KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Grand Prix Ústí n/L 2014 - 24.05.2014

şehir Ústí nad Labem
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon SK Kamura Ústí nad Labem
Yarışmacılar 276
Girişleri 426
Kulüpler 52
Ülkeler 10
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 43
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 10
Puanlama 36-24-12-6-3
İstatistikler


Beğenilme:
54.03%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 31x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -9 yas
1. kata bay -9 yas Kryštof Ruža Karate Klub Klatovy CZE CZE
2. kata bay -9 yas Marek Bázler SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bay -9 yas Matyáš Jansa SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata bay -9 yas Gallen Darren Paterson Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kata bay -9 yas Jiří Husák SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata bay -9 yas Matěj Pavel SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata bay -9 yas Matyáš Bakrlík SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata bay -9 yas Vojtěch Novák Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata bay 10-11 yas
1. kata bay 10-11 yas Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata bay 10-11 yas Matyáš Kloubek Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata bay 10-11 yas Daniel Nevrkla SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata bay 10-11 yas Tomáš Vacek SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata bay 10-11 yas Adam Friml SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata bay 10-11 yas Luboš Hrazdír SK Trial CZE CZE
7. kata bay 10-11 yas Milan Maršoun Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata bay 10-11 yas Jan Rottenborn Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata bayan -9 yas
1. kata bayan -9 yas Nicole Michalicová Šin-mu Hodonín CZE CZE
2. kata bayan -9 yas Lucie Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kata bayan -9 yas Lucie Demčáková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata bayan -9 yas Radka Vlčková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata bayan -9 yas Eva Pelikánová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kata bayan 10-11 yas
1. kata bayan 10-11 yas Vendula Štěpánová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata bayan 10-11 yas Nicole Michalicová Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata bayan 10-11 yas Antonia Finkenstaedt Budo Akademie Berlin GER GER
3. kata bayan 10-11 yas Magdalena Laura Husáková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata bayan 10-11 yas Eliška Krobová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata bayan 10-11 yas Denisa Ramsaidlová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata bayan 10-11 yas Tereza Chobotová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata bayan 10-11 yas Jůlie Linderová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Vincent Caroni Wakajishi Karate SWE SWE
2. kata bay 12-13 yas Martin Šípek KK Topoľčany SVK SVK
3. kata bay 12-13 yas Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Petr Podrábský SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas Petr Jeleček TJ Karate Třebíč CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas Martin Pech TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kata bay 12-13 yas Hung Hoang Ngoc Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata bay 12-13 yas David Stárek KK Jeseník CZE CZE
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Louise Adler Wakajishi Karate SWE SWE
2. kata bayan 12-13 yas Michaela Schmiedová Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Julia Fedorowicz Kamikaze Stargard Szczeciński POL POL
3. kata bayan 12-13 yas Jule Tomischka KV Sachsen - Anhalt GER GER
5. kata bayan 12-13 yas Magdaléna Lenderová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata bayan 12-13 yas Hana Pelikánová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata bayan 12-13 yas Clementina Budělovská SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata bayan 12-13 yas Karolína Nývltová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Matteo Tamborlani TARO KAN CZE CZE
2. kata bay 14-15 yas Petr Richter Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Jonas Andersen Nykobing DEN DEN
3. kata bay 14-15 yas Matěj Říha KESL RYU Shotokan CZE CZE
5. kata bay 14-15 yas Lucas Herrmann KV Sachsen - Anhalt GER GER
5. kata bay 14-15 yas David Šerák Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata bay 14-15 yas Lucas Tomischka KV Sachsen - Anhalt GER GER
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
2. kata bayan 14-15 yas Nikola Jůzová Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Louise Adler Wakajishi Karate SWE SWE
3. kata bayan 14-15 yas Nikola Janoušová KESL RYU Shotokan CZE CZE
5. kata bayan 14-15 yas Anna Rotterová KK Jeseník CZE CZE
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Maksymilian Szczypkowski UKS Hitotsu Ostrzeszów POL POL
2. kata bay 16-17 yas Petr Marschall SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Jaroslav Olšák Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Matteo Tamborlani TARO KAN CZE CZE
5. kata bay 16-17 yas Lucas Tomischka KV Sachsen - Anhalt GER GER
5. kata bay 16-17 yas Jakub Vavřička Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata bay 16-17 yas Daniel Oplt EMĚ Mělník CZE CZE
7. kata bay 16-17 yas Jaroslav Vlček SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Frederikke Brendstrup Madsen Danimarka DEN DEN
2. kata bayan 16-17 yas Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Nikola Jůzová Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
5. kata bayan 16-17 yas Alma Zeella Djalo Nykobing DEN DEN
5. kata bayan 16-17 yas Michelle Hansson Nykobing DEN DEN
7. kata bayan 16-17 yas Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
kata bay 18-20 yas
1. kata bay 18-20 yas Nicolas Burgtorf KV Sachsen - Anhalt GER GER
2. kata bay 18-20 yas Maksymilian Szczypkowski UKS Hitotsu Ostrzeszów POL POL
3. kata bay 18-20 yas Paul Lichtwark KV Sachsen - Anhalt GER GER
3. kata bay 18-20 yas Adam Pešek Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata bay 18-20 yas Ondřej Blín Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kata bay 18-20 yas Daniel Oplt EMĚ Mělník CZE CZE
kata bayan 18-20 yas
1. kata bayan 18-20 yas Simona Forstová TARO KAN CZE CZE
2. kata bayan 18-20 yas Tereza Hájková Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kata bayan 18-20 yas Kay Polanová KESL RYU Shotokan CZE CZE
kata bay
1. kata bay Mehman Rzaev Moscow Region Klin Lider RUS RUS
2. kata bay Emil Skovorodnikov Moscow Region Klin Lider RUS RUS
3. kata bay Bartosz Mączka Polonya POL POL
3. kata bay Marek Pohanka KESL RYU Shotokan CZE CZE
5. kata bay Nicolas Burgtorf KV Sachsen - Anhalt GER GER
5. kata bay Paul Lichtwark KV Sachsen - Anhalt GER GER
7. kata bay Ondřej Charvát Karate Lions Pardubice CZE CZE
7. kata bay Vojtěch Konopa SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kata bayan
1. kata bayan Sandra Ripsch KV Sachsen - Anhalt GER GER
2. kata bayan Frederikke Brendstrup Madsen Danimarka DEN DEN
3. kata bayan Ivana Dvořáková Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata bayan Michelle Hansson Nykobing DEN DEN
5. kata bayan Alma Zeella Djalo Nykobing DEN DEN
5. kata bayan Patricie Klapalová Shotokan Sokol Slaný CZE CZE
kata takýmlar bay -13 yas
1. kata takýmlar bay -13 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata takýmlar bay -13 yas SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata takýmlar bay -13 yas SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata takýmlar bay -13 yas SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kata takýmlar bayan -13 yas
1. kata takýmlar bayan -13 yas SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata takýmlar bayan -13 yas SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata takýmlar bayan -13 yas SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
3. kata takýmlar bayan -13 yas SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kata takýmlar bay 14-17 yas
1. kata takýmlar bay 14-17 yas SKK Shotokan Liberec CZE CZE
KUMITE
kumite bay 7-9 yas -32kg
1. kumite bay 7-9 yas -32kg Kryštof Ruža Karate Klub Klatovy CZE CZE
2. kumite bay 7-9 yas -32kg Pavel Urbanec KK Lichnice CZE CZE
3. kumite bay 7-9 yas -32kg Vojtěch Novák Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 7-9 yas -32kg Gallen Darren Paterson Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kumite bay 7-9 yas -32kg Patrik Bazoni Karate Klub Chodov CZE CZE
5. kumite bay 7-9 yas -32kg Narvik Stamer Sei Wa Kai Team GER GER
7. kumite bay 7-9 yas -32kg Bruno Čáslava Šin-mu Hodonín CZE CZE
kumite bay 7-9 yas +32kg
1. kumite bay 7-9 yas +32kg Alex Fiala SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite bay 7-9 yas +32kg Matyáš Bakrlík SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite bay 10-11 yas -35kg
1. kumite bay 10-11 yas -35kg Orhun Capkun SC Banzai Berlin GER GER
2. kumite bay 10-11 yas -35kg Martin Drábek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bay 10-11 yas -35kg Joost Keijer Karate Kenamju NED NED
3. kumite bay 10-11 yas -35kg Michal Škaryd KK Lichnice CZE CZE
5. kumite bay 10-11 yas -35kg Marek Boura Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kumite bay 10-11 yas -35kg Tomáš Vacek SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite bay 10-11 yas -35kg Kamil Klein KK Lichnice CZE CZE
7. kumite bay 10-11 yas -35kg Daniel Nevrkla SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite bay 10-11 yas -41kg
1. kumite bay 10-11 yas -41kg Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite bay 10-11 yas -41kg Matyáš Malý SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bay 10-11 yas -41kg Matthijs Franke Karate Kenamju NED NED
3. kumite bay 10-11 yas -41kg Jakub Svoboda SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay 10-11 yas -41kg Adam Kanaloš SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite bay 10-11 yas -41kg Petr Novák SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay 10-11 yas +41kg
1. kumite bay 10-11 yas +41kg Václav Chudoba Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kumite bay 10-11 yas +41kg Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 10-11 yas +41kg Radek Krucký Sokol Sadská CZE CZE
kumite bayan 7-9 yas -30kg
1. kumite bayan 7-9 yas -30kg Lucie Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kumite bayan 7-9 yas -30kg Lucie Demčáková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite bayan 7-9 yas +30kg
1. kumite bayan 7-9 yas +30kg Žaneta Dognerová Karate Klub Chodov CZE CZE
2. kumite bayan 7-9 yas +30kg Nicole Michalicová Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kumite bayan 7-9 yas +30kg Radka Vlčková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite bayan 10-11 yas -35kg
1. kumite bayan 10-11 yas -35kg Vendula Štěpánová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite bayan 10-11 yas -35kg Paula Staps SKD Sakura Meuselwitz e.V. GER GER
3. kumite bayan 10-11 yas -35kg Magdalena Laura Husáková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan 10-11 yas -35kg Eliška Krobová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bayan 10-11 yas -35kg Amelia Gackowska Kamikaze Stargard Szczeciński POL POL
5. kumite bayan 10-11 yas -35kg Denisa Ramsaidlová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite bayan 10-11 yas +35kg
1. kumite bayan 10-11 yas +35kg Seden Bugur SC Banzai Berlin GER GER
2. kumite bayan 10-11 yas +35kg Klára Muzikářová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bayan 10-11 yas +35kg Anna Harries SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bayan 10-11 yas +35kg Serina Secici SC Banzai Berlin GER GER
5. kumite bayan 10-11 yas +35kg Anna Jansová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -39kg
1. kumite bay 12-13 yas -39kg Petr Podrábský SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -39kg Michal Jakoubek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -39kg Michel Buchholz Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite bay 12-13 yas -39kg Radek Netolický Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -39kg Tomáš Dittrich Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -39kg Matěj Štěpán Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -45kg
1. kumite bay 12-13 yas -45kg Michal Zemek KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -45kg Martin Šípek KK Topoľčany SVK SVK
3. kumite bay 12-13 yas -45kg David Kadrmas Red Dragon Team CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Sebastian Weidelt Sei Wa Kai Team GER GER
5. kumite bay 12-13 yas -45kg Adam Svoboda Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -45kg Stefan Thanheuser KV Sachsen - Anhalt GER GER
kumite bay 12-13 yas -52kg
1. kumite bay 12-13 yas -52kg František Chudoba Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -52kg Kacper Vogt PKK Pleszew POL POL
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Egon Hübner Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Jonáš Sanislo KESL RYU Shotokan CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -52kg Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -52kg Michal Lysko Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -60kg
1. kumite bay 12-13 yas -60kg Filip Černík Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -60kg Lukáš Gruber Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Radek Lefan Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Marc Scholl Budokan 72 e.V. Schweinfurt GER GER
5. kumite bay 12-13 yas -60kg Hung Hoang Ngoc Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay 12-13 yas +60kg
1. kumite bay 12-13 yas +60kg Lukasz Sulima Kamikaze Stargard Szczeciński POL POL
2. kumite bay 12-13 yas +60kg Tomáš Marek Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -42kg
1. kumite bayan 12-13 yas -42kg Veronika Sasová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -42kg Kristýna Vavrušková Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -42kg Paula Staps SKD Sakura Meuselwitz e.V. GER GER
3. kumite bayan 12-13 yas -42kg Michell Süß Sotchoku-Kan Chemnitz GER GER
5. kumite bayan 12-13 yas -42kg Veronika Konášová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -42kg Ally Schöllkopf SC Banzai Berlin GER GER
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Magdaléna Lenderová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Rachel Verberkt Karate Kenamju NED NED
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Lilli Erler Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Fabienne Gottschalk KV Sachsen - Anhalt GER GER
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Anna Lojdová Karate Klub Chodov CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas +50kg Veronika Jakubů Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Julia Knörnschild Karate Dojo Naila GER GER
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Kim Rudolph Sei Wa Kai Team GER GER
5. kumite bayan 12-13 yas +50kg Gombert Suzanne Hekelaar Karate Kenamju NED NED
kumite bay 14-15 yas -52kg
1. kumite bay 14-15 yas -52kg Petr Ducheček Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -52kg Egon Hübner Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Ondřej Košťál SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Kevin Willemsen Karate Kenamju NED NED
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Vojtěch Boháč Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -57kg
1. kumite bay 14-15 yas -57kg Radek Lefan Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -57kg Lukáš Gruber Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Maciej Smigielski PKK Pleszew POL POL
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Matěj Škultéty SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -57kg Nico Burkholder SC Banzai Berlin GER GER
5. kumite bay 14-15 yas -57kg Lukáš Jílek Karate Klub Chodov CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -63kg
1. kumite bay 14-15 yas -63kg Jiří Čížek Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -63kg Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Jakub Borecki Kamikaze Stargard Szczeciński POL POL
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Marek Lettl SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Hüseyin Kaya SC Banzai Berlin GER GER
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Blade Ahran Paterson Karate Lions Pardubice CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -63kg Volodymyr Vaynahy Slavia TU Liberec CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -63kg Jan Vobruba Karate Lions Pardubice CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -70kg
1. kumite bay 14-15 yas -70kg Tomáš Marek Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -70kg Eren Gündar SC Banzai Berlin GER GER
kumite bay 14-15 yas +70kg
1. kumite bay 14-15 yas +70kg Petr Urbanec KK Lichnice CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas +70kg Robin Jolitz Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Josef Černík Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Ismael Teker SC Banzai Berlin GER GER
5. kumite bay 14-15 yas +70kg Baran Secici SC Banzai Berlin GER GER
kumite bayan 14-15 yas -54kg
1. kumite bayan 14-15 yas -54kg Gizem Bugur Almanya GER GER
2. kumite bayan 14-15 yas -54kg Gombert Suzanne Hekelaar Karate Kenamju NED NED
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Selin Isik SC Banzai Berlin GER GER
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Eliška Týlová KK Lichnice CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas -54kg Jasmin Reuschel Sei Wa Kai Team GER GER
5. kumite bayan 14-15 yas -54kg Anna Rotterová KK Jeseník CZE CZE
7. kumite bayan 14-15 yas -54kg Lilli Erler Sei Wa Kai Team GER GER
kumite bayan 14-15 yas +54kg
1. kumite bayan 14-15 yas +54kg Osmana Hasecic SC Banzai Berlin GER GER
2. kumite bayan 14-15 yas +54kg Saffron Kolf Karate Kenamju NED NED
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Kateřina Procházková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Selina Stamer Sei Wa Kai Team GER GER
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Nikola Janoušová KESL RYU Shotokan CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Julia Knörnschild Karate Dojo Naila GER GER
kumite bay 16-17 yas -55kg
1. kumite bay 16-17 yas -55kg Kevin Willemsen Karate Kenamju NED NED
2. kumite bay 16-17 yas -55kg Petr Ducheček Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Nitinkumar Makwana Hindistan IND IND
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Maciej Smigielski PKK Pleszew POL POL
kumite bay 16-17 yas -61kg
1. kumite bay 16-17 yas -61kg Jiří Čížek Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -61kg Jan Vobruba Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Łukasz Bartoszewski Zarzewie Prudnik POL POL
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -61kg Abdul Al-Habbal SC Banzai Berlin GER GER
5. kumite bay 16-17 yas -61kg Jakub Slanař KESL RYU Shotokan CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -68kg
1. kumite bay 16-17 yas -68kg Robin Jolitz Sei Wa Kai Team GER GER
2. kumite bay 16-17 yas -68kg Jaroslav Olšák Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Dominik Nechyba SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Marek Zrzavecký Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -68kg Michal Galla Karate Klub Chodov CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -68kg Vít Vaněček SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -76kg
1. kumite bay 16-17 yas -76kg Petr Marschall SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -76kg Josef Černík Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Michael Jahelka Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Jaroslav Vlček SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -76kg Jakub Kočí Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -76kg Barbaros Teker SC Banzai Berlin GER GER
kumite bay 16-17 yas +76kg
1. kumite bay 16-17 yas +76kg Sharma Bhavesh Hindistan IND IND
kumite bayan 16-17 yas -48kg
1. kumite bayan 16-17 yas -48kg Nikola Kosinová KK Lichnice CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas -48kg Viktorie Taušová Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -59kg
1. kumite bayan 16-17 yas -59kg Lisa Zimmermann KV Sachsen - Anhalt GER GER
2. kumite bayan 16-17 yas -59kg Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Kornelia Zabek Kamikaze Stargard Szczeciński POL POL
kumite bayan 16-17 yas +59kg
1. kumite bayan 16-17 yas +59kg Saffron Kolf Karate Kenamju NED NED
2. kumite bayan 16-17 yas +59kg Kamila Mandíková KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Selina Stamer Sei Wa Kai Team GER GER
kumite bay 18-20 yas -60kg
1. kumite bay 18-20 yas -60kg Filip Dittrich Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kumite bay 18-20 yas -60kg Petr Kouba Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay 18-20 yas -70kg
1. kumite bay 18-20 yas -70kg Tohan Öztürk SC Banzai Berlin GER GER
2. kumite bay 18-20 yas -70kg Jordy Wals Karate Kenamju NED NED
3. kumite bay 18-20 yas -70kg Maciej Drążewski PKK Pleszew POL POL
3. kumite bay 18-20 yas -70kg Tomáš Hanek Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay 18-20 yas +70kg
1. kumite bay 18-20 yas +70kg Donovan Wold Hollanda NED NED
2. kumite bay 18-20 yas +70kg Oskar Wiśniewski Kamikaze Stargard Szczeciński POL POL
3. kumite bay 18-20 yas +70kg Václav Tereščuk Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bayan 18-20 yas -53kg
1. kumite bayan 18-20 yas -53kg Meltem Atakli SC Banzai Berlin GER GER
2. kumite bayan 18-20 yas -53kg Viktorie Taušová Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite bayan 18-20 yas -60kg
1. kumite bayan 18-20 yas -60kg Adéla Lehečková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan 18-20 yas -60kg Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kumite bayan 18-20 yas -60kg Simona Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kumite bayan 18-20 yas -60kg Kornelia Zabek Kamikaze Stargard Szczeciński POL POL
kumite bayan 18-20 yas +60kg
1. kumite bayan 18-20 yas +60kg Simona Kaliničenková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan 18-20 yas +60kg Andrea Lochschmidtová Karate Klub Chodov CZE CZE
kumite bay -60kg
1. kumite bay -60kg Filip Dittrich Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kumite bay -60kg Petr Kouba Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay -67kg
1. kumite bay -67kg Tohan Öztürk SC Banzai Berlin GER GER
2. kumite bay -67kg Kamo Unanyan Armenia ARM ARM
3. kumite bay -67kg Maciej Drążewski PKK Pleszew POL POL
3. kumite bay -67kg Jordy Wals Karate Kenamju NED NED
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Eric Sagasser Sei Wa Kai Team GER GER
2. kumite bay -75kg Silvestr Matocha ŠSK Karate Karviná CZE CZE
3. kumite bay -75kg Tomáš Hanek Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay -75kg Václav Tereščuk Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay -84kg
1. kumite bay -84kg Donovan Wold Hollanda NED NED
2. kumite bay -84kg Miroslav Boguský Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite bay -84kg Oskar Wiśniewski Kamikaze Stargard Szczeciński POL POL
kumite bay +84kg
1. kumite bay +84kg Mohamed Bedri Djursholms karate Klubb SWE SWE
2. kumite bay +84kg Lubomír Vaverka KKD Bruntál CZE CZE
3. kumite bay +84kg Ondřej Knížek SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bay +84kg Jiří Kubík KESL RYU Shotokan CZE CZE
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN Kamo Unanyan Armenia ARM ARM
2. kumite bay OPEN Jiří Kubík KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kumite bay OPEN Ondřej Knížek SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bay OPEN Lubomír Vaverka KKD Bruntál CZE CZE
5. kumite bay OPEN Jordy Wals Karate Kenamju NED NED
kumite bayan -55kg
1. kumite bayan -55kg Meltem Atakli SC Banzai Berlin GER GER
2. kumite bayan -55kg Adéla Lehečková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bayan -68kg
1. kumite bayan -68kg Simona Kaliničenková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan -68kg Simona Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kumite bayan -68kg Andrea Lochschmidtová Karate Klub Chodov CZE CZE
kumite bayan +68kg
1. kumite bayan +68kg Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite bayan +68kg Barbora Žemličková Karate Klub Chodov CZE CZE
kumite bayan OPEN
1. kumite bayan OPEN Meltem Atakli SC Banzai Berlin GER GER
2. kumite bayan OPEN Adéla Lehečková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE CZE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
29.04.2017
05.11.2016
31.10.2015-01.11.2015
16.05.2015
11.10.2014
North Bohemia 2013 12.10.2013
Austrian Junior Open 2013 22.06.2013-23.06.2013
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır