KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Czech Grand Prix 2009 - 03.10.2009 - 04.10.2009

şehir Pilsen
Ülke Çek Cumhuriyeti
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 57
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 13
Puanlama 48-32-16-8-4


Beğenilme:
53.89%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 45x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Jakub Vavřička SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kata bay -11 yas Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay -11 yas Milan Hájek Sport Relax CZE CZE
3. kata bay -11 yas Matěj Říha USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kata bay -11 yas Stanislav Bajo KK Trstená SVK SVK
5. kata bay -11 yas Jan Žižka USK Slavia Liberec CZE CZE
7. kata bay -11 yas Andrej Grosschmit ŠŠK Bratislava SVK SVK
7. kata bay -11 yas David Vilím Budó škola KK Písek CZE CZE
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
2. kata bayan -12 yas Kinga Harast Harasuto Karate Klub POL POL
3. kata bayan -12 yas Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bayan -12 yas Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
5. kata bayan -12 yas Aneta Balínová TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
5. kata bayan -12 yas Lenka Habánková KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
7. kata bayan -12 yas Marcela Langová Kumade Topoľčany SVK SVK
7. kata bayan -12 yas Simona Prpičová KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Lukáš Meňuš Slovakya SVK SVK
2. kata bay 12-13 yas Štěpán Šafránek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Lukáš Vik USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kata bay 12-13 yas Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas David Broda SK Tommi Praha CZE CZE
5. kata bay 12-13 yas Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata bay 12-13 yas Matěj Bláha Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kata bay 12-13 yas Claes Killerich Greeve Karate DEN DEN
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Lenka Pipišková ŠŠK Bratislava SVK SVK
2. kata bayan 12-13 yas Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Marija Larisa Agafonova Letonya LAT LAT
3. kata bayan 12-13 yas Monika Chochlíková KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
5. kata bayan 12-13 yas Veronika Kadlečíková Slovakya SVK SVK
5. kata bayan 12-13 yas Petra Laštovková TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
7. kata bayan 12-13 yas Marike Tache Macaristan HUN HUN
7. kata bayan 12-13 yas Eliška Žubretovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Marco Passeto Goju Kai Veneta ITA ITA
2. kata bay 14-15 yas Botond Nagy Macaristan HUN HUN
3. kata bay 14-15 yas Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bay 14-15 yas Yvan Rodriguez Merino Federation Francophone BEL BEL
5. kata bay 14-15 yas Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata bay 14-15 yas Péter Pákay Arashi Sportsclub HUN HUN
7. kata bay 14-15 yas Michal Nizner Slovakia SVK SVK
7. kata bay 14-15 yas Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Dorota Balciarova Slovakia SVK SVK
2. kata bayan 14-15 yas Marike Tache Macaristan HUN HUN
3. kata bayan 14-15 yas Barbora Ďurovcová Slovakia SVK SVK
3. kata bayan 14-15 yas Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
5. kata bayan 14-15 yas Marija Larisa Agafonova Letonya LAT LAT
5. kata bayan 14-15 yas Constantina Daramelas Federation Francophone BEL BEL
7. kata bayan 14-15 yas Kamila Himpli Macaristan HUN HUN
7. kata bayan 14-15 yas Monika Chochlíková KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Michal Toure Slovakia SVK SVK
2. kata bay 16-17 yas Jaroslav Hodina Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bay 16-17 yas Igor Bušovský Slovakia SVK SVK
3. kata bay 16-17 yas Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kata bay 16-17 yas David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kata bay 16-17 yas Jiří Mauritz TARO KAN CZE CZE
7. kata bay 16-17 yas Vojtěch Kříž KC Dragons Rosice CZE CZE
7. kata bay 16-17 yas Peter Soóky Slovakya SVK SVK
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Ingrid Suchánková Slovakia SVK SVK
2. kata bayan 16-17 yas Monika Smolařová Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata bayan 16-17 yas Emma Andrews Tanaka Martial Arts Academy USA USA
3. kata bayan 16-17 yas Veronika Mišková Šin-mu Hodonín CZE CZE
5. kata bayan 16-17 yas Zsuzsanna Anti Macaristan HUN HUN
5. kata bayan 16-17 yas Laura Kvasnicová ŠŠK Bratislava SVK SVK
7. kata bayan 16-17 yas Kim Bergwerff Sportinstituut Kime NED NED
7. kata bayan 16-17 yas Eliška Kočířová SK Tommi Praha CZE CZE
kata bay
1. kata bay Jakub Tesárek KARATE TESY Shotokan CZE CZE
2. kata bay Matěj Urík Slovakya SVK SVK
3. kata bay Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata bay Vladimír Míček NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
5. kata bay Štefan Demko Slovakya SVK SVK
5. kata bay Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata bay Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
7. kata bay Adil Wiart Federation Francophone BEL BEL
kata bayan
1. kata bayan Erika Hrušecká Slovakia SVK SVK
2. kata bayan Kristina Macková ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kata bayan Barbora Bosnyaková ŠŠK Bratislava SVK SVK
3. kata bayan Katarína Liptáková ŠŠK Bratislava SVK SVK
5. kata bayan Monika Čulenová Slovakya SVK SVK
5. kata bayan Veronika Ištvánková Šin-mu Hodonín CZE CZE
7. kata bayan Anežka Kotěrová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata bayan Martina Putnová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
KUMITE
kumite bay -11 yas -30kg
1. kumite bay -11 yas -30kg Grzegorz Łacek Bodaikan Szczecin POL POL
2. kumite bay -11 yas -30kg Artur Žurek Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite bay -11 yas -30kg Jakub Bartoš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay -11 yas -30kg Matteo Tamborlani TARO KAN CZE CZE
5. kumite bay -11 yas -30kg Filip Ozogány KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
5. kumite bay -11 yas -30kg Jan Žižka USK Slavia Liberec CZE CZE
7. kumite bay -11 yas -30kg Jakub Wegwert Harasuto Karate Klub POL POL
kumite bay -12 yas -35kg
1. kumite bay -12 yas -35kg Paweł Niepsuj KS Olimp Łódź POL POL
2. kumite bay -12 yas -35kg Václav Kratochvíl Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Jakub Jirka Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Marek Řeřicha Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay -12 yas -35kg Tadeáš Černovský Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay -12 yas -35kg Filip Lehnert KV Rheinland Pfalz GER GER
7. kumite bay -12 yas -35kg Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kumite bay -12 yas -35kg Jakub Vavřička SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bay -11 yas -41kg
1. kumite bay -11 yas -41kg Marcel Rempel KV Rheinland Pfalz GER GER
2. kumite bay -11 yas -41kg Michał Król KK Champion Team POL POL
3. kumite bay -11 yas -41kg Stanislav Bajo KK Trstená SVK SVK
3. kumite bay -11 yas -41kg Michal Chrenek KK Trstená SVK SVK
5. kumite bay -11 yas -41kg Tomáš Lukš Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay -11 yas -41kg Jaroslav Olšák Šin-mu Hodonín CZE CZE
kumite bay -11 yas +41kg
1. kumite bay -11 yas +41kg Dávid Pozderka Macaristan HUN HUN
2. kumite bay -11 yas +41kg Leon Marciuš Medimurje CRO CRO
3. kumite bay -11 yas +41kg Josef Černík Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite bay -11 yas +41kg Kevin Hein KV Rheinland Pfalz GER GER
5. kumite bay -11 yas +41kg Mikołaj Filanowski KS Olimp Łódź POL POL
5. kumite bay -11 yas +41kg Josef Salajka Šin-mu Hodonín CZE CZE
7. kumite bay -11 yas +41kg Vojtěch Míka Karate Klub Klatovy CZE CZE
kumite bayan -12 yas -35kg
1. kumite bayan -12 yas -35kg Paulina Goral Bodaikan Szczecin POL POL
2. kumite bayan -12 yas -35kg Veronika Hurychová Kumade Topoľčany SVK SVK
3. kumite bayan -12 yas -35kg Klára Adamová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas -35kg Luna Hamer Medimurje CRO CRO
5. kumite bayan -12 yas -35kg Aneta Balínová TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas -35kg Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
7. kumite bayan -12 yas -35kg Aneta Růžičková Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite bayan -12 yas -35kg Dominika Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
kumite bayan -12 yas +35kg
1. kumite bayan -12 yas +35kg Lucie Janouchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas +35kg Ida Zaniewska Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite bayan -12 yas +35kg Klára Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas +35kg Marika Switala Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite bayan -12 yas +35kg Eliška Belohubá Karate Klub Klatovy CZE CZE
5. kumite bayan -12 yas +35kg Kinga Harast Harasuto Karate Klub POL POL
7. kumite bayan -12 yas +35kg Hana Kuklová Karate Kachi Nitra SVK SVK
kumite bay 12-13 yas -39kg
1. kumite bay 12-13 yas -39kg Zsolt Varga Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 12-13 yas -39kg Andrei Orza Wado SE HUN HUN
3. kumite bay 12-13 yas -39kg Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -39kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -39kg Tomimori Furukawa KV Rheinland Pfalz GER GER
5. kumite bay 12-13 yas -39kg Štěpán Šafránek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -39kg David Braný MDDM Ostrov CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -39kg Dawid Komorowski Bodaikan Szczecin POL POL
kumite bay 12-13 yas -45kg
1. kumite bay 12-13 yas -45kg Lukáš Meňuš Slovakya SVK SVK
2. kumite bay 12-13 yas -45kg Jordy Wals Team Fightin' Nabil (NED) NED NED
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Levente Lévai Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 12-13 yas -45kg Marcin Stasiak KS Olimp Łódź POL POL
5. kumite bay 12-13 yas -45kg Jakub Michálek KK Jeseník CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -45kg Roman Nemecek KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
7. kumite bay 12-13 yas -45kg Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -45kg Patrik Jakubczyk Bodaikan Szczecin POL POL
kumite bay 12-13 yas -52kg
1. kumite bay 12-13 yas -52kg Márk Csizmadia Hungary HUN HUN
2. kumite bay 12-13 yas -52kg Tonuzóba Kiss Hungary HUN HUN
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Tiep Timi HaDang Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -52kg Bence Vásárhelyi Wado SE HUN HUN
5. kumite bay 12-13 yas -52kg Ota Andörfer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -52kg Matej Homola KK Farmex Nitra SVK SVK
7. kumite bay 12-13 yas -52kg Mateusz Bichta Bodaikan Szczecin POL POL
7. kumite bay 12-13 yas -52kg Adam Steczuk Bodaikan Szczecin POL POL
kumite bay 12-13 yas -60kg
1. kumite bay 12-13 yas -60kg David Turcsanyi Wado SE HUN HUN
2. kumite bay 12-13 yas -60kg Claes Killerich Greeve Karate DEN DEN
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Viktor Gerus KV Rheinland Pfalz GER GER
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Aleš Vydra SKC Louny CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -60kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas -60kg David Kučera SKC Louny CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -60kg Tomáš Henzl Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite bay 12-13 yas -60kg Pavel Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite bay 12-13 yas +60kg
1. kumite bay 12-13 yas +60kg Ilír Kabashi Slovakya SVK SVK
2. kumite bay 12-13 yas +60kg Jakub Mrzygłód KS Olimp Łódź POL POL
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Martin Piršel Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite bay 12-13 yas +60kg Kryštof Sýkora SKC Louny CZE CZE
5. kumite bay 12-13 yas +60kg Antonín Míka Karate Klub Klatovy CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -42kg
1. kumite bayan 12-13 yas -42kg Alexandra Chovancová Slovakya SVK SVK
2. kumite bayan 12-13 yas -42kg Jana Králíková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -42kg Josie Bachenberg KV Rheinland Pfalz GER GER
3. kumite bayan 12-13 yas -42kg Petra Laštovková TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -42kg Diana Králová KC Žatec CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas -42kg Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Szabina Báncsó Hungary HUN HUN
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Nicol Nógrádi Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Bernadett Juhász Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Lilien Vajda Macaristan HUN HUN
5. kumite bayan 12-13 yas -50kg Veronika Kadlečíková Slovakya SVK SVK
5. kumite bayan 12-13 yas -50kg Eliška Kváčová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite bayan 12-13 yas -50kg Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Evelin Szabó Hungary HUN HUN
2. kumite bayan 12-13 yas +50kg Gábina Čečková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Felícia Körösi Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Eliška Žubretovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas +50kg Barbora Černá SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite bayan 12-13 yas +50kg Lucie Holoubková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite bayan 12-13 yas +50kg Tereza Kůsová BUDO Plzeň z.s. CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -52kg
1. kumite bay 14-15 yas -52kg Lorand Kapdebo Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 14-15 yas -52kg Bálint Szvoboda Arashi Sportsclub HUN HUN
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Michal Garaj Slovakia SVK SVK
3. kumite bay 14-15 yas -52kg Bence Szekeres Hungary HUN HUN
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Matúš Džačovský Slovakya SVK SVK
5. kumite bay 14-15 yas -52kg Benjamin Piras Federation Francophone BEL BEL
7. kumite bay 14-15 yas -52kg Vladislav Kis SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -52kg Steve Podrasil Banzai-Karate E.T. Hirschberg/Saale GER GER
kumite bay 14-15 yas -57kg
1. kumite bay 14-15 yas -57kg Döme Szegedi Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 14-15 yas -57kg Keatian Pardenilla Hollanda NED NED
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Péter Sánta Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 14-15 yas -57kg Łukasz Walaszczyk KK Champion Team POL POL
5. kumite bay 14-15 yas -57kg Marek Lambora SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -57kg Pierino Paglierini Federation Francophone BEL BEL
7. kumite bay 14-15 yas -57kg István Antal Macaristan HUN HUN
7. kumite bay 14-15 yas -57kg Josef Laštůvka Karate České Budějovice CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -63kg
1. kumite bay 14-15 yas -63kg Yvan Rodriguez Merino Federation Francophone BEL BEL
2. kumite bay 14-15 yas -63kg Maciej Boguszewski Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite bay 14-15 yas -63kg László Dorogi Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 14-15 yas -63kg Dániel Molnár Macaristan HUN HUN
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Matúš Andraško Slovakya SVK SVK
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Daniel Kopúň KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
5. kumite bay 14-15 yas -63kg Marek Rychtr LOKO Mariánské Lázně CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -63kg Luděk Soudný Budó škola KK Písek CZE CZE
kumite bay 14-15 yas -70kg
1. kumite bay 14-15 yas -70kg Marciano Dekker Netherlands NED NED
2. kumite bay 14-15 yas -70kg Máté Gréczi Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Tibor Hidasi Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 14-15 yas -70kg Ľuboš Meňuš Slovakia SVK SVK
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Michal Oravíček SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bay 14-15 yas -70kg Václav Tereščuk Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite bay 14-15 yas -70kg Jakub Stefanides KK Trstená SVK SVK
kumite bay 14-15 yas +70kg
1. kumite bay 14-15 yas +70kg Bence Dienes Macaristan HUN HUN
2. kumite bay 14-15 yas +70kg Jonathan Mulolo Federation Francophone BEL BEL
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Matěj Cvrk Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +70kg Donovan Wold Hollanda NED NED
5. kumite bay 14-15 yas +70kg Joris Drachman Hollanda NED NED
5. kumite bay 14-15 yas +70kg Adam Vorobeľ Slovakia SVK SVK
7. kumite bay 14-15 yas +70kg Norbert Antal Macaristan HUN HUN
kumite bayan 14-15 yas -47kg
1. kumite bayan 14-15 yas -47kg Lisa van de Kamp Hollanda NED NED
2. kumite bayan 14-15 yas -47kg Nadia Otten Federation Francophone BEL BEL
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Zsanett Pozderka Hungary HUN HUN
3. kumite bayan 14-15 yas -47kg Daniela Závatzká Slovakia SVK SVK
5. kumite bayan 14-15 yas -47kg Hanna Jugo Hollanda NED NED
5. kumite bayan 14-15 yas -47kg Klaudia Lencz Arashi Sportsclub HUN HUN
7. kumite bayan 14-15 yas -47kg Klára Strnadová Karate Klub Klatovy CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -54kg
1. kumite bayan 14-15 yas -54kg Lenka Földesiová Slovakya SVK SVK
2. kumite bayan 14-15 yas -54kg Marike Tache Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Nikolett Varga Hungary HUN HUN
3. kumite bayan 14-15 yas -54kg Kaylee Zwakhalen Hollanda NED NED
5. kumite bayan 14-15 yas -54kg Petra Harciníková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas -54kg Adéla Lehečková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
7. kumite bayan 14-15 yas -54kg Kamila Himpli Macaristan HUN HUN
7. kumite bayan 14-15 yas -54kg Lonneke Meijer Hollanda NED NED
kumite bayan 14-15 yas +54kg
1. kumite bayan 14-15 yas +54kg Zuzana Schwartzová Slovakia SVK SVK
2. kumite bayan 14-15 yas +54kg Laury Vogelzang Netherlands NED NED
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Miroslava Kopúňová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite bayan 14-15 yas +54kg Sherilyn Wold Karate Kenamju NED NED
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Simona Kaliničenková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
5. kumite bayan 14-15 yas +54kg Anna Penczyńska Bodaikan Szczecin POL POL
7. kumite bayan 14-15 yas +54kg Simona Forstová TARO KAN CZE CZE
7. kumite bayan 14-15 yas +54kg Lenka Myslivečková Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -55kg
1. kumite bay 16-17 yas -55kg Charafedinne Ebaihoubarka Netherlands NED NED
2. kumite bay 16-17 yas -55kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Julien De Coster Federation Francophone BEL BEL
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Denis Košala Slovakia SVK SVK
5. kumite bay 16-17 yas -55kg Brecht Evens Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
5. kumite bay 16-17 yas -55kg Quinten Van Aesbroeck Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
kumite bay 16-17 yas -61kg
1. kumite bay 16-17 yas -61kg Richard Dobrotka Slovakia SVK SVK
2. kumite bay 16-17 yas -61kg Lukáš Viargio Slovakya SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Dániel Jurca Hungary HUN HUN
3. kumite bay 16-17 yas -61kg Lesley Zut Netherlands NED NED
5. kumite bay 16-17 yas -61kg Filip Pająk Poland POL POL
5. kumite bay 16-17 yas -61kg Richárd Rovó Macaristan HUN HUN
7. kumite bay 16-17 yas -61kg Jiří Macura Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay 16-17 yas -61kg Amadeusz Śmigielski Bodaikan Szczecin POL POL
kumite bay 16-17 yas -68kg
1. kumite bay 16-17 yas -68kg Michal Klíma Slovakia SVK SVK
2. kumite bay 16-17 yas -68kg Zoltán Köhegyi Macaristan HUN HUN
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Christoph Genau Bushido Waltershausen GER GER
3. kumite bay 16-17 yas -68kg Máté Munkácsy Macaristan HUN HUN
5. kumite bay 16-17 yas -68kg Márk Mészáros Hungary HUN HUN
5. kumite bay 16-17 yas -68kg Cyril Sollas Federation Francophone BEL BEL
7. kumite bay 16-17 yas -68kg David Beran KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite bay 16-17 yas -68kg Ondřej Kumpošt KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -76kg
1. kumite bay 16-17 yas -76kg Xavier Köhlen Hollanda NED NED
2. kumite bay 16-17 yas -76kg Adrian Wozniak Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Michał Bąbos Bonsai Tomaszów Maz. POL POL
3. kumite bay 16-17 yas -76kg Adam Lieskovský Slovakya SVK SVK
5. kumite bay 16-17 yas -76kg Petr Švarc TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas -76kg Jens van Poucke Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
7. kumite bay 16-17 yas -76kg Miroslav Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
7. kumite bay 16-17 yas -76kg Ricardo Verdonck Vlaams Karate Federation Unistyl BEL BEL
kumite bay 16-17 yas +76kg
1. kumite bay 16-17 yas +76kg Tomáš Pupkay Slovakya SVK SVK
2. kumite bay 16-17 yas +76kg Marián Macík Slovakya SVK SVK
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Vince Gertsen van Hellemond Sport NED NED
3. kumite bay 16-17 yas +76kg Slavomír Gonda Slovakia SVK SVK
5. kumite bay 16-17 yas +76kg Jeremy Koot Hollanda NED NED
5. kumite bay 16-17 yas +76kg Ilja Roudný KC Žatec CZE CZE
kumite bay 16-17 yas OPEN
1. kumite bay 16-17 yas OPEN Xavier Köhlen Hollanda NED NED
2. kumite bay 16-17 yas OPEN Simon Cook Akademischer Sportclub Wien ‐ Sektion Karate AUT AUT
3. kumite bay 16-17 yas OPEN Vince Gertsen van Hellemond Sport NED NED
3. kumite bay 16-17 yas OPEN Jaroslav Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite bay 16-17 yas OPEN Ozan Arslan Hollanda NED NED
5. kumite bay 16-17 yas OPEN Łukasz Czechowicz Bonsai Tomaszów Maz. POL POL
7. kumite bay 16-17 yas OPEN Amadeusz Śmigielski Bodaikan Szczecin POL POL
7. kumite bay 16-17 yas OPEN Adrian Wozniak Harasuto Karate Klub POL POL
kumite bayan 16-17 yas -48kg
1. kumite bayan 16-17 yas -48kg Isra Ou-Aissa Netherlands NED NED
2. kumite bayan 16-17 yas -48kg Zsófia Hermann Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 16-17 yas -48kg Nikolett Juhász Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 16-17 yas -48kg Ivana Kucová Slovakia SVK SVK
5. kumite bayan 16-17 yas -48kg Lenka Kašparová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -53kg
1. kumite bayan 16-17 yas -53kg Kinga Sánta Macaristan HUN HUN
2. kumite bayan 16-17 yas -53kg Zsófia Bánházi Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Simona Lacová Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas -53kg Victoria Piras Federation Francophone BEL BEL
5. kumite bayan 16-17 yas -53kg Sarah Maligieri Federation Francophone BEL BEL
5. kumite bayan 16-17 yas -53kg Vanda Matuškovičová Slovakya SVK SVK
kumite bayan 16-17 yas -59kg
1. kumite bayan 16-17 yas -59kg Patricia Tátošová Slovakia SVK SVK
2. kumite bayan 16-17 yas -59kg Veronika Semaniková Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Klaudia Csák Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan 16-17 yas -59kg Thalia Danckers Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
5. kumite bayan 16-17 yas -59kg Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite bayan 16-17 yas -59kg Laura Pradelli Federation Francophone BEL BEL
7. kumite bayan 16-17 yas -59kg Loes Braeken Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
7. kumite bayan 16-17 yas -59kg Denisa Martinková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas +59kg
1. kumite bayan 16-17 yas +59kg Petra Palásti Hungary HUN HUN
2. kumite bayan 16-17 yas +59kg Sharon Van Gent Hollanda NED NED
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Barbora Kovalčíková Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan 16-17 yas +59kg Dominika Tatarová Slovakia SVK SVK
5. kumite bayan 16-17 yas +59kg Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite bayan 16-17 yas +59kg Zsófia Tornyossy Macaristan HUN HUN
7. kumite bayan 16-17 yas +59kg Anna Bak Bonsai Tomaszów Maz. POL POL
7. kumite bayan 16-17 yas +59kg Julie Nováková Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas OPEN
1. kumite bayan 16-17 yas OPEN Eva Zwaneveld Hollanda NED NED
2. kumite bayan 16-17 yas OPEN Louise Oldeman Netherlands NED NED
3. kumite bayan 16-17 yas OPEN Isra Ou-Aissa Netherlands NED NED
3. kumite bayan 16-17 yas OPEN Paulina Sakowska Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite bayan 16-17 yas OPEN Kimberly Oosterveen Hollanda NED NED
5. kumite bayan 16-17 yas OPEN Kaylee van Dijk Hollanda NED NED
7. kumite bayan 16-17 yas OPEN Lenka Kašparová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
kumite bay -60kg
1. kumite bay -60kg Peter Macko KK TEKDAN Bratislava SVK SVK
2. kumite bay -60kg Ottó Horváth Macaristan HUN HUN
3. kumite bay -60kg Kenny Koster Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
3. kumite bay -60kg Jan Milan Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay -60kg Pierre Grifnée Federation Francophone BEL BEL
5. kumite bay -60kg Jozsef Szebeni Macaristan HUN HUN
kumite bay -67kg
1. kumite bay -67kg Yves Martial Tadissi Macaristan HUN HUN
2. kumite bay -67kg Lukáš Kučerák Slovakya SVK SVK
3. kumite bay -67kg Szymon Grzywacz Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite bay -67kg Melvin Skopp Federation Francophone BEL BEL
5. kumite bay -67kg Ricardo Viola Federation Francophone BEL BEL
5. kumite bay -67kg Mikael Warnier Federation Francophone BEL BEL
7. kumite bay -67kg Michal Ditte Monarch Bratislava SVK SVK
7. kumite bay -67kg Marek Granát Slovakya SVK SVK
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Diego Davy Vandeschrick Federation Francophone BEL BEL
2. kumite bay -75kg Viktor Viskup Slovakya SVK SVK
3. kumite bay -75kg Matúš Cisár Slovakya SVK SVK
3. kumite bay -75kg Vojtěch Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay -75kg Peter Szomor Slovakya SVK SVK
5. kumite bay -75kg Daniel Vrabec KK Trstená SVK SVK
7. kumite bay -75kg Roman Baľak KK Trstená SVK SVK
7. kumite bay -75kg Mattheo Divenanzio Federation Francophone BEL BEL
kumite bay -84kg
1. kumite bay -84kg Klaudio Farmadín Slovakya SVK SVK
2. kumite bay -84kg Andrej Harničár Slovakia SVK SVK
3. kumite bay -84kg Amaury Charlier Federation Francophone BEL BEL
3. kumite bay -84kg Yannick Piersotte Federation Francophone BEL BEL
5. kumite bay -84kg Jan Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay -84kg Marek Pelikán Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay -84kg Yassine Ameqran Federation Francophone BEL BEL
7. kumite bay -84kg Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
kumite bay +84kg
1. kumite bay +84kg Bram van den Broeck Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
2. kumite bay +84kg Matúš Bozogáň Slovakya SVK SVK
3. kumite bay +84kg Kristof De Poorter Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
3. kumite bay +84kg Gabriel Kaleta Slovakia SVK SVK
5. kumite bay +84kg František Mach Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite bay +84kg Jiří Ptáček Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay +84kg Milan Tesař SŠKS Pardubice CZE CZE
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN Peter Macko KK TEKDAN Bratislava SVK SVK
2. kumite bay OPEN Jan Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay OPEN Albert Ciesielski Poland POL POL
3. kumite bay OPEN Marek Pelikán Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay OPEN Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay OPEN František Mach Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
7. kumite bay OPEN Lukáš Honzík SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite bay OPEN Jan Moravec TJ Karate Praha CZE CZE
kumite bayan -50kg
1. kumite bayan -50kg Anita Bugajak Łódzki Klub Karate Shotokan POL POL
2. kumite bayan -50kg Nikolett Hegedüs Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan -50kg Pavla Linhartová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan -50kg Karen Seminck Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
kumite bayan -55kg
1. kumite bayan -55kg Jana Vojtikevičová Slovakya SVK SVK
2. kumite bayan -55kg Beatrix Tóth Macaristan HUN HUN
3. kumite bayan -55kg Tereza Matějková USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite bayan -55kg Viktória Semaníková Slovakia SVK SVK
5. kumite bayan -55kg Réka Molnár Macaristan HUN HUN
5. kumite bayan -55kg Muriel Vanderhaeghen Federation Francophone BEL BEL
7. kumite bayan -55kg Zuzana Linhartová Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bayan -55kg Žaneta Noskeová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
kumite bayan -61kg
1. kumite bayan -61kg Dagmara Kubinská KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite bayan -61kg Marta Dąbrowska Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite bayan -61kg Júlia Langošová Slovakia SVK SVK
3. kumite bayan -61kg Justyna Paczkowska Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite bayan -61kg Melissa Dubois Vlaamse Karate Federatie BEL BEL
5. kumite bayan -61kg Alexandra Pečimonová Slovakia SVK SVK
7. kumite bayan -61kg Marie Franceschini Federation Francophone BEL BEL
7. kumite bayan -61kg Martina Putnová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite bayan -68kg
1. kumite bayan -68kg Petra Peceková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kumite bayan -68kg Kamila Warda Poland POL POL
3. kumite bayan -68kg Szandra Metzger Hungary HUN HUN
3. kumite bayan -68kg Ivana Višňovská Slovakya SVK SVK
5. kumite bayan -68kg Lucia Langošová Slovakia SVK SVK
5. kumite bayan -68kg Sophie Léon Federation Francophone BEL BEL
7. kumite bayan -68kg Ludmila Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite bayan +68kg
1. kumite bayan +68kg Ivana Dučová Slovakia SVK SVK
2. kumite bayan +68kg Annemiek Borsje Hollanda NED NED
3. kumite bayan +68kg Françoise Jeuris Federation Francophone BEL BEL
3. kumite bayan +68kg Marie Muller Federation Francophone BEL BEL
5. kumite bayan +68kg Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite bayan +68kg Lucia Rácová Slovakya SVK SVK
kumite bayan OPEN
1. kumite bayan OPEN Viktória Semaníková Slovakia SVK SVK
2. kumite bayan OPEN Kamila Warda Poland POL POL
3. kumite bayan OPEN Petra Peceková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Lucia Povalačová Slovakya SVK SVK
5. kumite bayan OPEN Justyna Katarzyna Gradowska Łódzki Klub Karate Shotokan POL POL
5. kumite bayan OPEN Juliane Wagner Banzai-Karate E.T. Hirschberg/Saale GER GER
7. kumite bayan OPEN Hana Dostálová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
kumite takýmlar bay 16-17 yas
1. kumite takýmlar bay 16-17 yas Hollanda NED NED
2. kumite takýmlar bay 16-17 yas Macaristan HUN HUN
3. kumite takýmlar bay 16-17 yas Polonya POL POL
3. kumite takýmlar bay 16-17 yas Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite takýmlar bayan 16-17 yas
1. kumite takýmlar bayan 16-17 yas Macaristan HUN HUN
2. kumite takýmlar bayan 16-17 yas Hollanda NED NED
kumite takýmlar bay
1. kumite takýmlar bay Federation Francophone (BEL) BEL BEL
2. kumite takýmlar bay Vlaamse Karate Federatie (BEL) BEL BEL
3. kumite takýmlar bay Federation Francophone (BEL) BEL BEL
3. kumite takýmlar bay Slovakya SVK SVK
5. kumite takýmlar bay MSKA CZ CZE CZE
kumite takýmlar bayan
1. kumite takýmlar bayan Slovakya SVK SVK
2. kumite takýmlar bayan Polonya POL POL
3. kumite takýmlar bayan Federation Francophone (BEL) BEL BEL
3. kumite takýmlar bayan Macaristan HUN HUN

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
12.04.2015
13.04.2014
GP Slovakia 2013 14.04.2013
Harasuto Cup 2013 02.03.2013-03.03.2013
Budapest Open 2012 15.09.2012-16.09.2012
GP Slovakia 2012 15.04.2012
Harasuto Cup 2012 03.03.2012-04.03.2012
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır