KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Zimní olympiáda dětí a mládeže 2020 - 20.01.2020 - 21.01.2020

Město Mariánské Lázně
Stát Česká republika
Pořadatel ČOV
Kluby na medailových pozicích 15
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
62.50%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 8x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KUMITE
kumite dorostenky (14-15) -52kg
1. kumite dorostenky (14-15) -52kg Andrea Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -52kg Anna Harciníková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -52kg Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -52kg Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -52kg Anika Draheimová BUDO Plzeň z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -52kg Amálie Ondroušková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -52kg Barbora Hurdálková SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -52kg Eliška Pokorná Champions team - Chodov CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +52kg
1. kumite dorostenky (14-15) +52kg Klára Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +52kg Lenka Kovářová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +52kg Barbora Kerbelová Champions team - Chodov CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +52kg Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +52kg Nela Celarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +52kg Alice Jana Kirschnerová BUDO KAN, z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +52kg Natálie Krátká Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +52kg Anna Levová Narama Plzeň CZE CZE
kumite st. žákyně -47kg
1. kumite st. žákyně -47kg Marie Priglová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -47kg Adéla Čepičková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -47kg Taisia Biriucová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite st. žákyně -47kg Lucy Hrdličková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -47kg Elen Menčíková SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně -47kg Anežka Mládková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
7. kumite st. žákyně -47kg Adéla Mládková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
7. kumite st. žákyně -47kg Aneta Schleiferová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žákyně +47kg
1. kumite st. žákyně +47kg Kateřina Štecová Champions team - Chodov CZE CZE
2. kumite st. žákyně +47kg Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +47kg Kateřina Nováková Karate Klub Kyjov CZE CZE
3. kumite st. žákyně +47kg Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně +47kg Adéla Blažková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně +47kg Helena Hájková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
7. kumite st. žákyně +47kg Adéla Bábíčková Karate Klub Kyjov CZE CZE
7. kumite st. žákyně +47kg Charlota Seniv KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
KATA
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Daniel Vašek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Ondřej Šťáhlavský Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Karel Benda Champions team - Chodov CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Alex Kozubal KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Jan Bednář SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Daniel Kolář SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Ondřej Bednář TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Kimi Zita SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Kateřina Nováková Karate Klub Kyjov CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Taisia Biriucová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Kateřina Štecová Champions team - Chodov CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Adéla Čepičková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Anička Kolaříková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Lucy Hrdličková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Marie Priglová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Filip Pohl BUDO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jan Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Ondřej Haša Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Luděk Melich Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Filip Ručka HAKUBA Karate Ostrava CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Oldřich Vašíček BUDO KAN, z.s. CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Magdaléna Trtíková BUDO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Amálie Ondroušková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Alice Jana Kirschnerová BUDO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Klára Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Lenka Kovářová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Michaela Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Eliška Pokorná Champions team - Chodov CZE CZE
kumite st. žáci -50kg
1. kumite st. žáci -50kg Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -50kg Ondřej Bednář TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Tadeáš Orság SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Kimi Zita SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -50kg Jan Bednář SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -50kg Jakub Jízdný SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite st. žáci -50kg Karel Benda Champions team - Chodov CZE CZE
7. kumite st. žáci -50kg Ondřej Šťáhlavský Karate Vision Praha CZE CZE
kumite st. žáci +50kg
1. kumite st. žáci +50kg Daniel Kolář SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite st. žáci +50kg Martin Duchoň Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci +50kg Filip Andres BUDO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci +50kg Václav Lugert Champions team - Chodov CZE CZE
5. kumite st. žáci +50kg Jakub Hasan Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
5. kumite st. žáci +50kg Břetislav Hrdlička Narama Plzeň CZE CZE
7. kumite st. žáci +50kg Pavel Krátký ml. KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite st. žáci +50kg Eduard Schwarz VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -60kg
1. kumite dorostenci (14-15) -60kg Kryštof Ruža TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -60kg Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -60kg Gallen Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -60kg Zdeněk Šimon KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -60kg Vojtěch Andrš KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -60kg Jáchym Šanda SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -60kg Nikolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -60kg Oldřich Vašíček BUDO KAN, z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +60kg
1. kumite dorostenci (14-15) +60kg Martin Eliáš TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +60kg Alex Fiala SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +60kg Jan Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +60kg Bohumil Snopek Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +60kg Lukáš Kadlec Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +60kg Armando Morales Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) +60kg Jiří Endršt Champions team - Chodov CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) +60kg Vojtěch Válek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Velká cena Trutnova 2020 25.01.2020
Velká cena Ústí nad Orlicí 2019 23.11.2019
Wakizaši Cup 2019 28.10.2019
Shotokan Cup 2019 12.10.2019
Pardubice Open 2019 15.06.2019
Otevřené Mistrovství Moravy a Slezska 2019 18.05.2019
Pohár nadějí 2019 06.04.2019
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk