010

şehir Łódź
Ülke Polonya
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 49
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 10
Puanlama 36-24-12-6-3


Beğenilme:
57.14%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 14x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -9 yas
1. kata bay -9 yas Matěj Říha USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kata bay -9 yas Wojciech Wilczek KS Shindo Cieszyn POL POL
3. kata bay -9 yas Alexander Kicherman Ukraine UKR UKR
3. kata bay -9 yas David Stárek KK Jeseník CZE CZE
5. kata bay -9 yas Szymon Cieślik LZS Głubczyce POL POL
5. kata bay -9 yas Konstyantyn Temnyy Odessa LK UKR UKR
7. kata bay -9 yas Patryk Mika KK Shobuken Łódź POL POL
7. kata bay -9 yas Szymon Pawlak KK Shobuken Łódź POL POL
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Nykyta Tukh Odessa LK UKR UKR
2. kata bay -11 yas Matěj Říha USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kata bay -11 yas Oleksandr Antoyuk Odessa LK UKR UKR
3. kata bay -11 yas Ivan Yamburenko Ukrayna UKR UKR
5. kata bay -11 yas Nikita Grekhovodov Ukrainian Team UKR UKR
5. kata bay -11 yas Alexander Kicherman Ukrainian Team UKR UKR
7. kata bay -11 yas Damian Roll KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
7. kata bay -11 yas Yegor Romanyuk Ukrayna UKR UKR
kata bayan -9 yas
1. kata bayan -9 yas Nastya Smirnova Soyuz Kaliningrad RUS RUS
2. kata bayan -9 yas Tetyana Yashchyshyn Ukrayna UKR UKR
3. kata bayan -9 yas Barbora Dubná Kumade Topoľčany SVK SVK
3. kata bayan -9 yas Daria Grzeczkowicz KK Nidan Zawadzkie POL POL
5. kata bayan -9 yas Nina Dziedzic Soyuz Kaliningrad RUS RUS
5. kata bayan -9 yas Elza Vasilyausksyte Soyuz Kaliningrad RUS RUS
7. kata bayan -9 yas Weronika Abratańska KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
7. kata bayan -9 yas Natalia Hassa Andrex Elbląg POL POL
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Angelika Hotsyanivskaya Ukrayna UKR UKR
2. kata bayan -12 yas Eliza Gaweł KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
3. kata bayan -12 yas Iryna Khrypta Ukrayna UKR UKR
3. kata bayan -12 yas Iryna Yashchyshyn Ukraine UKR UKR
5. kata bayan -12 yas Tetyana Glushman Ukrainian Team UKR UKR
5. kata bayan -12 yas Ida Zaniewska Harasuto Karate Klub POL POL
7. kata bayan -12 yas Veronika Hurychová Kumade Topoľčany SVK SVK
7. kata bayan -12 yas Aleksandra Krawiec Polonya POL POL
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Lukáš Vik USK Slavia Liberec CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas Andriy Stepanenko Odessa LK UKR UKR
3. kata bay 12-13 yas Oleksandr Antoyuk Odessa LK UKR UKR
3. kata bay 12-13 yas Dawid Gaweł KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
5. kata bay 12-13 yas Glib Kamenev Ukrayna UKR UKR
5. kata bay 12-13 yas Nykyta Tukh Odessa LK UKR UKR
7. kata bay 12-13 yas Pavlo Kravchenko Ukrainian Team UKR UKR
7. kata bay 12-13 yas Adam Steczuk Bodaikan Szczecin POL POL
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas Anna Kreshchenko Ukrayna UKR UKR
3. kata bayan 12-13 yas Valeriya Chabanova Ukrayna UKR UKR
3. kata bayan 12-13 yas Angelika Kostanivska Ukrayna UKR UKR
5. kata bayan 12-13 yas Mariya Shlayger Soyuz Kaliningrad RUS RUS
5. kata bayan 12-13 yas Elżbieta Zajdel KK Nidan Zawadzkie POL POL
7. kata bayan 12-13 yas Tetyana Glushman Ukrainian Team UKR UKR
7. kata bayan 12-13 yas Weronika Lisowska Samuraj Szczecin POL POL
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Efim Shljamin Soyuz Kaliningrad RUS RUS
2. kata bay 14-15 yas Vitaliy Kulyk Ukrayna UKR UKR
3. kata bay 14-15 yas Samer Jahar SSKA London ENG ENG
3. kata bay 14-15 yas Arseniy Sirak Odessa LK UKR UKR
5. kata bay 14-15 yas Grzegorz Kocieniewski Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
5. kata bay 14-15 yas Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
7. kata bay 14-15 yas Andriy Stepanenko Odessa LK UKR UKR
7. kata bay 14-15 yas Mykhailo Voytyuk Ukrainian Team UKR UKR
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Marike Tache Macaristan HUN HUN
2. kata bayan 14-15 yas Anna Kreshchenko Ukrayna UKR UKR
3. kata bayan 14-15 yas Valeriya Chabanova Ukrayna UKR UKR
3. kata bayan 14-15 yas Lenka Pipišková ŠŠK Bratislava SVK SVK
5. kata bayan 14-15 yas Karolina Romaniuk KKS Tora Legnica POL POL
5. kata bayan 14-15 yas Katarzyna Stasiak Harasuto Karate Klub POL POL
7. kata bayan 14-15 yas Sonia Guzy KK Nidan Zawadzkie POL POL
7. kata bayan 14-15 yas Anna Kowalik KKS Tora Legnica POL POL
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Michal Toure Slovakia SVK SVK
2. kata bay 16-17 yas Igor Bušovský Slovakia SVK SVK
3. kata bay 16-17 yas Karel Imríšek Slavia Kroměříž CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Christopher Rohde Skotte Danimarka DEN DEN
5. kata bay 16-17 yas Michal Molčan Slovakia SVK SVK
5. kata bay 16-17 yas Rafał Waluś KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
7. kata bay 16-17 yas Vitaliy Kulyk Ukrayna UKR UKR
7. kata bay 16-17 yas Arseniy Sirak Odessa LK UKR UKR
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Dorota Balciarova Slovakia SVK SVK
2. kata bayan 16-17 yas Ingrid Suchánková Slovakia SVK SVK
3. kata bayan 16-17 yas Michaela Kimáková Slovakya SVK SVK
3. kata bayan 16-17 yas Veronika Mišková Šin-mu Hodonín CZE CZE
5. kata bayan 16-17 yas Simona Fereková KK Trstená SVK SVK
5. kata bayan 16-17 yas Anna Khomyk Ukrainian Team UKR UKR
7. kata bayan 16-17 yas Katarzyna Dubel Polonya POL POL
7. kata bayan 16-17 yas Halina Melnyk Ukrainian Team UKR UKR
kata bay
1. kata bay Matěj Urík Slovakya SVK SVK
2. kata bay Karel Imríšek Slavia Kroměříž CZE CZE
3. kata bay Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata bay Jakub Tesárek KARATE TESY Shotokan CZE CZE
5. kata bay Oleksii Kolesnyk Ukrainian Team UKR UKR
5. kata bay Roman Kubovič Slovakia SVK SVK
7. kata bay Filip Pipiška Slovakya SVK SVK
7. kata bay Christopher Rohde Skotte Danimarka DEN DEN
kata bayan
1. kata bayan Erika Hrušecká Slovakia SVK SVK
2. kata bayan Barbora Bosnyaková Slovakia SVK SVK
3. kata bayan Katarína Liptáková Slovakia SVK SVK
3. kata bayan Katarína Longová Slovakia SVK SVK
kata takýmlar bay -10 yas
1. kata takýmlar bay -10 yas Odessa LK (UKR) UKR UKR
2. kata takýmlar bay -10 yas KSA ATEMI Bielsko-Biała (POL) POL POL
3. kata takýmlar bay -10 yas KS Shindo Cieszyn (POL) POL POL
3. kata takýmlar bay -10 yas Samuraj Szczecin (POL) POL POL
5. kata takýmlar bay -10 yas Atemi Warszawa (POL) POL POL
5. kata takýmlar bay -10 yas Odessa LK (UKR) UKR UKR
kata takýmlar bayan -10 yas
1. kata takýmlar bayan -10 yas KSA ATEMI Bielsko-Biała (POL) POL POL
2. kata takýmlar bayan -10 yas Nidan Zawadzkie (POL) POL POL
kata takýmlar bay 11-13 yas
1. kata takýmlar bay 11-13 yas Soyuz Kaliningrad (RUS) RUS RUS
2. kata takýmlar bay 11-13 yas Odessa LK (UKR) UKR UKR
3. kata takýmlar bay 11-13 yas KSA ATEMI Bielsko-Biała (POL) POL POL
3. kata takýmlar bay 11-13 yas Samuraj Szczecin (POL) POL POL
5. kata takýmlar bay 11-13 yas Bodaikan Szczecin (POL) POL POL
5. kata takýmlar bay 11-13 yas Atemi Warszawa (POL) POL POL
kata takýmlar bayan 11-13 yas
1. kata takýmlar bayan 11-13 yas JKAWF (UKR) UKR UKR
2. kata takýmlar bayan 11-13 yas Kumade Topoľčany (SVK) SVK SVK
3. kata takýmlar bayan 11-13 yas Nidan Zawadzkie (POL) POL POL
3. kata takýmlar bayan 11-13 yas Atemi Warszawa (POL) POL POL
5. kata takýmlar bayan 11-13 yas Samuraj Szczecin (POL) POL POL
kata takýmlar bay 14-15 yas
1. kata takýmlar bay 14-15 yas Kayten (UKR) UKR UKR
2. kata takýmlar bay 14-15 yas KSA ATEMI Bielsko-Biała (POL) POL POL
3. kata takýmlar bay 14-15 yas Bodaikan Szczecin (POL) POL POL
3. kata takýmlar bay 14-15 yas SSKA London (ENG) ENG ENG
kata takýmlar bay
1. kata takýmlar bay Kamikaze Stargard Szczeciński (POL) POL POL
2. kata takýmlar bay Klub Karate-do Shotokan Krapkowice POL POL
3. kata takýmlar bay Nidan Zawadzkie (POL) POL POL
3. kata takýmlar bay Inowrocławski KSK (POL) POL POL
5. kata takýmlar bay KS Shindo Cieszyn (POL) POL POL
kata takýmlar bayan
1. kata takýmlar bayan Kamikaze Stargard Szczeciński (POL) POL POL
2. kata takýmlar bayan KS Shindo Cieszyn (POL) POL POL
KUMITE
kumite bay -11 yas -34kg
1. kumite bay -11 yas -34kg Mateusz Rzeźniczak Harasuto Karate Klub POL POL
2. kumite bay -11 yas -34kg Paweł Niepsuj KS Olimp Łódź POL POL
3. kumite bay -11 yas -34kg Daniil Dymchenko Ukraine UKR UKR
3. kumite bay -11 yas -34kg Artur Žurek Harasuto Karate Klub POL POL
5. kumite bay -11 yas -34kg František Kostolník Katsudo Sabinov SVK SVK
5. kumite bay -11 yas -34kg Marek Řeřicha Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay -11 yas -34kg Jakub Borecki Kamikaze Stargard Szczeciński POL POL
7. kumite bay -11 yas -34kg Alexander Kicherman Ukrainian Team UKR UKR
kumite bay -12 yas -40kg
1. kumite bay -12 yas -40kg Ivan Yamburenko Ukrayna UKR UKR
2. kumite bay -12 yas -40kg Nikita Gryshko Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay -12 yas -40kg Ľuboš Džačovský Katsudo Sabinov SVK SVK
3. kumite bay -12 yas -40kg Anton Tymchenko Ukrayna UKR UKR
5. kumite bay -12 yas -40kg Andriy Baydala Ukrayna UKR UKR
5. kumite bay -12 yas -40kg Myron Pinkovskyi Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite bay -12 yas -40kg Dawid Bednarek POL POL
7. kumite bay -12 yas -40kg Matvey Ignashkin Soyuz Kaliningrad RUS RUS
kumite bay -12 yas +40kg
1. kumite bay -12 yas +40kg Nikita Grekhovodov Ukraine UKR UKR
2. kumite bay -12 yas +40kg Dawid Szymura PKK Pleszew POL POL
3. kumite bay -12 yas +40kg Volodymyr Didur Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay -12 yas +40kg Mishel Kreshchenko Odessa LK UKR UKR
5. kumite bay -12 yas +40kg Kacper Grzejszcyk KS Olimp Łódź POL POL
5. kumite bay -12 yas +40kg Abdrei Stefan Tauteanu Ishido Botosani ROM ROM
7. kumite bay -12 yas +40kg Jakub Kostrzewski Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
kumite bayan -12 yas -34kg
1. kumite bayan -12 yas -34kg Angelika Hotsyanivskaya Ukrayna UKR UKR
2. kumite bayan -12 yas -34kg Paulina Kaczmarek Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite bayan -12 yas -34kg Barbora Dubná Kumade Topoľčany SVK SVK
3. kumite bayan -12 yas -34kg Iryna Yashchyshyn Ukraine UKR UKR
5. kumite bayan -12 yas -34kg Natalia Hassa Andrex Elbląg POL POL
kumite bayan -11 yas -40kg
1. kumite bayan -11 yas -40kg Anastasiia Vasiukova Ukraine UKR UKR
2. kumite bayan -11 yas -40kg Veronika Hurychová Kumade Topoľčany SVK SVK
3. kumite bayan -11 yas -40kg Klára Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan -11 yas -40kg Barbara Sadowska PKK Pleszew POL POL
5. kumite bayan -11 yas -40kg Michaela Baďurová ŠŠK Bratislava SVK SVK
5. kumite bayan -11 yas -40kg Varvara Kolomychuk Soyuz Kaliningrad RUS RUS
kumite bayan -11 yas +40kg
1. kumite bayan -11 yas +40kg Martina Tatárová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
2. kumite bayan -11 yas +40kg Ida Zaniewska Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite bayan -11 yas +40kg Izabela Borys Łódzki Klub Karate Shotokan POL POL
3. kumite bayan -11 yas +40kg Kinga Harast Harasuto Karate Klub POL POL
5. kumite bayan -11 yas +40kg Raluca Ioana Dretcanu Ishido Botosani ROM ROM
5. kumite bayan -11 yas +40kg Karolina Pivarčiová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
kumite bay 12-13 yas -45kg
1. kumite bay 12-13 yas -45kg Zsolt Varga Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 12-13 yas -45kg Pavlo Kravchenko Ukraine UKR UKR
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Marcin Penczyński Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Anton Tymchenko Ukrayna UKR UKR
5. kumite bay 12-13 yas -45kg Stanislav Bajo Katsudo Sabinov SVK SVK
5. kumite bay 12-13 yas -45kg Alexey Somov Soyuz Kaliningrad RUS RUS
7. kumite bay 12-13 yas -45kg Petr Babkin Soyuz Kaliningrad RUS RUS
7. kumite bay 12-13 yas -45kg Yevgen Skuz Ukrainian Team UKR UKR
kumite bay 12-13 yas -50kg
1. kumite bay 12-13 yas -50kg Yevgenij Popov Odessa LK UKR UKR
2. kumite bay 12-13 yas -50kg Szymon Stawiarski Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite bay 12-13 yas -50kg Márk Csizmadia Hungary HUN HUN
3. kumite bay 12-13 yas -50kg Matúš Džačovský Slovakya SVK SVK
5. kumite bay 12-13 yas -50kg Mykyta Arzhanik Odessa LK UKR UKR
5. kumite bay 12-13 yas -50kg Glib Kamenev Ukrayna UKR UKR
7. kumite bay 12-13 yas -50kg Vladyslav Anuryev Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite bay 12-13 yas -50kg Mateusz Dybisławski Bodaikan Szczecin POL POL
kumite bay 12-13 yas -55kg
2. kumite bay 12-13 yas -55kg Mikołaj Świętosławski KK Shobuken Łódź POL POL
3. kumite bay 12-13 yas -55kg Stanislaw Korzeb Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite bay 12-13 yas -55kg Adam Steczuk Bodaikan Szczecin POL POL
kumite bay 12-13 yas +55kg
1. kumite bay 12-13 yas +55kg Jakub Sztyma Bodaikan Szczecin POL POL
2. kumite bay 12-13 yas +55kg Kamil Biziuk Polonya POL POL
3. kumite bay 12-13 yas +55kg Josef Ludačka Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +55kg Matúš Procházko ŠŠK Bratislava SVK SVK
5. kumite bay 12-13 yas +55kg George Ciprian Jijie Ishido Botosani ROM ROM
5. kumite bay 12-13 yas +55kg Zoryan Pelekh Ukrainian Team UKR UKR
kumite bayan 12-13 yas -40kg
1. kumite bayan 12-13 yas -40kg Kateryna Bigych Ukraine UKR UKR
2. kumite bayan 12-13 yas -40kg Anastasiia Vasiukova Ukraine UKR UKR
3. kumite bayan 12-13 yas -40kg Ina Macejková Katsudo Sabinov SVK SVK
3. kumite bayan 12-13 yas -40kg Katarzyna Teresa Zamojcin Andrex Elbląg POL POL
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Magdalena Łuniewska Bodaikan Szczecin POL POL
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Dorota Banaszczyk KS Olimp Łódź POL POL
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Agnieszka Kosińska Łódzki Klub Karate Shotokan POL POL
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Magdalena Kubatek Zarzewie Prudnik POL POL
5. kumite bayan 12-13 yas -50kg Ewa Zajdel Polonya POL POL
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Anastasya Mylko Ukrayna UKR UKR
2. kumite bayan 12-13 yas +50kg Evelin Szabó Hungary HUN HUN
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Lucie Janouchová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas +50kg Geanina Elena Luca Ishido Botosani ROM ROM
5. kumite bayan 12-13 yas +50kg Małgorzata Podgórska Bodaikan Szczecin POL POL
kumite bay 14-15 yas -52kg
1. kumite bay 14-15 yas -52kg Matúš Džačovský Slovakya SVK SVK
2. kumite bay 14-15 yas -52kg Yuriy Mushynskyy Odessa LK UKR UKR
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Yevgenij Popov Odessa LK UKR UKR
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Rastislav Štyriak Slovakya SVK SVK
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Marcin Nowak MUKS Tornado Kalisz POL POL
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Mykhailo Voytyuk Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite bay 14-15 yas -52kg Lukasz Kaczmarek KK Champion Team POL POL
7. kumite bay 14-15 yas -52kg Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -57kg
1. kumite bay 14-15 yas -57kg Péter Sánta Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 14-15 yas -57kg Łukasz Walaszczyk KK Champion Team POL POL
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Maksym Sukharyev Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Patryk Szarek KK Nidan Zawadzkie POL POL
5. kumite bay 14-15 yas -57kg Sandro Avetisov Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite bay 14-15 yas -57kg Andriy Gryshchenko Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite bay 14-15 yas -57kg Jaroslav Srba Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -57kg Patryk Hassa Andrex Elbląg POL POL
kumite bay 14-15 yas -63kg
1. kumite bay 14-15 yas -63kg Radomir Markunowicz Bodaikan Szczecin POL POL
2. kumite bay 14-15 yas -63kg Oleksandr Krakovyak Ukraine UKR UKR
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Anton Brodovskyy Ukraine UKR UKR
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Mateusz Jakub Stępień KK Champion Team POL POL
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Michał Działoszyński Zarzewie Prudnik POL POL
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Radoslaw Skrodzki Bodaikan Szczecin POL POL
7. kumite bay 14-15 yas -63kg Josef Laštůvka Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -63kg T.S.Ayoub Said Filistin PSE PSE
kumite bay 14-15 yas -70kg
1. kumite bay 14-15 yas -70kg Maciej Boguszewski Bodaikan Szczecin POL POL
2. kumite bay 14-15 yas -70kg Tibor Hidasi Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Kamil Nowak Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Vitaliy Stepanyak Ukrayna UKR UKR
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Máté Gréczi Macaristan HUN HUN
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Marcin Krykowski Bodaikan Szczecin POL POL
7. kumite bay 14-15 yas -70kg Michał Raziuk Samuraj Szczecin POL POL
7. kumite bay 14-15 yas -70kg Oskar Wiśniewski Kamikaze Stargard Szczeciński POL POL
kumite bay 14-15 yas +70kg
1. kumite bay 14-15 yas +70kg Mariusz Jan Korowaj Kaisho Białystok POL POL
2. kumite bay 14-15 yas +70kg Szymon Ołowski Kaisho Białystok POL POL
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Dominik Czarny KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Bartłomiej Wilamek Harasuto Karate Klub POL POL
5. kumite bay 14-15 yas +70kg Maksym Yanushevskyy Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite bay 14-15 yas +70kg Arseniy Yeremin Ukrainian Team UKR UKR
kumite bayan 14-15 yas -47kg
1. kumite bayan 14-15 yas -47kg Anastasiya Brylko Ukrayna UKR UKR
2. kumite bayan 14-15 yas -47kg Natalia Szponder KK Nidan Zawadzkie POL POL
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Karolina Trepka KK Nidan Zawadzkie POL POL
kumite bayan 14-15 yas -54kg
1. kumite bayan 14-15 yas -54kg Marike Tache Macaristan HUN HUN
2. kumite bayan 14-15 yas -54kg Nikolett Varga Hungary HUN HUN
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Kornélia Linkeschová Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Tereza Vecková Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas -54kg Agnieszka Gałązka Harasuto Karate Klub POL POL
5. kumite bayan 14-15 yas -54kg Anna Zuzanna Ziółkowska Łódzki Klub Karate Shotokan POL POL
kumite bayan 14-15 yas +54kg
1. kumite bayan 14-15 yas +54kg Miroslava Kopúňová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite bayan 14-15 yas +54kg Evelin Szabó Hungary HUN HUN
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Mirella Fiszer Shobu-Kan Stargard Szczeciński POL POL
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Zuzana Schwartzová Slovakia SVK SVK
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Laura Beňová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Anna Penczyńska Bodaikan Szczecin POL POL
7. kumite bayan 14-15 yas +54kg Patrycja Krzak KS Shindo Cieszyn POL POL
7. kumite bayan 14-15 yas +54kg Anastasya Mylko Ukrayna UKR UKR
kumite bay 16-17 yas -61kg
1. kumite bay 16-17 yas -61kg Lukáš Vigário Slovakia SVK SVK
2. kumite bay 16-17 yas -61kg Richard Dobrotka Slovakia SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Daniel Kopúň Slovakia SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Łukasz Walaszczyk KK Champion Team POL POL
5. kumite bay 16-17 yas -61kg Arkadiusz Skrodzki Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite bay 16-17 yas -61kg Mateusz Jakub Stępień KK Champion Team POL POL
7. kumite bay 16-17 yas -61kg Michal Šestina Slovakya SVK SVK
kumite bay 16-17 yas -68kg
1. kumite bay 16-17 yas -68kg Michal Klíma Slovakia SVK SVK
2. kumite bay 16-17 yas -68kg Ľuboš Meňuš Slovakia SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Richard Hajdóny Slovakia SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Filip Pająk Bonsai Tomaszów Maz. POL POL
5. kumite bay 16-17 yas -68kg Kacper Krochmalski KS Olimp Łódź POL POL
5. kumite bay 16-17 yas -68kg Sebastian Kubatek Zarzewie Prudnik POL POL
7. kumite bay 16-17 yas -68kg Jan Kůzl Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay 16-17 yas -68kg Oskar Wiśniewski Kamikaze Stargard Szczeciński POL POL
kumite bay 16-17 yas -76kg
1. kumite bay 16-17 yas -76kg Márk Mészáros Hungary HUN HUN
2. kumite bay 16-17 yas -76kg Samuel Kubina Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Michał Bąbos Bonsai Tomaszów Maz. POL POL
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Marek Janouch Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -76kg Matej Čuchran Slovakia SVK SVK
5. kumite bay 16-17 yas -76kg Adrian Wozniak Harasuto Karate Klub POL POL
7. kumite bay 16-17 yas -76kg Máté Munkácsy Macaristan HUN HUN
7. kumite bay 16-17 yas -76kg Roman Vorobeľ Slovakia SVK SVK
kumite bay 16-17 yas +76kg
1. kumite bay 16-17 yas +76kg Róbert Šoltýs Slovakya SVK SVK
2. kumite bay 16-17 yas +76kg Marián Macík Slovakya SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Paweł Furmański KK Champion Team POL POL
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Martin Šebesta Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas +76kg Dmytro Avdyeyev Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite bay 16-17 yas +76kg Michał Stefanowicz Kamikaze Stargard Szczeciński POL POL
kumite bayan 16-17 yas -48kg
1. kumite bayan 16-17 yas -48kg Daniela Závatzká Slovakia SVK SVK
2. kumite bayan 16-17 yas -48kg Eva Nováková Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas -48kg Patrycja Rycerz Kamikaze Gryfino POL POL
3. kumite bayan 16-17 yas -48kg Iryna Skoryk Ukrayna UKR UKR
5. kumite bayan 16-17 yas -48kg Emilia Cieślakowska Łódzki Klub Karate Shotokan POL POL
5. kumite bayan 16-17 yas -48kg Ivana Kucová Slovakia SVK SVK
kumite bayan 16-17 yas -53kg
1. kumite bayan 16-17 yas -53kg Halina Melnyk Ukraine UKR UKR
2. kumite bayan 16-17 yas -53kg Kornélia Linkeschová Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Lenka Földesiová Slovakya SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Simona Lacová Slovakia SVK SVK
5. kumite bayan 16-17 yas -53kg Nikolett Juhász Macaristan HUN HUN
5. kumite bayan 16-17 yas -53kg Marigona Mehmeti Slovakia SVK SVK
7. kumite bayan 16-17 yas -53kg Katarzyna Dubel Polonya POL POL
kumite bayan 16-17 yas -59kg
1. kumite bayan 16-17 yas -59kg Veronika Semaniková Katsudo Sabinov SVK SVK
2. kumite bayan 16-17 yas -59kg Zuzana Schwartzová Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Katarína Kotúčová Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Patricia Tátošová Slovakia SVK SVK
5. kumite bayan 16-17 yas -59kg Gréta Kiss Macaristan HUN HUN
5. kumite bayan 16-17 yas -59kg Darya Lukyanchenko Odessa LK UKR UKR
kumite bayan 16-17 yas +59kg
1. kumite bayan 16-17 yas +59kg Zsófia Tornyossy Macaristan HUN HUN
2. kumite bayan 16-17 yas +59kg Marta Pacholczyk KS Olimp Łódź POL POL
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Barbora Kovalčíková Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Dominika Tatarová Slovakia SVK SVK
5. kumite bayan 16-17 yas +59kg Joanna Chwiralska MUKS Tornado Kalisz POL POL
5. kumite bayan 16-17 yas +59kg Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
7. kumite bayan 16-17 yas +59kg Iga Butrym KKS Tora Legnica POL POL
7. kumite bayan 16-17 yas +59kg Alena Navrátilová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite bay -60kg
1. kumite bay -60kg Peter Macko Slovakia SVK SVK
2. kumite bay -60kg Jan Milan Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -60kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite bay -60kg Jozsef Szebeni Macaristan HUN HUN
5. kumite bay -60kg Maciej Lejdward Kaisho Białystok POL POL
5. kumite bay -60kg Denys Sumishevskiy Ukrayna UKR UKR
7. kumite bay -60kg Marcin Berent KK Champion Team POL POL
kumite bay -67kg
1. kumite bay -67kg Yves Martial Tadissi Macaristan HUN HUN
2. kumite bay -67kg Andrii Mokrynchuk Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay -67kg Albert Ciesielski Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
3. kumite bay -67kg Lukáš Kučerák Slovakya SVK SVK
5. kumite bay -67kg Szymon Grzywacz Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite bay -67kg Michał Chojnowski Bodaikan Szczecin POL POL
7. kumite bay -67kg Patryk Legut Kaisho Białystok POL POL
7. kumite bay -67kg I. A. Ziyada Motasem Filistin PSE PSE
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Viktor Viskup Slovakya SVK SVK
2. kumite bay -75kg Andre Beck Almanya GER GER
3. kumite bay -75kg Róbert Hargitay Macaristan HUN HUN
3. kumite bay -75kg Alexendre Lendyel Ukrayna UKR UKR
5. kumite bay -75kg Oleksandr Iefremov Ukraine UKR UKR
5. kumite bay -75kg Maroš Sokol Slovakya SVK SVK
7. kumite bay -75kg Iurii Krapivin Ukrainian Team UKR UKR
7. kumite bay -75kg Ariel Supruniuk Kaisho Białystok POL POL
kumite bay -84kg
1. kumite bay -84kg Piotr Szumiło Bodaikan Szczecin POL POL
2. kumite bay -84kg Milán Guba Macaristan HUN HUN
3. kumite bay -84kg Christian Grüner Almanya GER GER
3. kumite bay -84kg Andrej Harničár Slovakia SVK SVK
5. kumite bay -84kg Ján Landl Slovakya SVK SVK
5. kumite bay -84kg Steven Wiener Seishinkai Jena GER GER
7. kumite bay -84kg S. N. Abumuamar Fayez Filistin PSE PSE
7. kumite bay -84kg Dawid Tuszyński KS Olimp Łódź POL POL
kumite bay +84kg
1. kumite bay +84kg Gabriel Kaleta Slovakia SVK SVK
2. kumite bay +84kg Rudik Sagrunov Gürcistan UKR UKR
3. kumite bay +84kg Yevgen Kashyrin Ukraine UKR UKR
3. kumite bay +84kg Filip Prešinský Slovakya SVK SVK
5. kumite bay +84kg Adam Hrnčíř Baník Havířov CZE CZE
5. kumite bay +84kg Péter Kun Macaristan HUN HUN
7. kumite bay +84kg Dariusz Panasiuk Bodaikan Szczecin POL POL
7. kumite bay +84kg Tomasz Salamon KS Shindo Cieszyn POL POL
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN Piotr Szumiło Bodaikan Szczecin POL POL
2. kumite bay OPEN Alexendre Lendyel Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay OPEN Christian Grüner Almanya GER GER
3. kumite bay OPEN Szymon Grzywacz Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite bay OPEN Vojtěch Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay OPEN Lukáš Kučerák Slovakya SVK SVK
7. kumite bay OPEN Matúš Cisár Slovakya SVK SVK
7. kumite bay OPEN Jan Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bayan -50kg
1. kumite bayan -50kg Monika Višňovská Slovakya SVK SVK
2. kumite bayan -50kg Barbora Botunová Slovakya SVK SVK
3. kumite bayan -50kg Anita Bugajak Łódzki Klub Karate Shotokan POL POL
3. kumite bayan -50kg Lucia Kováčiková Slovakia SVK SVK
5. kumite bayan -50kg Svitlana Kutuzova Ukraine UKR UKR
kumite bayan -55kg
1. kumite bayan -55kg Viktória Semaníková Slovakia SVK SVK
2. kumite bayan -55kg Anita Serogina Ukrayna UKR UKR
3. kumite bayan -55kg Jana Vojtikevičová Slovakya SVK SVK
3. kumite bayan -55kg Oksana Xashchyjan Ukrayna UKR UKR
5. kumite bayan -55kg Katarzyna Kozłowska KS Olimp Łódź POL POL
kumite bayan -61kg
1. kumite bayan -61kg Eva Medveďová Tulejová Slovakia SVK SVK
2. kumite bayan -61kg Alexandra Pečimonová Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan -61kg Dagmara Kubinská Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan -61kg Júlia Langošová Slovakia SVK SVK
5. kumite bayan -61kg Danuše Kratochvílová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
5. kumite bayan -61kg Zukhriya Mshenesh Ukrayna UKR UKR
kumite bayan -68kg
1. kumite bayan -68kg Daria Szulc Polonya POL POL
2. kumite bayan -68kg Agata Andrzejewska Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite bayan -68kg Ivana Višňovská Slovakya SVK SVK
3. kumite bayan -68kg Sandra Zagrabska Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
5. kumite bayan -68kg Anna Khomyk Ukrainian Team UKR UKR
5. kumite bayan -68kg Petra Peceková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
kumite bayan +68kg
1. kumite bayan +68kg Ivana Dučová Slovakia SVK SVK
2. kumite bayan +68kg Jana Koribaničová Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan +68kg Anna Magda Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite bayan +68kg Dominika Wojtaszek KKS Tora Legnica POL POL
kumite bayan OPEN
1. kumite bayan OPEN Dagmara Kubinská Slovakia SVK SVK
2. kumite bayan OPEN Anita Serogina Ukrayna UKR UKR
3. kumite bayan OPEN Ivana Dučová Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan OPEN Eva Medveďová Tulejová Slovakia SVK SVK
5. kumite bayan OPEN Marta Dąbrowska Harasuto Karate Klub POL POL
5. kumite bayan OPEN Viktória Semaníková Slovakia SVK SVK
7. kumite bayan OPEN Justyna Beyger Bodaikan Szczecin POL POL
7. kumite bayan OPEN Lucia Langošová Slovakia SVK SVK
kumite takýmlar bay 12-13 yas
1. kumite takýmlar bay 12-13 yas Macaristan HUN HUN
2. kumite takýmlar bay 12-13 yas Harasuto Karate Klub (POL) POL POL
3. kumite takýmlar bay 12-13 yas Shogun Karate Kyiv (UKR) UKR UKR
3. kumite takýmlar bay 12-13 yas PKK Pleszew (POL) POL POL
5. kumite takýmlar bay 12-13 yas Bodaikan Szczecin (POL) POL POL
5. kumite takýmlar bay 12-13 yas Odessa LK (UKR) UKR UKR
7. kumite takýmlar bay 12-13 yas Harasuto Karate Klub (POL) POL POL
kumite takýmlar bayan 12-13 yas
1. kumite takýmlar bayan 12-13 yas Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite takýmlar bayan 12-13 yas Bodaikan Szczecin (POL) POL POL
kumite takýmlar bay 14-15 yas
1. kumite takýmlar bay 14-15 yas Macaristan HUN HUN
2. kumite takýmlar bay 14-15 yas Ukrainian Team (UKR) UKR UKR
3. kumite takýmlar bay 14-15 yas Kaisho Białystok (POL) POL POL
3. kumite takýmlar bay 14-15 yas KK Champion Team (POL) POL POL
5. kumite takýmlar bay 14-15 yas Shogun Karate Kyiv (UKR) UKR UKR
5. kumite takýmlar bay 14-15 yas Harasuto Karate Klub (POL) POL POL
7. kumite takýmlar bay 14-15 yas Andrex Elbląg (POL) POL POL
kumite takýmlar bayan 14-15 yas
1. kumite takýmlar bayan 14-15 yas Macaristan HUN HUN
2. kumite takýmlar bayan 14-15 yas Slovakya SVK SVK
3. kumite takýmlar bayan 14-15 yas Bodaikan Szczecin (POL) POL POL
kumite takýmlar bay 16-17 yas
1. kumite takýmlar bay 16-17 yas Slovakya SVK SVK
2. kumite takýmlar bay 16-17 yas Bonsai Tomaszów Maz. (POL) POL POL
3. kumite takýmlar bay 16-17 yas Slovakya SVK SVK
3. kumite takýmlar bay 16-17 yas Bodaikan Szczecin (POL) POL POL
5. kumite takýmlar bay 16-17 yas Karate České Budějovice CZE CZE
kumite takýmlar bayan 16-17 yas
1. kumite takýmlar bayan 16-17 yas Slovakya SVK SVK
2. kumite takýmlar bayan 16-17 yas Slovakya SVK SVK
3. kumite takýmlar bayan 16-17 yas Harasuto Karate Klub (POL) POL POL
3. kumite takýmlar bayan 16-17 yas Kamikaze Gryfino (POL) POL POL
kumite takýmlar bay
1. kumite takýmlar bay Ukrayna UKR UKR
2. kumite takýmlar bay Seishinkai Jena (GER) GER GER
3. kumite takýmlar bay Slovakya SVK SVK
3. kumite takýmlar bay Ukrayna UKR UKR
5. kumite takýmlar bay Karate České Budějovice CZE CZE
kumite takýmlar bayan
1. kumite takýmlar bayan Slovakya SVK SVK
2. kumite takýmlar bayan Slovakya SVK SVK
3. kumite takýmlar bayan Polonya POL POL

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
Grand Prix Ostrava 2017 04.11.2017
29.04.2017
05.11.2016
31.10.2015-01.11.2015
16.05.2015
11.10.2014
Grand Prix Ústí n/L 2014 24.05.2014
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır