KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

MVČSKe mládeže 2005 - 18.09.2005

Město Litomyšl
Stát Česká republika
Pořadatel TJ Jiskra Litomyšl
Kluby na medailových pozicích 11
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 6-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
35.00%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 5x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Milan Novosád KK Lichnice CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Lukáš Mužík Karate Hlinsko CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Daniel Borovička KCK Team CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) David Rozporka SKBU Trutnov CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Veronika Jandová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Lucie Fajmanová KK Lichnice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Nikola Glosová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Michaela Trochová SKBU Trutnov CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) David Beran KCK Team CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Jakub Choma KK Lichnice CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Daniel Kopecký Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Štěpán Křováček Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Julie Nováková TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Kateřina Erbenová SKBU Trutnov CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Nikola Krátká KCK Team CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Robert Fáber KCK Team CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) David Černohous KCK Team CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jakub Erben SKBU Trutnov CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jan Tobola Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Michaela Jiroutová SKBU Trutnov CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Petra Sedláčková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Jana Fáberová KCK Team CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Barbora Škorpilová KCK Team CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Václav Hloušek SKBU Trutnov CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Jakub Matoušek SKBU Trutnov CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Ondřej Charvát Karate Hlinsko CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Lukáš Matěna Karate Hlinsko CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Petra Gabrielová SKBU Trutnov CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Kateřina Černohousová KCK Team CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Kateřina Černohubá Karate Hlinsko CZE CZE
kata muži U21
1. kata muži U21 Martin Kosek KCK Team CZE CZE
2. kata muži U21 Matěj Matoušek SKBU Trutnov CZE CZE
3. kata muži U21 Richard Tesař Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Ivana Guzková (Kučerová) Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kata ženy U21 Lucie Strnadová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kata ženy U21 Martina Daťková TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Lukáš Pavel SKC Sokol Vamberk CZE CZE
2. kumite ml. žáci -30kg Martin Nepovím KK Lichnice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Jakub Němec KK Lichnice CZE CZE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Milan Novosád KK Lichnice CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Ondřej Dušek SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Jan Boháč Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Filip Zahálka Karate Hlinsko CZE CZE
kumite ml. žáci -40kg
1. kumite ml. žáci -40kg Daniel Borovička KCK Team CZE CZE
2. kumite ml. žáci -40kg Daniel Bílek Kasr Žamberk CZE CZE
kumite ml. žáci +40kg
1. kumite ml. žáci +40kg Martin Švec Karate Hlinsko CZE CZE
2. kumite ml. žáci +40kg Lukáš Mužík Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Daniel Hroza SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg David Rozporka SKBU Trutnov CZE CZE
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Hana Jurášová KK Lichnice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně -35kg Michaela Trochová SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Michaela Glosová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Veronika Jandová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +35kg Nikola Glosová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Nikola Ročňáková Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Simona Šedivá KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite st. žáci -40kg
1. kumite st. žáci -40kg Petr Pech SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite st. žáci -40kg Jakub Choma KK Lichnice CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Daniel Kopecký Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Štěpán Křováček Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite st. žáci -50kg
1. kumite st. žáci -50kg David Beran KCK Team CZE CZE
2. kumite st. žáci -50kg Aleš Valenta SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Jakub Dvořák KK Lichnice CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Pavel Janisch SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Michal Fiala SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Jan Voldán Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Lukáš Jirásek SKC Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Jiří Roček Kasr Žamberk CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Jan Kusý SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Ondřej Stejskal KCK Team CZE CZE
kumite st. žákyně -40kg
1. kumite st. žákyně -40kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Julie Nováková TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Nikola Krátká KCK Team CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Kateřina Erbenová SKBU Trutnov CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -45kg
1. kumite dorostenci (14-15) -45kg Jiří Němec SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -45kg Tomáš Hurdálek SKBU Trutnov CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -55kg
1. kumite dorostenci (14-15) -55kg David Černohous KCK Team CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -55kg Michal Dvořák KK Lichnice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -55kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -55kg Jakub Vejvoda Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -65kg
1. kumite dorostenci (14-15) -65kg Jakub Erben SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -65kg Jan Tobola Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -65kg Zdeněk Křivka Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -65kg Jakub Mužík Karate Hlinsko CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -45kg
1. kumite dorostenky (14-15) -45kg Simona Koucká KCK Team CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -55kg
1. kumite dorostenky (14-15) -55kg Jana Fáberová KCK Team CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -55kg Michaela Jiroutová SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Lucie Sainerová KARATEDO Němčice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +55kg
1. kumite dorostenky (14-15) +55kg Petra Sedláčková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +55kg Jana Basetlíková Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +55kg Barbora Škorpilová KCK Team CZE CZE
kumite junioři (16-17) -60kg
1. kumite junioři (16-17) -60kg Jakub Tomeš SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -60kg Lukáš Polzer Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite junioři (16-17) -65kg
1. kumite junioři (16-17) -65kg Josef Sýkora KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -65kg Matěj Bezdíček TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -65kg Tomáš Hynek SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kumite junioři (16-17) -75kg
1. kumite junioři (16-17) -75kg Miloš Němec KK Lichnice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -75kg Jakub Matoušek SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -75kg Ondřej Charvát Karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -75kg Lukáš Matěna Karate Hlinsko CZE CZE
kumite junioři (16-17) +75kg
1. kumite junioři (16-17) +75kg Jan Škeřík TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
kumite dorostenky -51kg
1. kumite dorostenky -51kg Jana Švecová TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
2. kumite dorostenky -51kg Dagmar Kocůrková Karate Hlinsko CZE CZE
kumite dorostenky -57kg
1. kumite dorostenky -57kg Kateřina Černohubá Karate Hlinsko CZE CZE
kumite dorostenky +57kg
1. kumite dorostenky +57kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite dorostenky +57kg Petra Gabrielová SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite dorostenky +57kg Kateřina Černohousová KCK Team CZE CZE
3. kumite dorostenky +57kg Nikola Krahulcová SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite junioři (18-20) -60kg
1. kumite junioři (18-20) -60kg Miloš Brádle SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite junioři (18-20) -60kg Richard Tesař Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite junioři (18-20) -65kg
1. kumite junioři (18-20) -65kg Zdeněk Vidlička SKC Sokol Vamberk CZE CZE
kumite junioři (18-20) -70kg
1. kumite junioři (18-20) -70kg Martin Kosek KCK Team CZE CZE
kumite junioři (18-20) -75kg
1. kumite junioři (18-20) -75kg Martin Šauer TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
2. kumite junioři (18-20) -75kg Matěj Matoušek SKBU Trutnov CZE CZE
kumite junioři (18-20) -80kg
1. kumite junioři (18-20) -80kg Luboš Dražil KK Lichnice CZE CZE
kumite junioři (18-20) +80kg
1. kumite junioři (18-20) +80kg Jiří Kotala Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite ženy U21 -53kg
1. kumite ženy U21 -53kg Lucie Strnadová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite ženy U21 -60kg
1. kumite ženy U21 -60kg Martina Daťková TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
kumite ženy U21 +60kg
1. kumite ženy U21 +60kg Ivana Guzková (Kučerová) Spartak Hradec Králové CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
MVčSKe seniorů 2011 05.03.2011
MVčSKe mládeže 2010 31.10.2010
MVčSKe seniorů 2010 27.02.2010
MVčSKe mládeže 2009 18.10.2009
MVčSKe seniorů 2009 01.03.2009
MVčSKe mládeže 2008 19.10.2008
MVčSKe seniorů 2008 01.03.2008
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk