KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Czech national championship up to 13 years 2006 - 02.12.2006

şehir Ústí nad Labem
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon ČSKe
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 27
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 1
Puanlama 18-12-6-3-1


Beğenilme:
56.25%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 44x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata bay -11 yas Antonín Jenč Sport Relax CZE CZE
3. kata bay -11 yas David Broda Karate Klub Amfora Praha CZE CZE
3. kata bay -11 yas Pavel Colledani NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Nikola Meisnerová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kata bayan -12 yas Fabiana Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Kateřina Samiecová TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Tereza Zlatohlávková Sport Relax CZE CZE
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Jiří Mauritz TARO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata bay 12-13 yas Jaroslav Hodina Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Matěj Dopita Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Jiří Motejl Karate Vision Praha CZE CZE
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Veronika Mišková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kata bayan 12-13 yas Petra Buchtelová Bushido Strakonice CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Petra Halamová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Veronika Nováková Sport Club Flair o.s. CZE CZE
kata takýmlar bay -11 yas
1. kata takýmlar bay -11 yas Sport Relax CZE CZE
2. kata takýmlar bay -11 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata takýmlar bay -11 yas SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata takýmlar bay -11 yas SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kata takýmlar bayan -11 yas
1. kata takýmlar bayan -11 yas SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata takýmlar bayan -11 yas Sport Relax CZE CZE
3. kata takýmlar bayan -11 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata takýmlar bayan -11 yas SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata takýmlar bay 12-13 yas
1. kata takýmlar bay 12-13 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata takýmlar bay 12-13 yas Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata takýmlar bay 12-13 yas SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata takýmlar bay 12-13 yas SVČ Domeček Brno CZE CZE
kata takýmlar bayan 12-13 yas
1. kata takýmlar bayan 12-13 yas SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata takýmlar bayan 12-13 yas Sport Relax CZE CZE
KUMITE
kumite bay -11 yas -30kg
1. kumite bay -11 yas -30kg Sebastian Bytyqi Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bay -11 yas -30kg David Broda Karate Klub Amfora Praha CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Jan Hanusek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Petr Mrkáček Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay -12 yas -35kg
1. kumite bay -12 yas -35kg Antonín Jenč Sport Relax CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -35kg Filip Hluštík Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Dominik Bandas SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Vítek Kristl Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
kumite bay -12 yas -40kg
1. kumite bay -12 yas -40kg Josef Laštůvka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -40kg Pavel Colledani NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -40kg Marek Lambora SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -40kg Jan Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite bay -12 yas +40kg
1. kumite bay -12 yas +40kg Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kumite bay -12 yas +40kg Tomáš Hermann TJ karate Nové Hrady CZE CZE
3. kumite bay -12 yas +40kg Šimon Branda Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay -12 yas +40kg Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -40kg
1. kumite bay 12-13 yas -40kg Daniel Kopecký SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -40kg Jan Mikeska Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -40kg Milan Janků TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -40kg Petr Kouba Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -50kg
1. kumite bay 12-13 yas -50kg Jaroslav Hodina Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -50kg Martin Rusnák TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -50kg Jan Jabůrek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -50kg Tomáš Pánek TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -60kg
1. kumite bay 12-13 yas -60kg Denis Dudáš Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas -60kg František Šafr SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Jan Adámek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Matěj Cvrk Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite bay 12-13 yas +60kg
1. kumite bay 12-13 yas +60kg Ondřej Loubal Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bay 12-13 yas +60kg Jaroslav Sládek Masada Praha CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Petr Gombita SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Jakub Klauda SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -40kg
1. kumite bayan 12-13 yas -40kg Adéla Lehečková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -40kg Petra Buchtelová Bushido Strakonice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -40kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -40kg Kateřina Žídková Kusengo Hodonín CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Veronika Mišková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Petra Halamová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Nikola Glosová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Kateřina Erbenová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas +50kg Kateřina Kourková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Anežka Opelková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Lenka Petříková Bushido Strakonice CZE CZE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
Czech championships youth 2007 02.12.2007
Czech championships cadets and juniors 2007 01.12.2007
Czech national championship 2006 cadets and juniors 03.12.2006
Czech Championship Cadets & Juniors 2005 16.10.2005
Czech Championship Youth 2005 15.10.2005
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır