KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Grand Prix Ústí n/L 2013 - 25.05.2013

şehir Ústí nad Labem
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon SK Kamura Ústí nad Labem
Yarışmacılar 386
Girişleri 538
Kulüpler 56
Ülkeler 8
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 47
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 8
Puanlama 36-24-12-6-3


Beğenilme:
54.44%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 62x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -9 yas
1. kata bay -9 yas Daniel Brejcha Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata bay -9 yas Matyáš Kloubek Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata bay -9 yas Tomáš Červinka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata bay -9 yas Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata bay -9 yas Daniel Nevrkla SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata bay -9 yas Tomáš Vacek SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata bay -9 yas Matias Fatka Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata bay -9 yas Luděk Máčka Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata bay 10-11 yas
1. kata bay 10-11 yas Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata bay 10-11 yas Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata bay 10-11 yas Miroslav Daniel Beránek Sport Relax CZE CZE
3. kata bay 10-11 yas Dominik Marták Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata bay 10-11 yas Jan Hertl Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kata bay 10-11 yas Šimon Průcha Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata bay 10-11 yas Denny Kulich SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata bay 10-11 yas Moritz Mlenský SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata bayan -9 yas
1. kata bayan -9 yas Denisa Brejchová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata bayan -9 yas Emma Kušková Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata bayan -9 yas Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata bayan -9 yas Aneta Masařová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata bayan -9 yas Nicol Hanvaldová SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
5. kata bayan -9 yas Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata bayan -9 yas Lucie Demčáková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata bayan -9 yas Eva Pelikánová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kata bayan 10-11 yas
1. kata bayan 10-11 yas Adéla Šinerová Sport Relax CZE CZE
2. kata bayan 10-11 yas Veronika Jůzová Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata bayan 10-11 yas Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata bayan 10-11 yas Viktorie Vondrů Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata bayan 10-11 yas Nikola Bartoňová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata bayan 10-11 yas Anna Vrábelová Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata bayan 10-11 yas Magdalena Laura Husáková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata bayan 10-11 yas Magdaléna Lenderová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Matěj Říha KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas David Stárek KK Jeseník CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Filip Hulko Sport Relax CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Marek Rendla Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas Přemek Benhák Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas Václav Plecer Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata bay 12-13 yas David Bázler SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata bay 12-13 yas Adam Křivka SVČ Domeček Brno CZE CZE
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Barbora Znamenáčková Sport Relax CZE CZE
5. kata bayan 12-13 yas Hana Endlerová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata bayan 12-13 yas Klára Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata bayan 12-13 yas Hana Pelikánová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata bayan 12-13 yas Veronika Sasová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Petr Richter Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata bay 14-15 yas Lucas Tomischka Karateschule Straßfurt GER GER
3. kata bay 14-15 yas Dominik Bartuška SKP Karate Písek CZE CZE
5. kata bay 14-15 yas Kean Ottesen Danimarka DEN DEN
5. kata bay 14-15 yas Ondřej Sviták Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata bay 14-15 yas David Šerák Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata bay 14-15 yas Milan Hájek Sport Relax CZE CZE
7. kata bay 14-15 yas Szymon Harwat Kamikaze Stargard Szczeciński POL POL
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kata bayan 14-15 yas Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Nikola Janoušová KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Nikola Jůzová Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata bayan 14-15 yas Alma Zeella Djalo Nykobing DEN DEN
5. kata bayan 14-15 yas Michelle Hansson Nykobing DEN DEN
7. kata bayan 14-15 yas Barbora Bukáčková Spartak Hradec Králové CZE CZE
7. kata bayan 14-15 yas Tereza Hájková Slavia TU Liberec CZE CZE
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata bay 16-17 yas Nicolas Burgtorf KV Sachsen - Anhalt GER GER
3. kata bay 16-17 yas Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Libor Podroužek KESL RYU Shotokan CZE CZE
5. kata bay 16-17 yas Ondřej Blín Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kata bay 16-17 yas Martin Müller Karate Vision Praha CZE CZE
7. kata bay 16-17 yas Petr Felcman Spartak Hradec Králové CZE CZE
7. kata bay 16-17 yas Lucas Herrmann Karateschule Straßfurt GER GER
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Frederikke Brendstrup Madsen Danimarka DEN DEN
2. kata bayan 16-17 yas Kay Polanová KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Eliška Kváčová Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Eliška Žubretovská Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata bayan 16-17 yas Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata bayan 16-17 yas Markéta Nováková Sport Relax CZE CZE
kata bay
1. kata bay Marek Pohanka KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kata bay Nicolas Burgtorf KV Sachsen - Anhalt GER GER
3. kata bay Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bay Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata bay Sebastian Skafte Jørgensen Danimarka DEN DEN
5. kata bay Lukáš Vik Slavia TU Liberec CZE CZE
kata bayan
1. kata bayan Ivana Dvořáková Jukl Karate Team CZE CZE
2. kata bayan Frederikke Brendstrup Madsen Danimarka DEN DEN
3. kata bayan Sandra Ripsch KV Sachsen - Anhalt GER GER
3. kata bayan Tereza Zlatohlávková Çek Cumhuriyeti CZE CZE
5. kata bayan Denisa Nováková SC Flair CZE CZE
5. kata bayan Hana Ulíková Sport Relax CZE CZE
kata takýmlar bay -13 yas
1. kata takýmlar bay -13 yas SVČ Domeček Brno CZE CZE
2. kata takýmlar bay -13 yas Autoškoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata takýmlar bay -13 yas Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata takýmlar bay -13 yas Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata takýmlar bay -13 yas Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata takýmlar bayan -13 yas
1. kata takýmlar bayan -13 yas Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kata takýmlar bayan -13 yas Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata takýmlar bayan -13 yas Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata takýmlar bayan 14-17 yas
1. kata takýmlar bayan 14-17 yas Kesl Ryu Praha CZE CZE
2. kata takýmlar bayan 14-17 yas Sport Relax CZE CZE
3. kata takýmlar bayan 14-17 yas Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata takýmlar bayan 14-17 yas Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata takýmlar bayan 14-17 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
KUMITE
kumite bay 7-9 yas -27kg
1. kumite bay 7-9 yas -27kg Štěpán Zýka Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 7-9 yas -27kg Tomáš Vacek SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bay 7-9 yas -27kg Jan Bartík Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 7-9 yas -27kg Martin Lukeš Karate Klub Chodov CZE CZE
5. kumite bay 7-9 yas -27kg Matias Fatka Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bay 7-9 yas -32kg
1. kumite bay 7-9 yas -32kg John Kabashi Karateschule Martial Arts SUI SUI
2. kumite bay 7-9 yas -32kg Luděk Máčka Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 7-9 yas -32kg Jakub Schánilec Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite bay 7-9 yas -32kg Marek Švec Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 7-9 yas -32kg Radek Hejduk Karate Hlinsko CZE CZE
5. kumite bay 7-9 yas -32kg Pavel Urbanec KK Lichnice CZE CZE
kumite bay 7-9 yas +32kg
1. kumite bay 7-9 yas +32kg Ondřej Rychlý Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 7-9 yas +32kg Eric Chalmakoff Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite bay 7-9 yas +32kg Adam Kanaloš SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bay 7-9 yas +32kg Daniel Nevrkla SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite bay 7-9 yas +32kg Luboš Hrazdír SK Trial CZE CZE
5. kumite bay 7-9 yas +32kg Radek Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bay 10-11 yas -30kg
1. kumite bay 10-11 yas -30kg Ondřej Nosek Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 10-11 yas -30kg Jonáš Rybák Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 10-11 yas -30kg Martin Drábek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 10-11 yas -30kg Kamil Klein KK Lichnice CZE CZE
kumite bay 10-11 yas -35kg
1. kumite bay 10-11 yas -35kg Mikuláš Otípka Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 10-11 yas -35kg Emil Rosenstrøm Bushi Karate DEN DEN
3. kumite bay 10-11 yas -35kg Tomáš Maruška Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 10-11 yas -35kg Michal Škaryd KK Lichnice CZE CZE
5. kumite bay 10-11 yas -35kg Jan Hertl Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kumite bay 10-11 yas -35kg Hannes Kühne Sei Wa Kai Team GER GER
7. kumite bay 10-11 yas -35kg Josef Bulíř TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kumite bay 10-11 yas -35kg Filip Krišal Sokol Sadská CZE CZE
kumite bay 10-11 yas -41kg
1. kumite bay 10-11 yas -41kg Tomáš Tyle Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 10-11 yas -41kg Dalibor Krejčí SKC Louny CZE CZE
3. kumite bay 10-11 yas -41kg Matyáš Malý SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bay 10-11 yas -41kg Jáchym Tinavský Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 10-11 yas -41kg Petr Krčmář Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 10-11 yas -41kg Denis Rajsner KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
7. kumite bay 10-11 yas -41kg Jakub Pečenka TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite bay 10-11 yas +41kg
1. kumite bay 10-11 yas +41kg David Posolda KK Jeseník CZE CZE
2. kumite bay 10-11 yas +41kg Jaromír Lácha Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 10-11 yas +41kg Jan Marek KCK Team CZE CZE
3. kumite bay 10-11 yas +41kg Michal Petrák SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay 10-11 yas +41kg Patrik Hejduk Karate Hlinsko CZE CZE
5. kumite bay 10-11 yas +41kg Moritz Mlenský SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bayan 7-9 yas -30kg
1. kumite bayan 7-9 yas -30kg Andrea Květoňová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 7-9 yas -30kg Mira Bučková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 7-9 yas -30kg Žaneta Bělecká Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 7-9 yas -30kg Karolína Martínková Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 7-9 yas -30kg Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 7-9 yas -30kg Eliška Václavíková Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite bayan 7-9 yas -30kg Lucie Demčáková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite bayan 7-9 yas -30kg Hana Reitzová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bayan 7-9 yas +30kg
1. kumite bayan 7-9 yas +30kg Eliška Rychlá Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 7-9 yas +30kg Žaneta Dognerová Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite bayan 7-9 yas +30kg Barbora Kratochvílová KK Lichnice CZE CZE
3. kumite bayan 7-9 yas +30kg Aneta Masařová Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 7-9 yas +30kg Adéla Krátká KCK Team CZE CZE
kumite bayan 10-11 yas -35kg
1. kumite bayan 10-11 yas -35kg Lucie Čondlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 10-11 yas -35kg Michell Süß Sotchoku-Kan Chemnitz GER GER
3. kumite bayan 10-11 yas -35kg Nikola Bartoňová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bayan 10-11 yas -35kg Vendula Štěpánová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite bayan 10-11 yas -35kg Lucie Kadlecová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 10-11 yas -35kg Adéla Průchová Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bayan 10-11 yas -35kg Magdalena Laura Husáková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bayan 10-11 yas +35kg
1. kumite bayan 10-11 yas +35kg Alice Anderlová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 10-11 yas +35kg Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 10-11 yas +35kg Seden Bugur SC Banzai Berlin GER GER
3. kumite bayan 10-11 yas +35kg Magdaléna Lenderová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite bayan 10-11 yas +35kg Tereza Kudláčková Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bayan 10-11 yas +35kg Martina Šáchová Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bayan 10-11 yas +35kg Magdalena Tušlová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -39kg
1. kumite bay 12-13 yas -39kg Radek Netolický Karate Lions Pardubice CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -39kg Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -39kg Petr Podrábský SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -39kg Patrik Tran SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -39kg Michal Jakoubek SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -39kg Václav Plecer Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -39kg Radim Patkolo KCK Team CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -45kg
1. kumite bay 12-13 yas -45kg Mikuláš Fuka KK TJ Krupka CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -45kg Přemek Benhák Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Tomáš Děd Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Petr Jeleček TJ Karate Třebíč CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -45kg Florian Günther Sei Wa Kai Team GER GER
5. kumite bay 12-13 yas -45kg David Voves Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -45kg Kristián Hnízdil SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -52kg
1. kumite bay 12-13 yas -52kg David Podsklan KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite bay 12-13 yas -52kg Ondřej Hrdlička SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Jakub Borecki Kamikaze Stargard Szczeciński POL POL
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Rasmus Victor Mortensen Danimarka DEN DEN
5. kumite bay 12-13 yas -52kg Egon Hübner Sei Wa Kai Team GER GER
5. kumite bay 12-13 yas -52kg Jan Peh Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -52kg Radek Lefan Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -60kg
1. kumite bay 12-13 yas -60kg Daniel Stauning Bushi Karate DEN DEN
2. kumite bay 12-13 yas -60kg Filip Černík Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Dominik Majera SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Albert Vacek KCK Team CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -60kg Otto Doskočil KCK Team CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -60kg Andrej Žigunov KK TJ Krupka CZE CZE
kumite bay 12-13 yas +60kg
1. kumite bay 12-13 yas +60kg Tomáš Pleva KK Lichnice CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas +60kg Tomáš Marek Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -42kg
1. kumite bayan 12-13 yas -42kg Natálie Hůrková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -42kg Veronika Sasová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -42kg Luisa Brett Karateschule Straßfurt GER GER
3. kumite bayan 12-13 yas -42kg Anna Rotterová KK Jeseník CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -42kg Klára Odehnalová KCK Team CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -42kg Eva Šmejkalová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Aneta Metličková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Michaela Bartoňová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Eliška Týlová KK Lichnice CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -50kg Laura Lyck Bushi Karate DEN DEN
5. kumite bayan 12-13 yas -50kg Assena Secici SC Banzai Berlin GER GER
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Klára Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas +50kg Jana Nováková Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Neslihan Aktas SC Banzai Berlin GER GER
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas +50kg Anna Lojdová Karate Klub Chodov CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas +50kg Kateřina Procházková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -52kg
1. kumite bay 14-15 yas -52kg Ondřej Košťál SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -52kg Matěj Škultéty SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Jan Malý Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Adam Matěj Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Petr Ducheček Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Vojtěch Jedlička Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -57kg
1. kumite bay 14-15 yas -57kg Tomáš Lukš Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -57kg Jan Dominik Kubeš Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Robin Jolitz Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Marek Lettl SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -57kg Dominik Gregor Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -57kg Jakub Jirka Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -57kg Szymon Harwat Kamikaze Stargard Szczeciński POL POL
7. kumite bay 14-15 yas -57kg Jan Vobruba Karate Lions Pardubice CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -63kg
1. kumite bay 14-15 yas -63kg Kol Kabashi Karateschule Martial Arts SUI SUI
2. kumite bay 14-15 yas -63kg Marek Řeřicha Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Alexander Derrett Bushi Karate DEN DEN
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Andreas Schwartz Bushi Karate DEN DEN
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Michal Višňovský SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Esref Yalcinkaya SC Banzai Berlin GER GER
7. kumite bay 14-15 yas -63kg Hüseyin Kaya SC Banzai Berlin GER GER
kumite bay 14-15 yas -70kg
1. kumite bay 14-15 yas -70kg Kevin Kabashi İsviçre SUI SUI
2. kumite bay 14-15 yas -70kg Josef Černík Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Jacob Diaz Danimarka DEN DEN
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Petr Urbanec KK Lichnice CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Leon Geist Karateschule Straßfurt GER GER
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Jaroslav Vlček SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -70kg Tomáš Gross TJ Karate Třebíč CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -70kg Baran Secici SC Banzai Berlin GER GER
kumite bay 14-15 yas +70kg
1. kumite bay 14-15 yas +70kg Hoang Thanh Hung Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas +70kg Lukáš Kubín SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Michael Jahelka Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Jiří Měkuta Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas +70kg Argjent Dauti Karateschule Martial Arts SUI SUI
5. kumite bay 14-15 yas +70kg Emrullah Görjoy SC Banzai Berlin GER GER
kumite bayan 14-15 yas -47kg
1. kumite bayan 14-15 yas -47kg Gizem Bugur Almanya GER GER
2. kumite bayan 14-15 yas -47kg Simona Eiblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Monika Bürgerová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Nikola Kosinová KK Lichnice CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas -47kg Luisa Brett Karateschule Straßfurt GER GER
5. kumite bayan 14-15 yas -47kg Anita Výprachtická KCK Team CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -54kg
1. kumite bayan 14-15 yas -54kg Adriana Crhonková Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas -54kg Miriama Kozmová KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Sanem Eker SC Banzai Berlin GER GER
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Jasmin Reuschel Sei Wa Kai Team GER GER
5. kumite bayan 14-15 yas -54kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas -54kg Marjam Zaqoomi Syddjurs Karate DEN DEN
7. kumite bayan 14-15 yas -54kg Aneta Růžičková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas +54kg
1. kumite bayan 14-15 yas +54kg Selina Stamer Sei Wa Kai Team GER GER
2. kumite bayan 14-15 yas +54kg Barbora Bukáčková Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Osmana Hasecic SC Banzai Berlin GER GER
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Angela Zaqoomi Danimarka DEN DEN
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Olivia Reuschel Sei Wa Kai Team GER GER
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Lisa Zimmermann Karateschule Straßfurt GER GER
kumite bay 16-17 yas -55kg
1. kumite bay 16-17 yas -55kg Tarikbugra Kücük SC Banzai Berlin GER GER
2. kumite bay 16-17 yas -55kg Vojtěch Lukšík Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Libor Podroužek KESL RYU Shotokan CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -61kg
1. kumite bay 16-17 yas -61kg Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -61kg Franz-Martin Kolb Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Dominik Mikula Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -68kg
1. kumite bay 16-17 yas -68kg Leutrim Ameti SC Banzai Berlin GER GER
2. kumite bay 16-17 yas -68kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Michal Galla Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -68kg Leon Geist Karateschule Straßfurt GER GER
5. kumite bay 16-17 yas -68kg Tomáš Hanek Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -76kg
1. kumite bay 16-17 yas -76kg Josef Ludačka Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -76kg Jan Kužela Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Jan Dostál KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite bay 16-17 yas +76kg
1. kumite bay 16-17 yas +76kg Igor Kibrik Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas +76kg Tomáš Hermann TJ karate Nové Hrady CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Jan Šrámek KCK Team CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -48kg
1. kumite bayan 16-17 yas -48kg Kay Polanová KESL RYU Shotokan CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -53kg
1. kumite bayan 16-17 yas -53kg Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas -53kg Kay Polanová KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Pavla Mezzeiová MDDM Ostrov CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Lisa Wohlfarth Sei Wa Kai Team GER GER
kumite bayan 16-17 yas -59kg
1. kumite bayan 16-17 yas -59kg Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas -59kg Merve Yilmaz SC Banzai Berlin GER GER
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Kalina Sperger SC Banzai Berlin GER GER
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Lisa Zimmermann Karateschule Straßfurt GER GER
5. kumite bayan 16-17 yas -59kg Lucie Výprachtická KCK Team CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas +59kg
1. kumite bayan 16-17 yas +59kg Lucie Janouchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas +59kg Kamila Mandíková KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Konstantina Gidakou Spartan Warriors GRE GRE
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Nurija Karalik Karateschule Martial Arts SUI SUI
5. kumite bayan 16-17 yas +59kg Iva Hofmanová KCK Team CZE CZE
kumite bay -60kg
1. kumite bay -60kg Nikolaos Petroutsos Spartan Warriors GRE GRE
kumite bay -67kg
1. kumite bay -67kg Nikolaos Gidakos Spartan Warriors GRE GRE
2. kumite bay -67kg Alexandr Kyprianov Kuzbass RUS RUS
3. kumite bay -67kg Mentor Bytyci Karateschule Martial Arts SUI SUI
3. kumite bay -67kg Tohan Öztürk SC Banzai Berlin GER GER
5. kumite bay -67kg Vladislav Kis SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay -67kg Nico Pählig Sei Wa Kai Team GER GER
7. kumite bay -67kg Erik Sontag KCK Team CZE CZE
7. kumite bay -67kg Dimitrios Xydous Spartan Warriors GRE GRE
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Marios Filis Spartan Warriors GRE GRE
2. kumite bay -75kg Themistoklis Flessas Spartan Warriors GRE GRE
3. kumite bay -75kg Mike Hofman Sei Wa Kai Team GER GER
3. kumite bay -75kg Pavel Šimon KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite bay -84kg
1. kumite bay -84kg Miroslav Richter KCK Team CZE CZE
2. kumite bay -84kg Oskar Wiśniewski Kamikaze Stargard Szczeciński POL POL
3. kumite bay -84kg Miroslav Boguský Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite bay -84kg Petr Švarc TJ Karate Praha CZE CZE
kumite bay +84kg
1. kumite bay +84kg Konstantinos Kouloukouriotis Spartan Warriors GRE GRE
2. kumite bay +84kg Sabri De Martin Karateschule Martial Arts SUI SUI
3. kumite bay +84kg Ondřej Knížek SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bay +84kg Michal Šolc TJ Karate Praha CZE CZE
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN Nikolaos Gidakos Spartan Warriors GRE GRE
2. kumite bay OPEN Konstantinos Kouloukouriotis Spartan Warriors GRE GRE
3. kumite bay OPEN Miroslav Boguský Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite bay OPEN Themistoklis Flessas Spartan Warriors GRE GRE
5. kumite bay OPEN Ondřej Knížek SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite bay OPEN Alexandr Kyprianov Kuzbass RUS RUS
kumite bayan -61kg
1. kumite bayan -61kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan -61kg Esma Yilmaz SC Banzai Berlin GER GER
3. kumite bayan -61kg Simona Kaliničenková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan -61kg Simona Šedivá KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite bayan -68kg
1. kumite bayan -68kg Veronika Rodová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan -68kg Andrea Lochschmidtová Karate Klub Chodov CZE CZE
kumite bayan +68kg
1. kumite bayan +68kg Lucie Benešová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan +68kg Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite bayan OPEN
1. kumite bayan OPEN Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan OPEN Duygu Bugur Almanya GER GER
3. kumite bayan OPEN Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Simona Kaliničenková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bayan OPEN Andrea Lochschmidtová Karate Klub Chodov CZE CZE
5. kumite bayan OPEN Esma Yilmaz SC Banzai Berlin GER GER
7. kumite bayan OPEN Veronika Rodová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite takýmlar bay 16-17 yas
1. kumite takýmlar bay 16-17 yas Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite takýmlar bay 16-17 yas Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite takýmlar bay 16-17 yas SC Banzai Berlin (GER) GER GER
3. kumite takýmlar bay 16-17 yas Karateschule Martial Arts (SUI) SUI SUI
kumite takýmlar bayan 16-17 yas
1. kumite takýmlar bayan 16-17 yas Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite takýmlar bayan 16-17 yas Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite takýmlar bayan 16-17 yas SC Banzai Berlin (GER) GER GER
kumite takýmlar bay
1. kumite takýmlar bay Karateschule Martial Arts (SUI) SUI SUI
2. kumite takýmlar bay Spartan Warriors (GRE) GRE GRE
3. kumite takýmlar bay Spartan Warriors (GRE) GRE GRE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
29.04.2017
05.11.2016
31.10.2015-01.11.2015
16.05.2015
11.10.2014
Grand Prix Ústí n/L 2014 24.05.2014
North Bohemia 2013 12.10.2013
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır