KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Zimní olympiáda dětí a mládeže 2020 - 20.01.2020 - 21.01.2020

Město Mariánské Lázně
Stát Česká republika
Pořadatel ČOV
Kluby na medailových pozicích 15
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
57.14%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 7x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KUMITE
kumite dorostenky (14-15) -52kg
1. kumite dorostenky (14-15) -52kg Andrea Květoňová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -52kg Anna Harciníková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -52kg Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -52kg Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -52kg Anika Draheimová BUDO Plzeň z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -52kg Amálie Ondroušková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -52kg Barbora Hurdálková SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -52kg Eliška Pokorná Champions team - Chodov CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +52kg
1. kumite dorostenky (14-15) +52kg Klára Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +52kg Lenka Kovářová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +52kg Barbora Kerbelová Champions team - Chodov CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +52kg Barbora Kratochvílová Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +52kg Nela Celarová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +52kg Alice Jana Kirschnerová BUDO KAN, z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +52kg Natálie Krátká Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +52kg Anna Levová Narama Plzeň CZE CZE
kumite st. žákyně -47kg
1. kumite st. žákyně -47kg Marie Priglová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -47kg Adéla Čepičková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -47kg Taisia Biriucová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite st. žákyně -47kg Lucy Hrdličková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -47kg Elen Menčíková SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně -47kg Anežka Mládková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
7. kumite st. žákyně -47kg Adéla Mládková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
7. kumite st. žákyně -47kg Aneta Schleiferová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žákyně +47kg
1. kumite st. žákyně +47kg Kateřina Štecová Champions team - Chodov CZE CZE
2. kumite st. žákyně +47kg Magdalena Frydrychová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +47kg Kateřina Nováková Karate Klub Kyjov CZE CZE
3. kumite st. žákyně +47kg Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně +47kg Adéla Blažková Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně +47kg Helena Hájková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
7. kumite st. žákyně +47kg Adéla Bábíčková Karate Klub Kyjov CZE CZE
7. kumite st. žákyně +47kg Charlota Seniv KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
KATA
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Daniel Vašek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Ondřej Šťáhlavský Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Karel Benda Champions team - Chodov CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Alex Kozubal KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Jan Bednář SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Daniel Kolář SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Ondřej Bednář TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Kimi Zita SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Barbora Šťastná KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Kateřina Nováková Karate Klub Kyjov CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Taisia Biriucová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Kateřina Štecová Champions team - Chodov CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Adéla Čepičková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Anička Kolaříková Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Lucy Hrdličková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Marie Priglová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Tomáš Vacek SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Filip Pohl BUDO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Jan Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Ondřej Haša Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Luděk Melich Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Filip Ručka HAKUBA Karate Ostrava CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Oldřich Vašíček BUDO KAN, z.s. CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Magdaléna Trtíková BUDO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Amálie Ondroušková KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Alice Jana Kirschnerová BUDO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Klára Muzikářová SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Lenka Kovářová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Michaela Rešová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Michaela Medová Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Eliška Pokorná Champions team - Chodov CZE CZE
kumite st. žáci -50kg
1. kumite st. žáci -50kg Vojtěch Vašák Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -50kg Ondřej Bednář TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Tadeáš Orság SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -50kg Kimi Zita SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -50kg Jan Bednář SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -50kg Jakub Jízdný SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite st. žáci -50kg Karel Benda Champions team - Chodov CZE CZE
7. kumite st. žáci -50kg Ondřej Šťáhlavský Karate Vision Praha CZE CZE
kumite st. žáci +50kg
1. kumite st. žáci +50kg Daniel Kolář SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite st. žáci +50kg Martin Duchoň Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci +50kg Filip Andres BUDO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci +50kg Václav Lugert Champions team - Chodov CZE CZE
5. kumite st. žáci +50kg Jakub Hasan Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
5. kumite st. žáci +50kg Břetislav Hrdlička Narama Plzeň CZE CZE
7. kumite st. žáci +50kg Pavel Krátký ml. KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite st. žáci +50kg Eduard Schwarz VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -60kg
1. kumite dorostenci (14-15) -60kg Kryštof Ruža TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -60kg Tomáš Nechyba SKP karate Písek CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -60kg Gallen Darren Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -60kg Zdeněk Šimon KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -60kg Vojtěch Andrš KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -60kg Jáchym Šanda SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -60kg Nikolas Olšavský SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -60kg Oldřich Vašíček BUDO KAN, z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +60kg
1. kumite dorostenci (14-15) +60kg Martin Eliáš TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +60kg Alex Fiala SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +60kg Jan Müller KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +60kg Bohumil Snopek Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +60kg Lukáš Kadlec Shotokan karate dó TJ Sadská CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +60kg Armando Morales Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) +60kg Jiří Endršt Champions team - Chodov CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) +60kg Vojtěch Válek KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Velká cena Trutnova 2020 25.01.2020
Velká cena Ústí nad Orlicí 2019 23.11.2019
Shotokan Cup 2019 12.10.2019
Pardubice Open 2019 15.06.2019
Velká cena Trutnova 2019 02.03.2019
Vánoční cena Mladé Boleslavi 2018 01.12.2018
Generali Cup 2018 10.11.2018
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk