KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Eastern Bohemia Championship Youth 2005 - 18.09.2005

şehir Litomyšl
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon TJ Jiskra Litomyšl
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 11
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 1
Puanlama 6-4-2


Beğenilme:
38.89%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 9x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Milan Novosád Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kata bay -11 yas Lukáš Mužík Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kata bay -11 yas Daniel Borovička KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata bay -11 yas David Rozporka SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kata bayan -12 yas Lucie Fajmanová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Nikola Glosová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Michaela Trochová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas Jakub Choma Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Daniel Kopecký SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Štěpán Křováček SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas Julie Nováková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Kateřina Erbenová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Robert Fáber KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata bay 14-15 yas David Černohous KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Jakub Erben SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Jan Tobola SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Michaela Jiroutová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kata bayan 14-15 yas Petra Sedláčková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Jana Fáberová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata bayan 14-15 yas Barbora Škorpilová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Václav Hloušek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kata bay 16-17 yas Jakub Matoušek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Ondřej Charvát Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Lukáš Matěna Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Petra Gabrielová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kata bayan 16-17 yas Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Kateřina Černohousová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Kateřina Černohubá Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kata bay 18-20 yas
1. kata bay 18-20 yas Martin Kosek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata bay 18-20 yas Matěj Matoušek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kata bay 18-20 yas Richard Tesař SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata bayan 18-20 yas
1. kata bayan 18-20 yas Ivana Guzková (Kučerová) SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kata bayan 18-20 yas Lucie Strnadová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kata bayan 18-20 yas Martina Daťková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
KUMITE
kumite bay -11 yas -30kg
1. kumite bay -11 yas -30kg Lukáš Pavel Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
2. kumite bay -11 yas -30kg Martin Nepovím Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Jakub Němec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite bay -12 yas -35kg
1. kumite bay -12 yas -35kg Milan Novosád Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -35kg Ondřej Dušek Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Jan Boháč Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Filip Zahálka Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite bay -12 yas -40kg
1. kumite bay -12 yas -40kg Daniel Borovička KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -40kg Daniel Bílek KASR ŽAMBERK CZE CZE
kumite bay -12 yas +40kg
1. kumite bay -12 yas +40kg Martin Švec Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite bay -12 yas +40kg Lukáš Mužík Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite bay -12 yas +40kg Daniel Hroza SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bay -12 yas +40kg David Rozporka SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite bayan -12 yas -35kg
1. kumite bayan -12 yas -35kg Hana Jurášová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas -35kg Michaela Trochová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas -35kg Michaela Glosová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite bayan -12 yas +35kg
1. kumite bayan -12 yas +35kg Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas +35kg Nikola Glosová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas +35kg Nikola Ročňáková Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas +35kg Simona Šedivá Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -40kg
1. kumite bay 12-13 yas -40kg Petr Pech SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -40kg Jakub Choma Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -40kg Daniel Kopecký SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -40kg Štěpán Křováček SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -50kg
1. kumite bay 12-13 yas -50kg David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -50kg Aleš Valenta SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -50kg Jakub Dvořák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -50kg Pavel Janisch Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -60kg
1. kumite bay 12-13 yas -60kg Michal Fiala SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -60kg Jan Voldán Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Lukáš Jirásek Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Jiří Roček KASR ŽAMBERK CZE CZE
kumite bay 12-13 yas +60kg
1. kumite bay 12-13 yas +60kg Jan Kusý SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas +60kg Ondřej Stejskal KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -40kg
1. kumite bayan 12-13 yas -40kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Julie Nováková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Kateřina Erbenová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -45kg
1. kumite bay 14-15 yas -45kg Jiří Němec SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -45kg Tomáš Hurdálek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -55kg
1. kumite bay 14-15 yas -55kg David Černohous KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -55kg Michal Dvořák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -55kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -55kg Jakub Vejvoda SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -65kg
1. kumite bay 14-15 yas -65kg Jakub Erben SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -65kg Jan Tobola SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -65kg Zdeněk Křivka SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -65kg Jakub Mužík Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -45kg
1. kumite bayan 14-15 yas -45kg Simona Koucká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -55kg
1. kumite bayan 14-15 yas -55kg Jana Fáberová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas -55kg Michaela Jiroutová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -55kg Lucie Sainerová KARATEDO Němčice CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas +55kg
1. kumite bayan 14-15 yas +55kg Petra Sedláčková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas +55kg Jana Basetlíková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +55kg Barbora Škorpilová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -60kg
1. kumite bay 16-17 yas -60kg Jakub Tomeš SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -60kg Lukáš Polzer SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -65kg
1. kumite bay 16-17 yas -65kg Josef Sýkora Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -65kg Matěj Bezdíček Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -65kg Tomáš Hynek Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -75kg
1. kumite bay 16-17 yas -75kg Miloš Němec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -75kg Jakub Matoušek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -75kg Ondřej Charvát Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -75kg Lukáš Matěna Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite bay 16-17 yas +75kg
1. kumite bay 16-17 yas +75kg Jan Škeřík Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -51kg
1. kumite bayan 16-17 yas -51kg Jana Švecová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas -51kg Dagmar Kocůrková Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -57kg
1. kumite bayan 16-17 yas -57kg Kateřina Černohubá Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas +57kg
1. kumite bayan 16-17 yas +57kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas +57kg Petra Gabrielová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +57kg Kateřina Černohousová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +57kg Nikola Krahulcová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite bay 18-20 yas -60kg
1. kumite bay 18-20 yas -60kg Miloš Brádle SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bay 18-20 yas -60kg Richard Tesař SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bay 18-20 yas -65kg
1. kumite bay 18-20 yas -65kg Zdeněk Vidlička Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
kumite bay 18-20 yas -70kg
1. kumite bay 18-20 yas -70kg Martin Kosek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bay 18-20 yas -75kg
1. kumite bay 18-20 yas -75kg Martin Šauer Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite bay 18-20 yas -75kg Matěj Matoušek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite bay 18-20 yas -80kg
1. kumite bay 18-20 yas -80kg Luboš Dražil Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite bay 18-20 yas +80kg
1. kumite bay 18-20 yas +80kg Jiří Kotala SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bayan 18-20 yas -53kg
1. kumite bayan 18-20 yas -53kg Lucie Strnadová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite bayan 18-20 yas -60kg
1. kumite bayan 18-20 yas -60kg Martina Daťková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite bayan 18-20 yas +60kg
1. kumite bayan 18-20 yas +60kg Ivana Guzková (Kučerová) SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
05.03.2011
31.10.2010
27.02.2010
18.10.2009
Championships of Eastern Bohemia seniors 2009 01.03.2009
Championships of Eastern Bohemia Youth 2008 19.10.2008
Championship of Eastern Bohemia seniors 2008 01.03.2008
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır