KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

GP Slovakia 2013 - 14.04.2013

şehir Bratislava
Ülke Slovakya
Organizasyon Slovak Karate Union
Yarışmacılar 430
Kulüpler 70
Ülkeler 7
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 25
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 7
Puanlama 48-32-16-8-4


Beğenilme:
60.00%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 5x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Daniel Havlíček Slovakya SVK SVK
2. kata bay 14-15 yas Julian Enrik Smoliga Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata bay 14-15 yas Jan Luca Struger Avusturya AUT AUT
3. kata bay 14-15 yas Maksymilian Szczypkowski KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
5. kata bay 14-15 yas Dominik Buday KK DRAP Partizánske SVK SVK
5. kata bay 14-15 yas Gergő Hermann Hungary HUN HUN
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Ema Brázdová ŠŠK Prievidza SVK SVK
2. kata bayan 14-15 yas Nataša Dolníková Budokan Zvolen SVK SVK
3. kata bayan 14-15 yas Ľudmila Bačíková ŠŠK Prievidza SVK SVK
3. kata bayan 14-15 yas Nikoleta Merašická ŠŠK Prievidza SVK SVK
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Szabolcs Koch Macaristan HUN HUN
2. kata bay 16-17 yas Aljaž Klaneček Slovenya SLO SLO
3. kata bay 16-17 yas Ján Borecký Slovakya SVK SVK
3. kata bay 16-17 yas Dominik Jankech Karate Kachi Nitra SVK SVK
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Alžběta Ovečková Hanko Kai Senica SVK SVK
2. kata bayan 16-17 yas Denisa Peško Budokan Zvolen SVK SVK
3. kata bayan 16-17 yas Lenka Pipišková ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kata bayan 16-17 yas Jutta Rath Avusturya AUT AUT
5. kata bayan 16-17 yas Alena Music Slovenya SLO SLO
5. kata bayan 16-17 yas Laura Timea Sterck Macaristan HUN HUN
7. kata bayan 16-17 yas Anja Hladnik Slovenya SLO SLO
kata bay 18-20 yas
1. kata bay 18-20 yas Botond Nagy Macaristan HUN HUN
2. kata bay 18-20 yas Klemen Plazar Slovenya SLO SLO
3. kata bay 18-20 yas Peter Fabian Goju-kai Prešov SVK SVK
3. kata bay 18-20 yas Ivan Krupa Slovakya SVK SVK
5. kata bay 18-20 yas Máté Gréczi Macaristan HUN HUN
5. kata bay 18-20 yas Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
7. kata bay 18-20 yas Mateusz Tomiczek Polonya POL POL
7. kata bay 18-20 yas Maciej Wilczek KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
kata bayan 18-20 yas
1. kata bayan 18-20 yas Mihaela Petrovic Hırvatistan CRO CRO
2. kata bayan 18-20 yas Simona Mátyásová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata bayan 18-20 yas Anja Hladnik Slovenya SLO SLO
3. kata bayan 18-20 yas Alena Music Slovenya SLO SLO
5. kata bayan 18-20 yas Katarína Cíferská ŠŠK Bratislava SVK SVK
5. kata bayan 18-20 yas Zita Horváth Macaristan HUN HUN
7. kata bayan 18-20 yas Natália Dorociaková ZZO Čadca SVK SVK
kata bay
1. kata bay Peter Fabian Goju-kai Prešov SVK SVK
2. kata bay Damjan Padovan Hırvatistan CRO CRO
3. kata bay Botond Nagy Macaristan HUN HUN
3. kata bay Klemen Plazar Slovenya SLO SLO
5. kata bay Ivan Krupa Slovakya SVK SVK
5. kata bay Marek Pohanka KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata bay Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata bay Franjo Maškarin Hırvatistan CRO CRO
kata bayan
1. kata bayan Katarína Longová Rapid Bratislava SVK SVK
2. kata bayan Vlatka Kiuk Hırvatistan CRO CRO
3. kata bayan Erika Hrušecká KK TEKDAN Bratislava SVK SVK
3. kata bayan Katarína Liptáková ŠŠK Bratislava SVK SVK
kata takýmlar bay
1. kata takýmlar bay Hırvatistan CRO CRO
2. kata takýmlar bay KSA ATEMI Bielsko-Biała (POL) POL POL
3. kata takýmlar bay Macaristan HUN HUN
3. kata takýmlar bay KK Lovrenc (SLO) SLO SLO
kata takýmlar bayan
1. kata takýmlar bayan Hırvatistan CRO CRO
2. kata takýmlar bayan ŠŠK Prievidza SVK SVK
KUMITE
kumite bayan 14-15 yas -47kg
1. kumite bayan 14-15 yas -47kg Ines Grdenić Hırvatistan CRO CRO
2. kumite bayan 14-15 yas -47kg Debóra Juhász Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Daria Grabska KK Champion Team POL POL
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Ina Macejková Katsudo Sabinov SVK SVK
5. kumite bayan 14-15 yas -47kg Kristína Kormaníková ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
kumite bayan 14-15 yas -54kg
1. kumite bayan 14-15 yas -54kg Miriama Kozmová KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite bayan 14-15 yas -54kg Dominika Veisová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Veronika Dujavová Katsudo Sabinov SVK SVK
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Elma Garibović Hırvatistan CRO CRO
5. kumite bayan 14-15 yas -54kg Paula Andričević Hırvatistan CRO CRO
5. kumite bayan 14-15 yas -54kg Veronika Hurychová Kumade Topoľčany SVK SVK
7. kumite bayan 14-15 yas -54kg Kristína Ducká KK DRAP Partizánske SVK SVK
7. kumite bayan 14-15 yas -54kg Veronika Gildeinová Shihan Poprad SVK SVK
kumite bayan 14-15 yas +54kg
1. kumite bayan 14-15 yas +54kg Lucie Janouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas +54kg Hana Kuklová Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Izabela Borys Kumade Łódź POL POL
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Kristina Zovko Hırvatistan CRO CRO
kumite bayan 16-17 yas -48kg
1. kumite bayan 16-17 yas -48kg Monika Berulec Hırvatistan CRO CRO
2. kumite bayan 16-17 yas -48kg Nikolett Palkovits Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 16-17 yas -48kg Daria Grabska KK Champion Team POL POL
3. kumite bayan 16-17 yas -48kg Réka Emese Kiss Hungary HUN HUN
5. kumite bayan 16-17 yas -48kg Danka Lešová Shihan Poprad SVK SVK
kumite bayan 16-17 yas -53kg
1. kumite bayan 16-17 yas -53kg Nicol Nógrádi Macaristan HUN HUN
2. kumite bayan 16-17 yas -53kg Lilien Vajda Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Dorota Banaszczyk KS Olimp Łódź POL POL
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Nóra Lakatos Macaristan HUN HUN
kumite bayan 16-17 yas -59kg
1. kumite bayan 16-17 yas -59kg Renáta Vivien Györiványi Macaristan HUN HUN
2. kumite bayan 16-17 yas -59kg Lucija Čatlak Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Aicha Zakia Boussebaa Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Jelena Zovko Croatia CRO CRO
kumite bayan 16-17 yas +59kg
1. kumite bayan 16-17 yas +59kg Zsuzsanna Kunos Macaristan HUN HUN
2. kumite bayan 16-17 yas +59kg Evelin Szabó Hungary HUN HUN
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Jaroslava Baňasová KK Kretovič Košice SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Lívia Petrasšková Slovakya SVK SVK

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
12.04.2015
13.04.2014
Harasuto Cup 2013 02.03.2013-03.03.2013
Budapest Open 2012 15.09.2012-16.09.2012
GP Slovakia 2012 15.04.2012
Harasuto Cup 2012 03.03.2012-04.03.2012
Grand Prix Croatia 2012 21.01.2012-22.01.2012
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır