KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kalendář závodů

*(KR) ...Výsledky turnaje budou zařazeny do databáze KarateRec.com



(akcí: 9)Červen 2016

04.06. - 05. 06. 14. ME Regionů (Kocaeli, Turecko)  TUR
 (36-24-12-6-3)
19.06. Mitrovství České republiky SKIF (Hradec Králové)  CZE
25.06. - 26. 06. Austrian Junior Open (Salzburg, Rakousko)  AUT
26.06. - 03. 07. WKF Training Camp & Karate1 Youth World Cup (Umag, Chorvatsko)  CRO
 (24-16-8-4-2)

(akcí: 5)Červenec 2016

26.06. - 03. 07. WKF Training Camp & Karate1 Youth World Cup (Umag, Chorvatsko)  CRO
 (120-80-40-20-10)
29.07. - 01. 08. Arab Championships (Alžír, Alžírsko)  ALG

(akcí: 4)Srpen 2016

29.07. - 01. 08. Arab Championships (Alžír, Alžírsko)  ALG
 (240-160-80-40-20)
22.08. - 28. 08. PKF Junior & Cadet & U21 Championships (Guayaquil, Ekvádor)  ECU

(akcí: 9)Září 2016

03.09. - 04. 09. Karate 1 – Premier League (Istanbul, Turecko)  CZE*(KR)
10.09. - 11. 09. Mediterranean Senior Championships (Tarragona, Španělsko)  ESP
10.09. - 11. 09. Školení a doškolení trenérů II a III.třídy karate ČSKe - 2. část (Brno)  CZE
15.09. - 18. 09. Mistrovství Evropy EGKF (Steyr, Rakousko)  AUT
17.09. Shotokan Cup (Vamberk)  CZE
17.09. - 18. 09. Karate 1 – Premier League (Fortaleza, Brazílie)  BRA*(KR)
17.09. - 18. 09. 3. small states of Europe Karate Championships (Malta)  MAL
 (24-16-8-4-2)

(akcí: 11)Říjen 2016

01.10. - 02. 10. Euro Karate Grand Prix Plzeň (Plzeň)  CZE
01.10. - 02. 10. Croatia Open (Rijeka, Chorvatsko)  CRO
01.10. - 02. 10. Karate 1 – Premier League (Okinawa, Japonsko)  JPN*(KR)
07.10. - 09. 10. Balkan OPEN for Cadets, Juniors, U21, Seniors (Slovinsko)  SLO
07.10. - 08. 10. Sanker Cup (Minsk, Bělorusko)  BLR
 (36-24-12-6-3)
08.10. NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů - 3.kolo (Jablonec nad Nisou)  CZE*(KR)
 (24-16-8-4-2)  (36-24-12-6-3)
22.10. NP žactva - 2.kolo (České Budějovice)  CZE*(KR)
 (600-400-200-100-50)
25.10. - 30. 10. Mistrovství světa seniorů (Linz, Rakousko)  AUT*(KR)
30.10. Lions Cup (Pardubice)  CZE

(akcí: 6)Listopad 2016

05.11. Generali Cup (Ústí nad Orlicí)  CZE*(KR)
05.11. Karate Grand Prix Ostrava (Ostrava)  CZE*(KR)
05.11. - 06. 11. Venice Cup (Benátky, Itálie)  ITA
 (36-24-12-6-3)
13.11. NP žactva - 3.kolo (Brno)  CZE*(KR)
19.11. Vánoční cena Mladé Boleslavi (Mladá Boleslav)  CZE*(KR)
26.11. Mistrovství ČR FSKA (Česká Lípa)  CZE

(akcí: 2)Prosinec 2016

 (48-32-16-8-4)
03.12. - 04. 12. Mistrovství ČR (Praha)  CZE*(KR)
09.12. - 11. 12. Balkan Championships for Cadets, Juniors & U21 (Bosna a Hercegovina)  BIH


Celkem: 44 akcí.


Můžete nám poslat datum nebo propozice turnaje který zatím není zařazen v našem kalendáři.