KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

German Open 2009 - 12.09.2009 - 13.09.2009

şehir Aschaffenburg
Ülke Almanya
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 34
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 18
Puanlama 180-120-60-30-15


Beğenilme:
61.46%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 24x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay
1. kata bay Jonathan Mottram Ishinryu ENG ENG
2. kata bay Roman Sztyler Judokan Frankfurt GER GER
3. kata bay Marco Aurelio De Sa Brezilya BRA BRA
3. kata bay Tobias Portugall GKD Dortmund GER GER
5. kata bay Andreas Antoniou Finlandiya FIN FIN
5. kata bay Pasi Hirvonen Finlandiya FIN FIN
7. kata bay Kenichi Sato Budokan Kaiserslautern GER GER
7. kata bay Jakub Tesárek Çek Cumhuriyeti CZE CZE
kata bayan
1. kata bayan Hoang Ngan Nguyen Vietnam VIE VIE
2. kata bayan Thi Thu Ha Do Vietnam VIE VIE
3. kata bayan Eimi Kurita USA USA USA
3. kata bayan Miroslava Vašeková TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata bayan Emma Lucraft Ishinryu Barking ENG ENG
5. kata bayan Sabine Schneider Germany GER GER
7. kata bayan Malin Herberts KV Niedersachsen GER GER
7. kata bayan Lara von Kaenel Neuchâtel Karaté Do SUI SUI
kata takýmlar bay
1. kata takýmlar bay Çek Cumhuriyeti CZE CZE
2. kata takýmlar bay Avusturya AUT AUT
3. kata takýmlar bay İtalya ITA ITA
3. kata takýmlar bay KV Hessen GER GER
5. kata takýmlar bay Hırvatistan CRO CRO
5. kata takýmlar bay Bushido Bonn (GER) GER GER
kata takýmlar bayan
1. kata takýmlar bayan Vietnam VIE VIE
2. kata takýmlar bayan Almanya GER GER
3. kata takýmlar bayan Hırvatistan CRO CRO
3. kata takýmlar bayan Sankaku Meimsheim (GER) GER GER
5. kata takýmlar bayan KV Niedersachsen GER GER
5. kata takýmlar bayan KV Hessen GER GER
7. kata takýmlar bayan Karate Do Noventa ITA ITA
KUMITE
kumite bay -60kg
1. kumite bay -60kg Stefan Pokorny Avusturya AUT AUT
2. kumite bay -60kg Pierre Grifnée Federation Francophone BEL BEL
3. kumite bay -60kg Thomas Dannheimer KD Durach-Weidach GER GER
3. kumite bay -60kg Johan Lopes Fransa FRA FRA
5. kumite bay -60kg Boris Delhez Choku Gym Zaandam NED NED
5. kumite bay -60kg Giuseppe Francesco Strano ASD Rembukan Karate Augusta ITA ITA
7. kumite bay -60kg Kim-Nhat Pham Team Fightin' Nabil (NED) NED NED
7. kumite bay -60kg David Veillet İsviçre SUI SUI
kumite bay -67kg
1. kumite bay -67kg Jose Guillermo Ramirez Gutirrez Kolombiya COL COL
2. kumite bay -67kg Mathieu Cossou Fransa FRA FRA
3. kumite bay -67kg Stanislav Horuna Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay -67kg Murat Uysal USC Duisburg GER GER
5. kumite bay -67kg Eric Jonk Choku Gym Zaandam NED NED
5. kumite bay -67kg Thomas Kaserer Avusturya AUT AUT
7. kumite bay -67kg Lorenzo Manhoef Choku Gym Zaandam NED NED
7. kumite bay -67kg Giovanni Tollenaar Choku Gym Zaandam NED NED
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Diego Davy Vandeschrick Federation Francophone BEL BEL
2. kumite bay -75kg Kenji Grillon Fransa FRA FRA
3. kumite bay -75kg Andre Beck Almanya GER GER
3. kumite bay -75kg Magjid Benabdallah AASS Karate FRA FRA
5. kumite bay -75kg Wladislaw Gumarow Almanya GER GER
5. kumite bay -75kg Nicoloz Tsurtsumia RB Karate Bergisch Gladbach GER GER
7. kumite bay -75kg Alexandre Courreau Sen No Sen Venissieux FRA FRA
7. kumite bay -75kg Teagarajan Kunasakaran Malezya MAS MAS
kumite bay -84kg
1. kumite bay -84kg Christian Grüner Almanya GER GER
2. kumite bay -84kg Miloš Jovanović Sırbistan SRB SRB
3. kumite bay -84kg Salim Bendiab Fransa FRA FRA
3. kumite bay -84kg Larry Dona Fransa FRA FRA
5. kumite bay -84kg Jan Merc Slovenya SLO SLO
5. kumite bay -84kg Yannick Piersotte Federation Francophone BEL BEL
7. kumite bay -84kg Dimitri Hussin Judokan Frankfurt GER GER
7. kumite bay -84kg Yunis Nassar SC Banzai Berlin GER GER
kumite bay +84kg
1. kumite bay +84kg Jonathan Horne Almanya GER GER
2. kumite bay +84kg Enrico Höhne Almanya GER GER
3. kumite bay +84kg Franc Chantalou Fransa FRA FRA
3. kumite bay +84kg Bram van den Broeck Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
5. kumite bay +84kg Nadir Benaíssa Fransa FRA FRA
5. kumite bay +84kg Jean-Marc Mayer Avusturya AUT AUT
7. kumite bay +84kg Lionel Nardy France FRA FRA
7. kumite bay +84kg Mihajlo Vučić Sırbistan SRB SRB
kumite bayan -50kg
1. kumite bayan -50kg Betty Aquilina France FRA FRA
2. kumite bayan -50kg Yugneswary Govindasamy Malezya MAS MAS
3. kumite bayan -50kg Desireé Christiansen Almanya GER GER
3. kumite bayan -50kg Alexandra Recchia Fransa FRA FRA
5. kumite bayan -50kg Alexia Barragao Fransa FRA FRA
5. kumite bayan -50kg Duygu Bugur Almanya GER GER
7. kumite bayan -50kg Vasantha Marial Anthony Malezya MAS MAS
7. kumite bayan -50kg Emily Griffiths İngiltere ENG ENG
kumite bayan -55kg
1. kumite bayan -55kg Jana Bitsch Almanya GER GER
2. kumite bayan -55kg Ulrike Öckl KV Baden Württemberg GER GER
3. kumite bayan -55kg Stephanie Barre Fransa FRA FRA
3. kumite bayan -55kg Katharina Beitler Almanya GER GER
5. kumite bayan -55kg Vathana Gopalasamy Malezya MAS MAS
5. kumite bayan -55kg Valeria Kumizaki Brezilya BRA BRA
7. kumite bayan -55kg Aurelie Calizingoue Fransa FRA FRA
7. kumite bayan -55kg Ashley Timmer Hollanda NED NED
kumite bayan -61kg
1. kumite bayan -61kg Eimi Kurita USA USA USA
2. kumite bayan -61kg Lucille Breton Fransa FRA FRA
3. kumite bayan -61kg Yamini Gopalasamy Malezya MAS MAS
3. kumite bayan -61kg Silvia Sperner Almanya GER GER
5. kumite bayan -61kg Yasmina Benadda USC Duisburg GER GER
5. kumite bayan -61kg Diana Schwab İsviçre SUI SUI
7. kumite bayan -61kg Bahija Berrouba Netherlands NED NED
7. kumite bayan -61kg Mathilde Klint Denmark DEN DEN
kumite bayan -68kg
1. kumite bayan -68kg Tiffany Fanjat France FRA FRA
2. kumite bayan -68kg Maria Weiß Almanya GER GER
3. kumite bayan -68kg Charlotte Foged Ishoj Karate DEN DEN
3. kumite bayan -68kg Jamalliah Jamaludin Malezya MAS MAS
5. kumite bayan -68kg Fanny Clavien İsviçre SUI SUI
5. kumite bayan -68kg Emmeline Mottet Fransa FRA FRA
7. kumite bayan -68kg Stephanie Kofeldt Almanya GER GER
7. kumite bayan -68kg Julia Rückwardt KV Brandenburg GER GER
kumite bayan +68kg
1. kumite bayan +68kg Vanesca Nortan Hollanda NED NED
2. kumite bayan +68kg Ciska van der Voort Hollanda NED NED
3. kumite bayan +68kg Nadege Ait Ibrahim Fransa FRA FRA
3. kumite bayan +68kg Jessica Cargill İsviçre SUI SUI
5. kumite bayan +68kg Mary Louise Jamieson Güney Afrika Cumhuriyeti SAR SAR
5. kumite bayan +68kg Marie Prouille Fransa FRA FRA
7. kumite bayan +68kg Clementine Chastel Fransa FRA FRA
7. kumite bayan +68kg Helen Maeder İsviçre SUI SUI

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
Austrian Open 2010 09.10.2010
German Open 2010 18.09.2010-19.09.2010
Italian Open 2010 09.04.2010-11.04.2010
Austrian Open 2009 24.10.2009-25.10.2009
USA Open 2009 11.04.2009-12.04.2009
Italian Open 2009 03.04.2009-04.04.2009
Austrian Open 2008 11.10.2008-12.10.2008
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır