KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Mistrovství ČR žáků a ml. dorostu 2005 - 15.10.2005

Město Brno
Stát Česká republika
Pořadatel Tarokan Brno
Registrovaných jednotlivců 258
Kluby na medailových pozicích 31
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 18-12-6-3-1


Ohodnocení kvality turnaje:
31.25%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 4x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Ronald Prokeš SC Flair CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Antonín Jenč SKM Bílina CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Pim Brands SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Jakub Matlocha Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Fabiana Bytyqi Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Veronika Nováková SC Flair CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Nikola Meisnerová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Zuzana Teufelová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Daniel Drahoňovský SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Petr Kouba Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Martin Špatenka Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Markéta Kotěrová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Lucie Michálková Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Veronika Mišková Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Monika Smolařová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Miroslav Ziegler Tarokan KK Brno CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) David Lukášek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Martin Náhlovský SC Flair CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Roman Nejedlý Sport Relax CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Petra Zuzánková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Anežka Kotěrová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Kateřina Bandasová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Gabriela Zámečníková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata team ml. žáci (7-11)
1. kata team ml. žáci (7-11) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata team ml. žáci (7-11) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team ml. žáci (7-11) SVČ Domeček Brno CZE CZE
3. kata team ml. žáci (7-11) SKM Bílina CZE CZE
kata team ml. žákyně (7-11)
1. kata team ml. žákyně (7-11) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata team ml. žákyně (7-11) SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata team st. žáci + dorostenci 12-15 let
1. kata team st. žáci + dorostenci 12-15 let Kesl Ryu Praha CZE CZE
2. kata team st. žáci + dorostenci 12-15 let Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team st. žáci + dorostenci 12-15 let Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team st. žáci + dorostenci 12-15 let Budó škola KK Písek CZE CZE
kata team st. žákyně + dorostenky 12-15 let
1. kata team st. žákyně + dorostenky 12-15 let Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata team st. žákyně + dorostenky 12-15 let SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team st. žákyně + dorostenky 12-15 let Kesl Ryu Praha CZE CZE
3. kata team st. žákyně + dorostenky 12-15 let Šin-mu Hodonín CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Miroslav Prchal SKM Bílina CZE CZE
2. kumite ml. žáci -30kg Vladislav Kis SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Dominik Bandas SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Michal Sládek Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Milan Novosád KK Lichnice CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Pavel Colledani Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Karel Hrabák Karate Klub Chodov CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Antonín Jenč SKM Bílina CZE CZE
kumite ml. žáci -40kg
1. kumite ml. žáci -40kg Pavel Holec SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ml. žáci -40kg Patrik Zeman SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Martin Rusnák Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -40kg Tomáš Truong Dragon Neratovice CZE CZE
kumite ml. žáci +40kg
1. kumite ml. žáci +40kg Marek Janouch Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci +40kg Jakub Matlocha Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg Jan Hofman SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ml. žáci +40kg David Novák KK Jeseník CZE CZE
kumite st. žáci -40kg
1. kumite st. žáci -40kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kumite st. žáci -40kg Mirek Šulda Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Jaroslav Hodina Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci -40kg Daniel Kopecký Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite st. žáci -50kg
1. kumite st. žáci -50kg František Kabourek KK Jeseník CZE CZE
2. kumite st. žáci -50kg Jan Kůzl Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Roman Luong SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Robert Šarocký Šin-mu Hodonín CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Martin Šebesta Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Ondřej Loubal Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Michal Fiala SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Dominik Koval Baník Havířov CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Jakub Zoula Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Jan Kusý SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Petr Gombita SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Ondřej Stejskal KCK Team CZE CZE
kumite st. žákyně -40kg
1. kumite st. žákyně -40kg Lenka Kašparová KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite st. žákyně -40kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -40kg Kateřina Jedrýsková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žákyně -40kg Jitka Procházková KK Jeseník CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Monika Smolařová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Julie Jíravská Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Lucie Michálková Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Julie Nováková TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Denisa Canincová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Sabina Salášková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Lucie Benešová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Barbora Holubovská SC Komura Kladno CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -45kg
1. kumite dorostenci (14-15) -45kg Jan Milan Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -45kg Jiří Němec SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -45kg Erich Akhsas Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -45kg Václav Pánik KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -55kg
1. kumite dorostenci (14-15) -55kg Leonard Lekaj Karate Klub Chodov CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -55kg Adam Nosálek Baník Havířov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -55kg David Černohous KCK Team CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -55kg Michal Vigh Karate Tygr Shotokan Ostrava CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -65kg
1. kumite dorostenci (14-15) -65kg Michal Fürst SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -65kg Jan Gorlinski Baník Havířov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -65kg Petr Rýpar Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -65kg Filip Šmajcl Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +65kg
1. kumite dorostenci (14-15) +65kg Filip Melík KABU Jablonec n/N CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +65kg Václav Dovolil SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +65kg Philipp Havlíček SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +65kg Rudolf Helešic SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -45kg
1. kumite dorostenky (14-15) -45kg Olga Trakalová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -45kg Žaneta Noskeová Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -45kg Simona Koucká KCK Team CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -45kg Klára Procházková Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -55kg
1. kumite dorostenky (14-15) -55kg Markéta Rozenská KK Jeseník CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -55kg Gabriela Zámečníková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Sabina Seinerová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Lucie Veithová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +55kg
1. kumite dorostenky (14-15) +55kg Petra Macků SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +55kg Štěpánka Šajnarová KKD Bruntál CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +55kg Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +55kg Tereza Kalinská TJ TŽ Třinec CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Mistrovství ČR žáků 2007 02.12.2007
Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2007 01.12.2007
Mistrovství ČR mládeže 2006 - dorost a junioři 03.12.2006
Mistrovství ČR mládeže 2006 - žáci 02.12.2006
Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2005 16.10.2005
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk