KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Mistrovství ČR mládeže 2006 - žáci - 02.12.2006

Město Ústí nad Labem
Stát Česká republika
Pořadatel ČSKe
Kluby na medailových pozicích 27
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 18-12-6-3-1


Ohodnocení kvality turnaje:
61.81%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 36x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Pim Brands SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Antonín Jenč Sport Relax CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) David Broda Karate Klub Amfora Praha CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Pavel Colledani Nidoshinkan DOJO CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Nikola Meisnerová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Fabiana Bytyqi Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Kateřina Samiecová TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Tereza Zlatohlávková Sport Relax CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Jiří Mauritz Tarokan KK Brno CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Jaroslav Hodina Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Matěj Dopita Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Jiří Motejl Karate Vision Praha CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Veronika Mišková Šin-mu Hodonín CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Petra Buchtelová Bushido Strakonice CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Petra Halamová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Veronika Nováková SC Flair CZE CZE
kata team ml. žáci (7-11)
1. kata team ml. žáci (7-11) Sport Relax CZE CZE
2. kata team ml. žáci (7-11) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team ml. žáci (7-11) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team ml. žáci (7-11) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata team ml. žákyně (7-11)
1. kata team ml. žákyně (7-11) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata team ml. žákyně (7-11) Sport Relax CZE CZE
3. kata team ml. žákyně (7-11) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team ml. žákyně (7-11) Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata team st. žáci (12-13)
1. kata team st. žáci (12-13) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata team st. žáci (12-13) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team st. žáci (12-13) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team st. žáci (12-13) SVČ Domeček Brno CZE CZE
kata team st. žákyně (12-13)
1. kata team st. žákyně (12-13) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata team st. žákyně (12-13) Sport Relax CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Sebastian Bytyqi Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ml. žáci -30kg David Broda Karate Klub Amfora Praha CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Jan Hanusek KK Jeseník CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Petr Mrkáček Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Antonín Jenč Sport Relax CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Filip Hluštík Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Dominik Bandas SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Vítek Kristl SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
kumite ml. žáci -40kg
1. kumite ml. žáci -40kg Josef Laštůvka Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci -40kg Pavel Colledani Nidoshinkan DOJO CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Marek Lambora SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Jan Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite ml. žáci +40kg
1. kumite ml. žáci +40kg Pim Brands SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite ml. žáci +40kg Tomáš Hermann TJ karate Nové Hrady CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Šimon Branda Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite st. žáci -40kg
1. kumite st. žáci -40kg Daniel Kopecký Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite st. žáci -40kg Jan Mikeska KK Jeseník CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Milan Janků Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Petr Kouba Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žáci -50kg
1. kumite st. žáci -50kg Jaroslav Hodina Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žáci -50kg Martin Rusnák Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Jan Jabůrek Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Tomáš Pánek Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Denis Dudáš Baník Havířov CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg František Šafr SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Jan Adámek SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Matěj Cvrk Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Ondřej Loubal Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Jaroslav Sládek Masada Praha CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Petr Gombita SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Jakub Klauda SKBU Trutnov CZE CZE
kumite st. žákyně -40kg
1. kumite st. žákyně -40kg Adéla Lehečková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žákyně -40kg Petra Buchtelová Bushido Strakonice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -40kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -40kg Kateřina Žídková Kusengo Hodonín CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Veronika Mišková Šin-mu Hodonín CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Petra Halamová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Nikola Glosová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Kateřina Erbenová SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Kateřina Kourková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Anežka Opelková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Lenka Petříková Bushido Strakonice CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Mistrovství ČR žáků 2007 02.12.2007
Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2007 01.12.2007
Mistrovství ČR mládeže 2006 - dorost a junioři 03.12.2006
Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2005 16.10.2005
Mistrovství ČR žáků a ml. dorostu 2005 15.10.2005
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk