KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kalendář závodů

*(KR) ...Výsledky turnaje budou zařazeny do databáze KarateRec.com



(akcí: 2)Prosinec 2014

19.12. - 21. 12. Marmara Cup (Istanbul, Turecko)  CZE

(akcí: 4)Leden 2015

 (36-24-12-6-3)
10.01. Národní pohár U21 a seniorů + 3.kolo ligy kumite týmů dorostu, juniorů a seniorů (Praha)  CZE*(KR)
17.01. - 18. 01. Grand Prix Croatia (Samobor, Chorvatsko)  CRO
 (180-120-60-30-15)
24.01. - 25. 01. Karate 1 - Premier League (Paříž, Francie)  FRA*(KR)
 (48-32-16-8-4)
31.01. Mistrovství ČR U21, seniorů a Masters + Finále ligy kumite týmů (Příbram)  CZE*(KR)

(akcí: 7)Únor 2015

 (300-200-100-50-25)
06.02. - 08. 02. ME dorostu, juniorů a U21 (Curych, Švýcarsko)  SUI*(KR)
 (180-120-60-30-15)
14.02. - 15. 02. Karate 1 - Premier League (Almere, Nizozemsko)  NED*(KR)
21.02. Velká cena Trutnova (Trutnov)  CZE
21.02. - 22. 02. Balkan Championships for Seniors (Cacak, Srbsko)  SRB
 (180-120-60-30-15)
28.02. - 01. 03. Karate 1 - Premier League (Sharm El Sheikh, Egypt)  EGY*(KR)
28.02. Národní pohár ČSKGr - 1.kolo (Hustopeče)  CZE

(akcí: 6)Březen 2015

 (180-120-60-30-15)
28.02. - 01. 03. Karate 1 - Premier League (Sharm El Sheikh, Egypt)  EGY*(KR)
06.03. - 08. 03. Seminář s Antoniem Olivou Sebou (Jablonec n.N.)   CZE
 (300-200-100-50-25)
18.03. - 21. 03. PKF Senior Championships (Toronto, Kanada)  CAN*(KR)
 (300-200-100-50-25)
19.03. - 22. 03. ME seniorů (Istanbul, Turecko)  TUR*(KR)
21.03. Memoriál M.Šianského + 1.kolo ÚRP (Louny)  CZE
 (36-24-12-6-3)
28.03. NP žactva a dorostu + Liga kumite týmů dorostu 1.kolo (Kladno)  CZE*(KR)

(akcí: 8)Duben 2015

04.04. Vamberecký lvíček (Vamberk)  CZE
11.04. Pohár nadějí (Česká Lípa)  CZE*(KR)
11.04. Národní pohár ČSKGr - 2.kolo (Bruntál)  CZE
11.04. - 12. 04. Baku Open (Baku, Ázerbájdžán)  AZE
18.04. Ústecký regionální pohár 2.kolo (Česká Lípa)  CZE
18.04. - 19. 04. Golden Belt of Cacak (Cacak, Srbsko)  SRB
25.04. - 26. 04. XVI. Grand Prix Hradec Králové (Hradec Králové)   CZE*(KR)

(akcí: 12)Květen 2015

 (180-120-60-30-15)
01.05. Karate 1 - Premier League (Okinawa)  CZE*(KR)
02.05. Otevřené mistrovství Moravy a Slezska (Jeseník)  CZE*(KR)
 (36-24-12-6-3)
09.05. NP juniorů, U21 a seniorů + Liga kumite týmů juniorů a seniorů - 1.kolo (Hustopeče)  CZE*(KR)
16.05. Mistrovství ČR ČSKGr (Brno)  CZE
23.05. - 24. 05. Grand Prix Ústí nad Labem  CZE*(KR)
23.05. - 24. 05. Danube Cup (Novi Sad, Srbsko)  SRB
 (180-120-60-30-15)
30.05. - 31. 05. Karate 1 - Premier League (Sao Paulo, Brazílie)  BRA*(KR)
30.05. - 31. 05. Balkan Championships for Children (Herceg Novi, Černá Hora)  MNE
 (36-24-12-6-3)
30.05. NP žactva a dorostu + Liga kumite týmů dorostu 2.kolo (Lovosice)  CZE*(KR)

(akcí: 6)Červen 2015

06.06. - 07. 06. Školení trenérů ČSKe - 1. část (České Budějovice)  CZE
06.06. - 07. 06. Mistrovství Evropy regionů (Paříž, Francie)  CZE
 (18-12-6-3)
20.06. - 21. 06. Austrian Junior Open (Salzburg-Wals, Rakousko)  AUT
 (96-64-32-16-8)
29.06. - 05. 07. WKF Training Camp, Karate 1 Youth World Cup (Umag, Chorvatsko)  CZE*(KR)

(akcí: 4)Červenec 2015

 (96-64-32-16-8)
29.06. - 05. 07. WKF Training Camp, Karate 1 Youth World Cup (Umag, Chorvatsko)  CZE*(KR)
17.07. Pacific Games (Papua Nová Guinea)
23.07. - 25. 07. Pan American Games (Toronto, Kanada)  CAN
25.07. - 01. 08. Youth Karate Camp (Drahonín)  CZE

(akcí: 3)Srpen 2015

25.07. - 01. 08. Youth Karate Camp (Drahonín)  CZE
 (300-200-100-50-25)
26.08. - 29. 08. PKF Junior & Cadet Championships*(KR)
29.08. - 30. 08. Czech National Camp (Jizerka)  CZE

(akcí: 6)Září 2015

 (300-200-100-50-25)
03.09. - 06. 09. AKF Senior Championships (Jokohama, Japonsko)  JPN*(KR)
 (180-120-60-30-15)
05.09. - 06. 09. Karate 1 - Premier League (Istanbul, Turecko)  TUR*(KR)
11.09. - 13. 09. All African Games (Brazaville, Kongo)  COD
18.09. - 20. 09. Commonwealth Karate Championships (Nové Dillí, Indie)  IND
 (36-24-12-6-3)
19.09. NP juniorů, U21 a seniorů + Liga kumite týmů juniorů a seniorů - 2.kolo (Praha)  CZE*(KR)
 (180-120-60-30-15)
26.09. - 27. 09. Karate 1 - Premier League (Hanau, Německo)  GER*(KR)

(akcí: 11)Říjen 2015

02.10. - 04. 10. Seminář s Antoniem Olivou Sebou (Jablonec n.N.)   CZE
03.10. - 04. 10. Mediterranean Senior Championships (Alexandria, Egypt)  EGY
03.10. Shotokan Cup (Vamberk)  CZE*(KR)
 (60-40-20-10-5)
03.10. - 04. 10. Grand Prix Plzeň (Plzeň)  CZE*(KR)
04.10. - 05. 10. Croatia Open (Rijeka, Chorvatsko)  CRO
10.10. - 11. 10. Balkan OPEN for Cadets, Juniors, U21, Seniors (Srbsko)  SRB
 (36-24-12-6-3)
10.10. NP žactva a dorostu + Liga kumite týmů dorostu 3.kolo (Hodonín)  CZE*(KR)
17.10. Grand Prix North Bohemia (Ústí nad Labem)  CZE*(KR)
 (180-120-60-30-15)
17.10. - 18. 10. Karate 1 - Premier League (Salzburg, Rakousko)  AUT*(KR)
24.10. Liberecký pohár  CZE
 (36-24-12-6-3)
24.10. NP juniorů, U21 a seniorů + Liga kumite týmů juniorů a seniorů - 3.kolo (Jablonec nad Nisou)  CZE*(KR)

(akcí: 6)Listopad 2015

07.11. - 08. 11. Školení trenérů ČSKe - 2. část  CZE
 (600-400-200-100-50)
12.11. - 15. 11. Mistrovství světa dorostu a juniorů, U21 Championships (Jakarta, Indonésie)  INA*(KR)
14.11. Generali Cup (Ústí n.O.)  CZE*(KR)
21.11. Vánoční cena Mladé Boleslavi (Mladá Boleslav)  CZE*(KR)
27.11. - 29. 11. Mistrovství světa WGKF (Auckland, Nový Zéland)  NZL
28.11. Mistrovství ČR FSKA (Česká Lípa)  CZE

(akcí: 3)Prosinec 2015

03.12. - 05. 12. Arab Championships (Sharm El Sheikh, Egypt)  EGY
 (48-32-16-8-4)
05.12. - 06. 12. Mistrovství České republiky (Ostrava)  CZE*(KR)
12.12. - 13. 12. Balkan Championships for Cadets, Juniors & U21 (Dubrovnik, Chorvatsko)  CRO


Celkem: 75 akcí.


Můžete nám poslat datum nebo propozice turnaje který zatím není zařazen v našem kalendáři.