KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

European Karate Cup Open of Youth 2011 - 11.06.2011

şehir Bratislava
Ülke Slovakya
Organizasyon SZK
Yarışmacılar 474
Girişleri 549
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 56
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 8
Puanlama 36-24-12-9-6-3


Beğenilme:
53.33%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 15x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay 5-7 yas
1. kata bay 5-7 yas Benedikt Jánošík KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
2. kata bay 5-7 yas Denis Juraj Kunik Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kata bay 5-7 yas Filip Harvančík Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata bay 5-7 yas Roman Hrčka ŠŠK Bratislava SVK SVK
kata bay 8-9 yas
1. kata bay 8-9 yas Miloš Lacika Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kata bay 8-9 yas Martin Cích Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata bay 8-9 yas Andrej Grosschmit ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kata bay 8-9 yas Patrik Zajac KK Topoľčany SVK SVK
kata bay 10-11 yas
1. kata bay 10-11 yas Filip Cích Rapid Bratislava SVK SVK
2. kata bay 10-11 yas Enriko Duška Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kata bay 10-11 yas Pavol Szolár Budokan Zvolen SVK SVK
3. kata bay 10-11 yas Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
kata bayan 5-7 yas
1. kata bayan 5-7 yas Adela Vlasáková KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
2. kata bayan 5-7 yas Soňa Niková KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
3. kata bayan 5-7 yas Barbora Hlavačková Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kata bayan 5-7 yas Ema Pápištová KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
kata bayan 8-9 yas
1. kata bayan 8-9 yas Nina Hlavačková Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kata bayan 8-9 yas Katarína Langová Kumade Topoľčany SVK SVK
3. kata bayan 8-9 yas Gabriela Maruniaková Budokan Zvolen SVK SVK
3. kata bayan 8-9 yas Kristína Niznerová Rapid Bratislava SVK SVK
kata bayan 10-11 yas
1. kata bayan 10-11 yas Simona Prpičová KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
2. kata bayan 10-11 yas Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata bayan 10-11 yas Patrícia Bahledová Budokan Zvolen SVK SVK
3. kata bayan 10-11 yas Nataša Dolníková Budokan Zvolen SVK SVK
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Julian Enrik Smoliga Rapid Bratislava SVK SVK
2. kata bay 12-13 yas Daniel Havlíček Slovakya SVK SVK
3. kata bay 12-13 yas Róbert Jačko KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
3. kata bay 12-13 yas Dominik Jankech Karate Kachi Nitra SVK SVK
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Denisa Peško Budokan Zvolen SVK SVK
2. kata bayan 12-13 yas Zuzana Niznerová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata bayan 12-13 yas Ema Brázdová Karate klub Prievidza-FKŠ SVK SVK
3. kata bayan 12-13 yas Silva Červená KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata bay 14-15 yas Andelko Meter Hırvatistan CRO CRO
3. kata bay 14-15 yas Samuel Dávid Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kata bay 14-15 yas Lukáš Meňuš Slovakya SVK SVK
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Alžběta Ovečková Hanko Kai Senica SVK SVK
2. kata bayan 14-15 yas Lenka Pipišková ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kata bayan 14-15 yas Veronika Kadlečíková Slovakya SVK SVK
3. kata bayan 14-15 yas Tea Vujčić KK Croatia Zagreb CRO CRO
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Michal Toure Hanko Kai Senica SVK SVK
2. kata bay 16-17 yas Michal Slávik SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Roland Bagita KK Taiyo Kolárovo SVK SVK
3. kata bay 16-17 yas Peter Fabian Goju-kai Prešov SVK SVK
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Dorota Balciarova KK Nové Zámky SVK SVK
2. kata bayan 16-17 yas Barbora Ďurovcová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata bayan 16-17 yas Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Zuzana Kormošová KK Trstená SVK SVK
KUMITE
kumite bay 5-7 yas -20kg
1. kumite bay 5-7 yas -20kg Roland Csato Ganz-Kesjár KK Budaörs HUN HUN
2. kumite bay 5-7 yas -20kg Richard Hrabačka Slovakya SVK SVK
3. kumite bay 5-7 yas -20kg Štefan Chlebničan KK Detva SVK SVK
3. kumite bay 5-7 yas -20kg Samuel Krupan ŠŠK Bratislava SVK SVK
kumite bay 5-7 yas -24kg
1. kumite bay 5-7 yas -24kg Dominik Billík KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite bay 5-7 yas -24kg Filip Harvančík Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite bay 5-7 yas -24kg Andris Češenoks Letonya LAT LAT
3. kumite bay 5-7 yas -24kg Marko Jalowiczor Shihan Poprad SVK SVK
kumite bay 5-7 yas -28kg
1. kumite bay 5-7 yas -28kg Jakub Poliak CMK Banská Bystrica SVK SVK
2. kumite bay 5-7 yas -28kg Benedikt Jánošík KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
3. kumite bay 5-7 yas -28kg Adam Buday KK DRAP Partizánske SVK SVK
3. kumite bay 5-7 yas -28kg Ricards Gudelis Letonya LAT LAT
kumite bay 5-7 yas +28kg
1. kumite bay 5-7 yas +28kg Peter Hupcej KK Vranov nad Topľou SVK SVK
2. kumite bay 5-7 yas +28kg Oliver Cuker Katsudo Sabinov SVK SVK
3. kumite bay 5-7 yas +28kg Malik Bagaev ŠŠK Bratislava SVK SVK
kumite bay 8-9 yas -24kg
1. kumite bay 8-9 yas -24kg Miloš Lacika Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kumite bay 8-9 yas -24kg Marek Tomajka Shihan Poprad SVK SVK
3. kumite bay 8-9 yas -24kg Daniel Jurčo KK Detva SVK SVK
3. kumite bay 8-9 yas -24kg Martin Vrablec TJ Strojár Malacky SVK SVK
kumite bay 8-9 yas -28kg
1. kumite bay 8-9 yas -28kg Jakub Štetina KK Spartak Myjava SVK SVK
2. kumite bay 8-9 yas -28kg Dušan Hamran KK ABC Komárno SVK SVK
3. kumite bay 8-9 yas -28kg Adam Janovský KK ABC Komárno SVK SVK
3. kumite bay 8-9 yas -28kg Patrik Kaschny KK Farmex Nitra SVK SVK
kumite bay 8-9 yas -32kg
1. kumite bay 8-9 yas -32kg Ján Jurga ZZO Čadca SVK SVK
2. kumite bay 8-9 yas -32kg Tomáš Gajan Shihan Poprad SVK SVK
3. kumite bay 8-9 yas -32kg Andrej Grosschmit ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kumite bay 8-9 yas -32kg Samuel Vašiček KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
kumite bay 8-9 yas +32kg
1. kumite bay 8-9 yas +32kg Oliver Mráz KK Ippon Bratislava SVK SVK
2. kumite bay 8-9 yas +32kg Patrik Šebök KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite bay 8-9 yas +32kg Matúš Hudec ZZO Čadca SVK SVK
3. kumite bay 8-9 yas +32kg Tomáš Kósa KK ABC Komárno SVK SVK
kumite bay -11 yas -30kg
1. kumite bay -11 yas -30kg Sebastian Chmelár Kumade Topoľčany SVK SVK
2. kumite bay -11 yas -30kg Boris Bobocký Kumade Topoľčany SVK SVK
3. kumite bay -11 yas -30kg Enriko Duška Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite bay -11 yas -30kg Michal Henrich Gažo ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
kumite bay -12 yas -35kg
1. kumite bay -12 yas -35kg Marek Pončka ZZO Čadca SVK SVK
2. kumite bay -12 yas -35kg Boris Balheim Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite bay -12 yas -35kg David Csapo Ganz-Kesjár KK Budaörs HUN HUN
3. kumite bay -12 yas -35kg Martin Šufliarsky KK Detva SVK SVK
kumite bay -12 yas -40kg
1. kumite bay -12 yas -40kg Matúš Horváth KK Kretovič Košice SVK SVK
2. kumite bay -12 yas -40kg Dušan Gáťa KK Žilina SVK SVK
3. kumite bay -12 yas -40kg Matej Barta KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite bay -12 yas -40kg David Podsklan KK Farmex Nitra SVK SVK
kumite bay -12 yas +40kg
1. kumite bay -12 yas +40kg Norbert Faltus KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite bay -12 yas +40kg Erik Samay KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite bay -12 yas +40kg Timotej Dinka ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kumite bay -12 yas +40kg František Varga Katsudo Sabinov SVK SVK
kumite bayan 5-7 yas -20kg
1. kumite bayan 5-7 yas -20kg Nina Struhárová ŠŠK Bratislava SVK SVK
2. kumite bayan 5-7 yas -20kg Lucia Mrázová KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
3. kumite bayan 5-7 yas -20kg Nina Kvasnicová KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite bayan 5-7 yas -20kg Adela Vlasáková KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
kumite bayan 5-7 yas -24kg
1. kumite bayan 5-7 yas -24kg Soňa Niková KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
2. kumite bayan 5-7 yas -24kg Ema Pápištová KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
3. kumite bayan 5-7 yas -24kg Viktória Bolečková KK Atlant Nitra SVK SVK
kumite bayan 5-7 yas -28kg
1. kumite bayan 5-7 yas -28kg Sofia Poliaková CMK Banská Bystrica SVK SVK
2. kumite bayan 5-7 yas -28kg Barbora Falatová Katsudo Sabinov SVK SVK
3. kumite bayan 5-7 yas -28kg Adriana Rumanová KK Krupina SVK SVK
kumite bayan 5-7 yas +28kg
1. kumite bayan 5-7 yas +28kg Ema Pigová Katsudo Sabinov SVK SVK
kumite bayan 8-9 yas -25kg
1. kumite bayan 8-9 yas -25kg Nina Hlavačková Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kumite bayan 8-9 yas -25kg Katarína Langová Kumade Topoľčany SVK SVK
3. kumite bayan 8-9 yas -25kg Veronika Morozova Ukraine UKR UKR
3. kumite bayan 8-9 yas -25kg Kristína Niznerová Rapid Bratislava SVK SVK
kumite bayan 8-9 yas -30kg
1. kumite bayan 8-9 yas -30kg Katarína Požgayová KK Detva SVK SVK
2. kumite bayan 8-9 yas -30kg Petra Ščevlíková KK Detva SVK SVK
3. kumite bayan 8-9 yas -30kg Nela Osouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 8-9 yas -30kg Klára Zámečníková Kumade Topoľčany SVK SVK
kumite bayan 8-9 yas -35kg
1. kumite bayan 8-9 yas -35kg Eva Kozárová KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite bayan 8-9 yas -35kg Mercedes Nehilová KK Union Košice SVK SVK
3. kumite bayan 8-9 yas -35kg Kristína Kminiaková KK Detva SVK SVK
3. kumite bayan 8-9 yas -35kg Nina Majerová KK Detva SVK SVK
kumite bayan 8-9 yas +35kg
1. kumite bayan 8-9 yas +35kg Hana Hupcejová KK Vranov nad Topľou SVK SVK
2. kumite bayan 8-9 yas +35kg Michaela Bryndzová Katsudo Sabinov SVK SVK
3. kumite bayan 8-9 yas +35kg Monika Pekarčíková Shihan Poprad SVK SVK
kumite bayan -12 yas -35kg
1. kumite bayan -12 yas -35kg Sarah Hrnková KK Žilina SVK SVK
2. kumite bayan -12 yas -35kg Sára Slobodová KK Detva SVK SVK
3. kumite bayan -12 yas -35kg Zuzana Kaletová ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
3. kumite bayan -12 yas -35kg Tatiana Pillárová KK Kretovič Košice SVK SVK
kumite bayan -11 yas -40kg
1. kumite bayan -11 yas -40kg Marcela Langová Kumade Topoľčany SVK SVK
2. kumite bayan -11 yas -40kg Viera Kaletová ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
3. kumite bayan -11 yas -40kg Simona Popluhárová Slovšport Trnava SVK SVK
3. kumite bayan -11 yas -40kg Adriana Valková KK Farmex Nitra SVK SVK
kumite bayan -11 yas +40kg
1. kumite bayan -11 yas +40kg Kristína Laciková Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kumite bayan -11 yas +40kg Sabína Nemčeková Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite bayan -11 yas +40kg Lea Močibob KK Volosko Opatija CRO CRO
3. kumite bayan -11 yas +40kg Karolina Pivarčiová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
kumite bay 12-13 yas -40kg
1. kumite bay 12-13 yas -40kg Dominik Imrich ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
2. kumite bay 12-13 yas -40kg František Kostolník Katsudo Sabinov SVK SVK
3. kumite bay 12-13 yas -40kg Peter Foľvarský ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
3. kumite bay 12-13 yas -40kg Róbert Jačko KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
kumite bay 12-13 yas -45kg
1. kumite bay 12-13 yas -45kg Martin Hačko Slovšport Trnava SVK SVK
2. kumite bay 12-13 yas -45kg Tino Ptičar Mladost Ivanić Grad CRO CRO
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Ľuboš Džačovský Katsudo Sabinov SVK SVK
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Richard Hatala KK Vranov nad Topľou SVK SVK
kumite bay 12-13 yas -50kg
1. kumite bay 12-13 yas -50kg Vladimir Gašpar Hırvatistan CRO CRO
2. kumite bay 12-13 yas -50kg Martin Fedor KK Kretovič Košice SVK SVK
3. kumite bay 12-13 yas -50kg Dominik Buday KK DRAP Partizánske SVK SVK
3. kumite bay 12-13 yas -50kg Dávid Szilágyi Macaristan HUN HUN
kumite bay 12-13 yas +50kg
1. kumite bay 12-13 yas +50kg Aleksander Kozachenko Ukraine UKR UKR
2. kumite bay 12-13 yas +50kg Vinko Smolčić Centar Velika Gorica CRO CRO
3. kumite bay 12-13 yas +50kg Bálint Bilisics Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 12-13 yas +50kg Erik Csató Macaristan HUN HUN
kumite bayan 12-13 yas -40kg
1. kumite bayan 12-13 yas -40kg Kristína Kormaníková ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
2. kumite bayan 12-13 yas -40kg Réka Dorina Forró KK Taiyo Kolárovo SVK SVK
kumite bayan 12-13 yas -45kg
1. kumite bayan 12-13 yas -45kg Jelena Bužanić KK Nedelišće CRO CRO
2. kumite bayan 12-13 yas -45kg Ines Grdenić Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bayan 12-13 yas -45kg Miriama Kozmová KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite bayan 12-13 yas -45kg Timea Trokšiarová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
kumite bayan 12-13 yas +45kg
1. kumite bayan 12-13 yas +45kg Mia Horvat Šarić KK Nedelišće CRO CRO
2. kumite bayan 12-13 yas +45kg Martina Tatárová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
3. kumite bayan 12-13 yas +45kg Lívia Smereková KK Atlant Nitra SVK SVK
3. kumite bayan 12-13 yas +45kg Rebeka Vidová KK Farmex Nitra SVK SVK
kumite bay 14-15 yas -52kg
1. kumite bay 14-15 yas -52kg Ján Bogár Slovakya SVK SVK
2. kumite bay 14-15 yas -52kg Matúš Križma KK DRAP Partizánske SVK SVK
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Roman Kortiš KK Detva SVK SVK
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Zoltán Michalec KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
kumite bay 14-15 yas -57kg
1. kumite bay 14-15 yas -57kg Matej Homola KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite bay 14-15 yas -57kg Peter Mazor KK Miyagi Lučenec SVK SVK
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Dávid Kovács Karate Kachi Nitra SVK SVK
kumite bay 14-15 yas -63kg
1. kumite bay 14-15 yas -63kg Dominik Kolarič KK Nedelišće CRO CRO
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Alen Grdenić Centar Velika Gorica CRO CRO
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Nikolas Vontszemu KK Taiyo Kolárovo SVK SVK
kumite bay 14-15 yas -70kg
1. kumite bay 14-15 yas -70kg Samuel Michálek Slovakya SVK SVK
2. kumite bay 14-15 yas -70kg Tibor Ďurček KK DRAP Partizánske SVK SVK
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Matúš Džačovský Slovakya SVK SVK
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Peter Majerčák ŠŠK Bratislava SVK SVK
kumite bay 14-15 yas +70kg
1. kumite bay 14-15 yas +70kg Ilír Kabashi Slovakya SVK SVK
2. kumite bay 14-15 yas +70kg Patrik Ščevlík KK Detva SVK SVK
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Matúš Procházka ŠŠK Bratislava SVK SVK
kumite bayan 14-15 yas -47kg
1. kumite bayan 14-15 yas -47kg Rebecca Cichrová CMK Banská Bystrica SVK SVK
2. kumite bayan 14-15 yas -47kg Dominika Kucharová KK Kretovič Košice SVK SVK
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Veronika Kadlečíková Slovakya SVK SVK
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Nikola Zemanovičová KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
kumite bayan 14-15 yas -54kg
1. kumite bayan 14-15 yas -54kg Lívia Petrasšková Slovakya SVK SVK
2. kumite bayan 14-15 yas -54kg Dorota Banaszczyk KS Olimp Łódź POL POL
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Marina Bratanić KK Bregana CRO CRO
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Viktória Pillárová KK Kretovič Košice SVK SVK
kumite bayan 14-15 yas +54kg
1. kumite bayan 14-15 yas +54kg Jaroslava Baňasová KK Kretovič Košice SVK SVK
2. kumite bayan 14-15 yas +54kg Hana Živković KK Volosko Opatija CRO CRO
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Ana Matijaščić KK Bregana CRO CRO
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Katarína Sarková TJ Metropol Košice SVK SVK
kumite bay 16-17 yas -55kg
1. kumite bay 16-17 yas -55kg Mateusz Jakub Stępień KK Champion Team POL POL
2. kumite bay 16-17 yas -55kg Jakub Kaleta ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Samo Truska ŠKM-KK Stará Ľubovňa SVK SVK
kumite bay 16-17 yas -61kg
1. kumite bay 16-17 yas -61kg Łukasz Walaszczyk KK Champion Team POL POL
2. kumite bay 16-17 yas -61kg Filip Forro Rapid Bratislava SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Michal Borovský Karate Kachi Nitra SVK SVK
kumite bay 16-17 yas -68kg
1. kumite bay 16-17 yas -68kg Matúš Lieskovský Slovakya SVK SVK
2. kumite bay 16-17 yas -68kg Darijan Kolar Mladost Ivanić Grad CRO CRO
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Ivan Blažičević Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Daniel Kopúň KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
kumite bay 16-17 yas -76kg
1. kumite bay 16-17 yas -76kg Dominik Dobiáš KK Spartak Myjava SVK SVK
2. kumite bay 16-17 yas -76kg Andrej Hoľan KK Žilina SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Luka Prelec Metal Jurdani CRO CRO
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Zvonimir Živković Hırvatistan CRO CRO
kumite bay 16-17 yas +76kg
1. kumite bay 16-17 yas +76kg Zsolt Horváth Ganz-Kesjár KK Budaörs HUN HUN
2. kumite bay 16-17 yas +76kg Roko Janković Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Ľuboš Meňuš Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Róbert Šoltýs Slovakya SVK SVK
kumite bayan 16-17 yas -48kg
1. kumite bayan 16-17 yas -48kg Marigona Mehmeti KK Kretovič Košice SVK SVK
2. kumite bayan 16-17 yas -48kg Eva Nováková KK Žilina SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas -48kg Mária Hainsová KK Zen Shotokan SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas -48kg Matea Lučić KK Bregana CRO CRO
kumite bayan 16-17 yas -53kg
1. kumite bayan 16-17 yas -53kg Ivana Čanadžija Mladost Ivanić Grad CRO CRO
2. kumite bayan 16-17 yas -53kg Dijana Ćosić KK Bregana CRO CRO
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Silvia Chajdáková KK Žilina SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Daniela Závatzká KK Union Košice SVK SVK
kumite bayan 16-17 yas -59kg
1. kumite bayan 16-17 yas -59kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas -59kg Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Kristína Belešová KK Žilina SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Helena Stanić Hırvatistan CRO CRO
kumite bayan 16-17 yas +59kg
1. kumite bayan 16-17 yas +59kg Miroslava Kopúňová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite bayan 16-17 yas +59kg Ana-Marija Križan Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Michaela Ďurišová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Zuzana Schwartzová KK Union Košice SVK SVK

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
Ruše Cup 2020 15.02.2020
Grand Prix Ústí n/L 2019 04.05.2019
09.02.2019
09.02.2019
03.11.2018-04.11.2018
Grand Prix Hradec Králové 2018 28.04.2018-29.04.2018
Grand Prix Ústí n/L 2018 21.04.2018
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır