KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Austrian Open 2010 - 09.10.2010

şehir Salzburg
Ülke Avusturya
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 17
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 14
Puanlama 180-120-60-30-15


Beğenilme:
100.00%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 2x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay
1. kata bay Luca Valdesi İtalya ITA ITA
2. kata bay Jindřich Pilmann Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kata bay Vu Duck Minh Dack Fransa FRA FRA
3. kata bay Thomas Kaserer Avusturya AUT AUT
5. kata bay Reece Taylor Hanko Ryu ENG ENG
5. kata bay Matěj Urík Slovakya SVK SVK
7. kata bay Lukáš Janda Çek Cumhuriyeti CZE CZE
7. kata bay Marco Pasetto Goju Kai Veneta ITA ITA
kata bayan
1. kata bayan Marija Madžarević Sırbistan SRB SRB
2. kata bayan Dorota Balciarova Slovakya SVK SVK
3. kata bayan Viviana Bottaro İtalya ITA ITA
3. kata bayan Vlatka Kiuk Hırvatistan CRO CRO
5. kata bayan Barbora Bosnyaková Slovakia SVK SVK
5. kata bayan Éva Horváth Macaristan HUN HUN
7. kata bayan Franziska Krieg Almanya GER GER
7. kata bayan Joana Mota Portekiz POR POR
kata takýmlar bay
1. kata takýmlar bay Çek Cumhuriyeti CZE CZE
2. kata takýmlar bay Hırvatistan CRO CRO
3. kata takýmlar bay Fransa FRA FRA
3. kata takýmlar bay İran IRI IRI
5. kata takýmlar bay Portekiz POR POR
5. kata takýmlar bay Vojvodina (SRB) SRB SRB
kata takýmlar bayan
1. kata takýmlar bayan Almanya GER GER
2. kata takýmlar bayan İtalya ITA ITA
3. kata takýmlar bayan Fransa FRA FRA
3. kata takýmlar bayan KK Tempo Zagreb (CRO) CRO CRO
5. kata takýmlar bayan Belgrade K.F. (SRB) SRB SRB
5. kata takýmlar bayan KK Osijek (CRO) CRO CRO
7. kata takýmlar bayan Karate Do Noventa ITA ITA
KUMITE
kumite bay -60kg
1. kumite bay -60kg Amir Mehdizadeh İran IRI IRI
2. kumite bay -60kg Mohammad Ghassemi İran IRI IRI
3. kumite bay -60kg Michele Giuliani İtalya ITA ITA
3. kumite bay -60kg Johan Lopes Fransa FRA FRA
5. kumite bay -60kg Shemsi Aslani Switzerland SUI SUI
5. kumite bay -60kg Oleg Filipovich Ukrayna UKR UKR
7. kumite bay -60kg Sofiane Ainine Budokan Karate Orléan FRA FRA
7. kumite bay -60kg Yannik Faes Karateschule Sursee SUI SUI
kumite bay -67kg
1. kumite bay -67kg William Rollé Fransa FRA FRA
2. kumite bay -67kg Valentin Popa Vojvodina SRB SRB
3. kumite bay -67kg Thomas Kaserer Avusturya AUT AUT
3. kumite bay -67kg Zlatko Tkalec Slovenya SLO SLO
5. kumite bay -67kg Kalvis Kalnins Letonya LAT LAT
5. kumite bay -67kg Antonio Vastola Italy ITA ITA
7. kumite bay -67kg Kenny Koster Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
7. kumite bay -67kg Dario Svetić Hırvatistan CRO CRO
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Kenji Grillon Fransa FRA FRA
2. kumite bay -75kg Diego Davy Vandeschrick Federation Francophone BEL BEL
3. kumite bay -75kg Oleksandr Dozhuk Ukrayna UKR UKR
3. kumite bay -75kg Goran Lučin Hırvatistan CRO CRO
5. kumite bay -75kg Nikola Jovanović Sırbistan SRB SRB
5. kumite bay -75kg Sadik Sadik İsveç SWE SWE
7. kumite bay -75kg Jonas Martin Switzerland SUI SUI
7. kumite bay -75kg Karl Meister Team Stollberg-Meißen-Rochlitz GER GER
kumite bay -84kg
1. kumite bay -84kg Matija Matijevič Slovenya SLO SLO
2. kumite bay -84kg Miloš Jovanović Sırbistan SRB SRB
3. kumite bay -84kg Marko Miloš Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bay -84kg Rene Pernuš Hırvatistan CRO CRO
5. kumite bay -84kg Ludovic Cacheux Fransa FRA FRA
5. kumite bay -84kg Mario Vučić Hırvatistan CRO CRO
7. kumite bay -84kg Valtteri Keinänen Eura's karate (FIN) FIN FIN
7. kumite bay -84kg Bojan Matić Hırvatistan CRO CRO
kumite bay +84kg
1. kumite bay +84kg Ibrahim Gary Fransa FRA FRA
2. kumite bay +84kg Florian Malguy Fransa FRA FRA
3. kumite bay +84kg Nadir Benaíssa Fransa FRA FRA
3. kumite bay +84kg Pero Vučić Hırvatistan CRO CRO
5. kumite bay +84kg Zabiollah Poorshab İran IRI IRI
5. kumite bay +84kg Bram van den Broeck Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
7. kumite bay +84kg Nuno Manuel Dias Portekiz POR POR
7. kumite bay +84kg Vladan Rudić Vranić Belgrade K.F. SRB SRB
kumite bayan -50kg
1. kumite bayan -50kg Biljana Stojović Belgrade K.F. SRB SRB
2. kumite bayan -50kg Marilena Rubini Volante İsviçre SUI SUI
3. kumite bayan -50kg Alexia Barragao Fransa FRA FRA
3. kumite bayan -50kg Selene Guglielmi İtalya ITA ITA
5. kumite bayan -50kg Duygu Bugur SC Banzai Berlin GER GER
5. kumite bayan -50kg Matea Ratković Hırvatistan CRO CRO
7. kumite bayan -50kg Giorgia Gargano Italy ITA ITA
7. kumite bayan -50kg Emilie Thouy Fransa FRA FRA
kumite bayan -55kg
1. kumite bayan -55kg Stephanie Barre Fransa FRA FRA
2. kumite bayan -55kg Katarina Strika Belgrade K.F. SRB SRB
3. kumite bayan -55kg Valeria Kumizaki Brezilya BRA BRA
3. kumite bayan -55kg Monika Višňovská Slovakya SVK SVK
5. kumite bayan -55kg Sara Cardin İtalya ITA ITA
5. kumite bayan -55kg Maéva Samy France FRA FRA
7. kumite bayan -55kg Damira Bujan Hırvatistan CRO CRO
7. kumite bayan -55kg Larissa Mackert KV Baden Württemberg GER GER
kumite bayan -61kg
1. kumite bayan -61kg Alisa Buchinger Avusturya AUT AUT
2. kumite bayan -61kg Ivana Bebek Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bayan -61kg Ana Lenard Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bayan -61kg Laura Pasqua İtalya ITA ITA
5. kumite bayan -61kg Lolita Dona Fransa FRA FRA
5. kumite bayan -61kg Veronica Maurizzi İtalya ITA ITA
7. kumite bayan -61kg Matoub Lamya Fransa FRA FRA
7. kumite bayan -61kg Oksana Xashchyjan Ukrayna UKR UKR
kumite bayan -68kg
1. kumite bayan -68kg Tiffany Fanjat France FRA FRA
2. kumite bayan -68kg Ivana Višňovská Slovakya SVK SVK
3. kumite bayan -68kg Azra Saleš Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bayan -68kg Ivona Tubić Hırvatistan CRO CRO
5. kumite bayan -68kg Lucelia Ribeiro Brezilya BRA BRA
5. kumite bayan -68kg Bettina Süess İsviçre SUI SUI
7. kumite bayan -68kg Sonia Fromager Fransa FRA FRA
7. kumite bayan -68kg Roberta Minet İtalya ITA ITA
kumite bayan +68kg
1. kumite bayan +68kg Greta Vitelli İtalya ITA ITA
2. kumite bayan +68kg Ana-Marija Čelan Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bayan +68kg Jessica Cargill İsviçre SUI SUI
3. kumite bayan +68kg Ruth Soufflet Fransa FRA FRA
5. kumite bayan +68kg Anne Laure Florentin France FRA FRA
5. kumite bayan +68kg Marie Prouille Fransa FRA FRA
7. kumite bayan +68kg Adisa Gergic Hırvatistan CRO CRO
7. kumite bayan +68kg Ines Švarc Slovenya SLO SLO

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
German Open 2010 18.09.2010-19.09.2010
Italian Open 2010 09.04.2010-11.04.2010
Austrian Open 2009 24.10.2009-25.10.2009
German Open 2009 12.09.2009-13.09.2009
USA Open 2009 11.04.2009-12.04.2009
Italian Open 2009 03.04.2009-04.04.2009
Austrian Open 2008 11.10.2008-12.10.2008
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır