KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Czech National Championships seniors 2010 - 27.03.2010

şehir Mladá Boleslav
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon ČSKe, TJ AŠ Mladá Boleslav
Yarışmacılar 128
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 31
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 1
Puanlama 48-32-16-8-4


Beğenilme:
82.78%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 225x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay
1. kata bay Jakub Tesárek KARATE TESY Shotokan CZE CZE
2. kata bay Jindřich Pilmann SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata bay Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
3. kata bay Lukáš Janda SC Flair CZE CZE
5. kata bay Vladimír Míček NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
5. kata bay Filip Miler SK Kamiwaza karate CZE CZE
7. kata bay Tomáš Linke SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
7. kata bay Jaromír Švenda TJ karate Nové Hrady CZE CZE
kata bayan
1. kata bayan Miroslava Vašeková Tarokan KK Brno CZE CZE
2. kata bayan Veronika Mišková Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata bayan Veronika Ištvánková Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kata bayan Anežka Kotěrová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata bayan Eliška Kočířová SK Tommi Praha CZE CZE
5. kata bayan Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
7. kata bayan Hana Vašíčková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kata bay veterans (+40 yas)
1. kata bay veterans (+40 yas) Karel Kesl SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kata bay veterans (+40 yas) Roman Kotěra SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata bay veterans (+40 yas) Jiří Bašus Sokol Nymburk CZE CZE
3. kata bay veterans (+40 yas) Jan Přibyl st. EMĚ Mělník CZE CZE
5. kata bay veterans (+40 yas) Karel Kolerus Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kata bay veterans (+40 yas) Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kata bay veterans (+40 yas) Alois Lausman Tonakai Litvínov CZE CZE
7. kata bay veterans (+40 yas) Jiří Novota KK Bóďa Praha CZE CZE
kata bayan veterans (+35 yas)
1. kata bayan veterans (+35 yas) Věra Soprová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kata bayan veterans (+35 yas) Petra Schiffmannová Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
3. kata bayan veterans (+35 yas) Martina Fantová SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata bayan veterans (+35 yas) Marcela Šimůnková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata bayan veterans (+35 yas) Šárka Hubková SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata bayan veterans (+35 yas) Kateřina Keslová (Neufingerová) SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
kata takýmlar bay
1. kata takýmlar bay Çek Cumhuriyeti CZE CZE
2. kata takýmlar bay Kesl Ryu Praha CZE CZE
3. kata takýmlar bay KC Dragons Rosice CZE CZE
3. kata takýmlar bay Keiko Ryu Shotokan CZE CZE
kata takýmlar bayan
1. kata takýmlar bayan Nidoshinkan DOJO CZE CZE
KUMITE
kumite bay -60kg
1. kumite bay -60kg Jiří Svítek KC Žatec CZE CZE
2. kumite bay -60kg Jan Milan Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -60kg Miloš Brádle SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite bay -60kg Marek Pohanka Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kumite bay -60kg Ondřej Patočka KC Dragons Rosice CZE CZE
5. kumite bay -60kg Richard Pinc Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite bay -67kg
1. kumite bay -67kg Adam Horváth Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bay -67kg Ondřej Kříž KC Dragons Rosice CZE CZE
3. kumite bay -67kg Karel Hung SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay -67kg Robin Popelka Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay -67kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
5. kumite bay -67kg Michal Slouka Sokol Tišnov CZE CZE
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Milan Burget ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
2. kumite bay -75kg Tomáš Pavlíček SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay -75kg Vojtěch Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay -75kg Adam Sládeček Baník Havířov CZE CZE
5. kumite bay -75kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay -75kg Lubomír Macek MSKA VUT Brno CZE CZE
kumite bay -84kg
1. kumite bay -84kg Jindřich Pilmann SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite bay -84kg Libor Mareš Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite bay -84kg Adam Hrnčíř Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bay -84kg Jan Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay -84kg Jan Moravec TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite bay -84kg Marek Pelikán Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay -84kg Daniel Burda Karate Vision Praha CZE CZE
kumite bay +84kg
1. kumite bay +84kg Tomáš Reich SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
2. kumite bay +84kg Petr Zoubek Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay +84kg Jiří Beneš KC Žatec CZE CZE
3. kumite bay +84kg Jiří Ptáček Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay +84kg Martin Engel TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite bay +84kg Aleš Hromádko TJ Karate Praha CZE CZE
7. kumite bay +84kg Jaroslav Roušar Karate Polička CZE CZE
kumite bay OPEN
1. kumite bay OPEN Vojtěch Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bay OPEN Jindřich Pilmann SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite bay OPEN Tomáš Reich SK Kesl Ryu Shotokan CZE CZE
3. kumite bay OPEN Petr Zoubek Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite bay OPEN Adam Hrnčíř Baník Havířov CZE CZE
5. kumite bay OPEN Jan Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay OPEN Robin Popelka Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bay OPEN Adam Sládeček Baník Havířov CZE CZE
kumite bayan -50kg
1. kumite bayan -50kg Pavla Linhartová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite bayan -50kg Tereza Vohradníková KC Žatec CZE CZE
3. kumite bayan -50kg Kateřina Koubová TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite bayan -50kg Jana Tošnarová KC Dragons Rosice CZE CZE
kumite bayan -55kg
1. kumite bayan -55kg Aneta Markušová Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kumite bayan -55kg Tereza Matějková Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite bayan -55kg Zuzana Linhartová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bayan -55kg Žaneta Noskeová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite bayan -55kg Eva Lálová Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kumite bayan -55kg Petra Zielonková TJ TŽ Třinec CZE CZE
kumite bayan -61kg
1. kumite bayan -61kg Karolína Bobková Baník Havířov CZE CZE
2. kumite bayan -61kg Gabriela Zámečníková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan -61kg Věra Nguyenová SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bayan -61kg Martina Putnová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite bayan -61kg Regina Plašilová TJ Sokol Karate Náchod CZE CZE
5. kumite bayan -61kg Lucie Veithová Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bayan -61kg Kristýna Kobylková MSKA VUT Brno CZE CZE
kumite bayan -68kg
1. kumite bayan -68kg Petra Peceková SK Kamiwaza karate CZE CZE
2. kumite bayan -68kg Štěpánka Šajnarová KKD Bruntál CZE CZE
3. kumite bayan -68kg Kateřina Káňová Schick Ryu Praha CZE CZE
3. kumite bayan -68kg Pavla Šimková Sokol Smíchov CZE CZE
5. kumite bayan -68kg Ludmila Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kumite bayan -68kg Monika Švejdová (Kohoutová) PSK Olymp Praha CZE CZE
kumite bayan +68kg
1. kumite bayan +68kg Radka Krejčová Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite bayan +68kg Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite bayan +68kg Lenka Texlová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite bayan OPEN
1. kumite bayan OPEN Petra Peceková SK Kamiwaza karate CZE CZE
2. kumite bayan OPEN Radka Krejčová Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Karolína Bobková Baník Havířov CZE CZE
3. kumite bayan OPEN Tereza Matějková Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kumite bayan OPEN Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite bayan OPEN Lucie Veithová Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite bayan OPEN Danuše Kratochvílová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
7. kumite bayan OPEN Petra Zielonková TJ TŽ Třinec CZE CZE
kumite bay veterans (+40 yas)
1. kumite bay veterans (+40 yas) Ruda Šianský KC Žatec CZE CZE
2. kumite bay veterans (+40 yas) Petr Nechyba SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite bay veterans (+40 yas) Radomír Domín Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite bay veterans (+40 yas) Vladimír Panýrek SK MP CZE CZE
5. kumite bay veterans (+40 yas) Martin Engel TJ Karate Praha CZE CZE
kumite bayan veterans OPEN
1. kumite bayan veterans OPEN Věra Soprová Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
2. kumite bayan veterans OPEN Zlata Mistolerová Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite bayan veterans OPEN Petra Schiffmannová Kamikaze Mladá Boleslav CZE CZE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
03.12.2016-04.12.2016
05.12.2015-06.12.2015
31.01.2015
07.12.2014
29.03.2014
08.12.2013
07.12.2013
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır