KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Harasuto Cup 2012 - 03.03.2012 - 04.03.2012

Město Łódź
Stát Polsko
Kluby na medailových pozicích 54
Státy na medailových pozicích 11
Hodnocení 48-32-16-8-4


Ohodnocení kvality turnaje:
50.00%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 16x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Miloš Lacika Slovensko SVK SVK
2. kata ml. žáci (7-9) Maciej Gawor KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
3. kata ml. žáci (7-9) Vladyslav Momotenko Ukrajina UKR UKR
3. kata ml. žáci (7-9) Meteusz Wiśniewski Kamikaze Stargard Szczeciński POL POL
5. kata ml. žáci (7-9) Vladyslav Naumets Ukrajina UKR UKR
5. kata ml. žáci (7-9) Maksym Rodionov Ukrajina UKR UKR
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Oguzkhan Khallyyev Ukrajina UKR UKR
2. kata ml. žáci (10-11) Andrii Chevgoniuk Ukrajina UKR UKR
3. kata ml. žáci (10-11) Daniel Dziergas KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
3. kata ml. žáci (10-11) Artem Sereda Ukrajina UKR UKR
5. kata ml. žáci (10-11) Petro Bogusevych Ukrajina UKR UKR
5. kata ml. žáci (10-11) Oleksandr Zhumiga Ukrajina UKR UKR
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Katarína Langová Slovensko SVK SVK
2. kata ml. žákyně (7-9) Amina Dunyushkina Ukrajina UKR UKR
3. kata ml. žákyně (7-9) Daria Barbytska Ukrajina UKR UKR
3. kata ml. žákyně (7-9) Nela Osouchová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-9) Julia Le-Hai Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
5. kata ml. žákyně (7-9) Blanka Pliszka Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Simona Prpičová Slovensko SVK SVK
2. kata ml. žákyně (10-11) Gabriela Maruniaková Slovensko SVK SVK
3. kata ml. žákyně (10-11) Dominika Bogárová Slovensko SVK SVK
3. kata ml. žákyně (10-11) Alina Nigeruk Ukrajina UKR UKR
5. kata ml. žákyně (10-11) Julia Niżyńska Zarzewie Prudnik POL POL
5. kata ml. žákyně (10-11) Anna Vakhovska Ukrajina UKR UKR
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Matěj Říha SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Julian Enrik Smoliga Slovensko SVK SVK
3. kata st. žáci (12-13) Volodymyr Alvadzhy Ukrajina UKR UKR
3. kata st. žáci (12-13) Nikita Tyukh Ukrajina UKR UKR
5. kata st. žáci (12-13) Artem Derkach Soyuz Kaliningrad RUS RUS
5. kata st. žáci (12-13) Mykyta Malyarchuk Ukrajina UKR UKR
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Alexandra Galetová Slovensko SVK SVK
2. kata st. žákyně (12-13) Kinga Harast Harasuto Karate Klub POL POL
3. kata st. žákyně (12-13) Nataša Dolníková Slovensko SVK SVK
3. kata st. žákyně (12-13) Eliza Gaweł KSA ATEMI Bielsko-Biała POL POL
5. kata st. žákyně (12-13) Sabina Křížová Sportovní klub Mates CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Hana Kuklová Karate Kachi Nitra SVK SVK
7. kata st. žákyně (12-13) Julia Cukrowska Sandan Bydgoszcz POL POL
7. kata st. žákyně (12-13) Olga Khallyyeva Ukrajina UKR UKR
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Samuel Dávid Slovensko SVK SVK
2. kata dorostenci (14-15) Lukáš Meňuš Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kata dorostenci (14-15) Yegor Romaniuk Ukrajina UKR UKR
3. kata dorostenci (14-15) Lukáš Vik Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Dominik Jankech Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kata dorostenci (14-15) Nikita Tyukh Ukrajina UKR UKR
7. kata dorostenci (14-15) Krystian Świrski Samuraj Szczecin POL POL
7. kata dorostenci (14-15) Maksymilian Szczypkowski UKS Hitotsu Ostrzeszów POL POL
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Anna Kreshchenko Ukrajina UKR UKR
2. kata dorostenky (14-15) Melissa Williamson Ishinryu Barking ENG ENG
3. kata dorostenky (14-15) Viktória Kučerová Slovensko SVK SVK
3. kata dorostenky (14-15) Denisa Pešková Slovensko SVK SVK
5. kata dorostenky (14-15) Valeriya Chabanova Ukrajina UKR UKR
5. kata dorostenky (14-15) Magdalena Kubatek Polsko POL POL
7. kata dorostenky (14-15) Sara Karwot KS Shindo Cieszyn POL POL
7. kata dorostenky (14-15) Jodie Russel Preston Karate Club GRB GRB
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Peter Fabian Slovensko SVK SVK
2. kata junioři (16-17) Denis Wojtyla VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Bogdan Goncharenko Ukrajina UKR UKR
3. kata junioři (16-17) Efim Shlamin Soyuz Kaliningrad RUS RUS
5. kata junioři (16-17) Michał Jaśkowiec Zarzewie Prudnik POL POL
5. kata junioři (16-17) Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Bartosz Mączka Polsko POL POL
7. kata junioři (16-17) Przemysław Skwarko Polsko POL POL
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Anna Kreshchenko Ukrajina UKR UKR
2. kata juniorky (16-17) Lenka Pipišková Slovensko SVK SVK
3. kata juniorky (16-17) Veronika Kopečná Nidoshinkan DOJO CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Alžběta Ovečková Slovensko SVK SVK
5. kata juniorky (16-17) Natalia Szponder KK Nidan Zawadzkie POL POL
5. kata juniorky (16-17) Melissa Williamson Ishinryu Barking ENG ENG
7. kata juniorky (16-17) Anna Kowalik KKS Tora Legnica POL POL
7. kata juniorky (16-17) Katarzyna Stasiak Polsko POL POL
kata muži U21
1. kata muži U21 Karel Imríšek Slavia Kroměříž CZE CZE
2. kata muži U21 Roman Kubovič Slovensko SVK SVK
3. kata muži U21 Volodymyr Goloveshko Ukrajina UKR UKR
3. kata muži U21 Dawid Srokowski Polsko POL POL
5. kata muži U21 Dawid Gaweł Polsko POL POL
5. kata muži U21 Ivan Krupa KK Miyagi Lučenec SVK SVK
7. kata muži U21 Bartosz Mączka Polsko POL POL
7. kata muži U21 Maciej Semak Polsko POL POL
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Katarína Liptáková Slovensko SVK SVK
2. kata ženy U21 Alicja Piątek Zarzewie Prudnik POL POL
3. kata ženy U21 Katarzyna Dubel Polsko POL POL
3. kata ženy U21 Katarzyna Stasiak Polsko POL POL
5. kata ženy U21 Karolina Makarewicz KS Shindo Cieszyn POL POL
5. kata ženy U21 Natalia Suchy KS Shindo Cieszyn POL POL
kata muži
1. kata muži Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata muži Michal Slávik Sportovní klub Mates CZE CZE
3. kata muži Marcin Antol Bodaikan Szczecin POL POL
3. kata muži Roman Kubovič Slovensko SVK SVK
5. kata muži Filip Pipiška Slovensko SVK SVK
5. kata muži Łukasz Wolny Polsko POL POL
7. kata muži Filip Miler SK Kamiwaza karate CZE CZE
7. kata muži Marian Paradivskyi Ukrajina UKR UKR
kata ženy
1. kata ženy Erika Hrušecká Slovensko SVK SVK
2. kata ženy Katarína Longová Slovensko SVK SVK
3. kata ženy Katarína Liptáková Slovensko SVK SVK
3. kata ženy Lenka Pipišková Slovensko SVK SVK
5. kata ženy Karolina Makarewicz KS Shindo Cieszyn POL POL
5. kata ženy Berenika Prządka Polsko POL POL
7. kata ženy Sandra Carr Preston Karate Club GRB GRB
7. kata ženy Amber Jenkins Kugatsu Karate SCO SCO
kata team ml. žáci (7-11)
1. kata team ml. žáci (7-11) Soyuz Kaliningrad (RUS) RUS RUS
2. kata team ml. žáci (7-11) Ukrajina UKR UKR
3. kata team ml. žáci (7-11) Rusko RUS RUS
3. kata team ml. žáci (7-11) Swarzędzki Klub Karate-Do (POL) POL POL
kata team ml. žákyně (7-11)
1. kata team ml. žákyně (7-11) Zarzewie Prudnik (POL) POL POL
2. kata team ml. žákyně (7-11) Ukrajina UKR UKR
3. kata team ml. žákyně (7-11) Bushi-Do Bydgoszcz (POL) POL POL
3. kata team ml. žákyně (7-11) Samuraj Szczecin (POL) POL POL
5. kata team ml. žákyně (7-11) Harasuto Karate Klub (POL) POL POL
5. kata team ml. žákyně (7-11) KSA ATEMI Bielsko-Biała (POL) POL POL
7. kata team ml. žákyně (7-11) ŁKKS Łódź (POL) POL POL
kata team st. žáci (12-13)
1. kata team st. žáci (12-13) Ukrajina UKR UKR
2. kata team st. žáci (12-13) Shotokan Krapkowice (POL) POL POL
3. kata team st. žáci (12-13) KSA ATEMI Bielsko-Biała (POL) POL POL
3. kata team st. žáci (12-13) Ukrajina UKR UKR
5. kata team st. žáci (12-13) Samuraj Szczecin (POL) POL POL
7. kata team st. žáci (12-13) Soyuz Kaliningrad (RUS) RUS RUS
kata team st. žákyně (12-13)
1. kata team st. žákyně (12-13) KSA ATEMI Bielsko-Biała (POL) POL POL
2. kata team st. žákyně (12-13) Nidan Zawadzkie (POL) POL POL
3. kata team st. žákyně (12-13) KK Trstená (SVK) SVK SVK
3. kata team st. žákyně (12-13) Bushi-Do Bydgoszcz (POL) POL POL
5. kata team st. žákyně (12-13) Samuraj Szczecin (POL) POL POL
kata team dorostenci (14-15)
1. kata team dorostenci (14-15) Polsko POL POL
2. kata team dorostenci (14-15) Samuraj Szczecin (POL) POL POL
3. kata team dorostenci (14-15) Zarzewie Prudnik (POL) POL POL
3. kata team dorostenci (14-15) Shotokan Krapkowice (POL) POL POL
kata team dorostenky (14-15)
1. kata team dorostenky (14-15) Polsko POL POL
2. kata team dorostenky (14-15) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata team dorostenky (14-15) Samuraj Szczecin (POL) POL POL
kata team muži
1. kata team muži Polsko POL POL
2. kata team muži Polsko POL POL
3. kata team muži Harasuto Karate Klub (POL) POL POL
3. kata team muži Ukrajina UKR UKR
kata team ženy
1. kata team ženy Harasuto Karate Klub (POL) POL POL
2. kata team ženy Nidan Zawadzkie (POL) POL POL
3. kata team ženy KS Shindo Cieszyn (POL) POL POL
KUMITE
kumite ml. žáci (7-9) -30kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -30kg Miloš Lacika Slovensko SVK SVK
2. kumite ml. žáci (7-9) -30kg Jakub Poliak Slovensko SVK SVK
3. kumite ml. žáci (7-9) -30kg Ethan Day EKKA Mick Blackwell ENG ENG
3. kumite ml. žáci (7-9) -30kg Igor Hauser Slovensko SVK SVK
5. kumite ml. žáci (7-9) -30kg Matviy Kharchenko Ukrajina UKR UKR
5. kumite ml. žáci (7-9) -30kg Daniil Zadorozhnyi Ukrajina UKR UKR
kumite ml. žáci (7-9) -35kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -35kg Nikita Meshcheriakov Ukrajina UKR UKR
2. kumite ml. žáci (7-9) -35kg Danyyil Mayyer Ukrajina UKR UKR
3. kumite ml. žáci (7-9) -35kg Filip Przybylski Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite ml. žáci (7-9) -35kg Volodymyr Solonka Ukrajina UKR UKR
5. kumite ml. žáci (7-9) -35kg Vladyslav Lilo Ukrajina UKR UKR
5. kumite ml. žáci (7-9) -35kg Łukasz Tuz Kaisho Białystok POL POL
kumite ml. žáci (7-9) +35kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +35kg Leonid Khomskyi Ukrajina UKR UKR
2. kumite ml. žáci (7-9) +35kg Oleg Stetsiv Ukrajina UKR UKR
3. kumite ml. žáci (7-9) +35kg Ľubomír Demský KK Kretovič Košice SVK SVK
3. kumite ml. žáci (7-9) +35kg Maroš Janovčík KK Iglow Spišská Nová Ves SVK SVK
5. kumite ml. žáci (7-9) +35kg Maksymilian Sadowski PKK Pleszew POL POL
5. kumite ml. žáci (7-9) +35kg Vladislav Steshenko Rusko RUS RUS
kumite ml. žáci -34kg
1. kumite ml. žáci -34kg Oleksandr Zhumiga Ukrajina UKR UKR
2. kumite ml. žáci -34kg Alexander Kicherman Vagr Team UKR UKR
3. kumite ml. žáci -34kg Michal Henrich Gažo Slovensko SVK SVK
3. kumite ml. žáci -34kg Radek Netolický Karate Hlinsko CZE CZE
5. kumite ml. žáci -34kg Denys Dorosh Ukrajina UKR UKR
5. kumite ml. žáci -34kg Tomáš Gajan Shihan Poprad SVK SVK
kumite ml. žáci -40kg
1. kumite ml. žáci -40kg Matúš Hudec Slovensko SVK SVK
2. kumite ml. žáci -40kg Vitaliy Bendyna Ukrajina UKR UKR
3. kumite ml. žáci -40kg Petro Bogusevych Ukrajina UKR UKR
3. kumite ml. žáci -40kg Mykyta Bochkarov Ukrajina UKR UKR
5. kumite ml. žáci -40kg Damian Grzegorczuk Kaisho Białystok POL POL
5. kumite ml. žáci -40kg Jan Szymborski Bodaikan Szczecin POL POL
kumite ml. žáci +40kg
1. kumite ml. žáci +40kg David Podsklan KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite ml. žáci +40kg Serafym Sych Ukrajina UKR UKR
3. kumite ml. žáci +40kg Ievgenii Ocheredko Ukrajina UKR UKR
3. kumite ml. žáci +40kg Adrián Rerko Slovensko SVK SVK
5. kumite ml. žáci +40kg Konrad Boguszewski Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite ml. žáci +40kg Dawid Szymański KS Shindo Cieszyn POL POL
kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Daria Barbytska Ukrajina UKR UKR
2. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Amina Dunyushkina Ukrajina UKR UKR
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Katarína Langová Slovensko SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Petra Ščevlíková Slovensko SVK SVK
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Natália Adamusová KK Trend Bánovce nad Bebravou SVK SVK
5. kumite ml. žákyně (7-9) -30kg Sonia Perminova Rusko RUS RUS
kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Sára Krivdová Slovensko SVK SVK
2. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Michaela Bryndzová Katsudo Sabinov SVK SVK
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Karyna Iziurová Ukrajina UKR UKR
3. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Daryna Podvalna Ukrajina UKR UKR
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Klaudia Rachwał Harasuto Karate Klub POL POL
5. kumite ml. žákyně (7-9) +30kg Patrycja Szelągiewicz Bodaikan Szczecin POL POL
kumite ml. žákyně -34kg
1. kumite ml. žákyně -34kg Lujza Kalčoková Slovensko SVK SVK
2. kumite ml. žákyně -34kg Oksana Bazeliuk Ukrajina UKR UKR
3. kumite ml. žákyně -34kg Polina Kondaurova Ukrajina UKR UKR
3. kumite ml. žákyně -34kg Gabriela Maruniaková Slovensko SVK SVK
5. kumite ml. žákyně -34kg Kristina Bilkova Rusko RUS RUS
5. kumite ml. žákyně -34kg Katarzyna Podkowa Budokan Wroclaw POL POL
kumite ml. žákyně -40kg
1. kumite ml. žákyně -40kg Alina Nigeruk Ukrajina UKR UKR
2. kumite ml. žákyně -40kg Mercedes Nehilová Slovensko SVK SVK
3. kumite ml. žákyně -40kg Polina Savuszkina Rusko RUS RUS
3. kumite ml. žákyně -40kg Sára Slobodová Slovensko SVK SVK
5. kumite ml. žákyně -40kg Emilia Ratajska Zarzewie Prudnik POL POL
5. kumite ml. žákyně -40kg Mirella Wieczorek Budokan Wroclaw POL POL
kumite ml. žákyně +40kg
1. kumite ml. žákyně +40kg Martina Ďalogová Slovensko SVK SVK
2. kumite ml. žákyně +40kg Nina Jelžová Slovensko SVK SVK
3. kumite ml. žákyně +40kg Kristína Laciková Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite ml. žákyně +40kg Tetyana Yashchyshyn Ukrajina UKR UKR
5. kumite ml. žákyně +40kg Saskia Adamová Katsudo Sabinov SVK SVK
5. kumite ml. žákyně +40kg Ewa Kutnik Bodaikan Szczecin POL POL
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Łukasz Bartoszewski Zarzewie Prudnik POL POL
2. kumite st. žáci -45kg Dominik Galazka Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite st. žáci -45kg Dominik Imrich Slovensko SVK SVK
3. kumite st. žáci -45kg Julian Enrik Smoliga Slovensko SVK SVK
5. kumite st. žáci -45kg Nikita Gryshko Ukrajina UKR UKR
5. kumite st. žáci -45kg Jakub Jirka Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci -50kg
1. kumite st. žáci -50kg Mateusz Rzeźniczak Harasuto Karate Klub POL POL
2. kumite st. žáci -50kg Ivan Yamburenko Ukrajina UKR UKR
3. kumite st. žáci -50kg Artem Derkach Soyuz Kaliningrad RUS RUS
3. kumite st. žáci -50kg Nikita Grekhovodov Vagr Team UKR UKR
5. kumite st. žáci -50kg Maksym Mazur Ukrajina UKR UKR
5. kumite st. žáci -50kg Maxim Spiridonov Rusko RUS RUS
kumite st. žáci -55kg
1. kumite st. žáci -55kg Matúš Siladi Slovensko SVK SVK
2. kumite st. žáci -55kg Anton Tymchenko Ukrajina UKR UKR
3. kumite st. žáci -55kg Jakub Kułaga Gokken Chwaszczyna POL POL
3. kumite st. žáci -55kg Michal Zerek Bonsai Tomaszów Maz. POL POL
5. kumite st. žáci -55kg Ihor Huralsky Ukrajina UKR UKR
5. kumite st. žáci -55kg Michał Kałużny Bodaikan Szczecin POL POL
kumite st. žáci +55kg
1. kumite st. žáci +55kg Norbert Faltus Slovensko SVK SVK
2. kumite st. žáci +55kg Attila Jóba Slovensko SVK SVK
3. kumite st. žáci +55kg Patrik Palušák Slovensko SVK SVK
3. kumite st. žáci +55kg Andreas Schwartz Taifu DEN DEN
5. kumite st. žáci +55kg Oskar Komorowski Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite st. žáci +55kg Valentyn Zabara Ukrajina UKR UKR
kumite st. žákyně -43kg
1. kumite st. žákyně -43kg Adriana Crhonková Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -43kg Romana Gáboríková Slovensko SVK SVK
3. kumite st. žákyně -43kg Julia Derebecka Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite st. žákyně -43kg Wiktoria Grejner KK Nidan Zawadzkie POL POL
5. kumite st. žákyně -43kg Klaudia Bociek LZS Głubczyce POL POL
5. kumite st. žákyně -43kg Julia Sabiecka Tczewski Klub Karate-do POL POL
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Rebeka Vidová Slovensko SVK SVK
2. kumite st. žákyně -50kg Iryna Yashchyshyn Ukrajina UKR UKR
3. kumite st. žákyně -50kg Olga Khallyyeva Ukrajina UKR UKR
3. kumite st. žákyně -50kg Aleksandra Krawiec KK Nidan Zawadzkie POL POL
5. kumite st. žákyně -50kg Anastasiia Kim Ukrajina UKR UKR
5. kumite st. žákyně -50kg Viktoria Omelchenko Ukrajina UKR UKR
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Izabela Borys Kumade Łódź POL POL
2. kumite st. žákyně +50kg Olga Pidvysotska Ukrajina UKR UKR
3. kumite st. žákyně +50kg Caroline Alberg Ishoj Karate DEN DEN
3. kumite st. žákyně +50kg Kinga Harast Harasuto Karate Klub POL POL
5. kumite st. žákyně +50kg Julia Cukrowska Sandan Bydgoszcz POL POL
5. kumite st. žákyně +50kg Karolina Klepacka Kaisho Karate POL POL
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Oleksandr Firstov Ukrajina UKR UKR
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Rafał Królewski Kaisho Białystok POL POL
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Mykyta Ianchuk Ukrajina UKR UKR
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Oleksandr Kanarskyi Ukrajina UKR UKR
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Konstiantyn Liskovskyi Ukrajina UKR UKR
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Grzegorz Sulima Kamikaze Stargard Szczeciński POL POL
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Rami Tsukanov Ukrajina UKR UKR
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Szymon Stawiarski Polsko POL POL
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Bartłomiej Jenerowicz PKK Pleszew POL POL
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Maciej Burdanowski Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Alfie Powell EKKA Mick Blackwell ENG ENG
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Dominik Kiss Slovensko SVK SVK
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Wojciech Porzycki Bodaikan Szczecin POL POL
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Dominik Buday Slovensko SVK SVK
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Mateusz Netter UKS Hitotsu Ostrzeszów POL POL
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Artem Kucharchuk Ukrajina UKR UKR
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Alex Konstantinowskij Rusko RUS RUS
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Remigiusz Głaszczka Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Lukáš Meňuš Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Erik Erdész Slovensko SVK SVK
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Adam Steczuk Bodaikan Szczecin POL POL
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Krzysztof Duszyňski Kaisho Białystok POL POL
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Viktor Muromtsev Rusko RUS RUS
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Matúš Džačovský Slovensko SVK SVK
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Kacper Formela Sakura Rumia POL POL
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Kamil Biziuk Polsko POL POL
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Paweł Jancewicz Polsko POL POL
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Bartosz Kaczor Harasuto Karate Klub POL POL
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Dávid Kostolník Katsudo Sabinov SVK SVK
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Anatoliy Glushchenko Ukrajina UKR UKR
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Samuel Michálek Slovensko SVK SVK
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Artem Lustenko Ukrajina UKR UKR
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Maksym Dudak Ukrajina UKR UKR
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Michał Chojnowski Polsko POL POL
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Ivan Romaszenko Rusko RUS RUS
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jakub Wojcik KK Champion Team POL POL
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Alexandra Chovancová Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Elżbieta Wołkowycka Polsko POL POL
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Silva Červená Slovensko SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Ina Macejková Katsudo Sabinov SVK SVK
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Rebecca Cichrová Slovensko SVK SVK
5. kumite dorostenky (14-15) -47kg Michalina Kanoza KK Nidan Zawadzkie POL POL
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Dorota Banaszczyk Polsko POL POL
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Justyna Pastewska Polsko POL POL
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Marta Bogusław Kumade Łódź POL POL
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Marianna Marčanová Slovensko SVK SVK
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Valeriya Chabanova Ukrajina UKR UKR
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Daniella Rothmann Ishoj Karate DEN DEN
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Evgeniya Kondratyeva Rusko RUS RUS
7. kumite dorostenky (14-15) -54kg Weronika Lisowska Samuraj Szczecin POL POL
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Melissa Williamson Ishinryu Barking ENG ENG
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Tatyana Marisenkova Rusko RUS RUS
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Weronika Grębowiec Budokan Wroclaw POL POL
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Magdalena Kubatek Zarzewie Prudnik POL POL
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Camilla Holst Taifu DEN DEN
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Natalia Stubba Polsko POL POL
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Monika Małowiecka Sakura Rumia POL POL
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Szymon Stawiarski Polsko POL POL
2. kumite junioři (16-17) -55kg Dmytro Korniychuk Ukrajina UKR UKR
3. kumite junioři (16-17) -55kg Przemysław Skwarko Kaisho Białystok POL POL
3. kumite junioři (16-17) -55kg Mateusz Jakub Stępień Polsko POL POL
5. kumite junioři (16-17) -55kg Mateusz Szczygieł KKS Tora Legnica POL POL
5. kumite junioři (16-17) -55kg Rastislav Štyriak Slovensko SVK SVK
7. kumite junioři (16-17) -55kg Connor Jenkins Kugatsu Karate SCO SCO
7. kumite junioři (16-17) -55kg Daniel Szabo EKKA Mick Blackwell ENG ENG
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Evgeniy Kicherman Vagr Team UKR UKR
2. kumite junioři (16-17) -61kg Timmi Pedersen Ishoj Karate DEN DEN
3. kumite junioři (16-17) -61kg Radoslaw Białek Polsko POL POL
3. kumite junioři (16-17) -61kg Krzysztof Duszyňski Kaisho Białystok POL POL
5. kumite junioři (16-17) -61kg Benjamin Hermansen Taifu DEN DEN
5. kumite junioři (16-17) -61kg Aleksander Kuta Andrex Elbląg POL POL
7. kumite junioři (16-17) -61kg Artem Rybalka Ukrajina UKR UKR
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Péter Sánta Goju-Kai Budapest HUN HUN
2. kumite junioři (16-17) -68kg Michal Garaj Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -68kg Kamil Biziuk Polsko POL POL
3. kumite junioři (16-17) -68kg Vladislav Lapa Ukrajina UKR UKR
5. kumite junioři (16-17) -68kg Michał Działoszyński Zarzewie Prudnik POL POL
5. kumite junioři (16-17) -68kg Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -68kg Sergiy Obukhov Ukrajina UKR UKR
7. kumite junioři (16-17) -68kg Michał Parczewski KKS Lębork POL POL
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Matúš Džačovský Slovensko SVK SVK
2. kumite junioři (16-17) -76kg Samuel Michálek Slovensko SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -76kg Maciej Boguszewski Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite junioři (16-17) -76kg Dawid Stubba Polsko POL POL
5. kumite junioři (16-17) -76kg Dániel Molnár Goju-Kai Budapest HUN HUN
5. kumite junioři (16-17) -76kg Oskar Wiśniewski Kamikaze Stargard Szczeciński POL POL
7. kumite junioři (16-17) -76kg Petr Révay TJ TŽ Třinec CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -76kg Anton Vashchuk Ukrajina UKR UKR
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Ilír Kabashi Slovensko SVK SVK
2. kumite junioři (16-17) +76kg Szymon Ołowski Polsko POL POL
3. kumite junioři (16-17) +76kg Vitaliy Stepanyak Ukrajina UKR UKR
3. kumite junioři (16-17) +76kg Bartłomiej Wilamek Harasuto Karate Klub POL POL
5. kumite junioři (16-17) +76kg Ladislav Bárta Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +76kg Jakub Stefanides KK Trstená SVK SVK
7. kumite junioři (16-17) +76kg Mateusz Kolodziejczyk Bonsai Tomaszów Maz. POL POL
7. kumite junioři (16-17) +76kg Mariusz Jan Korowaj Polsko POL POL
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Alexandra Chovancová Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Lilien Vajda Goju-Kai Budapest HUN HUN
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Anastasiya Brylko Ukrajina UKR UKR
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Isabell Niemi Taifu DEN DEN
5. kumite juniorky (16-17) -48kg Vira Fedorchenko Ukrajina UKR UKR
5. kumite juniorky (16-17) -48kg Dominika Wyszyńska Zarzewie Prudnik POL POL
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Anastasiya Vanzhura Ukrajina UKR UKR
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Justyna Pastewska Polsko POL POL
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Karolina Trepka KK Nidan Zawadzkie POL POL
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Anna Zuzanna Ziółkowska Polsko POL POL
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Dorota Banaszczyk Polsko POL POL
5. kumite juniorky (16-17) -53kg Sylwia Misiak Andrex Elbląg POL POL
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Miroslava Kopúňová Slovensko SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Emily Appleby EKKA Mick Blackwell ENG ENG
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Jaroslava Baňasová Slovensko SVK SVK
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Martyna Chróściak Kamikaze Gryfino POL POL
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Klaudia Zawierta Polsko POL POL
7. kumite juniorky (16-17) -59kg Justyna Szmajdka UKS Osir Kleczew POL POL
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Zuzana Schwartzová Slovensko SVK SVK
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Simona Oriabincová Slovensko SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Rhian Duffy EKKA Mick Blackwell ENG ENG
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Heidi Jay EKKA Mick Blackwell ENG ENG
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Karolina Caban Kamikaze Gryfino POL POL
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Agnieszka Gałązka Harasuto Karate Klub POL POL
7. kumite juniorky (16-17) +59kg Zuzanna Wybraniec KK Nidan Zawadzkie POL POL
kumite muži U21 -68kg
1. kumite muži U21 -68kg Ryan Jay EKKA Mick Blackwell ENG ENG
2. kumite muži U21 -68kg Christian Olsen Ishoj Karate DEN DEN
3. kumite muži U21 -68kg Dariusz Sworeń Polsko POL POL
3. kumite muži U21 -68kg Filip Šmajcl Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži U21 -68kg Michal Garaj Karate Kachi Nitra SVK SVK
5. kumite muži U21 -68kg Rafał Grzegorczuk Kaisho Białystok POL POL
7. kumite muži U21 -68kg Mateusz Leonik Kaisho Białystok POL POL
kumite muži U21 -78kg
1. kumite muži U21 -78kg Bartosz Głowacki Polsko POL POL
2. kumite muži U21 -78kg Artem Zhegaluk Ukrajina UKR UKR
3. kumite muži U21 -78kg Teagarajan Kunasakaran Malajsie MAS MAS
3. kumite muži U21 -78kg Dániel Molnár Goju-Kai Budapest HUN HUN
5. kumite muži U21 -78kg Filip Pająk Bonsai Tomaszów Maz. POL POL
5. kumite muži U21 -78kg Mirek Šulda Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite muži U21 -78kg Morten Rytter Meisner Bushi Karate DEN DEN
kumite muži U21 +78kg
1. kumite muži U21 +78kg Sergii Bigun Ukrajina UKR UKR
2. kumite muži U21 +78kg Mateusz Chmielewski Polsko POL POL
3. kumite muži U21 +78kg Michał Bąbos Polsko POL POL
3. kumite muži U21 +78kg Vitalii Logvinenko Ukrajina UKR UKR
5. kumite muži U21 +78kg Bartłomiej Barański KK Nidan Zawadzkie POL POL
5. kumite muži U21 +78kg Łukasz Czechowicz Bonsai Tomaszów Maz. POL POL
7. kumite muži U21 +78kg Herolind Nishevci Albánie KOS KOS
kumite ženy U21 -53kg
1. kumite ženy U21 -53kg Eva Nováková Slovensko SVK SVK
2. kumite ženy U21 -53kg Marigona Mehmeti Slovensko SVK SVK
3. kumite ženy U21 -53kg Magdalena Nowakowska Polsko POL POL
3. kumite ženy U21 -53kg Patrycja Rycerz Kamikaze Gryfino POL POL
5. kumite ženy U21 -53kg Emilia Cieślakowska Łódzki Klub Karate Shotokan POL POL
5. kumite ženy U21 -53kg Monika Turlinska Bonsai Tomaszów Maz. POL POL
kumite ženy U21 -60kg
1. kumite ženy U21 -60kg Halina Melnyk Ukrajina UKR UKR
2. kumite ženy U21 -60kg Ingrid Suchánková Slovensko SVK SVK
3. kumite ženy U21 -60kg Jefry Krishnan Shakila Salni Malajsie MAS MAS
3. kumite ženy U21 -60kg Kinga Turlińska Polsko POL POL
5. kumite ženy U21 -60kg Agata Uwijała Tczewski Klub Karate-do POL POL
kumite ženy U21 +60kg
1. kumite ženy U21 +60kg Justyna Paczkowska Bodaikan Szczecin POL POL
2. kumite ženy U21 +60kg Sandra Zagrabska Polsko POL POL
3. kumite ženy U21 +60kg Monika Bábiková Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite ženy U21 +60kg Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Loganeshaa Rao Ramarow Malajsie MAS MAS
2. kumite muži -60kg Christopher James Harris EKKA Mick Blackwell ENG ENG
3. kumite muži -60kg Kunasilan Lakanathan Malajsie MAS MAS
3. kumite muži -60kg Patryk Legut Polsko POL POL
5. kumite muži -60kg Igor Martyniuk Ukrajina UKR UKR
5. kumite muži -60kg Ihor Uhnich Ukrajina UKR UKR
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Yves Martial Tadissi Kono Karate Klub HUN HUN
2. kumite muži -67kg Vadym Kolomiiets Ukrajina UKR UKR
3. kumite muži -67kg Szymon Grzywacz Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite muži -67kg Shaharudin Jamaludin Malajsie MAS MAS
5. kumite muži -67kg Albert Ciesielski Bushi-Do Bydgoszcz POL POL
5. kumite muži -67kg Dariusz Sworeń Polsko POL POL
7. kumite muži -67kg Sebastian Kubatek Zarzewie Prudnik POL POL
7. kumite muži -67kg Gavin Williams EKKA Mick Blackwell ENG ENG
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Matúš Cisár Slovensko SVK SVK
2. kumite muži -75kg Viktor Viskup Slovensko SVK SVK
3. kumite muži -75kg Teagarajan Kunasakaran Malajsie MAS MAS
3. kumite muži -75kg Mirek Šulda Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži -75kg Matúš Lieskovský Slovensko SVK SVK
5. kumite muži -75kg Anton Semchenko Ukrajina UKR UKR
7. kumite muži -75kg Kamil Rosiński Polsko POL POL
7. kumite muži -75kg Daniel Tuszyński Polsko POL POL
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Klaudio Farmadín Slovensko SVK SVK
2. kumite muži -84kg Oleksandr Dozhuk Ukrajina UKR UKR
3. kumite muži -84kg Piotr Bartuzel Łódzki Klub Karate Shotokan POL POL
3. kumite muži -84kg Adam Lieskovský Slovensko SVK SVK
5. kumite muži -84kg Oleg Iastrebov Ukrajina UKR UKR
5. kumite muži -84kg Tomáš Pupkay Slovensko SVK SVK
7. kumite muži -84kg Sergii Oshchepkov Ukrajina UKR UKR
7. kumite muži -84kg Kamil Warda Polsko POL POL
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Rudik Sagrunov Gruzie GEO GEO
2. kumite muži +84kg Filip Prešinský Slovensko SVK SVK
3. kumite muži +84kg Michał Bąbos Polsko POL POL
3. kumite muži +84kg Róbert Šoltýs Slovensko SVK SVK
5. kumite muži +84kg Mateusz Kaczyński Tczewski Klub Karate-do POL POL
5. kumite muži +84kg Bartosz Wzorek Gdanski Klub Karate DO POL POL
7. kumite muži +84kg Mark Mcmahon Welsh Bushi Kai WAL WAL
7. kumite muži +84kg Tomasz Sołtysiak PKK Pleszew POL POL
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Piotr Szumiło Bodaikan Szczecin POL POL
2. kumite muži BRH Sergii Oshchepkov Ukrajina UKR UKR
3. kumite muži BRH Sergii Bigun Ukrajina UKR UKR
3. kumite muži BRH Valerii Stepanchuk Ukrajina UKR UKR
5. kumite muži BRH Ivan Drozd Ukrajina UKR UKR
5. kumite muži BRH Oleksandr Kostnikov Ukrajina UKR UKR
7. kumite muži BRH Sergii Berezniak Ukrajina UKR UKR
7. kumite muži BRH Szymon Grzywacz Bodaikan Szczecin POL POL
kumite ženy -50kg
1. kumite ženy -50kg Lucia Kováčiková Slovensko SVK SVK
2. kumite ženy -50kg Réka Molnár Maďarsko HUN HUN
3. kumite ženy -50kg Magdalena Nowakowska Polsko POL POL
3. kumite ženy -50kg Patrycja Rycerz Kamikaze Gryfino POL POL
5. kumite ženy -50kg Emilia Cieślakowska Łódzki Klub Karate Shotokan POL POL
5. kumite ženy -50kg Zuzana Vorčáková KK Trstená SVK SVK
7. kumite ženy -50kg Justine Lennon Kugatsu Karate SCO SCO
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Viktória Semaníková Slovensko SVK SVK
2. kumite ženy -55kg Jana Vojtikevičová Slovensko SVK SVK
3. kumite ženy -55kg Anita Bugajak Łódzki Klub Karate Shotokan POL POL
3. kumite ženy -55kg Ingrid Suchánková Slovensko SVK SVK
5. kumite ženy -55kg Maryna Pustovit Ukrajina UKR UKR
5. kumite ženy -55kg Kinga Sánta Maďarsko HUN HUN
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Halina Melnyk Ukrajina UKR UKR
2. kumite ženy -61kg Justyna Katarzyna Gradowska Polsko POL POL
3. kumite ženy -61kg Dagmara Kubinská Slovensko SVK SVK
3. kumite ženy -61kg Jefry Krishnan Shakila Salni Malajsie MAS MAS
5. kumite ženy -61kg Martyna Albanowska UKS Osir Kleczew POL POL
5. kumite ženy -61kg Monika Bábiková Karate Kachi Nitra SVK SVK
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Kamila Warda Polsko POL POL
2. kumite ženy -68kg Simona Oriabincová Slovensko SVK SVK
3. kumite ženy -68kg Agata Andrzejewska Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite ženy -68kg Justyna Paczkowska Bodaikan Szczecin POL POL
5. kumite ženy -68kg Patrycja Grześkowiak Polsko POL POL
5. kumite ženy -68kg Berenika Prządka Polsko POL POL
7. kumite ženy -68kg Charlotte Foged Ishoj Karate DEN DEN
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Dominika Tatarová Slovensko SVK SVK
2. kumite ženy +68kg Jamalliah Jamaludin Malajsie MAS MAS
3. kumite ženy +68kg Holly Carey Welsh Bushi Kai WAL WAL
3. kumite ženy +68kg Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite ženy +68kg Mariia Bogach Ukrajina UKR UKR
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Kamila Warda Polsko POL POL
2. kumite ženy BRH Viktória Semaníková Slovensko SVK SVK
3. kumite ženy BRH Agata Andrzejewska Bodaikan Szczecin POL POL
3. kumite ženy BRH Jefry Krishnan Shakila Salni Malajsie MAS MAS
5. kumite ženy BRH Patrycja Grześkowiak Polsko POL POL
5. kumite ženy BRH Lucia Kováčiková Slovensko SVK SVK
7. kumite ženy BRH Justyna Katarzyna Gradowska Polsko POL POL
7. kumite ženy BRH Justyna Paczkowska Bodaikan Szczecin POL POL
kumite team st. žáci
1. kumite team st. žáci Slovensko SVK SVK
2. kumite team st. žáci Slovensko SVK SVK
3. kumite team st. žáci Harasuto Karate Klub (POL) POL POL
3. kumite team st. žáci Soyuz Kaliningrad (RUS) RUS RUS
5. kumite team st. žáci Harasuto Karate Klub (POL) POL POL
5. kumite team st. žáci Kaisho Białystok (POL) POL POL
kumite team st. žákyně
1. kumite team st. žákyně Slovensko SVK SVK
2. kumite team st. žákyně Kaisho Białystok (POL) POL POL
3. kumite team st. žákyně KKS Lębork POL POL
5. kumite team st. žákyně Kaisho Białystok (POL) POL POL
kumite team dorostenci (14-15)
1. kumite team dorostenci (14-15) Slovensko SVK SVK
2. kumite team dorostenci (14-15) Rusko RUS RUS
3. kumite team dorostenci (14-15) Harasuto Karate Klub (POL) POL POL
3. kumite team dorostenci (14-15) Ukrajina UKR UKR
5. kumite team dorostenci (14-15) Polsko POL POL
5. kumite team dorostenci (14-15) Ukrajina UKR UKR
7. kumite team dorostenci (14-15) Zarzewie Prudnik (POL) POL POL
7. kumite team dorostenci (14-15) Ukrajina UKR UKR
kumite team dorostenky (14-15)
1. kumite team dorostenky (14-15) Polsko POL POL
2. kumite team dorostenky (14-15) Rusko RUS RUS
3. kumite team dorostenky (14-15) Kumade Łódź (POL) POL POL
5. kumite team dorostenky (14-15) Karate České Budějovice CZE CZE
kumite team junioři (16-17)
1. kumite team junioři (16-17) Ukrajina UKR UKR
2. kumite team junioři (16-17) TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kumite team junioři (16-17) Polsko POL POL
5. kumite team junioři (16-17) Slovensko SVK SVK
7. kumite team junioři (16-17) Andrex Elbląg (POL) POL POL
kumite team juniorky (16-17)
1. kumite team juniorky (16-17) Slovensko SVK SVK
2. kumite team juniorky (16-17) Polsko POL POL
3. kumite team juniorky (16-17) Kamikaze Gryfino (POL) POL POL
3. kumite team juniorky (16-17) EKKA Mick Blackwell (ENG) ENG ENG
kumite team muži
1. kumite team muži Ukrajina UKR UKR
2. kumite team muži Malajsie MAS MAS
3. kumite team muži Polsko POL POL
3. kumite team muži Slovensko SVK SVK
kumite team ženy
1. kumite team ženy Slovensko SVK SVK
2. kumite team ženy Malajsie MAS MAS
3. kumite team ženy Polsko POL POL
3. kumite team ženy Ukrajina UKR UKR

Související turnaje:

Turnaj Datum
GP Slovakia 2013 14.04.2013
Harasuto Cup 2013 02.03.2013-03.03.2013
Budapest Open 2012 15.09.2012-16.09.2012
GP Slovakia 2012 15.04.2012
Grand Prix Croatia 2012 21.01.2012-22.01.2012
Budapest Open 2011 17.09.2011-18.09.2011
Letní olympiáda dětí a mládeže 2011 24.06.2011
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk