KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Czech Grand Prix 2009 - 03.10.2009 - 04.10.2009

Město Plzeň
Stát Česká republika
Kluby na medailových pozicích 57
Státy na medailových pozicích 13
Hodnocení 48-32-16-8-4


Ohodnocení kvality turnaje:
63.82%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 38x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Jakub Vavřička SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Jakub Slanař SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Milan Hájek Sport Relax CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Matěj Říha Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Stanislav Bajo KK Trstená SVK SVK
5. kata ml. žáci (7-11) Jan Žižka Slavia TU Liberec CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) Andrej Grosschmit ŠŠK Bratislava SVK SVK
7. kata ml. žáci (7-11) David Vilím Budó škola KK Písek CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Aneta Šabová Nidoshinkan DOJO CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Kinga Harast Harasuto Karate Klub POL POL
3. kata ml. žákyně (7-11) Zuzana Augustinová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Sabina Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Aneta Balínová TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Lenka Habánková KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
7. kata ml. žákyně (7-11) Marcela Langová Kumade Topoľčany SVK SVK
7. kata ml. žákyně (7-11) Simona Prpičová KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Lukáš Meňuš Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kata st. žáci (12-13) Štěpán Šafránek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Lukáš Vik Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) David Broda SK Tommi Praha CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Matěj Bláha Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Claes Killerich Greeve Karate DEN DEN
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Lenka Pipišková ŠŠK Bratislava SVK SVK
2. kata st. žákyně (12-13) Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Marija Larisa Agafonova Baltijas Karate Club LAT LAT
3. kata st. žákyně (12-13) Monika Chochlíková KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
5. kata st. žákyně (12-13) Veronika Kadlečíková KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
5. kata st. žákyně (12-13) Petra Laštovková TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Marike Tache Maďarsko HUN HUN
7. kata st. žákyně (12-13) Eliška Žubretovská Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Marco Passeto Goju Kai Veneta ITA ITA
2. kata dorostenci (14-15) Botond Nagy Arashi Sportsclub HUN HUN
3. kata dorostenci (14-15) Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Yvan Rodriguez Merino Federation Francophone BEL BEL
5. kata dorostenci (14-15) Pim Brands SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Péter Pákay Arashi Sportsclub HUN HUN
7. kata dorostenci (14-15) Michal Nizner Slovensko SVK SVK
7. kata dorostenci (14-15) Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Dorota Balciarova Slovensko SVK SVK
2. kata dorostenky (14-15) Marike Tache Maďarsko HUN HUN
3. kata dorostenky (14-15) Barbora Ďurovcová Slovensko SVK SVK
3. kata dorostenky (14-15) Veronika Kopečná Nidoshinkan DOJO CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Marija Larisa Agafonova Baltijas Karate Club LAT LAT
5. kata dorostenky (14-15) Constantina Daramelas Federation Francophone BEL BEL
7. kata dorostenky (14-15) Kamila Himpli Arashi Sportsclub HUN HUN
7. kata dorostenky (14-15) Monika Chochlíková KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Michal Toure Slovensko SVK SVK
2. kata junioři (16-17) Jaroslav Hodina Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Igor Bušovský Slovensko SVK SVK
3. kata junioři (16-17) Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kata junioři (16-17) David Beran KCK Team CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Jiří Mauritz Tarokan KK Brno CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Vojtěch Kříž KC Dragons Rosice CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Peter Soóky Slovensko SVK SVK
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Ingrid Suchánková Slovensko SVK SVK
2. kata juniorky (16-17) Monika Smolařová Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Emma Andrews Tanaka Martial Arts Academy USA USA
3. kata juniorky (16-17) Veronika Mišková Šin-mu Hodonín CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Zsuzsanna Anti Hegyvidék HUN HUN
5. kata juniorky (16-17) Laura Kvasnicová ŠŠK Bratislava SVK SVK
7. kata juniorky (16-17) Kim Bergwerff Sportinstituut Kime NED NED
7. kata juniorky (16-17) Eliška Kočířová SK Tommi Praha CZE CZE
kata muži
1. kata muži Jakub Tesárek KARATE TESY Shotokan CZE CZE
2. kata muži Matěj Urík Slovensko SVK SVK
3. kata muži Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata muži Vladimír Míček Nidoshinkan DOJO CZE CZE
5. kata muži Štefan Demko Slovensko SVK SVK
5. kata muži Jindřich Pilmann SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata muži Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
7. kata muži Adil Wiart Federation Francophone BEL BEL
kata ženy
1. kata ženy Erika Hrušecká Slovensko SVK SVK
2. kata ženy Kristina Macková ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kata ženy Barbora Bosnyaková ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kata ženy Katarína Liptáková ŠŠK Bratislava SVK SVK
5. kata ženy Monika Čulenová Slovensko SVK SVK
5. kata ženy Veronika Ištvánková Šin-mu Hodonín CZE CZE
7. kata ženy Anežka Kotěrová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata ženy Martina Putnová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Grzegorz Łacek Bodaikan Szczecin POL POL
2. kumite ml. žáci -30kg Artur Žurek Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite ml. žáci -30kg Jakub Bartoš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Matteo Tamborlani Tarokan KK Brno CZE CZE
5. kumite ml. žáci -30kg Filip Ozogány KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
5. kumite ml. žáci -30kg Jan Žižka Slavia TU Liberec CZE CZE
7. kumite ml. žáci -30kg Jakub Wegwert Harasuto Karate Klub POL POL
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Paweł Niepsuj KS Olimp Łódź POL POL
2. kumite ml. žáci -35kg Václav Kratochvíl KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Jakub Jirka Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Marek Řeřicha Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Tadeáš Černovský Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Filip Lehnert KV Rheinland Pfalz GER GER
7. kumite ml. žáci -35kg Jakub Slanař SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kumite ml. žáci -35kg Jakub Vavřička SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite ml. žáci -41kg
1. kumite ml. žáci -41kg Marcel Rempel KV Rheinland Pfalz GER GER
2. kumite ml. žáci -41kg Michał Król KK Champion Team POL POL
3. kumite ml. žáci -41kg Stanislav Bajo KK Trstená SVK SVK
3. kumite ml. žáci -41kg Michal Chrenek KK Trstená SVK SVK
5. kumite ml. žáci -41kg Tomáš Lukš Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci -41kg Jaroslav Olšák Šin-mu Hodonín CZE CZE
kumite ml. žáci +41kg
1. kumite ml. žáci +41kg Dávid Pozderka Maďarsko HUN HUN
2. kumite ml. žáci +41kg Leon Marciuš Medimurje CRO CRO
3. kumite ml. žáci +41kg Josef Černík Sokol Sadská CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg Kevin Hein KV Rheinland Pfalz GER GER
5. kumite ml. žáci +41kg Mikołaj Filanowski KS Olimp Łódź POL POL
5. kumite ml. žáci +41kg Josef Salajka Šin-mu Hodonín CZE CZE
7. kumite ml. žáci +41kg Vojtěch Míka Karate Klub Klatovy CZE CZE
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Paulina Goral Bodaikan Szczecin POL POL
2. kumite ml. žákyně -35kg Veronika Hurychová Kumade Topoľčany SVK SVK
3. kumite ml. žákyně -35kg Klára Adamová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Luna Hamer Medimurje CRO CRO
5. kumite ml. žákyně -35kg Aneta Balínová TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
5. kumite ml. žákyně -35kg Sabina Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
7. kumite ml. žákyně -35kg Aneta Růžičková Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žákyně -35kg Dominika Šabová Nidoshinkan DOJO CZE CZE
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Lucie Janouchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +35kg Ida Zaniewska Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite ml. žákyně +35kg Klára Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Marika Switala Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite ml. žákyně +35kg Eliška Belohubá Karate Klub Klatovy CZE CZE
5. kumite ml. žákyně +35kg Kinga Harast Harasuto Karate Klub POL POL
7. kumite ml. žákyně +35kg Hana Kuklová Karate Kachi Nitra SVK SVK
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Zsolt Varga Maďarsko HUN HUN
2. kumite st. žáci -39kg Andrei Orza Wado SE HUN HUN
3. kumite st. žáci -39kg Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Tomimori Furukawa KV Rheinland Pfalz GER GER
5. kumite st. žáci -39kg Štěpán Šafránek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg David Braný MDDM Ostrov CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg Dawid Komorowski Bodaikan Szczecin POL POL
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Lukáš Meňuš Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kumite st. žáci -45kg Jordy Wals Team Fightin' Nabil (NED) NED NED
3. kumite st. žáci -45kg Levente Lévai Maďarsko HUN HUN
3. kumite st. žáci -45kg Marcin Stasiak KS Olimp Łódź POL POL
5. kumite st. žáci -45kg Jakub Michálek KK Jeseník CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Roman Nemecek KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
7. kumite st. žáci -45kg Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Patrik Jakubczyk Bodaikan Szczecin POL POL
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Márk Csizmadia Maďarsko HUN HUN
2. kumite st. žáci -52kg Tonuzóba Kiss Maďarsko HUN HUN
3. kumite st. žáci -52kg Tiep Timi HaDang Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Bence Vásárhelyi Wado SE HUN HUN
5. kumite st. žáci -52kg Ota Andörfer KK TJ Krupka CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Matej Homola KK Farmex Nitra SVK SVK
7. kumite st. žáci -52kg Mateusz Bichta Bodaikan Szczecin POL POL
7. kumite st. žáci -52kg Adam Steczuk Bodaikan Szczecin POL POL
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg David Turcsanyi Wado SE HUN HUN
2. kumite st. žáci -60kg Claes Killerich Greeve Karate DEN DEN
3. kumite st. žáci -60kg Viktor Gerus KV Rheinland Pfalz GER GER
3. kumite st. žáci -60kg Aleš Vydra SKC Louny CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg David Kučera SKC Louny CZE CZE
7. kumite st. žáci -60kg Tomáš Henzl Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite st. žáci -60kg Pavel Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Ilír Kabashi KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite st. žáci +60kg Jakub Mrzygłód KS Olimp Łódź POL POL
3. kumite st. žáci +60kg Martin Piršel Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite st. žáci +60kg Kryštof Sýkora SKC Louny CZE CZE
5. kumite st. žáci +60kg Antonín Míka Karate Klub Klatovy CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Alexandra Chovancová Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kumite st. žákyně -42kg Jana Králíková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Josie Bachenberg KV Rheinland Pfalz GER GER
3. kumite st. žákyně -42kg Petra Laštovková TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Diana Králová KC Žatec CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Szabina Báncsó Maďarsko HUN HUN
2. kumite st. žákyně -50kg Nicol Nógrádi Maďarsko HUN HUN
3. kumite st. žákyně -50kg Bernadett Juhász Maďarsko HUN HUN
3. kumite st. žákyně -50kg Lilien Vajda Maďarsko HUN HUN
5. kumite st. žákyně -50kg Veronika Kadlečíková KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
5. kumite st. žákyně -50kg Eliška Kváčová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite st. žákyně -50kg Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Evelin Szabó Maďarsko HUN HUN
2. kumite st. žákyně +50kg Gábina Čečková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Felícia Körösi Maďarsko HUN HUN
3. kumite st. žákyně +50kg Eliška Žubretovská Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Barbora Černá Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Lucie Holoubková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite st. žákyně +50kg Tereza Kůsová Budo SC Plzeň CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Lorand Kapdebo Maďarsko HUN HUN
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Bálint Szvoboda Arashi Sportsclub HUN HUN
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Michal Garaj Slovensko SVK SVK
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Bence Szekeres Maďarsko HUN HUN
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Matúš Džačovský Slovensko SVK SVK
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Benjamin Piras Federation Francophone BEL BEL
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Vladislav Kis SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Steve Podrasil Banzai-Karate E.T. Hirschberg/Saale GER GER
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Döme Szegedi Maďarsko HUN HUN
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Keatian Pardenilla Nizozemsko NED NED
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Péter Sánta Maďarsko HUN HUN
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Łukasz Walaszczyk KK Champion Team POL POL
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Marek Lambora SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Pierino Paglierini Federation Francophone BEL BEL
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg István Antal Arashi Sportsclub HUN HUN
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Josef Laštůvka Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Yvan Rodriguez Merino Federation Francophone BEL BEL
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Maciej Boguszewski Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg László Dorogi Maďarsko HUN HUN
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Dániel Molnár Maďarsko HUN HUN
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Matúš Andraško Slovensko SVK SVK
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Daniel Kopúň KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Marek Rychtr LOKO Mariánské Lázně CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Marciano Dekker Nizozemsko NED NED
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Máté Gréczi Maďarsko HUN HUN
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Tibor Hidasi Maďarsko HUN HUN
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Ľuboš Meňuš Slovensko SVK SVK
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Michal Oravíček SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Václav Tereščuk Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jakub Stefanides KK Trstená SVK SVK
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Bence Dienes Maďarsko HUN HUN
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jonathan Mulolo Federation Francophone BEL BEL
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Matěj Cvrk Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Donovan Wold Karate Kenamju NED NED
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Joris Drachman Nizozemsko NED NED
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Adam Vorobeľ Slovensko SVK SVK
7. kumite dorostenci (14-15) +70kg Norbert Antal Arashi Sportsclub HUN HUN
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Lisa van de Kamp Nizozemsko NED NED
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Nadia Otten Federation Francophone BEL BEL
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Zsanett Pozderka Maďarsko HUN HUN
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Daniela Závatzká Slovensko SVK SVK
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Hanna Jugo Karate Do Smaal NED NED
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Klaudia Lencz Arashi Sportsclub HUN HUN
7. kumite dorostenky (14-15) -47kg Klára Strnadová Karate Klub Klatovy CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Lenka Földesiová Slovensko SVK SVK
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Marike Tache Maďarsko HUN HUN
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Nikolett Varga Maďarsko HUN HUN
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Kaylee Zwakhalen Karate Club Alken NED NED
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Petra Harciníková SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Adéla Lehečková Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Kamila Himpli Arashi Sportsclub HUN HUN
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Lonneke Meijer Nizozemsko NED NED
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Zuzana Schwartzová Slovensko SVK SVK
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Laury Vogelzang Nizozemsko NED NED
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Miroslava Kopúňová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Sherilyn Wold Karate Kenamju NED NED
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Simona Kaliničenková KK TJ Krupka CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Anna Penczyńska Bodaikan Szczecin POL POL
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Simona Forstová Tarokan KK Brno CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lenka Myslivečková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Charafedinne Ebaihoubarka Nizozemsko NED NED
2. kumite junioři (16-17) -55kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Julien De Coster Federation Francophone BEL BEL
3. kumite junioři (16-17) -55kg Denis Košala Slovensko SVK SVK
5. kumite junioři (16-17) -55kg Brecht Evens Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
5. kumite junioři (16-17) -55kg Quinten Van Aesbroeck Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Richard Dobrotka Slovensko SVK SVK
2. kumite junioři (16-17) -61kg Lukáš Viargio Slovensko SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -61kg Dániel Jurca Maďarsko HUN HUN
3. kumite junioři (16-17) -61kg Lesley Zut Nizozemsko NED NED
5. kumite junioři (16-17) -61kg Filip Pająk Polsko POL POL
5. kumite junioři (16-17) -61kg Richárd Rovó Maďarsko HUN HUN
7. kumite junioři (16-17) -61kg Jiří Macura Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -61kg Amadeusz Śmigielski Bodaikan Szczecin POL POL
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Michal Klíma Slovensko SVK SVK
2. kumite junioři (16-17) -68kg Zoltán Köhegyi Maďarsko HUN HUN
3. kumite junioři (16-17) -68kg Christoph Genau Bushido Waltershausen GER GER
3. kumite junioři (16-17) -68kg Máté Munkácsy Maďarsko HUN HUN
5. kumite junioři (16-17) -68kg Márk Mészáros Maďarsko HUN HUN
5. kumite junioři (16-17) -68kg Cyril Sollas Federation Francophone BEL BEL
7. kumite junioři (16-17) -68kg David Beran KCK Team CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -68kg Ondřej Kumpošt SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Xavier Köhlen Nizozemsko NED NED
2. kumite junioři (16-17) -76kg Adrian Wozniak Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite junioři (16-17) -76kg Michał Bąbos Bonsai Tomaszów Maz. POL POL
3. kumite junioři (16-17) -76kg Adam Lieskovský Slovensko SVK SVK
5. kumite junioři (16-17) -76kg Petr Švarc TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Jens van Poucke Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
7. kumite junioři (16-17) -76kg Miroslav Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -76kg Ricardo Verdonck Vlaams Karate Federation Unistyl BEL BEL
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Tomáš Pupkay Slovensko SVK SVK
2. kumite junioři (16-17) +76kg Marián Macík Slovensko SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) +76kg Vince Gertsen van Hellemond Sport NED NED
3. kumite junioři (16-17) +76kg Slavomír Gonda Slovensko SVK SVK
5. kumite junioři (16-17) +76kg Jeremy Koot Nizozemsko NED NED
5. kumite junioři (16-17) +76kg Ilja Roudný KC Žatec CZE CZE
kumite junioři (16-17) BRH
1. kumite junioři (16-17) BRH Xavier Köhlen Nizozemsko NED NED
2. kumite junioři (16-17) BRH Simon Cook Akademischer Sportclub Wien ‐ Sektion Karate AUT AUT
3. kumite junioři (16-17) BRH Vince Gertsen van Hellemond Sport NED NED
3. kumite junioři (16-17) BRH Jaroslav Sládek SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) BRH Ozan Arslan Nizozemsko NED NED
5. kumite junioři (16-17) BRH Łukasz Czechowicz Bonsai Tomaszów Maz. POL POL
7. kumite junioři (16-17) BRH Amadeusz Śmigielski Bodaikan Szczecin POL POL
7. kumite junioři (16-17) BRH Adrian Wozniak Harasuto Karate Klub POL POL
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Isra Ou-Aissa Nizozemsko NED NED
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Zsófia Hermann Maďarsko HUN HUN
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Nikolett Juhász Maďarsko HUN HUN
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Ivana Kucová Slovensko SVK SVK
5. kumite juniorky (16-17) -48kg Lenka Kašparová KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Kinga Sánta Maďarsko HUN HUN
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Zsófia Bánházi Maďarsko HUN HUN
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Simona Lacová Slovensko SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Victoria Piras Federation Francophone BEL BEL
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Sarah Maligieri Federation Francophone BEL BEL
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Vanda Matuškovičová Slovensko SVK SVK
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Patricia Tátošová Slovensko SVK SVK
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Veronika Semaniková Slovensko SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Klaudia Csák Maďarsko HUN HUN
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Thalia Danckers Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Nikola Krátká KCK Team CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Laura Pradelli Federation Francophone BEL BEL
7. kumite juniorky (16-17) -59kg Loes Braeken Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
7. kumite juniorky (16-17) -59kg Denisa Martinková Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Petra Palásti Maďarsko HUN HUN
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Sharon Van Gent Sportschool Muilwijk NED NED
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Barbora Kovalčíková Slovensko SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Dominika Tatarová Slovensko SVK SVK
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Zsófia Tornyossy Maďarsko HUN HUN
7. kumite juniorky (16-17) +59kg Anna Bak Bonsai Tomaszów Maz. POL POL
7. kumite juniorky (16-17) +59kg Julie Nováková TJ Jiskra Litomyšl CZE CZE
kumite juniorky (16-17) BRH
1. kumite juniorky (16-17) BRH Eva Zwaneveld Nizozemsko NED NED
2. kumite juniorky (16-17) BRH Louise Oldeman Nizozemsko NED NED
3. kumite juniorky (16-17) BRH Isra Ou-Aissa Nizozemsko NED NED
3. kumite juniorky (16-17) BRH Paulina Sakowska Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite juniorky (16-17) BRH Kimberly Oosterveen Karate Do Smaal NED NED
5. kumite juniorky (16-17) BRH Kaylee van Dijk Nizozemsko NED NED
7. kumite juniorky (16-17) BRH Lenka Kašparová KK Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Peter Macko KK TEKDAN Bratislava SVK SVK
2. kumite muži -60kg Ottó Horváth Maďarsko HUN HUN
3. kumite muži -60kg Kenny Koster Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
3. kumite muži -60kg Jan Milan Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži -60kg Pierre Grifnée Federation Francophone BEL BEL
5. kumite muži -60kg Jozsef Szebeni Fighter club HUN HUN
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Yves Martial Tadissi Maďarsko HUN HUN
2. kumite muži -67kg Lukáš Kučerák Slovensko SVK SVK
3. kumite muži -67kg Szymon Grzywacz Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite muži -67kg Melvin Skopp Federation Francophone BEL BEL
5. kumite muži -67kg Ricardo Viola Federation Francophone BEL BEL
5. kumite muži -67kg Mikael Warnier Federation Francophone BEL BEL
7. kumite muži -67kg Michal Ditte Monarch Bratislava SVK SVK
7. kumite muži -67kg Marek Granát Slovensko SVK SVK
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Diego Davy Vandeschrick Federation Francophone BEL BEL
2. kumite muži -75kg Viktor Viskup Slovensko SVK SVK
3. kumite muži -75kg Matúš Cisár ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kumite muži -75kg Vojtěch Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži -75kg Peter Szomor Slovensko SVK SVK
5. kumite muži -75kg Daniel Vrabec KK Trstená SVK SVK
7. kumite muži -75kg Roman Baľak KK Trstená SVK SVK
7. kumite muži -75kg Mattheo Divenanzio Federation Francophone BEL BEL
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Klaudio Farmadín Slovensko SVK SVK
2. kumite muži -84kg Andrej Harničár Slovensko SVK SVK
3. kumite muži -84kg Amaury Charlier Federation Francophone BEL BEL
3. kumite muži -84kg Yannick Piersotte Federation Francophone BEL BEL
5. kumite muži -84kg Jan Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži -84kg Marek Pelikán Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite muži -84kg Yassine Ameqran Federation Francophone BEL BEL
7. kumite muži -84kg Jindřich Pilmann SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Bram van den Broeck Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
2. kumite muži +84kg Matúš Bozogáň Slovensko SVK SVK
3. kumite muži +84kg Kristof De Poorter Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
3. kumite muži +84kg Gabriel Kaleta Slovensko SVK SVK
5. kumite muži +84kg František Mach Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite muži +84kg Jiří Ptáček Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite muži +84kg Milan Tesař SŠKS Pardubice CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Peter Macko KK TEKDAN Bratislava SVK SVK
2. kumite muži BRH Jan Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži BRH Albert Ciesielski Polsko POL POL
3. kumite muži BRH Marek Pelikán Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži BRH Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži BRH František Mach Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
7. kumite muži BRH Lukáš Honzík SKK Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite muži BRH Jan Moravec TJ Karate Praha CZE CZE
kumite ženy -50kg
1. kumite ženy -50kg Anita Bugajak Łódzki Klub Karate Shotokan POL POL
2. kumite ženy -50kg Nikolett Hegedüs Maďarsko HUN HUN
3. kumite ženy -50kg Pavla Linhartová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy -50kg Karen Seminck Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Jana Vojtikevičová Slovensko SVK SVK
2. kumite ženy -55kg Beatrix Tóth Maďarsko HUN HUN
3. kumite ženy -55kg Tereza Matějková Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite ženy -55kg Viktória Semaníková Slovensko SVK SVK
5. kumite ženy -55kg Réka Molnár Maďarsko HUN HUN
5. kumite ženy -55kg Muriel Vanderhaeghen Federation Francophone BEL BEL
7. kumite ženy -55kg Zuzana Linhartová Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ženy -55kg Žaneta Noskeová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Dagmara Kubinská KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite ženy -61kg Marta Dąbrowska Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite ženy -61kg Júlia Langošová Slovensko SVK SVK
3. kumite ženy -61kg Justyna Paczkowska Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite ženy -61kg Melissa Dubois Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
5. kumite ženy -61kg Alexandra Pečimonová Slovensko SVK SVK
7. kumite ženy -61kg Marie Franceschini Federation Francophone BEL BEL
7. kumite ženy -61kg Martina Putnová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Petra Peceková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite ženy -68kg Kamila Warda Polsko POL POL
3. kumite ženy -68kg Szandra Metzger Maďarsko HUN HUN
3. kumite ženy -68kg Ivana Višňovská Slovensko SVK SVK
5. kumite ženy -68kg Lucia Langošová Slovensko SVK SVK
5. kumite ženy -68kg Sophie Léon Federation Francophone BEL BEL
7. kumite ženy -68kg Ludmila Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Ivana Dučová Slovensko SVK SVK
2. kumite ženy +68kg Annemiek Borsje Budoschool Ton Neuhaus NED NED
3. kumite ženy +68kg Françoise Jeuris Federation Francophone BEL BEL
3. kumite ženy +68kg Marie Muller Federation Francophone BEL BEL
5. kumite ženy +68kg Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite ženy +68kg Lucia Rácová Slovensko SVK SVK
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Viktória Semaníková Slovensko SVK SVK
2. kumite ženy BRH Kamila Warda Polsko POL POL
3. kumite ženy BRH Petra Peceková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite ženy BRH Lucia Povalačová Slovensko SVK SVK
5. kumite ženy BRH Justyna Katarzyna Gradowska Łódzki Klub Karate Shotokan POL POL
5. kumite ženy BRH Juliane Wagner Banzai-Karate E.T. Hirschberg/Saale GER GER
7. kumite ženy BRH Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite team junioři (16-17)
1. kumite team junioři (16-17) Nizozemsko NED NED
2. kumite team junioři (16-17) Maďarsko HUN HUN
3. kumite team junioři (16-17) Polsko POL POL
3. kumite team junioři (16-17) Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite team juniorky (16-17)
1. kumite team juniorky (16-17) Maďarsko HUN HUN
2. kumite team juniorky (16-17) Nizozemsko NED NED
kumite team muži
1. kumite team muži Federation Francophone (BEL) BEL BEL
2. kumite team muži Vlaamse Karate Federatie (BEL) BEL BEL
3. kumite team muži Federation Francophone (BEL) BEL BEL
3. kumite team muži Slovensko SVK SVK
5. kumite team muži MSKA CZ CZE CZE
kumite team ženy
1. kumite team ženy Slovensko SVK SVK
2. kumite team ženy Polsko POL POL
3. kumite team ženy Federation Francophone (BEL) BEL BEL
3. kumite team ženy Maďarsko HUN HUN

Související turnaje:

Turnaj Datum
GP Slovakia 2013 14.04.2013
Harasuto Cup 2013 02.03.2013-03.03.2013
Budapest Open 2012 15.09.2012-16.09.2012
GP Slovakia 2012 15.04.2012
Harasuto Cup 2012 03.03.2012-04.03.2012
Grand Prix Croatia 2012 21.01.2012-22.01.2012
Budapest Open 2011 17.09.2011-18.09.2011
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk